Aborts

Izskatas, ka nav izveles... Diemzel nevaru un negribu bernu saglabat, ludzu palidziet ar padomu - kur un ka butu jarikojas, lai bez ipashas "afisheshanaas" un parmetumiem varetu to nokartot. Un vai tas kaut ko maksaa? Paldies....
Re: Aborts

lai Dievs Tev stāv klāt............

:DDDDD

huh... labi, piedodiet... bet "Un vai tas kaut ko maksaa?" mani reāli uzjautrināja...

pameklee vecaakas teemas , arii veseliibas sadaljaa.

domaju to nopietni - ta tacu ir tipa operacija. un nekada fakinaa slimokase drosi vien netaisitos to ne atbalstiit, ne apmaksat.
netiku planojusi, ka shada problema varetu mani skart, tapec neko par to nezinu.

lai butu vel "jautraak", kadu tautas metodi ari varat piedaavat .

dura esi vai kā? tautas metodi viņai piedāvāt...

tautas metode it kā skaitās uz virtuves galda sanitāra izpildījumā, bet cik zinu, veiksmes procents nonākt kapiņos ir ļoti augsts un neauglība pēcāk garantēta.
man šķiet, legāli aborts zem 100 ls maksā. varbūt arī neko... nekad nav bijis jātaisa.

Beidz!
Ar tautas metodi var iesnas ārstēt.

Aizej taču pie dakteres aprunāties... Ja nav pašai savas normālas, tad prātīgāk apprasīties veselības sadaļā, kura ir "sakarīga".

Maksu apskaties slimnīcas cenrādī, mana rajona slimnīcai ir mājaslapā cenrādis ielikts, bija kaut kādi 60 Ls ar kapeikām laikam. Bet draudzene stāstija, ka medicīnas personāla attieksme ļoti negatīva, turklāt arī konfidencialitāte tāda ļoti nosacīta, bet nu Rīgā kā lielpilsētā tā situācija droši vien labāka...

Ātri pie ārsta! 1)legālu abortu veic tikai līdz 12. grūtniecības nedēļai, kamēr iziesi visas analīzes, apmeklēsi psihoterapeitu (tas ir obligāti) utt., paies vismaz nedēļa, tāpēc nedrīkst vilcināties. Ārsts tev arī visu paskaidros, kas un cik maksā. Jārēķinās ar vienu kavētu darba dienu (operācijas diena), gan jau to var darbā nofīrēt tā, ka nestāsti, pie kādiem dakteriem un kāpēc ej. Maksa (laikam) ir ap 100 latiem, tā kaut kur lasīju, protams, neviena apdrošināšana to nesedz.
Normāls ginekologs apspriež šīs operācijas fizioloģisko, nevis morālo pusi, savas attiecības ar sirdsapziņu kārtosi pati, un pie lielā zvana to arī neviens nekar. Respektīvi, ja par šo dienu būs vajadzīga slimības lapa (kaut gan no tā nav nekādas jēgas), tur nebūs rakstīts nekas kompromitējošs.

Tātad - tūlīt pat organizē vizīti pie ginekologa. Un viss.

Nu kā - aizej pie sava ārsta, pasaki, ka gribi taisīt abortu, viņš tevi nosūtīs uz kādu no slimnīcām. Piemēram, ārsts Arsā, oprācija Linezerā.

Privāt klīnikā, tas maksā ap 80Ls, attieksme ir ļoti laba, uzzināja tikai tie,kam pati to pateicu, pēc 2h devos mājās, sāpju nebija, jutos gandrīz labi!

Kopš kura laika psihoterapeita apmeklējums obligāts?
Es diemžēl to dariju kādus gadus 5 atpakaļ VC4 un maksāja 25 latus, nekādi psihologi un nekāda negatīva attieksme no personāla puses. es, protams, domāju, ka tās dakteres (specializējas uz to) un māsiņas nav tāpēc īsti normālas, bet šadā situācijā tas atvieglo dzīvi. Brīvu dienu protams vajag, jo pēc operācijas līdz vakaram no narkozes sajūtas sliktas. Nākamajā dienā biju darbā un vakarā jau tusējos.
es to dariju oficiāli un manā veselības kartē ir pat tāds ieraksts, bet tagad pēc tik gadiem mana daktere ir pārliecināta, ka abortu taisīju veselības apsvērumu dēļ.
Re: ņuņņa

Psihoterapeita apmeklējums ir pat kaut kādos MK noteikumos fiksēts.:))) Cita lieta, ka daudzi ārsti tieši laika taupīšanas nolūkos to apiet, citi - principiāli ievēro.
Protams, ka kartiņā attiecīgais ieraksts tioek veikts, tieši tāpat kā jebkurš ginekologs, pie kura būsi pirmo reizi uzdos jautājumu par dzemdībām un abortiem.
Stāsts jau ir par to, ka katram ir sava pieredze (vai, par laimi, tādas nav), bet autorei, tā vietā, lai forumā uzklausītu "a man, a es...", būtu skriešu jānesās pie doka, kamēr nav par vēlu, ja jau reiz viss izlemts.

P.S. Par 25 lašiem laikam tikai foruma ērgļi gh un omfg varēs līdzēt.

Ljoti labi ab taisa Liepaajas centraalaa slimniicaa. UN atieksme tur var teikt ir pat superlaba .nekaadu paarmentumu ,tieshi otraadi maasinjas taadas miiliigas ,dakteri ari.pirms operaacijas visas sauca par peliiteem,uzmundrinaaja lai nebaidaas ka nekas briesmiigs,peec tam naaca prasiit vai ko nevaag ,vei negrib padzerties. Domaaju taapeec ka tas ir maksas pakalpojums un par to arii sanjem pretii apkalposhanu kaa princese. Krievu laikos jau to liekas dariija pa velti ,un varbuut ka no tiem laikiem radies taads priekstats ka attieksme suudiiga. tagad jau taa nav.
bet vispirms gan jaabuut aarsta nosuutiijumam. es arii kaadreiz domaaju ka nekad to savaa muuzhaa nedariihsu,bet nu sanaaca gan.

Vienmēr ir izvēlē!

Es patiešām vispirms iesaku aiziet parunāt ar speciālistu, visu patiešām salikt pa plauktiņiem, jo izdarot šo izvēli, atgriest to nevar. Aizejot parunājot Tu neko nezaudēsi, bet toties izdarot šo izvēli lielā steigā un labi visu nepārdomājot, vari pēc tam kauties" ar savu sirdsapziņu. Zinu arī gadījumus, ka aborts beidzas priekš sievietes diemžēl nepatīkami- nevar vairs būt bērni, jo sākās asiņošana un lai glābtu sievietes dzīvību tika izņemta dzemde. Ir tāds Krīzes grūtniecības centrs par šo jomu, varbūt uzzvani.
Re: sss - ironija nevietā!

zi, rokas man no dirsas neaug. ja tā kārtīgi pasēdētu, paštukotu, pajūzotu google.lv + drosmei gramus 300 ieņemtu, gan jau ka arī es to varētu izdarīt. nedzīvojam jau akmens laikmetā, ja.

par omfg spējām gan šaubos.

nu nu, paņemtu lielo hedgren un lieta darīta.

nav vajadziigs nekaads psiholgs. ir jaiziet STS un asins analizes plus noriikojums uz slimnicu. izmaksas aptuveni 40-60 LVL..ja pirma grutnieciiba labak uztureties divas dienas.....attieksme nekas dizs;)

Pirms nu jau 10 gadiem, Linezeraa. veseliibas apsveerumu deelj,un tad bija tikai 19 gadi.
Nevajag klausiities moralizeetaajos, sirdsapzinja.... ja sevi noskanjo un labi zini, ka tas ir pareizais leemums, tad sirdsapzinja klusi snauzh.un man pat shobriid vinja nav pamodusies, kad mazajai pekai jau ir 2 gadi. toreiz taa vajadzeeja un tagad viss ir ok.

PADOMĀ, KUR TU TAGAD BŪTU, JA TAVA MAMMA, TEVI GAIDOT, BŪTU IZTAISĪJUSI ABOTRU! TEVIS NEBŪTU!

jaa gan, ironija na vietaa, jo nekadu laimi, pienjemot sadu lemumu, neizjutu. gruti samierinaties, ka shads notikums skar mani pashu, lai gan nekad nerekjinajos, ka taa tas varetu notikt. Skaidrs, ka neviens jau nevaroja, pashi vien to sastradaajaam un ne jau pirmajaa un vienigajaa kniebienaa. ta ka sekas ir uz pashu sirdsapzinjas. bet ko dariit, ja saproti - jaa, tas mazais enjgjelis ir noskatijis Tevi no tas makonja malinjas, nolemis but ar tevi, bet tad reali paskatoties saproti, ka tas vecis, kas dzivo uz zemes, ir tik egoistisks, ka normalas cilvecigas attiecibas ir sajukushas vel pirms tas nabaga engjelis ir ieraudzijis sho pasauli...
tad ko darit? turpmako dzivi cinities ar savu sirdsapzinju? vai piespiedu kartaa sablabaat saikni ar tevaini, kursh nespes darit laimigu ne mani, ne to nabaga mazo engjeli....?
protams, neviens jau nav gaishregjis un nevar pateikt ka dzive paversisies talak, bet gribetos atrast to labaako izeju. visiem...
zinu, ka laiks ir ierobezhots.
paldies par praktiskajiem ieteikumiem.
novelu nevienai nenonakt shadaa situacijaa. un katram, kursh grib ironizet par to, ielikt sevi manaa vietaa.
lai veicas.
Re: diemžēl

saprotu situāciju, bet vai tev nav iespējas bērnu uzturēt vienai, ja reiz vīrišķis tik briesmīgs? tā tikai šķiet, ka tās ir vienas klapatas un kreņķi, bet tas ir arī prieks.
negribu tevi atrunāt vai ko tādu. ja esi tā izlēmusi tad gan jau zini ko dari. gribu vien likt tev apsvērt lietas, kuras varbūt neesi iedomājusies vai kuras šķiet neiespējamas.

man gan cits gadījums. esmu laimīgi precējusies un man gaidu nu jau trešo bērniņu, bet pirmo gaidīju, kad man bija 18. studijas, darba nav, dzīvot kur nebija. un kā par spīti, arī vīrs tobrīd bija bez darba. pēkšņi atradās darbs, bija kur dzīvot. kopā ar dēlu bez akadēmiskajiem pabeidzu augstkolu (dienas nodaļā, budžetā) un vēl pēdējos divus gadus strādāju.

nesaku, ka bija viegli, bet to var izdarīt. sevišķi, ja esi jau strādājusi un tev ir sakarīgi ienākumi un dzīvesvieta. to gadu nestrādāsdi un tad jau iespējas dažādas. ir dienas centri, ir aukles, tad b/d.

lai vai kā - vēlu veiksmi tev jebkurā tavā lēmumā.
Re: diemžēl

idiots beidziet piesaukt dievu un visaadas citas huinjas atbildiet uz jautajumumiem ar konkretam atbildeem........
raksts

http://www.apollo.lv/portal/sieviete/32/articles/29216/0?sid=d14e9c297d855fd83ee16956bad1d221

te tak viss ir..
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
BŪVNIECĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
Skonto plan Ltd.
Konkurss beidzas 2014-10-01

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi augstceltņu projektos
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.