kur svinēt bērnam dzimšanas dienu kopā ar pieaugušajiem?

Kādas vietas ieteiktu tuvāk Rīgai,vēl labāk Rīgā?
Re: kur svinēt bērnam dzimšanas dienu kopā ar pieaugušajiem?

Krasta Lido.
Zoo

Bērnu atpūtas un izklaides centri:
www.laiva.lv
www.apelsinupasaka.lv
www.ballitesberniem.lv
www.gustins.lv
www.apelsins.lv
saita nosaukumu neatceros studija P.I.F
www.konfetti.lv
www.ciba.lv
www.zeltapakavs.lv
www.bimbom.lv
Mērija Popinsa un K Ģertrudes 44a 7844050 Детский центр
Pasaku Nams Клуса, 17 7373854 Детский центр
Ēdienu pilsēta Персес 8 Детское кафе
tehnoannnas pagrabi

KOrande pie Gaujas tilta
Līči uz Jelgavas apvedceļa

Bet nebūs laikam šajās vietā ko darīt vecvecākiem un cilvēkiem bez bērniem,ne?

Jautājums ir ko šie pieaugušie vēlas darīt? Gandrīz visās šajās vietās ir iespēja pieaugušajiem rāmi papļāpāt un malkot kafiju, ēst rosolu un torti, bet bērniem izklaidētāja pavadībā izklaidēties, vai dauzīties savā vaļā bez izklaidētāja.

Modē jau boulings - bērniem savs celiņš, pieaugušajiem savs, pie reizes visi uzkož vai pasūta citā zālē galdu vēlāk.

Zelta pakavā- tur vajag vispirms noskaidrot samaksas noteikumus. rotaļu laukums nav liels un visu laiku skatās, ka tikai nav vairāk cilvēku, nekā iepriekš pieteikts
kur svinēt bērnam dzimšanas dienu kopā ar pieaugušajiem?

Pirms mēneša ar ģimeni aizgājām apskatīt jauno Leļļu muzeju ,kas vecrīgā.No meitenēm ,kas mums ļoti laipni visu parādīja uzzinājām,ka tur var svinēt dzimšanas dienas.Meitai kā reiz pirms divām nedēļām bij Dzimšanas diena,nedomājot pieteicāmies.
Nebijām vīlušies.
It kā cena viņiem sākumā tāda mulsinoša-100ls par ballīti 10 bērniem,par katru nākošo 5ls klāt, bet tas bija to vērts. Mēs bijām 25cilvēki,cilvēki tur jauki un saprotoši,protams,ka iedeva atlaidīti.Bet programma piepildīta,bērni nevienā brīdī negarlaikojas,nenīkst,gan vecāki laimīgi kafiju mierīgi iedzerot,kāmēr bērni strādā darbnīcā,gan bērni priecīgi par dažādo programmu.

Re,te mammam.lv salikuši detalizētu aprakstu par Leļļu muzeju.

http://www.mammamuntetiem.lv/articles/17007/ballite-pasa-rigas-sirdi-brinumu-pilna-vieta/

Var nosvinēt dzimšanas dienu Rīga Plaza!!!!Tur ir Fantasy park un tur ir boulings,arī ļoti liela bernu istaba!un blakus ir kino!man 11 aprīlī būs dzimsanas diena un es uz turieni iešu svinēt to!

bijam svinēt draudzenes bērna drimšanas dienu http://www.fromme.lv/telpu+ire+bernu+ballitem+pandas+rotalu+staba<\/a>, gan mums, gan bērniem dikti patika :)

mes bijām šeit http://www.fromme.lv/davanas_berniem<\/a> , bērni bij priecigi, bet pieaugušie ne īpaši
Mēs piedāvājam aizdevuma vispasaules 2 % apmērā. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pravexloanfund@gmail.com

Sir/Madam.

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pieņemamām likmi 2 % gadā/reizi gadā. Mēs saprotam, ka ir reizes, kad jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, lai izpildītu savus projektus. Sazinieties ar mums un lietot tagad, ja jūs interesē. Mēs ceram dzirdēt no jums un jūs apkalpot labāk.Sazinieties ar mums caur izmantojot;
pravexloanfund@Gmail.com., jūs varat mums rakstīt jebkurā valodā

Yourfaithfully,
Mr.Micheal
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumi par 2%

Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumi par 2%. Ieinteresēti pieteikuma iesniedzējam vajadzētu rakstīt
mums uz brownsmithfinancialhelp@gmail.com Sūtiet mums šādu informāciju
piemērot

Pilns nosaukums:
Valsts:
Tālruņa numurs:
Kredīta summa nepieciešams:
Aizdevuma ilgums:
Lai aizdevums:

Piezīme: Visi e-pasts jānosūta uz:
brownsmithfinancialhelp@gmail.com vairāk info.
pareizrakstības Dakšas

mans vārds ir Vicky, un man nesen bija sabrukuma ar savu vīru apmēram 4 mēnešus atpakaļ. Viņš teica, ka mēs esam darīts, ka mums vajadzētu virzīties tālāk, ka viņam ir kāds cits tagad. Es pat nevarēja segt sāpes un viss, un tikai tik žēl, es atklāju, ka man bija stāvoklī, kad es un mans bijušais mums iet cauri dažas lielas cīņas. Es nevarēju pateikt viņam es biju stāvoklī, jo es zināju, ka viņš varētu vainot to par mani. Es cietusi ar noslēpumu par savu un es nevarēju iet cauri abortu par savu.Smieklīgi ir tas, es atklāju, ka viņam bija divi citi draudzenes man nebija zināms. Es zinu, ja es varētu pagriezt atpakaļ rokās laika es varētu darīt to vēlreiz, jo es nevarēju ciest visu viens pats, es gandrīz pamet universitāte, jo puisis. Par uzticīgs dienā pēc tam, kad es zaudēju domas, vecais draugs man pastāstīja par pareizrakstības ritentiņu OGBENI ar šo e-pasta OGBENISPELLTEMPLE@GMAIL.COM, kurš varētu man palīdzēt atjaunot manu mīlestību, un ir manu bērnu labā ziņā. Man upurēt visu, lai pārliecinātos, ka pareizrakstības tika darīts. un pareizrakstības tagad bija glābējs. viņa pareizrakstības atkal manu mīļāko pēc 2days. Mans prieks, mīlestība un laime ir atjaunot, jo šī pareizrakstības ritentiņu OGBENI, mans bērns nāk drīzumā: OGBENISPELLTEMPLE@GMAIL.COM.
pareizrakstības Dakšas

mans vārds ir Vicky, un man nesen bija sabrukuma ar savu vīru apmēram 4 mēnešus atpakaļ. Viņš teica, ka mēs esam darīts, ka mums vajadzētu virzīties tālāk, ka viņam ir kāds cits tagad. Es pat nevarēja segt sāpes un viss, un tikai tik žēl, es atklāju, ka man bija stāvoklī, kad es un mans bijušais mums iet cauri dažas lielas cīņas. Es nevarēju pateikt viņam es biju stāvoklī, jo es zināju, ka viņš varētu vainot to par mani. Es cietusi ar noslēpumu par savu un es nevarēju iet cauri abortu par savu.Smieklīgi ir tas, es atklāju, ka viņam bija divi citi draudzenes man nebija zināms. Es zinu, ja es varētu pagriezt atpakaļ rokās laika es varētu darīt to vēlreiz, jo es nevarēju ciest visu viens pats, es gandrīz pamet universitāte, jo puisis. Par uzticīgs dienā pēc tam, kad es zaudēju domas, vecais draugs man pastāstīja par pareizrakstības ritentiņu OGBENI ar šo e-pasta OGBENISPELLTEMPLE@GMAIL.COM, kurš varētu man palīdzēt atjaunot manu mīlestību, un ir manu bērnu labā ziņā. Man upurēt visu, lai pārliecinātos, ka pareizrakstības tika darīts. un pareizrakstības tagad bija glābējs. viņa pareizrakstības atkal manu mīļāko pēc 2days. Mans prieks, mīlestība un laime ir atjaunot, jo šī pareizrakstības ritentiņu OGBENI, mans bērns nāk drīzumā: OGBENISPELLTEMPLE@GMAIL.COM.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (600-900 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.