Bērna pabalsts UK

Vai tā ir, ka bērna pabalstu UK var dabūt tikai pēc 1.g.nodzīvošanas UK? Māsa aizbrauca ar puiku uz Uk, domāja, ka ākumam neliels atbalts būs tas pabalsts, bet laikam nekā.
Re: Bērna pabalsts UK

nu i urlas sasapņojušies.

jaa, es dzirdeeju ka jaanostraadaa kaadu laiku... varbut teevs, ja straadaajis kaadu laiku var dabuut teeva pabalstu?

A kā Tu domā, no kā tad to pabalstu maksā, ko? No nodokļiem, ko konkrētais cilvēks pats attiecīgās valsts budžetā ielicis. A ja nav ielicis - ko un kāpēc lai viņam būtu tiesības saņemt?

labi padomaajot, kaa mees skatiitos uz kitajoozaam vai citiem iebrauceejiem, ja tie pie mums atbrauktu un sagribeetu uzreiz beernu pabalstu sanjemt?

Ja tu neesi nostrādājusi gadu, bet gaidi bērnu, tev var piesķirt sociālo pabalstu.Par to jāinteresejas sociālajos dienestos.
Ja tēvam ir darba stāžs, tad viņam var piešķirt paternitātes pabalstu.Jebkurā gadījumā, UK dzimušam bērnam tiks piešķirta UK pilsonība, matei ir iespējas pieteikties sociālam dzīvoklim.

Kea-a, vai nebija taa ka UK vairs nedod pilsoniibu aarzemnieku beerniem? Vai arii es kljuudos. Vispaar cik zinu rezidenta statusu pieshkjir peec 2gadu nodziivoshanas valstii un tad arii var pretendeet uz dazhaadiem pabalstiem.

zaichik, man liekas, ka nav gan nekas mainijies.Pilsonību piešķir tikai bērnam, ne mātei.Var pretendet uz pabalstiem arī pēc gada, tikai jāiet interesēties.

Kea-aha, skaidrs, paldies:))

http://www.direct.gov.uk/en/RightsAndResponsibilities/index.htm

nu,nezinu,varbut ka pa pusotru gadu likumi ir mainijusies,kaut gan neesmu neko dzirdejusi.Vispar UK nedod pilsonibu VISIEM arzemnieku berniem kas dzimusi UK.Ta ir Irija.Uk dod pilsonibu tikai tad,ja viens no berna vecakiem ir pilsonis un tada veida berns ir tiesigs uz to.To zinu labi,jo kad taisiju UK pases saviem siciem,bija japilda visadi dokumenti un tur tas skaidri un gaisi teikts un ari janorada ta vecaka pases dati utt.

Apskaties www.hmrc.gov.uk

Miljie mani,beidziet sapnot!!!Es dzivoju UK jau 5 gadus.Visus sos gadus stradaju smagu darbu....Un tagag man ir delins,kas dzima Uk....Un kas par to!!!Vini jums nemaksas par smukam actinjam neko....Vajag nopelnit so pabalstu,lai sanemtu!!!Nauda nekrit no debesim...To ir janopelna,stradajot stavokli lidz pedejam laikam...Un nevienu neinterese ka tu juties....Slikti,sedesi majas,velak nesanemsi berna pabalstu un tas ir viss!!!Velak meklesiet aukliti,kura pieskatis jusu bernu un pati iesiet darba!!!

Berna tevam ir jabut Anglim,lai berns dabu UK pilsonibu!!!Man ari puika dzima UK,un kas par to!!!Pilsonibu nevar dabut,jo ir jabut kaut vienam no vecakiem ar UK pilsonibu...Tikai tad jusu berns var sanemt UK pilsonibu!!!Citadi neka...

nu es nezinu k atur ar to pilsonibas doshanu bet obligati janostrada nav.man radu skjukjis aizbrauca pusgadu apakalj un pagashmenes tu rpiedzemdeja.vina nevienu dienu tur nav stradajusi bet pabalstu pieskiira un ja nemaldos kkaadu dzivoshanu apmaksaa.tagad vel gaida dzivokli savu.nezinu....var jau but ka tadus noteikumus tik ar viltibu var dabuut bet vinai ir tas vis

Ja Latvijas pilsonei UK piedzimst bērns, bērnam pilsonību uzreiz nedod. Varu apstiprināt liidakas sacīto. Viltība arī tur nav, tikai ir jāzin kādā iestādē kāds jautājums jauzdod.

Bet vispār skumji, ka tās, kas nevienu UK nav strādājušas, domā par pabalstiem, pilsonību, dzīvokļiem.

parasti jau domaa tadas kas te nevar un negrib neko nu lai tak vinam tiek tie sveshzemju labumi un patiesibaa ari nav viegli ko tadu iztureet
pirmkaart sievietei ir jaabuut ka vientulai maatei lai tos pabalstus izsistu.nak uz maju tur no tas iestades un parbauda vai viirs nedzivo tomer klaat, tikmer virs laizhaas lapas vai sleepjaas.nu ziniet miliishi kam ir krampis taa zemoties tam tad lai ari tiek

ģimenes portāls www.musuberni.lv

Francijā piem. vispār nav pabalstu par bērniem

UK ir, ja ir vientuļā māte.

Uz Child Benefit var pretendeet pilniigi visi, kam ir beerns/i, neatkariigi no taa kur beerns/i ir dzimis, cik ilgi vecaaki atrodas UK un cik straadaajushi, cits jautaajums vai sho pabalstu pieshkjirs, bet pretendeet var. Tie ir 80£ meenesii. Vari pajautaat mums 2 b in UK http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=13803641&page=7#page-1<\/a>
Ir veel virkne citu pabalstu par kuriem es nemaaku neko teikt.

Kea, man pashai nesen bebis dzima UK, uz britu pilsoniibu var pretendeet tikai tie beerni kuriem viens no vecaakiem ir UK pilsonis, anglji gluzhi nedala pa labi un pa kreisi britu pilsoniibu.

Tiem reejeejiem es varu pateikt vienu, uz beerna u.c. pabalstiem var likumiigi pretendeet jebkursh kursh atbilst noteiktajiem nosaciijumiem. Ja UK likums nosaka, ka uz Child Benefit var pretendeet ikviens UK dziivojoshs vecaaks, tad jums nav nekaadu tiesiibu kaut ko paarmes, jo

Uz Child Benefit var pretendeet pilniigi visi, kam ir beerns/i, neatkariigi no taa kur beerns/i ir dzimis, cik ilgi vecaaki atrodas UK un cik straadaajushi, cits jautaajums vai sho pabalstu pieshkjirs, bet pretendeet var. Tie ir 80£ meenesii. Vari pajautaat mums 2 b in UK http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=13803641&page=7#page-1<\/a>
Ir veel virkne citu pabalstu par kuriem es nemaaku neko teikt.

Kea, man pashai nesen bebis dzima UK, uz britu pilsoniibu var pretendeet tikai tie beerni kuriem viens no vecaakiem ir UK pilsonis, anglji gluzhi nedala pa labi un pa kreisi britu pilsoniibu.

Tiem reejeejiem es varu pateikt vienu, uz beerna u.c. pabalstiem var likumiigi pretendeet jebkursh kursh atbilst noteiktajiem nosaciijumiem. Ja UK likums nosaka, ka uz Child Benefit var pretendeet ikviens UK dziivojoshs vecaaks, tad jums nav nekaadu tiesiibu kaut ko paarmes, jo

(nejaushi nospiedaas enter par aatru)

.....jo TAADS IR LIKUMS.
Re: terra Australis

"Francijā piem. vispār nav pabalstu par bērniem"
No Austrālijas varbūt nevar redzēt, bet Fr ir pabalsti par bērniem, protams, ne viesstrādnieku bērniem, bet valsts iestāžu darbiniekiem ir pat ļoti smuki pabalstiņi, katrs tādus gribētu.

The minimum daily benefit is €8.48.
The maximum daily benefit is €74.24

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/2615613/Brad-Pitt-and-Angelina-Jolie-eligible-for-child-benefit.html<\/a>

man besi aara ka cilveeks dziivo un domaa ka vinjam kaut kas no zila gaisa pienaaks - pabalsts, dziivoklis utt. pati pirms beerna straadaaju labi apmaksaatu darbu , liidz ar to maksaajot lielu nodokli un taapeec savam beernam to nopelniju. taapeec jau ekonomika iet uz grunti, ka visaadi urlas un slinkji grib pieprasiit savas "cilveeciskaas tiesiibas". vispirms jakljuust par cilveeku, tad vareesi breekt.
...

Man ir 2 berni, sanemu bernu pabalstu, kartigi esmu maksajusi nodoklus vairakus gadus, virs to tuprina darit. Piekritu, ka sociala sistema UK ir laba, bet tiek nezeligi izmantota. Kapec lai iebraucejiem uzreiz dotu pabalstu? Ka jau redzam no Lidakas kometara (21.07.09. 10:02), valsts tiek apzagta. Pati pazistu vairakus, kas pilnigi nelegali sanem pabalstus (it ka vientulas mates, bet berni Latvija pie teva; viens sanem invaliditates pabalstu un pats nelegali strada, nemaksajot nodoklus, protams). Nav brinums, ka britiem lidz lampinam imigranti. Man jau ir tads joks - katra ballite vai saiesana, kad satieku svesus cilvekus un saruna tiek jautats, no kurienes esmu (akcents, akcents...), es vienmer piebilstu;'But I am paying my taxes and I am not on benefits!'

Kas atteicas uz pilsonibu (redzeju, te spriedeleja augstak) - berniem, atskiriba no ASV, pisoniba netiek automatiski pieskirta, ja vecaki nav UK pilsoni.
Re: ...

Piekritu UK mammam. Mani ari tracina tas meitenes/sievietes, kuram pirmais jautajums ir ka un kur griezties, lai sanemtu pec iespejas vairak pabalstus? Un par tam, kas nelegali sanem pabalstus - ta vien gribas ka griezties pie attiecigajam iestadem, lai pieliek tam punktu. Kapec man par vinam jamaksa nodokli?!
Re: ...berna pabalsti

Atllaussos piekrist X Beibei,
Arii man nesen piedzima Deelinnss UK un patiessaam britu pilsoniibu vinni nemeetaa sseit pa labi un pa kreisi!
Kaa arii visus pabalstus varam sannemt vieniigi peec Likuma ,Ar pirms tam godiigi maksaatiem passas un viira pelniitajiem nodoklliem!!

izkatas ka te ir loti daudz skaudigas uk maminas ja cilveks mak lai pieprasa tos pabalstus kada jums tur dala te manskiet tiek prasit lai izkaidro kadi ir pabalsti nevis jums butu te kada janosoda ka pa daudz pabalstus sanem

Nikna, te nav nekada sakara ar to, ka esmu skaudiga. Ja cilveks ir maksajis nodoklus, lai pieprasa visus pabalstus pec kartas. Nevis, vel nav iebraucis valsti un jau doma, ka pieprasit, cik daudz un ka dabut vel vairak. Tadi cilveki mani besi gan Latvija, gan arpus tas, un lai Dievs dod atrak tadus izmantotajus saukt pie atbildibas!

matem nau obligati jastrada, pietiek jau ar to ka tevs te strada vins tak nodoklus maksa un visi pabalsti pariet uz vinu ne nu protams ja cilveks kurs grib te vienkarsi iebraukt un dabut dazadus pabalstus kur neviens ne otrs no gimenes nau stradajis tad gan tur neko nesanems

lai ari cik ir to iebrauceju kas sanem pabalstus nestradajot vai ari nelegali-parejie nodoklus maksas tapat ne mazak ne vairak. tadel neuzskatu ka kadam butu par to jasudzas jo valstij ir savi vaditaji kas dara savu darbu un ta ir vinju atbildiba un pienakums to izlemt,tadel nemeginasim darit vinju darbu un dzivosim laimigi ar vai ari bez pabalsta! ka neka izdzivo jau stiprakais un par savu vietu ir jacinas,katrs dara to ka pats mak!

Piemeram, man ka nodoklu maksatajam gribas par to sudzeties. Kapec man par saviem nodokliem butu jauztur tads/a, kas negrib stradat, bet velas sanemt pabalstus? Un, ja zinu kadu, kas to dara nelegali, tad mana, ka pilsona, pienakums ir par to zinot atbildigajam instancem, ko daru un darisu ar lielako prieku!!!

Autors: bulka
Datums: 07.12.09. 19:00

Es tev pilniba piekritu!

tad nez kadel nau tadas saites prieks vietejiem iedzivotajiem? sada saite ir tikai latviesiem jo laikam tikai tie ir tik skaudigi un vienmer uztraucas ka tik kadam kkas nau nacis vieglak neka pasam...ari pati paslaik esmu uk un censos dabut pabalstu,bet ne jau tadel ka butu slinka vai negribu stradat,bet tadel ka mans berns ir latvija un vinjam nau pat par ko drebes ziemai nopirkt un est iedot...es labak cinos par negodigu pabalstu neka meginu iestastit 3gadus vecam berninjam ka vinjs nevar iet ara paspeleties pa sniedzinju jo man nau zabacinji par ko nopirkt...zinu ka daudziem ir gruti un ka jau katra normala mate darisu visu lai manam bernam butu labi...un milas mates jusu nodokli del to nepalielinasies,vienigi tiesi jus busiet palidzejusas tadiem cilvekiem ka man...tas ir savadak ja ir slinka vai vienkarsi grib vieglu naudu,bet neuzskatu ka mani varetu nosodit del ta ka censos manam bernam padarit labaku dzivi,jo berni nau nepieka vainigi-ne pie ta ka musu valsti ir tada situacija ne pie negodigiem cilvekiem....

Zini, uk, te neiet runa par skaudibu. Mani vecaki vienmer mani ir audzinajusi, ka dzive nekas viegli nenak un viss nak ar grutu darbu. Pati naku no daudzbernu gimenes un zinu, ka tas ir, kad ne vienmer vakarinas bija tas, ko velejies un ne katru ziemu bija jauni zabaki. Bet, zini...izaugu un tagad pati stradaju un gaidu mazo, bet zinu, ka maza uzturesana ir un paliek mana zina, un man nav nebut japalaujas uz to, ka valstij butu jamaksa pabalsti vai savadak jauztur mani berni.
Nezinu cik ilgi esi UK, bet vienu gan tev vajadzetu zinat, ka austrumeiropiesiem sai valsti nav ta labaka slava un tas ir tikai pateicoties, ka lielaka dala no mums seit cer iedzivoties uz sis valsts pabalstiem. Protams, ne austrumeiropiesi pirmie, ne pedejie kas to dara, bet fakts tads ir.
Nenosodu tevi, bet tai pat laika ari neatbalstu cilvekus, ka tevi, kas velas iegut pabalstus negodiga cela - vienalga vai Latvija vai UK, vai Francija. Strada, maksa nodoklus un cinies par saviem pabalstiem un man nepaliek ne pa kapeiku labak, apzinoties, ka tavam bernam sanaks ziemas zabaki no manis maksatajiem nodokliem. Pati pietiekami daudz ziedoju gan drebes, gan apavus, gan naudu labdaribas iestadem un no ta man paliek labak. Ne jau man, maksajot nodoklus sai valsti, butu jauztraucas vai tavam bernam ir zabaki vai nav. Ta ir un paliek vienigi tava atbildiba gadat par saviem berniem. Tikai zel, ka esi izvelejusies negodigo celu. Un tapec, ne mazakas simpatijas no manas puses.

es to necensos darit negodiga cela,un ari pati seit stradaju un maksaju nodoklus,pagaidam tikai 8 menesus. nu man gan nau ne mazakas skaudibas uz citiem vecakiem kas megina dabut pabalstus. musu valsts parstavjiem te ir daudz sliktaka slava par to ka vinji apkrapj savus tautiesus, ari es esmu dabujusi gulet telti del latviesu krapniekiem,un vienigie kas man palidzeja bija cittautiesi,ne latviesi...zinu ka ta ir mana pilna atbildiba par bernu uzturesanu,bet latvija gan neviens neuznemas atbildibu par to kada situacija ir tur pasalik, un ja man nau izveles es cinisos par savu bernu vienalga kada cela...to jau esmu darijusi 4 gadus jo esmu vientula mate, un mana valsts man nau palidzejusi kaut tur maksaju nodoklus visu dzivi,ar tiem 8ls menesi nevaru neko izdarit..ja ari kads pie kko butu janosoda tad ta butu latvija valdiba nevis tas iedzivotaji...priecajies ka esi augusi gimene, man tadas nekad nau bijusas, un visu laiku esmu cinijusies ari par sevi...mana mate pameta mani del to ka nebija naudas,un nedomaju ka tas bija labakais cels, tadel par savu bernu cinisos ar zobiem un nagiem-kaut negodigi...

SAŅEM GAN UZREIZ ja noformē ka pārceļas pavisam, šoruden bija notikums. Sīkumus nezinu

rita-tu man varetu pastastit vairak par to, tas no tavas puses butu jauki! ka to var noformet un kur tas jadara?

ko jus ten visas peraties par tam bernnauudam?Galvenais tik tas.Es jau 2 gadus ar pus dzivoju ten un bernnaudu nesanemu ,man nav ta nemaz nepieciesama,stradaju,otra pusite strada,bernu pieskata aukle un naudas pietiek.Palasu sos rakstus ka visas cinas tik del tas naudas,smiekli nak.Stradajat normalu darbu un bernu uzturet varesiet tapat,neprasot naudu valstij.

man meitina ir dzimusi uk un vinai nav uk pilsoniba tikai pec pieciem gadiem to var iegut ja gimenei visai ir nokartota rezidences status un pa pabalstiem runajot ja vina viena audzina berninu ka vientula mate vina sanem lielaku pabalstu no uk ja vina strada protams ir tikai jausak stradat un tad jauv var dabut pabalstus ja ir insurens numurs nokartots un hom ofis ta ir darbu atlauja to var visu loti atri nokartot tris menesu laika var dabut visus pabalstus un ja tikai virs strada tad visu topasu var nokartot uz vira ...........un nelaizat garam sadu izdevibu jo mes maksajam uk loti lielos nodoklus un nelaizat garam un neadodat savus nodoklus pa velti uk iedzivotajiem mes tik gruti stradasim un stulbie angli dzivos uz musu nodokliem smiekli nak ...

Nu kazas.. ja Uk likumdoshanaa Child benefit pienaakas, un pienaakaas, ja vecaaks straadaa Uk, tad kaadeelj nepieteikties???????????????? Kadeel neviena neapskauzh, ja sanem tos 8 ls Latvijaa? :P
Jaa, nelegaali kraapj valsti un ne tikai LV iebrauceeji, bet pashi anglji (un ne mazums).
Un ja tu nestraadaa, nekaadus pabalstus tev nemaksaa, pat vientuljajai maatei nee. Ir obligaati jaastraada, tad tik vari sanemt.
Negodiigaak ir taa, ja vientuljaa maate izliekas, ka vientulja, bet ir viirietis. tad sanem atvieglojumus un veel ir viiriesha alga. Tad gan dziivo zalji liidz laikam, kad valsts piekers vai kaads nostuchiis.
Taa kaa muusu letinju tauta ir skaugju tauta, tad vareetu UK pastuchiit viens otru( ieteiktu latvietim latvieti, lai taa muusu slava labaak izskan tautinjaas) Veelu veiksmi stuchiishanaa un skauzshnaa.

nu nezinu ja gimene ir oficiala un strada abi vecaki par to nestrdadasanu nezinu man virs atbraucu gadu atrak ka es, bernu laidu pasaule lv un tagad gaidu uz bernu pabalstu un par to house benefitu mulkibas viss ir tiraka patiesiba nevajag tikai pasiem iet un melot tas ari viss un tad ari atmakasa vajag tik tiesam zinat kur ir jaiet un janostada sevi ta ka zini visus likumus tad ari viss bus

aukleju delinju 1,7 gadi un paslaik esmu stavokli 20 nedelas,dzivoju Uk,ar skotu,bet doamju ka driz mes skirsimies.kur griezties lai dabuut vientukas mates pabalstus,un palidzibu dzivosanai un visu parejo

es esmu jauna mammina UK atbraucu uz angliju gadu atpakal lai stradatu un nezinaju ka esmu stavokli nezinaju to lidz 3 menesim es stradaju smagu darbu tik ilgi cik ilgi bija iespejams 2 nedelas pirms mareka piedzimsanas. tagad man delinam ir 2 menesi un esmu vientula mamma vell joprojam nesanemu nevienus benefitus NE es nevelos sagrabt benefitus un dzivot uz tiem bet es veeletos kautkadu atbalstu no valst pusses lai veretu izdzivot lidz varesu doties atpakal uz darbu es stradaju un maksaju nodoklus bet pateicoties tiem imigrantiem UK kuri nevelas stradat un doma ka dzive ta pat buss skaista sezot uz benefitiem....
Tadas dusmaz uz tiem cilvekiem......
es tikai veletos dabut atbalstu lidz augustam kad doshos atpakal stradat bet izskatas ka tas nekad nepienak jo cilveki kas izmanto un telo darba nespejigus un dzivo uz valst reikina nemaksajot nodoklus ir novedusi valsti tik tali ka patiesam tiem kuriem vajag neliela palidziba to nesanem :(

Jo juste tadas gudribas rakstat bet neko no ta pat isti nezinat lasaras pat huzak dalbajobi...es te 2 gadi dzivoju anglija un visu sanemu bez problema,mana sieva gaida otro bernu un sanem visu pabalstus kas pienakas vina pat uk nav stradajuse. un star citu lohi uk pasi viegli dabuja aizpidi anketu un pase rokas,,, ja kad te vel grib pametat gudro kurs neko nezin bet raksta mulkibas lei versas pie manis dabusi ar beizboleni pa anusu un aizlidosi atpakas un sudaino latviju, par nepatiesu infomacijas snieksanu....PS. zinu likumus uk parak labi

KArteji murgi.jo jus ilgak dzivojat uk o mazak kautko zina,jus tik kautko no citiem padzirdat un tad meiginat visiem to boret smadzenes..berna pabalstu var sanemt jeb kura mamina tam nav nozimes cik ilgi esi uk vai strada vai netrada...neklausiet tos idiotus kaste gvelz mulkibas isteniba vine te neko nezi, ejiet uz pareizam istadem un lkartojiet visu ko vajag..un spesoll priek jums duram keras te melo dzirdetu ka tu uz ielas meiginatu kadai maminai iestatit sitas mulkiba ka ir loti gruti dabut berna pabalstus, es tev meli izrautu no muts un iebastu ta anusa, un vel bez zobiem paliktu....taka neticat viam ko te teksa,ja pasi nemeklesiet informaciju ne viens cit jum uk nepalidzes.pis p.s. ainis apsitis...dzivoju uk ilgi

Jana tu esi dura.nav obligati jabut stradajosam.....aiga.totala bezsmadzenu radijums. ja tev piedzims berns uk, vina tiek pieskirta pilsoniba uzrei, pilsonibu nepiskir tikai tad ja pasi vecaki to nevlas.ta luk dalbajobi....pizdu jus visu....vismaz daziem te ir smadzenu kas saka patiesibu ta tik turet. parejie pisa uz latviju nosprakt.adios

steidzami vajadzigi cilveki darbam anglija atalgojums ir pratam neaptverams ! ineresentus ludzu zvaniit man mans nr ir pus latvijaij ! drosibas labad 07766711639

Ak, cik labi, ka Juus, bezsmadzenju idioti, esat izbraukushi no Latvijas!

Tu bulka esi reāli tupa strādā tālāk savā fabrikā, nevienam tava tupā demagoģija neintresē besī tādas kuces.Tev padomu prasa...

Taisos ar ģimeni pārcelties uz UK ir 2.bērni 3gadi un 7g protams ka pirmo ko darīšu pieteikšos uz visiem iespējamiem pabalstiem. Protams ka es tur arī strādāšu TUPEKLES netraucēt...
Būtu pateicīgs ja kāds reāli zinoš iedotu kādu adresi vai padlītos pieredzē...
Paldies.

labdien.

Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:

1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskais koordinators/-e - Lietvedis/-e (500–750 EUR neto)
Būvniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SOFTWARE ENGINEERS
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-10-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.