u_U, helovīni nāk

ja jums pēkšņi zvana pie durvīm tādi mazi un briesmīgā paskatā, lūdzu nedzeniet prom, bet pacienājiet ar kārumiem, citādi jūs tiksiet izjokoti:))))

tikai vēl nezinu, patīk man tas vai nē /
Re: u_U, helovīni nāk

Pie manis jau bija ;))
Man nepatīk, bet pofig - lai jau sīkie papriecājas.
Re: u_U, helovīni nāk

zinu ka kaimiņienei no blakusmājas pagāšgad nopūta durvis ar melnu aerosolu, jo šī saldumus neiedeva:)
Re: u_U, helovīni nāk

Nav tie muusu sveetki, lai iet garaam.
Re: u_U, helovīni nāk

inesse, tu tā drošu sirdi aiztriektu tos bērnus prom?
Re: u_U, helovīni nāk

inesse tikai velk bluķi, gaudojot Brīvdabas muzejā...
Re: u_U, helovīni nāk

Riebjas un izbrina un tik komiski, pat nozhelojami liekas, ka latvieshiem kaut kadi helovini jasvin. Izsmiekls, nu ta ka pashiem savi svetki nebutu. Sviestssssss.Ka padumjajos laikos svineja krievu svetkus, denj pobedi utt., tad tagad ievazas kaut kadus importnieku svetkus, kuri MAN NEKO NEIZSAKA UN NAFIG NAV VAJADZIGI!Besii shita tumsoniiba!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak attopieties un nepaliekat tada bananu zeme, kurai pashai ne savu domu, ne sava viedoklja, ne svetku nav, tik tas, ko no citiem var palieneet.:((((((((
Re: u_U, helovīni nāk

skarbi, bet manas domas tādas pašas kā murgam.
Re: u_U, helovīni nāk

to: murgs
žetons Tev! Parakstos zem katra vārda, aš maniem vārdiem pateici!
Re: u_U, helovīni nāk

Jāsaka, ka no malas skatoties, tie svētki līdzīgi tādām pusdebīlām tīņu izdarībām. Pati biju studente, pati skrēju kā aptrakusi un ķēmojos. Patika! Bet tā kā es durvis vaļā neveru nevienam pēc astoņiem, jo visi parasti ierodas kā gaidīti viesi, vai pabrīdina, tad tas ņerkstuļu bars aizskrēja tālāk kviekdams un brēkdams! Drausma kaut kāda!
Īstenībā man to gribes nodēvēt par legalizētu huligānismu.

Organiski riebj, tāpēc arī nevaru pieņemt, bet kā jau teicu, lai jaunie ārdās savā sulā, tiem jau tikai padod iemeslu, lai pielietu mūli un izdarītu kādu cūcību!:)
Re: u_U, helovīni nāk

Galvenos vilcienos jau murgam piekrītu. Bet vispār jau var svinēt visādus importa svētkus, ja tikai savējos neaizmirst:) Es par laimi nebiju vakar mājās un diez vai kāds arī nāktu, pie tam man nekad nav saldumu, jo man tos nevar uzticēt, apēdās:)

Bet ja tādi helovīni ierastos, vispirms aprunātos - vai viņi zin kas tas ir? Un kādi latviešu svētki ir vislīdzīgākie? Un vai viņi kādu dziesmiņu nodziedāt prot?
Manis pašas jaunkundzei 9 gadi un arī visas tās raganu būšanas interesē, bet viņa zin arī Mārtiņdienas dziesmas un prot svinēt arī visus citus latviešu svētkus.
Re: u_U, helovīni nāk

nezāle, man liekas, ka Tu atrautos pa seju, ja sāktu viņiem viktorīnu pie ārdurvīm organizēt.:)))))))
Re: u_U, helovīni nāk

Man ir bijusi darīšana ar stipri dažādiem bērniem, gan jau sarunātu:)
Re: u_U, helovīni nāk

Ui, piekritu murgam, jo ari uzskatu, ka tas ir visistakais provincialisms shpikot, svinet svetkus, par kuriem neko nezinaam un kam mums tadi, vai tad savejo svetku trukst. Tiesham provincialisms. Ja man pie durvim sikaljas piezvanitu, pateiktu, lai nealejas, ka tie NAV musu svetki, lai labak iet kjekatas latvieshu sveetkos, ja jau tik ljoti vajadziga iespeja paaleties :))
Re: u_U, helovīni nāk

Pilnīgs debilisms, sēž sekretāre darbā ar sarkaniem radziņiem. Vēl piedevām valsts iestādē. Skuķim 23 gadi. Vot helovīns esot! Un viņai pofig ka visi viebjās.
Marvelāde

Nu ko lai dara, ja cilvim galviņā tukšums :)
Re: Marvelāde

woow, tad nu gan daudzsološa sekretutka, jau 23 gados ar ragiem staigaa :)) Incanti, kura valsts iestade tik debili kadri strada?
Re: Marvelāde

Super, lai tak sēž ar ragiem... Tu taču tā nevarētu, desmit reizes apsvērtu- ko citi teiks!
Un ja visi būtu tādi, kā Tu, mūžam nevienā valsts iestādē sekretāri ar sarkaniem radziņiem atrast nevarētu!
Ja par Helovīniem- un kurš tad no jums, īstenajiem latviešiem tos citus LATVIEŠU svētkus tā strikti mājās svin, m? Mārtiņus, Miķeļus u.t.t. Nu, kurš?
Re: a4

bet par to tieshi bija shis stasts, ka savus svetkus nesvinam!!!!, bet kaut kadus sveshos svinam, jo esam provincialju un aunu bars.
Tu no paligskolas?
Re: ff

Tu pati laikam no tādas izglītības iestādes nākusi...
Izlasi un tad arī sapratīsi- nav ko gaudot, ka bērni svin Helovīnu, ja tos LATVISKOS svētkus senči nesvin un svinēt nemāca.. Ir absolūti tupi brēkt, ka importa svētki izspiež nacionālos, ja nacionālie mirst dabīgā nāvē arī Tavas vainas dēļ.
a4

man nav vel bernu, ka macit,bet ceru,ka vinji helovinus nesvines. macishana /nemacishana svinet svetkus nav jauztver burtiski,bernam pietiek ar attieksmi,ja es pasaku, ka helovins nav musu svetki,ari ta ir macishana. es noteikti nepielauti, ka mans berns vazajas apkart pa svesham majam kaut kados helovinos,saldumus prasidams.
un vispar izskatas, ka tu nesaprati,ko centos tev ieskaidrot.:))
Re:

Es svinu latviešu svētkus, mani bērni parasti prasa, memmi, kad mēs gailīti zīmēsim???Tas par Mārtiņdienu. Bet Helovīns arī man šķiet absolūti bezjēdzīgs pasākums, tāda smieklīga māžošanās.

Bet tupi man šķiet brīnīties par cilvēku viedokli, kuri satraucas par latviskās identitātes zaudēšanu. Atvainojos, nekā personīga.

Un nevajadzētu teikt, ka neviens latviešu svētkus nesvin. Svin un kā vēl, gan mūsu ģimene, gan draugi.
Re:

kad bus helovini
Re:

kkad oktobra baigaas
Re:

blin ko jus tur vsi muldat sukaataji EJIET DIRST NAHUJ PIDARASI
Re:

PRET AMERIKANU SVETKIEM ESMU MUMS JAU VELU LAIOKS IR SACIES...KADI VEL HELOVINI..TAD JAU AVAJAG ARI PATEICIBAS DIENU UN 4.JULIJU ARSVINET
Helowini

Es pieņemsim saprotu kad dažiem varbūt nepatīk tādi svētki kā helovīni,bet ko lai bērni tad svin,ja latviskos svētkus nosvin viņu vecāki nodzerās (atvainojos) !
Bet bērniem nekādu intresi tie nedabu.!
Helovīni ir bērnu svētki, svētki kuros pac bērns var saģērbties mazā raganiņā vai mazā briesmonītī un iet pia mājām un jauta konfektes lai jau berniem tiek kāds prieciņš.! Un manuprāt šos svētkus vajadzētu svinēt katru gadu un ievest arī Latvijā ;) Bet tas nu tā katrs izsakam savu viedokli .! Un šāds nu ir mans :)
Re: Helowini

Lai jau būtu, ka tu saki. Tikai piedomā, ko tie bērniņi dara pie durvim, kur nedabu konfektīti. Mož, ka man pašai tas saldumiņš mutē mēnesi nav bijs, bet arī vel notašķītas durvis jāmazgā...Un tadi briesmoniši jau katru dienu pa ielām klīst, arī mobilos paprasa vai pulkstenišus, lai jau bērniņiem tiek kāds prieciņš....
Re: Helowini

kāds zina joku.. kā var izjokot draugus??? [helowīīnos]
es noteiksti iešu.

āh. tie kuri nelaidis vai nedos saldumus..

nomētāsim ar jēlĀm olā..

[pretiigi].
paši vainiigi..
Re: Helowini

NEINTERESĒ MUMS TIE AMERIKĀŅU SVĒTKI. TE IR LATVIJA.
Re: Helowini

Man gan nekas nav pret svētkiem.Svētku varētu būt vēl vairāk.un,ja kāds neprot uzvesties ikdienā,tad tāpat viņš uzvedīsies arī svētkos.Un ne jau svētki pie tā vainīgi,ka neprotam savus bērnus audzināt.:)
Re: Helowini

MES SAVUS LATVIEŠUS AUDZINĀM UZ LATVIEŠU SVĒTKIEM,JA KAĀDS DOMĀ KA AMERIKĀŅU KŪLTŪRA IR CIENĪGA LAI TO KOPĒ,NU TĀ IR VIŅA INFANTĪLISAM PROBLĒMA. VISPĀR LATVIJĀ KĀDI VAR BŪT HELOVĪNI, VEĻU LAIKS MUMS
Re: Helowini

Jau pagujušogad šitādus jampampiņus aizraidīju, paskaidrojot, ka ne manā ticībā , ne pārliecībā šadi mošķu svētki nav ieplānoti. Arī saviem bērniem saldumus pērku reti. Kāpēc un par ko lai es tos dalītu kaut kādiem svešiem? Lai nāk malku sanest šķūnī, pagalmu noslaucīt dabūs algu:) Veseliem cilvēkiem jāsaņem atlagojums par padarīto, nevis par ubagošanu.
Re: Helowini

jo vairaak sveetku, jo labaak, aarzemees jauks tusinjs, tik latvijaa iespeja lieku reizi ko nodiedeleet, apgaaniit, izcuukot vai prosto piedzerties.
Re: Helowini

Kā tad svetki,VEĻU LAIKĀ............ak Dievs.
Re: Helowini

Veļu laiks... smieklīgi, tā jau latvieši tāda slinka un gaudulīga tauta - pat priecīgos svētkus negrib pieņemt. Kāda starpība no kurienes nāk tradīcija - galvenais, ka IR NOTIKUMS. Manis pēc variet visus savus veļus pielūgt klusi šņukstēdami, es gan grebju ķirbjus un priecājos, ka ir kāda ambrāža.
Re: Helowini

man jau gan liekas ka tieshi kkad tagad velju laiks ir beidzies.
bet Helovini man patik tikai deelj pasha kirbiisha un tas spociigas noskanjas.piedodiet bet man patik :)
Re: Helowini

Jā - latviešu kā tautas energija ir izsīkstējusi tā īsti pat neuzplaukusi. Nezin latvieši savas tradīcijas un negrib zināt.. a bet skumji. Kad beidzas veļu laiks - kas arī ir ļoti logisks un pamatots gadskārtas notikums, sākas ķekatās iešanas laiks - t.i. - pēc Mārtiņiem. Nu un tad nu jautrības un izdarīšanāns netrūkst. Bet ! Problēma kāda !? - vieglāk jau ļauties kaut kādiem helovīniem nezinot pat īsti ko tas nozīmē, kāpēc ķirbji, kāpēc miroņi utt. Pofig par to - tas taču no AMĒRIKAS ! Un tādiem siekalzaķiem kā latviešiem tas jau galvenais arguments. Kā saka - viss savējais nieks un sūds , viss no amerikāņu krutais un zelts.
Skumji, bet es ar so faktu esmu samierinājusies.
Re: Helowini

Helovini vnk super!!!pagazgad gajam saldumi pa pilno!!!sogad gribam gerpties savadak...sogad cerams busu zombijs!!!pagazgad biju spocins...
Re: Helowini

TAGAD IR VEĻU LAIKS,HELOVINI LAI AMĒRIKĀŅIEM KURIEM PRAKTISKI NAV SAVAS VESTURES TIEM LAI PALIEK
Re: Helowini

PREFEKTI PATEICI.
Re: Helowini

jā, perfekti, bet gandarījuma par to nav, skumjas - gan !
Re: Helowini

Es arī dzīšu prom. I netaisos neko dot! Amerikā, lai būtu ķirbju pārprodukcijas noiets tapuši Helovini, Spānijā mētājas ar tomātiem.... Lai skolas taisa Mārtiņdienu ķekatas, tad nevajadzēs stulbos Helovinus.
Re: Helowini

Es ar šogad plānoju maskēties 31. oktobrī. Ja viss izdosies labi, tad tiem spociņiem un zombijiem durvis atvēršu Dr. Tongue izskatā... Jamie pēc tam skolā varēs plātīties, kādus rekordus uzstādījuši tādā sporta veidā kā skriešana ar pietirstām biksēm }:-DDDD
Re: Helowini

kaa tad cilveekus var izjokot?
man taads jautaajums?
Re: Helowini

Jap.
Pan ar tāds kā jautājumi''nš. Kā tad izjokot!??????
Re: Helowini

kāds bija tas datums kad svinam veļu dienu (helovīns)?
Re: Helowini

Priekš izjokošanas ir 1.aprīlis. Un par to nav jāmaksā ar saldumiem.
Re: Helowini

Kas jums lautiniem lecies mums berniem patiik helovini :b mums patik visiem kaast (prasit saldumus) nejau visi berni helovinos dara barbariskas lietas :D
Re: Helowini

Nu ja murga taisnība bet bērni tak grib konfektes?!!?! Nej ua tape ka mes ka vergi svinam tos svetkus vienkārsi berniem ir iespeja par brivu dabut konfektes!!!!
Re: Helowini

Kad ir helowini?
Re: Helowini

Kad ir helowini?
Re: Helowini

helovini man loti patik tur var izjokot tur ir loti jautri un omoligi.........................
Re: Helovins

"vienkārsi berniem ir iespeja par brivu dabut konfektes!!!!" Par brivu, ka zini, ir tikai siers pelu slazda i tas tikai otrajai pelei. Doma tas konfektes kokos aug? Kads par vinam maksa no savas krizes algas, bezdarbnieka pabalsta vai apcirptas pensijas. Un ja parak uzstajigi pieprasisiet, ar olam vai krasu kezisiet durvis, tad skatieties, saks sitos mazgadigos ubagotajus sagaidit nevis ar konfektem, bet ar rungu, piparu gazes aerosolu vai kalasnikovu, pec iespejam un atkariba cik talu depresija katrs jau nonacis bez jusu palidzibas.
Domaju, ka ta helovinoties var iet tikai pie pazistamiem, ja drosi zin, ka tam cilvekam nav iebildumu. Un nemiet vera, ka LV cilvekiem joprojam ir ideja, ka par konfektem ir jaskaita dzejolitis vai jadzied dziesmina, ka senak Ziemsvetkos. (Ne man partik klausities, ne kadeiz berniba dziedat, bet fakts - citi doma, ka konfekte janopelna)
Re: Helovins

Es ari neatzistu tos ka svetkus, bet, ejot atpusties, labprat uzvelku, ko ipasu, jo man vienkarsi patik melnais humors, piemeram, www.tprint.lv piedava apdruka kolosalus kreklinus, kur ari pasutiju ar savu bildi, bet, cik zinu, viniem ir ipasa helloween galerija :)
Re: Helovins

Ļoti neuzkrītoša reklāma, ņemot vērā arī stila sadaļu ;) Es nenosodu... ;)
Par Helovīnu runājot- ko var iespringt par to ,ka nav LV svētka- KĀDA starpība, kas negib- nesvi,- ejiet ķekatās, veliet bluķi un netraucējiet citiem atpūsties :D
Re: Helovins

man arī patīk Helovīni :) manai meitiņai ir 4 gadiņi.. nu jau trešo gadu,kā svinam :) patīk tas process gatavoties,abas pa dienu izgrēbjam ķirbus un noliekam gan pie ārdurvīm,gan istabā.. sapērkam dažādus saldumus un ja kāds atnāk,tad arī iedodam :) pirmos 2 gadus meitiņa bija zemenīte,un trešo gadu labā raganiņa :) patīk mums skatīties bērnu filmas,kas pa dienu iet ,domātas bērniem,kas nav pārāk bailīgas... nu ko lai saka interesanti iejusties citā tēlā! kaut kas savādāks un interesantāks.. nu nezinu varbūt Rīgā jaunieši vairāk nekārtības taisa,bet Jelgavā viss ok :)
Rīt arī brauksim skatīties kaut kādus aksesuārus,kas derētu raganas tēlam :D
Re: Helovins

Citā tēlā var iejusties arī ne veļu laikā. Jaungada karnevāli- lūdzu, uz priekšu.
Re: Helovins

Nu, drīz arī citās frontēs paliksim stulbi kā amerikāņi... Nožēlojama kalpu tauta, kas nemāk kopt pati savas tradīcijas.
Re: Helovins

Nu i gan, visos forumos, internetā, da jeb kur, kā tik galvu pagriez, kā tik aci uzmet, tā visi gudrinieki nostājas pret Latviju (nodirš no galvas līdz kājām).... a šeit pēkšņi visi kā vistas viens pēc otra kļūst par patriotiem. NOŽĒLOJAMI
Re: Helovins

Ja negribat tad nesvinat Helovīnus,Jums tak neviens to neuzspiež! ;)
Ko Jūs te varat pērties!?? atslābstiet ;)
Re: Helovins

Ko Jus Burkskat...Nepatik nesvini...sap kautkas nju blin nesviniet..mums tas ir patikami ka berniem ir helovini....SUKAS jus ble nepatik svetki lab vairak neka mazak:@ pilnigs stulbums.
Re: Helovins

Ko Jus Burkskat...Nepatik nesvini...sap kautkas nju blin nesviniet..mums tas ir patikami ka berniem ir helovini....SUKAS jus ble nepatik svetki lab vairak neka mazak:@ pilnigs stulbums.
Re: Helovins

nu es ari esu berns bet es nelepojos ar barbaru svetkiem...! un krizes laikos svinet tadas mulkibas....................................! tas jau nav normali ja mes gribam but tadi barbari ka angli! ists murgs varbut svinam visi anglu stulbo ideju dienu.....................................................................................! tie kas ir barbari tie ies pie durvim un diedeles kamer iedos vai pa mdnbvhrfvufyfvjdashfg sados! vnk visi helovini man jau Z.B. da nu sudu angli atnems musu...................
Re: Helovins

No vienas puses es gribētu helovīnus. Tad varētu ēst saldumus, stāstīt spokustāstus un skatīties šausmenes, bet no otras puses tie nav latviešu svētki un saldumu prasīšana ir kā diedelēšana, un ja neiedot saldumus tad bērni izsdrādā blēņas.
Re: Helovins

Es esmu pozitīva pret helovīnu svinēšanu. Ir Latvijā visādi mūsu svētki, bet bērni var taču papriecāties un patēlot briesmonīšus. Man šie svētki galīgi neasociējās ar piedzeršanos un barbarismu. Es arī šogad iešu helovīnā pabidēt cilvēkus, bet ne jau klaigājot un rupji izjokojot. Es esmu par Helovīnu svinēšanu.
P.S. Tiem, kam bail, lai piesargās! ;D
Re: Helovins

nju ja...nejau es gribu tos tik loti saldumus...bet gribu vnk pakaitinat tautu un pabiedet... krizes laika tiesi jaiet helovinos...vinji sodien ir...un es iesu man ir pilnigi vnl ko citi doma....:P:P:P
Re: Helovins

ka var izjokor helovinos iesakiet
Re: Helovins

jūs tiem varat nolasīt lekciju par zobgraužiem...
atverot durvis iekliekties itkā nobijies...
vari tiem iedot vecu olu un pateikt ka palicis no citiem svētkiem...
piebāzt pilnu muti ar saldumiem un nivi apgalvot ka tew mājās naw newiena salduma...
pasniedzot konfektes iedodiet rēķinu...
:D
nju jā tie ir mani piemēri!
kādi jūsu??
Re: Helovins

Vai kāds vispār ir padomājis dziļāk -kas ir helovīni? Vai jūs vispār zinājāt ka tajā Helovīnu dienā visi pūšļotāji uzdarbojās? "Briesmonīši" ja? Ja jau tas būtu tik naivi, bet Sātans jau preicājās tikai par to, un tas jau iet uz pasaules galu!
ķirbītim-šeit jau katrs izsaka tikai savas domas vai tad kāds tev kaut ko uzspiež?
Un šajā sakarā esmu PRET, jo tie nav pozitīvi svētki, vispār vēlme kādu baidīt un preicāties par tumsu, tiekšanās pēc šausmīgākām maskām utt. -manuprāt vienkārši nekā jauka šeit nav, bērniem jau vienalga kas tie ir par svētkiem un viņiem galvenais jautroties, bet vajag jau pa priekšu pastāstīt kas tie ir par svētkiem un katram tas ir jāzin, lai zinātu uz ko bērns iet un kā rskē ar savu dvēselīti.

Un patiesība ir tāda,ka agrāk cilvēki tika upurēti un šie grebtie ķirbji simbolizē cilvēku galvaskausus kuros ielika spīdekļus, vārdu sakot patiesībā ja ielien dziļāk šajā lietā tad tā nav tālu no tā sauktajām sektām. Cilvēki tiek muļķoti ar nepareizu informāciju par Helovīniem ,bet šo patieso vēsturi neviens nesaka. Tad nu lūk varbūt kāds izlasīs un sapratīs ap ko lieta grozās!
Re: Helovins

cik jautri helovini bija....tik audz dabuju saldumus..
Re: Helovins

Ir iespēja saldumus dabūt pa velti? Ja tas ir šo izdarību galamērķis, tad var jau arī tunelī pastāvēt ar pastieptu roku... Tur arī var visu pa velti dabūt! Un katru dienu.
Nu man arī vakar šie "ciemiņi" bija. Pilna kāpņutelpa ar diedelniekiem. Vienam bija uzlikta parūka, otram uzvilktas dažas svītras melnas krāsas uz sejas, citiem nekas. Tikko atvēru durvis, tā arī uzreiz tuvākstāvošais pieteica vizīti ar vārdiem: viņi ir atnākuši pakaļ saldumiem...
Smadzenēm cauri izskrēja dažas idejas- ielaist to baru iekšā, lai aptīra dzīvokli, kamēr es sameklēju ko ēdamu? Aizcirst durvis un pēc brīža atgriezties?
Neizdarīju ne vienu ne otru. Pasūtīju prom, un no rīta pie durvīm bija pielīmēta lapiņa ar stulbu uzrakstu...
Tā ir vecāku nolaidība. Tie paši vecāki, kuri te apvaino skolotājus savu bērnu neauzdināšanā, pa vakariem vispār ar saviem knēveļiem nenodarbojas. Vai vecāki nezin, ka bērni dodas prasti diedelēt? Tieši diedelēt, jo tur nebija nekā interesanti sagatavota- vienkārasi zvans pie durvīm un pieprasa ēst!
Re: Helovins

Ir iespēja saldumus dabūt pa velti? Ja tas ir šo izdarību galamērķis, tad var jau arī tunelī pastāvēt ar pastieptu roku... Tur arī var visu pa velti dabūt! Un katru dienu.
Nu man arī vakar šie "ciemiņi" bija. Pilna kāpņutelpa ar diedelniekiem. Vienam bija uzlikta parūka, otram uzvilktas dažas svītras melnas krāsas uz sejas, citiem nekas. Tikko atvēru durvis, tā arī uzreiz tuvākstāvošais pieteica vizīti ar vārdiem: viņi ir atnākuši pakaļ saldumiem...
Smadzenēm cauri izskrēja dažas idejas- ielaist to baru iekšā, lai aptīra dzīvokli, kamēr es sameklēju ko ēdamu? Aizcirst durvis un pēc brīža atgriezties?
Neizdarīju ne vienu ne otru. Pasūtīju prom, un no rīta pie durvīm bija pielīmēta lapiņa ar stulbu uzrakstu...
Tā ir vecāku nolaidība. Tie paši vecāki, kuri te apvaino skolotājus savu bērnu neauzdināšanā, pa vakariem vispār ar saviem knēveļiem nenodarbojas. Vai vecāki nezin, ka bērni dodas prasti diedelēt? Tieši diedelēt, jo tur nebija nekā interesanti sagatavota- vienkārasi zvans pie durvīm un pieprasa ēst!
Re: Helovins

Ir iespēja saldumus dabūt pa velti? Ja tas ir šo izdarību galamērķis, tad var jau arī tunelī pastāvēt ar pastieptu roku... Tur arī var visu pa velti dabūt! Un katru dienu.
Nu man arī vakar šie "ciemiņi" bija. Pilna kāpņutelpa ar diedelniekiem. Vienam bija uzlikta parūka, otram uzvilktas dažas svītras melnas krāsas uz sejas, citiem nekas. Tikko atvēru durvis, tā arī uzreiz tuvākstāvošais pieteica vizīti ar vārdiem: viņi ir atnākuši pakaļ saldumiem...
Smadzenēm cauri izskrēja dažas idejas- ielaist to baru iekšā, lai aptīra dzīvokli, kamēr es sameklēju ko ēdamu? Aizcirst durvis un pēc brīža atgriezties?
Neizdarīju ne vienu ne otru. Pasūtīju prom, un no rīta pie durvīm bija pielīmēta lapiņa ar stulbu uzrakstu...
Tā ir vecāku nolaidība. Tie paši vecāki, kuri te apvaino skolotājus savu bērnu neauzdināšanā, pa vakariem vispār ar saviem knēveļiem nenodarbojas. Vai vecāki nezin, ka bērni dodas prasti diedelēt? Tieši diedelēt, jo tur nebija nekā interesanti sagatavota- vienkārasi zvans pie durvīm un pieprasa ēst!
Re: Helovins

Principā ārzemēs ir tā, ka bērni iet saldumus prasīt tikai tajās mājās, kur logā ir iedegts ķirbis. Lasīju kautkur. Manuprāt Latvijā arī vajadzētu ieviest ko tādu, jo ir ļoti daudz nesvinētāju un to, kas bērniem nevēles vai nevar iedot saldumus. Nu kautvai pie dzīvokļa durvīm piespraust kkādu Helovīna zīmējumu vai ko tādu. Tikai mana stulbā ideja.

Manuprāt šiem svētkiem kā tādiem nav ne vainas. Daudzi saka, ka tie ir tikai bērnu svētki, bet piemēram Amerikā šos svētkus svin arī pieaugušie. Gan bērnu dēļ, gan tāpēc, lai pašiem jautrāk. Bet kāpēc gan ne? Es domāju, ka pieaugušie kaut vienreiz gadā var nebūt tik pārlieku nopietni un pasvinēt šos svētkus. Kautvai bērnu dēļ. :)

Tikai mans viedoklis.
Re: Helovins

Jums, sikie diedelnieki, logika nelimejas kopa: no vienas puses jus vecajiem celi atlaujat nesvinet, ja negrib, bet no otras - pamegini neizpildit savu svinibu dalu un nedot konfektes par brivu. maitas gabali.
Re: Helovins

Pieaugušie vienreiz gadā var pasvinēt karnevālu arī jauno gadu sagaidot. Jūs neesiet padomājuši ,kādus ar kādu mošķu enerģijām jūs šajā dienā sasaistieties? Pie tam veļu laikā, kad ir lielākā mirušo dvēseļu aktivitāte. Ne jau par velti veļu laikā bij jāuzvedas mierīgi. Mūsu zemītē ne par velti tika noteikts veļu laiks tieši šajā laikā. Un nav ko lielīties, ja tagad mazāk jūtam un zinam. Un tie, kas šos Helovīnus atbalsta, nebrībieties, ja pēc šī laika būs dažādas problēmas un negācijas, jūs jau neziniet, kas pēc šādas bērnu vazāšanās jums atvilksies uz mājām līdzi. Tam var neticēt līdz laikam, kamēr tas viss notiek.
Re: Helovins

man gan patīk helovīni un es viņus svinu
Re: Helovins

Letiniem sveši amerikāņu svetki.Fui
Re: Helovins

Vai staigāšana pa svešām mājām ir svinēšana?Vai piedraudēšana*ja nedosi saldumus,izjokosim* ir svinēšana?Vai pec saldumu nedošanas skādes nodarīšana nepazīstamam cilvēkam (viņa mājoklim) ir svinēšana? Kādus gadus atpakaļ salaidu iekšā un teicu*Nu kaut kādu prieku man arī,lūdzu,kādu dziesmiņu,kādu dejas elementu vai dzejolīš pantiņu*Vajadzēja redzēt tos pārsteigtos ģimīšus....Kā tā?Mums vajag saldumus,mums pienākas,mēs svinam.....Vai tādi ir svētki? P.S.Tanī vakarā nāca 5 bari,bet man pensija 128 ls.Šogad nenāciet neviens!
Re: Helovins

bija mūsu ciematā,to redzēju savām acīm.Pie daudzdzīvokļu mājas piebrauca paliela mašīna,izbira *mazie izspiedēji*un aizskrēja pa kāpņu telpām (mūsmājās ir 6 ).Pēc apgaitas visi atgriezās pie sutenera(pie mašīnas ) palielījās savā starpā ar lomiem,sarūmējās mašīnā un prom tie*svētki* bija.Ap sirdi palika tik bēdīgi....... Nu kādi svētki? Kam svētki ? Atklāts rekets.... Paaugsies lielāki un teiks *Dod,man vajag.Ja nedosi,dabūsi pa purnu*.Nu skumji par tādiem bērnu svētkiem !
Re: Helovins

Bet ja ubagošana neveiksmīga un neko nesamango-tad arī svētki,jeb vienalga *svin* pie tukšām kulēm? Otrs variants-samango tā pavairāk un ko tad?Uz kurieni tie mednieki dodas,ko viņi dara tādu svētku reizē?Ko par to saka vecāki?Jā kāds zina,lūdzu,uzrakstiet.
Re: Helovins

pie sutenera...uj ka nosmejos.TAISNIBA TAK IR TAM TEICIENAM KATRS SAPROT PEC SAVAS SAMAITATIBAS PAKEPS,UN MERA CITUSAR SAVU MERAUKLU.
Vispar letiņiem ir veļu laiks.
Re: Helovins

Pie manis nenāciet rudenī,man rudenī jābūt vienai............
Re: Helovins

Ubagu zemē ubagu izpriecas.
Re: Helovins

Redz,arī ubagiem ir noslāņošanās.Vieni ubagi pieprasa,otri ubagi dod.
Re: Helovins

labāk apēdīsim paši,mums tad arī būs svētki!
Re: Helovins

Neaizmirstiet piekost ķirbi !
Re: Helovins

Pasaule ir daudz dazadu svetku un katras valsts robezas ari.Tiesi tapat kaa katru dienu kadam ir varda diena! Ja kadam iet pie sirds tiesi sie svetki un sagadaa lielu prieku,tad tas ir tikkai un vienigi apsveicami.Nesaprotu tadus "laudis",kuriem ir zeel,ka citi par kaut ko spej priecaties! Nav svarigi par ko,galvenais,lai cilvekos valda pozitivas emocijas un prieks!Bet nevis noliegums,cinisms un leciba..
Re: Helovins

Protams,svētku katram ir tik ,cik katra paša dvēsele spēj ģenerēt.Pilnīgi nepieņememi ir klauvēšana pie svešām durvīm,saldumu paģērēšana un ,ja neiedod,nolauž durvju rokturi(izjokoja!).Viņiem '*svētki*,saldumi,prieks,tusiņš,Man-apm.5 -as saldumus pieprasošas kompānijas ar klauvēšanos gar durvīm,piedraudēšanu ar izjokošanu un ,beidzot,nolauzts ārdurvju rokturis(kreņķi,remonts,izdevumi).Nu nav man žēl,ka viņi *priecājas*,bet nemieru viņu dēļ- nu,negribu!Lai tās pozitīvās emocijas viņi nes uz jūsu mājām,man pietiek ar savām!
Re: Helovins

Stulbi piizdinieki juus esiet. Tie ir kjeltu sveetki, kas patiesiibaa ljoti liidziigi latvieshu sveetkiem, kaa daudzas Eiropaa pagaanu tradiicijas. Latvieshi tieshi taa pat vazaajaas pa maajaam ar savaam muteepistajaam kjekataam, budeeljiem, Jaanja beerniem un taa taalaak. Tikai, ja neskaita Jaanjus, muusu pashu sveetki liidz muusdienaam neizvilka. Kaapeec lai nesvineetu taadus, kas izvilka?
Re: Helovins

svinat,ko gribat,varat,spējat. Citus traucēt-nevajag!
Re: Helovins

ievazāti ārvalstu svētki, kas samērā ciniskā veidā māca bērniem atriebības mākslu. Neatbalstu!
Re: Helovins

.....koment.5.10.10 15;35....ja tas tiešām tā bija(nav pamata jums neticēt),tad ar mūsu bērniem ir cauri,aug paaudze *dodiet,dodiet ,dodiet,man vajag,man gribas,man pienākas,man ir tiesības,man patīk*.Nožējojami,jo cietīs visi,kas domā citādi.
Re: Helovins

Ar vārda dienām te nav nekāda sakara.Vai jūs savā vārdadienā staigājat pa dzīvokļiem un mangojat ēdamo? Kad jums ir vārdadiena,Matis?
Re: Helovins

Blja, un Jaanjos neapdzied? Un kjekataas? Juus tak esat degjenereeti kroplji, pashi savos sveetkos droshi vien p!mpii pielejaties un guljat zem galda, svineet nejeedzat, taapeec jums liekas jociigi.

READ.ME ->


No Mārtiņa līdz pat Metenim latvieši gājuši masku gājienos. To nosaukumi un parašas atšķiras atkarībā no vietas un laika, kad maskās iets. Izplatītākie ir ķekatas (pārsvarā Kurzemē), budēļi (Zemgalē), kaladnieki (Latgalē), čigāni (Kurzemē, Vidzemē), kā arī nosaukumi pēc dienām: Mārtiņos - mārtiņbērni, Katrīnās - katrīnbērni u.tml. Mazāk zināmi nosaukumi ir buki, miežvilki, bubuļi u.c. Dažviet viepļu gājējiem bija dažādi nosaukumi dažādos svētkos, piem. Dobelē Ziemassvētkos - danča bērni, bet Meteņos - budēļi.

Leli, mozi čygōneni,
Maucītēs kurpeitēs:
Šei dīneņa, šei naksneņa
Ejamō, takamō.

Gājieni staigāja no mājas uz māju, trokšņodami, dziedādami sev raksturīgas dziesmas (ar piedziedājumiem kaladō, tōtari, duidō, olilō, kūčō u.c.). Ja kāds mācēja kādu muzīku spēlēt, tad uzrāva uz tās, ja nē, tad iztika ar sadzīves priekšmetiem - pannām, katliem, veļasdēļiem, govju zvaniem u.c. Galvenais - jābūt lielam troksnim.

Kas tur rībina
Uz istubīnu?
Ķekatas dancina
Savus kumelīnus.

Starp ķekatu, budēļu, kaļadu u.c. gājieniem ir arī atšķirības - gan maskās (čigāniem, piemēram, jābūt čigānu saimei ar kādiem papildus zvēriem un mošķiem, ko izrādīt), gan dziesmās. Tomēr tik smalki mēs to būšanu neaplūkosim un atļausimies visus sabāzt vienā maisā.
Nonākušas kādā sētā, ķekatas ar dziesmu prasījās istabā.

Atver durvis, nama māte,
Laid iekšā budēlīšus:
Budēlīši nosniguši,
Lediņā sasaluši.

Ja nelaida, tad drīkstēja kādu skādi padarīt.
Ja jūs iekšā nelaidīsit,
Aizķērnāšu nama durvis.

Bet galvenais - šādam namam netika ķekatu nestā svētība, veselība, auglība.
Neguļat, slinkas sievas,

Eit, raugāt govu stalli:
Ķekatīnas ielaidušas
Stallī mazas raibaļīnas.

Tāpēc visi prātīgi ļaudis aicināja budēļus istabā. Atnācējiem vienumēr bija barvedis - budēļu tēvainis, ķekatu tēvs, čigāns. Tas tad ņēmās pārbaudīt istabas tīrību, saimes locekļu zināšanas un čaklumu.
Re: Helovins

tā izdarījās un mani vecāki par to stāstīja,arī tagad laukos iet,ja ir ietspējīgie.Pilsētām tas neder,Rīgai jau nepavisam(poliči savāks,ka nemetas).Ka pieprasītu ,lai dod ko ēdamu-nezinu,saimnieki cienāja paši,visi gāja rotaļās,dziedāja un visiem bija jautri.
Re: Helovins

ai, kā ķirbju zupu ēdīsim:))
Re: Helovins

Ķirbju zupa? Ōmāigāš xD kam tāda garšo?
Re: Helovins

Cienīsim viens otra 'gribēšanu". Tev patīk iet helovīnos, bet man patīk ka man neuzbāžas un liek mierā. Normāli būtu, ka ietu tikai tajās mājās, kurās logā vai ārā zālē ielikts ķirbis, bet pārējos liktu mierā. Man nav naudas ko savējos lutināt ar saldumiem, kāpēc man vēl būtu jāpacieš zaudējumi, ko var nest šādi helovīnu staigātāji?!
Re: Helovins

ķirbju zupa ar mannaa :) ņam ņam....
Re: Helovins

ķirbju zupa izsalkušajiem.. konfektes kārajiem :)))))
Re: Helovins

tagad tik jāgaida ciemos pankus :D
Re: Helovins

VNk žēl ka citi spēj pieņemt arī citu valsts svētkus, un ja neņem vērā to ka žēl VIENU reizi gadā pacienāt bērnus ar pāris konfektītēm, tad vel ar savu pesimismu nobeidz pat svētku sajūtu bērniem- Nožēlojami.
Tad sanāk ja es negribu - tad citiem arī neiks.

Nu paklau, tik zemu nolaisties, fuff,.
Re: Helovins

Lilii, nu atkal mēro pēc sevis. Tev tas rada prieku, man NĒ. Kāpēc man jāpakļaujas Tavam viedoklim? Varbūt man ir citas lietas , kas man patīk, bet Tev NĒ. Papildus savai 5 cilvēku ģimenei es uzturu vēl divus pensionārus, pasaki, lūdzu, kāpēc man jāapgādā vēl pagasta bērni ar konfektēm? Vienkārši arī bērniem ir jāmāca cienīt otra viedoklis, nevis mācīt "magot"un ubagot. karnevāls ir Ziemassvētkos, lūdzu.
Re: Helovins

Mjāaaa, dīvaina audzināšana... ubagot tagad ir svētki un prieks...
Re: Helovins

Lai staigā Jāņos , kopdami mūsu tradīcijas, dziedādami Jāņu dziesmas, nevis lēkājot nopakaļ citu tautu tradīcijām.
Re: Helovins

Jā, konfektītes ar jāmāk pelnīt, ne tikai sūdus vārīt .Lai dzied un dejo.
Re: Lilii

"VIENU reizi gadā pacienāt bērnus ar pāris konfektītēm" - tu nu gan esi naiva, nemaz neapjēdz mangošanas īstos apjomus! Puslīdz lauku ciemā nāk kompānija pēc kompānijas, bariem vien, ja katram pa 1 konfektītei, tad ar to pašu iekrājumi cauri.
Helovīni

Visu svēto diena tiek svinēta naktī no 31. oktobra uz 1. novembri. Tajā laikā cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas par spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Tā ir ASV tradīcija, taču globalizācijas rezultātā šī tradīcija tiek pārnesta arī uz citām valstīm, arī Latviju. Šeit tai nav sava vēsturiska un nacionāla pamatojuma un principā balstās uz bērnu vēlmi iegūt kādus saldumu. Reizē tā veicina vandālisma pieaugumu, jo izjokošana bieži pārvēršas par vienkāršu demolēšanu vai, piemēram, jēlu olu sviešanu pret tiem, kas noraidījuši šīs Latvijai svešās tradīcijas pārstāvjus.

Seno baltu un ķeltu skatījumā:
Šī ir ļoti sena tradīcija, kas radusies pirms kristus dzimšanas. Šo tradīciju iekopuši senie ķelti un balti. Ķelti šajā dienā atzīmējuši gada tumšās puses iestāšanos. Viņu priesteri, druīdi, dedzinājuši ugunskurus, tajos esot ziedojuši dažādus upurus nāvei. (ķelti uzskatīja, ka it viss rodas no nāves). Pēc dažādām ugunskurā atrodamajām zīmēm esot zīlējuši nākotni. No ugunskura esot katrs paņēmis pa oglītei, ko mājās pavardā nolikt, tādējādi ,pēc to uzskatiem, uguns pavardā dodot lielāku siltumu un degot ilgāk. Pēc ugunskura nodzišanas katrs druīds esot atstājis tam blakus mazu akmentiņu, ja no rīta kāds neatrodas vecajā vietā, tā nolicējs ilgāk par gadu nenodzīvos. Šajā laikā atveroties vārti uz viņsauli, un mirušo gari var apciemot zemi, bet kopā ar viņiem no elles ierodas arī visādi nešķīsteņi, raganas, tādēļ priesteri esot saģērbušies atbaidošos tērpos, zvērādās, lai aizbaidītu no sevis šos mošķus. Ķelti esot arī ārpusē un uz ceļiem atstājuši ēdienu, lai mirušie un dēmoni nenāktu mājā ēst.
Gan ķeltiem gan senajiem baltiem likums esot bijis uguni nededzināt pēc pusnakts. Balti šo laiku sauc par veļu laiku, kad mirušo gari apciemojuši savus tuviniekus. Tiem par godu kautkur ārpusē esot klāts galds ar ēdieniem, ar kuriem tiem mieloties. Šādi galdi klāti pat vēl 19. gadsimtā. Šajā laikā arī aktuāla esot bijusi zīlēšana. Cilvēki, novērojot dabu, centās paredzēt, kāds būs nākošais gads. Balti esot ticējuši, ja pie ugunskura nolikti divi rieksti blakus mierīgi viens pie otra deg, cilvēkiem, kuri tos nolikuši, tāda būšot arī kopdzīve. Tāda pati tradīcija sastopama ķeltiem. Tieši šajā laikā raganas rīko vienu no 4 galvenajiem sabatiem gadā.
Re: Helovīni

Valpurģu nakts! :)
Re: Helovīni

Paldies Wikipēdijai, tikai tas lielāku mieru un savādāku attieksmi pret šo visu ubagošanu nerada:)
Re: Helovīni

jāatbalsta un jāpriecājas līdz visiem,kam svētki ,tad jāiet geju parādēs',jāapmeklē nūdistu pludmales,jāiedzer ar sētas bomžiem? Ko?Visiem svētki,visiem jautri vai tā? Kāpēc man jāgādā saldumi helovīnos?Mani netraucējiet,es gaidu savus senčus mierā un klusumā...
Re: Helovīni

Ja jau.. bet dari kā vēlies :))) es arī parasti nesvinu, bet man nav pretī, ja to dara mani kaimiņi.. un man nav pretī arī pacienāt ar konfektēm :)))
Helovīni..

čau.! :)
eu.?` kad īsti ir helovīni??
:)
Re: Helovīni..

31.oktobrī :)
Re: Helovīni..

a es jau aizmirsu ka jasaka helowinos pateiksiet
Re: Helovīni..

Neizmirstiet to vai jūs paši bērnībā neprasījāt konfektes citiem cilvēkiem lai tikai būtu prieks?
Re: Helovīni..

tā ir iespēja saģērbties par ko vien vēlies un taisīt jautrības.. iet ciemos pie citiem, kaut ko dziedāt vai uzstāties.. kā katrs vēlas, un saņemt par to saldumus :) mēs tā kādreiz ar sētas bērniem darījām 31.decembrī :) tad bijām raduši iet ķekatās pie visiem kaimiņiem, pa visu rajonu, bijām sagatavojuši ar ko uzstāties.. mūs mājās cienāja ar saldumiem, aicināja pie galda, bet mums jau bērniem tas prieks tajā procesā :) vispār interesanti bija :))
Re: Helovīni..

tā jau ik tāda jautrošanās ir mēs katrs tos saldumus
nopelnam dziedot,stāstot mīklas,jokojot,utt nu ja nepatīk nesvinat, bet tas tikuntā ir interesanti :)
Re: Helovīni..

jautrojas,cik tik jautrības katram iekšā,bet nav jāuzmācās un jātraucē tos,kuri nepiedalās (neatzīst,nepatīk svešinieku trokšņi,nesvin ASV *svētkus* u.c.) Bet par to,ka kaimiņu berni pieprasa saldumus un piedraud par nedošanu......*izjokot* diskusijas turpināsies.Es kaimiņu bērnus pacienāju ar saldumiem biežāk kā 1x gadā,bet ubagošanu neatbalstu.
Re: Helovīni..

Pasaule visi Kaukto Nošpiko Tādi ir Cilvēki nevienam neinteresē Kāds Kas Cilvēks
Re: Helovīni..

man patik helovins un es rit iesssu prasit konccas bet es nesmu latvija es esmu zviedrija
Re: uzmanīgi

Ir jau interesanti tādi svētki kā Helovīns. Bērni grib izāzēt, zvana pie durvīm. Bet jābūt uzmanīgam. Labāk nevērt durvis vaļā svešiniekiem, jo Helovīns var tikt izmantots par veidu, kā veikt noziegumus - zādzības, demolēšanu, slepkavības u.c. Tāpēc esiet uzmanīgi šovakar un citus gadus arī Helovīna laikā!!! Es to saku kā aizsardzības pārstāvis.
Re: uzmanīgi

Paldies par brīdinājumu!Šodien 1.radio ik pa brīdim atgādina domāt par drošību,paldies arī viņiem! Es nu eksperimentus neveikšu un durvis neatvēršu,lai priecājas bez manām konfektēm-rīt pacienāšu bērnus pagalmā,tos ar kuriem esam pazīstami.
LoL

kaads zina kas jasaka helowiinos...??? LoL???

ludzu atbildiet nezinu nevienu teicieninu [ja taa vinu varetu saukst...*]
Re: LoL

helovīnos jāsaka: "konfektes vai izjokosim!" :)
Re: u_u

Kad īsti 2011.gada ir heloīni?
Re: u_u

ka iešņauc kokaīnu, iestājās heloīni!
Re: u_u

man uzreiz doma, ka joks ir arī tajās konfektēs :)))) beigās, ka nesanāk vēl lielāki joki un smieklu lēkme :)))
Re:


Ārprāts, kapēc daļa to uzņem tik kategoriski? Ja bērns ir diezgan saprātīgā vecumā un apkārt kaimiņi ir diezgan labi pazīstami un zināms, ka tur kur dzīvo nekas briesmīgs nevar notikt, tad lai jau papriecājas un aiziet parpasīt tos saldumus! es vēl pati eju!
un tāpat domāju, ka tikai retais mājās svin latviešu svētkus martiņus miķeļus utt! pastaigās dažus un apniks! phe!
Re:


Ārprāts, kapēc daļa to uzņem tik kategoriski? Ja bērns ir diezgan saprātīgā vecumā un apkārt kaimiņi ir diezgan labi pazīstami un zināms, ka tur kur dzīvo nekas briesmīgs nevar notikt, tad lai jau papriecājas un aiziet parpasīt tos saldumus! es vēl pati eju!
un tāpat domāju, ka tikai retais mājās svin latviešu svētkus martiņus miķeļus utt! pastaigās dažus un apniks! phe!
Re:helovīni

man patīk iet helovīnos un maščēties
Re:helovīni

Mums vienu gadu puiši prasīja cigaretes. Nebija viņi ne maskējušies, neko. Protams, ka nedevām un nebija arī ko dot, bet uz durvīm bija uzzīmēta piecu pirkstu kombinācija :-)
Re:helovīni

Lūdzu,vecāki ! Paskaidrojiet saviem izsalkušajiem bērniņiem,ka nav labi klaudzināt,klauvēt,zvanīt pie svešu cilvēku durvīm.Esam pavecākī pensionāri,šobrīd abi slimojam un šī vakara laikā 5 reizes nāca bērnu kompānijas diedelēt saldumus.Kāds mums sakars ar to amerikāņu tradīciju? Pastāstiet savām atvasēm,ka ne visiem ir prieks pirkt saldumus no pensijas un cienāt visus,kuriem kārojas.Nopērciet paši,lai neiet ubagot!
Re: Re:helovīni

Katru gadu Latvijā helovīnu sāk svinēt vairaak cilvēku un vairāk.Maniem bērniem tie svētki loti patīk,lai vińi izspriecājas.Kas tur slikts maniem bērniem tas liekas loti jautri.Es arī sāku māju rotāt helovīna noskańa..
Re: Re: Re:helovīni

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
Re: Re: Re: Re:helovīni

Paši paskatieties uz sevīm bērni toties izklaidējas bet jūs te tikai protat lamāties jakas bērni dadz pūlas lai jūs varētu iepriecināt lai varētu pārsteikt kāda viņiem izdoma par tērpiem par jokošanās priekiem!! Jūs varan vismas bērnu dēļ arī pacensties izdekorēt māju vai labāk sagādāt konfektes!!
Re: Re: Re: Re: Re:helovīni

Jēziņ, kur sens topiks...vai kā laiks skrien, un nezinu patīk man tas vai nē :)
Re: Re: Re: Re: Re: Re:helovīni

Vai jums ir nepieciešams personas vai uzņēmuma aizdevumu?
Vai ir nepieciešams personas aizdevumu?
Vai jūs vēlaties iegādāties auto?
Vai jūs vēlaties, lai refinansēt?

Vai esat zaudējuši cerību un uzskata, ka nav nekādas izejas, un jūsu finansiālais stāvoklis slogs joprojām ir, lūdzu, sazinieties ar mums pa: michaelandrewloanfirm@hotmail.com

Ja nopietni un vēlas ņemt kredītu no mūsu uzņēmumu, lūdzu, aizpildiet šo aizņēmēja informāciju zemāk, lai mēs varētu sākt apstrādāt jūsu aizdevumu.

aizņēmēji INFORMĀCIJA

Tavs pilnais vārds ..........
Tava valsts ..........
Valsts un pilsētas ..........
Jūsu adrese ..........
Tava okupācija ..........
Tālruņa numurs ..........
Mēneša ienākumi ..........
Aizdevuma summa ..........
Aizdevuma termiņš ..........

Paldies un ceru dzirdēt no jums, cik ātri vien iespējams, bet, lai mēs varētu nosūtīt aizdevuma noteikumus, nosacījumus un maksājumu grafiku.

mēs gaidām jūsu steidzamu atbildes
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:helovīni

AIZDEVUMA PIEDĀVĀJUMS PVO tā var attiekties,

Jaungada Sveicieni jums Sir / Madam. Veikt kādu laiku, lai lasītu mūsu paziņojumu.

Getting likumīgas aizdevumu vienmēr ir bijusi liela problēma klientiem piedzīvo finansiālas problēmas. Mēs piedāvājam aizdevumu personīgiem un komerciāliem mērķiem. Sazinieties ar mums ar savu kredīta pieteikumu tagad;

Aizņēmēji nepieciešamā informācija,

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Email sazināties: mabelanthonyhh@gmail.com

Mūsu piedāvājums ir likumīgs, mēs varam palīdzēt jūsu finansiālo vajadzību.
Nosūtīt jūsu kredīta pieteikumu, tagad, sazinoties ar e-pastu dota.

Email sazināties: mabelanthonyhh@gmail.com
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:helovīni

Mēs aizdevumu 3% robežās 1 gads līdz 20 gadiem atmaksas darbības laikā, ar diapazonā no $ 2,000 USD līdz $ 5,000,000.00 USD. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām pretendentiem būtu Sazinieties ar mums informāciju zemāk pa e-pastu: michaelandrewloanfirm@hotmail.com

Aizņēmēji INFORMĀCIJA:
Pilni vārdi:
VALSTS:
VALSTS:
AGE:
dzimums:
ĢIMENES STĀVOKLIS:
NEXT OF KIN:
TELEFONA NUMURS:
personu skaits:
Summu, kas nepieciešama AS AIZDEVUMU:
Aizdevuma ilgums:
Siltākie Sveicieni,
Sekretārs, Donald Powell
Jāpiemēro steidzamiem Loan
Michael Andrew mr
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:helovīni

Uz kurām tā var attiekties,

  Vai jums nepieciešama Bizness / personas aizdevumiem? Ja jā, sazinieties Raymond Anderson jūsu aizdevumu, aizdevumu atlīdzību: E-pasts: markhill05@yahoo.com

Hipotekārais kredīts
personas aizdevumu
auto aizdevumu
Studenta aizņēmums
Business Loan

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar: -
E-pasts: markhill05@yahoo.com
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.