Bernu pabalsts UK! Steidzami!

Labdien! Kadi dokumenti vajadzigi, lai dabutu UK bernu pabalstu un cik tas ir liels? 1 berns, 15 gadi.
Re: Bernu pabalsts UK! Steidzami!

No zila gaisa tapat neviens tev pabalstu nepieskirs.

Vairāk info vajag.Cik ilgi tu dzīvo un strādā UK?

Zinu, ka ir 140 marcinas, bet proceduuru taa nokaartosanai nezinu.

Vel necik, pec 2 nedelam braucu stradat

manuprāt, vajag, lai Tu vai bērna tēvs tur kādu laiku esat strādājuši

Ja neviens no vecakiem UK nav stradajusi, tad nekadus pabalstus nedabut.

Tev vajadzigs darbs un pilsoniba (ari bernam), bet tas aiznjem laiku.. bet pabalsti.. jaa, cik zinu tur tie ir cieniijama summinja.

es zinu ka ari bez pilsonibas ir dabujushi pabalstus.diemzhel nemaceshu patiekt kadi tieshi dokumenti jakarto bet cik noprotu ta ir tada mazliet krapshanaas.

Bernam nav vajadziga UK pilsoniba, lai sanemtu pabalstu.
Viss, kas ir vajadzigs, konkreti nostradats laiks UK.

Berns saņem pārcelšanas pabalstu, bet vismaz darbam jau nu vecākiem jābūt.

Kas ir pārcelšanas pabalsts? Pirmo reiz ko tādu dzirdu.

Pabalstu var saņemt, ja vecāki oficiāli strādā... Iemet meklētājā - tur ir visa info

ne kadu pilsonibu nevajag, vajag berna dzimsanas apliecibas originals. pec tam vajag zvanit un pasutit anketas, dz. apliecibu vajag sutit kopa ar aizpilditam onketam. apliecibu atsutis pec kadam 2 nedelam, bet atbildi par pabalsta pieskirsanu vajadzes gaidit diezgan iligi lidz pat gadam.

pabalstu sanemsi tikai tad, kad bus NI nr, vismaz 3 men nostradajusi uk. un tie nebus 140, to individuali izskata... viss atkarigs no algas var buut no 90 - lidz pat 1000 GBP. ja berna tevs anglis, protams vel vairaak

kadas mulkiibas runa cilveeki, es sagribeesu un no Latvijas brauksu ar savu 15 gadiigo delu uz angliju, lai tur man par vinju maxa.... zini ko??? sapno vien....ne tev kads maxas, ne ko, tu dazi pat nedabuusi nekadus papiirus, lai tev par vinju maxatu, tu neesi dzemdeejusi seit, tad jau tik pat labi, jebkurs var atvest savu siiko seit, la dabuutu kadu naudu??? dzemdeesi seit, stradasi, tad arii dabuusi, no zila gaisa te nekas nenotiek, un par svesiem beerniem svesai valstij atbildiiba nav jauznemas...

ta , ka labak paliec latvija, jo man nepatiik cilveeki, kas sadomajusies nezi ko... tu doma ka atbrauksi uz burtiski tev te buus zelta dziive, tu stulba esi, govs un cuuka, skaidrs, riebjas man tadas ka tu.

aiko- cik tizla iesauka, kaut gan prieks maukas jau skan laikam normali:D:D:D

Oksana - es straadaaju UK sobriid jau vairaak kaa pusgadu. Un paldies par ne par ko, esmu visu jau noskaidrojusi par pabalstiem, mans beerns ir sheit kopaa ar mani un iet skolaa :) Mums iet labi :)
Aiko nav iesauka, bet gan vaards. :) NE latvieshu, protams. :)
Un Tev kas par to? Ko izgaaz savu zhulti paar citiem? Es nemineeju, ka tuliit skrieshu pieprasiit k-ko. Es jautaaju par dokumentiem, lai es tos varu SAGATAVOT, jo varbuut Tev mozgas tik taalu velk, lai saprastu, ka anglji nelasis latvieshu valodaa dokumentus :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTS/-E
Ardeks SIA
Konkurss beidzas 2014-11-23

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.