astrologs Andris Račs?

Vai taisnība, ka viņš spicākais astrologs Latvijā?
Re: astrologs Andris Račs?

Viss, ko man pateica, bija pilnigi garam.

arī tā kā gribēju konsultāciju, bet tā īsti nevaru izlemt - tiem, kas izmantojuši šī kunga pakalpojumus - kādas ir izmaksas un vai attieksme nav stipri šabloniska?

man bija loti sabloniska un robezojas ar minesanu atbilstosi esoai situacijai un atbildetajiem jautajumiem.negribu seit izplust sikumos, bet par 25 latiem nekadu profesionalo atdevi nemaniju. Moska bija slikta diena - vai nu vinam, vai man.

zvaigznes viņam ne tā nostājās :)

oho, no manis 35 paprasīja.

man piepildījās par 50%. viņš pateica vienu lietu ar precīzu laiku, ko tajā brīdī nevarēja zināt ne arī uzminēt - nākamajā gadā tajā laikā tiešām notika tā lieta, par kuru es ļoti brīnījos, kad viņš tā teica. taču otrs, privātās dzīves pareģojums nepiepildījos, par ko ļoti pārdzīvoju, jo pirmais pareģojums taču piepildījās! nevarēju tikt skaidrībā, karināju sev rozā brilles, dzīvoju maldos, gaidot, kad tas piepildīsies. vienvārdsakot šī vizīte ļoti saputroja manu dzīvi! Uzmanīgi ar astrologiem!

Biju pagaashgad-40Ls. Totaals sviests!! Neko nesaka!!!Pasham jaasagatavojas.

Viņš ne ar ko nav labāks kā piemēram astrologs Kauliņš. Drīzāk otrādi..

man apbrīnojami pateica, kurā gadā , kurā mēnesī mainīšu dzīvesvietu... toreiz neticēju, jo nebija tāda doma adresi mainīt, bet sanāca tieši tā... bet! par manas dzīves garīgo misiju runājot, tā arī netiku gudra,kaut kā saraustīti, manuprāt, pa gaisiem runāja

Labāk aizdomājaties, cik daudz ietekmē cilvēka POPULARITĀTE.. Tas ka viņš maisās pa visādiem žurnāliem, vēl nenozīmē, ka ir izcils astrologs, kurš varētu prasīt tik lielas summas, cik viņš prasa. Bet daudzi, kas iet un maksā, ir viņa popularitātes uzpuri..

viņš , cik sapratu, bija Latvijas astroloģijas pirmtēvs, apmācīja veselu baru audzēkņu, tā kā viņš ir viens no pirmajiem

>liekas ka

protams, ka nē!!! :)) Kur tu to rāvi?????

man viņš diezgan strikti pateica vienu līniju, ko lai ieturu ar vīru... es to daru... bet ziniet, man tā gribas izdarīt pa savam... tad nu nezinu kam ticēt - sev vai astrologam...

labi, ka nav par vēdera izeju jājautā astrologam - a tā vēl var ar pilnām biksem staigāt...:D

Lūk- astrologa konsultācija caur Skype par 7Ls:
http://astrologs.wordpress.com/

Elga, man arī tieši tāpat, par dzīvesvietu pateica pilnīgi precīzi līdz mēnesim, ko nebiju domājusi darīt, bet tā notika! mož tā viņa specialitāte??? bet par garīgo misiju arī garām, tur nevelk viņš.

vēdra izeja nav tas pats kas laulības saglabāšana ar vīru

vēdera izeja ir vēl svarīgāka par attiecībām ar vīru, jo ja ir regulāri aizcietējumi un caureja ir veselības problēmas un ja nav kakājis nedēļu, tad i nomīŗīt var...:D

un ja jau es esmu vesela arī savas attiecības ar vīru veidošu veselīgas, saistošas un atraktīvas..:D

nu veido veido, kamēr kāda cita vēl atraktīvāka nepaskries garām...

nu ja ka šī tik paskries garām, jo nebūs jau kas par vinu ieinteresējas, jo es joprojam veidošu radoši un atraktīvi...:D

nepārcenties veidojot un vienmēr atceries par vēdera izeju

vīri iet un nāk, bet mīļais labais vēders vienmēr kopā ar tevi!

kā ta un bez gāzēm vēderā, var vīram par prieku nodejot vēderdejas...:D

un par to naudu ko jūs izliekat pie astrologa es noperku sev jaunu tērpu un rotas, apmeklēju skaistumsalonu vai kopā ar viru dodos uz kādu mūzikas koncertu, teātri vai SPA atpūsties un tas ir ieguldījums kopejam priekam un labsajūtaii...:D

vai beigsi vienreiz te taisnoties, skrieni labāk dejot vēderdejas nevis mocies te pa forumiem

un ko tik kreņķīga par mani, man jau viss čikiniekā, nolemu padalīties ar saviem sievisķigajiem noslepumiem kā viru mīlēt bez nosacījumiem, mīlēt ka sevi pašu..:D

bet tu jau to laikam neproti un tādēļ pie astrologa dodies...:D palūdz viņam padomu kā vīrietim iespejams būs verīgaks un naudas nebūs žēl...:D

nu bet ja jau tik laimīga, tad beidz par nelaimigajām ņirgāties, paliek vieglāk?

piedod, ja tevi personīgi aizskāru...

vēl varu padomu iedod:
ir gramatnīcās daudz labu gramatu par atiecību mākslu starp virieti un sievieti, attiecībām gimenē..:D

cik esmu lasījusi intervijas ar Raču presē un arī atsauksmes par viņu, tad kaut kā nepārliecina viņš kā profesionālis. Piekrītu iepriekšējiem rakstītājiem, ka tas varētu būt baigais mārketings, PR un viss. Tie, par kuriem neraksta avīzēs varbūt pat labāki!

viņš visvairāk zīmējas visur, tas tiesa, bet vai spicākais, nezinu, neesmu bijusi

man ar viņu nav bijusi darīšana, tikai tik cik žurnālos redzu viņa spriedelējumus

varbūt tomēr citu pamēģini

es ar viņu pa vienu sporta klubu tusēju un viņš tā ļoti aizdomīgi un piesardzīgi vienmēr skatās uz cilvēkiem , tāds kā iebaidīts izskatās ...
Bet vispār, nu kāpēc vajag astrologu, it kā viņi kādreiz kādu problēmu būtu kādam atrisinājuši ...

laikam domā, ka jebkurš nāks virsū sporta klubā un prasīs astroloģisku padomu na haļavu

man liekas, ka viņš sācis haltūrēt un ir diezgan paviršs

Mani kaitina vinja runas veids - taa kaitina, ka pat saturu nevaru uztvert.

Vienreiz pasen biju- par ģimenes locekļiem, raksturiem, utt visu pateica diezgan precīzi, arī par bērnu iespējamām profesijām (tagad jau daudz gadi pagājuši, varu spriest par atbilstību dzirdētajam), tak par visu citu (biznesu) viss bija garām. Viņam paklausot galvenajos vilcienos, iekļuvu vēl lielākā grāvī.
Bet pie Kauliņa biju draudzenei kompānijas pēc- vēl lielāks sviests. Nepateica neko tādu, ko nevarētu pateikt jebkurš garāmgājējs.

man , kad pavaicāju par attiecībām ar vīru, viņš teica konkrētu norādi, tas ir tik ekstrēmi, ka šaubos, vai tā jādara... bet pagaidām daru, dīvaini un baisi - daru nevis kā liek sirdsbalss, bet kā saka astrologs

vai jūs tiešām ticat visam šim sviestam?

dariet,kā saprotat!Astrologs jau jūsu vietā nedomās,ko viņš zvaigznēs redz,to arī stāsta.Zināt,kas redzams zvaigznēs,tomēr ir ļoti interesanti.Neviens zvaigžņu tulks jau neliedz nevienam darīt pēc savas saprašanas.Man gan ļoti patīk,ka paskatās manās zvaigznēs un man pastāsta....

daža laba te pavisam fanātiska fatāliste izklausās

Kas īsti nepatīk?Astroloģija? Astrologi? Kur problēma? Vai jums nav izvēles?Nemaz,nemaz? Ko rejaties? Kauna nemaz nav......Daži noliedz astronomiju,daži meteoroloģiju,daži kosmonautiku ,reliģiju,medicīnu,pedagoģiju,māti,tēvu,nepazīst savus bērnus un ko tik vel nē.Nu dzīvojat laimīgi bez visa tā,kas jums neder,bet neaiztieciet to,kas der citiem.Kuram pēkšņi traucē Račs? Konkurentiem,vai?
Re: zvaigzne

Nenoliedzu ne astronomiju, ne meteoroloģiju, ne medicīnu utt, bet astroloģiju? Piedodiet, neizklausās nopietni. Dzīve jādzīvo nost tāda, kāda tā ir. Tikai pats esi savas laimes kalējs. A to skraida te dāmas pie tantiņām un vecīšiem un domā, ka tie iedos gatavu recepti, kā ta dzīvot būs. :D
Smieklīgi!

'Vai jūs pats(i) esat uzklausījis astrologu?Izskatās,ka nē,jo tad zinātu,ka astrologi padomus*Kā ta dzīvot būs...* nedod. Lēmumi jāpieņem pašam. Lai jums gaiši smaidi!(Smieklīgi !)

Paldies! Tāpat smieklīgi!
Ja jau lēmumi jāpieņem pašam, tad nahren tam naudu tērēt? pāris iespējamās variācijas nākotnei arī tante Maša var pateikt. Kaut kas no tā būs trāpīts, kaut kas garām. :D

man teica, lai nebraucu pie vīra dzīvot uz ārzemēm, vīrs man lūdz, lai braucu, bet es nebraucu, jo astrologs teica, ka tas paātrinās mūsu šķiršanos. tad nu gadiem katrs dzīvojam savā valstī.

ļoti nerekomendēju. Aizgāju- tikai sāka ievadīt datus un kko "pētīt". Pilnīgi viss bija jāvelk ārā kā ar knīpstangām. Prognoze par darbu & privāto dzīvi bija absolūti pesimistiska un 100% nepareiza. Samaksāju 40 Ls, jo esmu aita.

mon,

Astrologam principā vajadzētu jau iepriekš būt zināmiem klienta datiem un uz to konsultāciju jau viņam jābūt sagatavotam visu stāstīt, nevis tērēt laiku un kaut ko vēl pētīt ... 40 laši tiešām ir drusku par traku priekš tukšas pavāvuļošanas!

jā, atraktīvs viņš nav, tāds zem deguna bubinātājs

nu ko var gribēt, viņš jau strauji vecs paliek

40 Ls par stundu - tāda šķiet ir cena pie krutajiem

man liekas, ka Ivo Puriņš spicāks

Kaut kad jau apspriedām šito

http://forums.delfi.lv/read.php?f=117&i=455582&t=455582

Tīrā naudas izmešana, katrs pats kaļ savu laimi.

Sveiciens tam niecīgajam mazākumam, kas netic šīm blēņām! Pievienojos jums!

Jā, labāk to naudiņu būtu kā citādi patērējuši :) Sveiciens neticīgajam mazākumam arī no manis!

biju pie Raca gadus 5 atpakal, no vina teikta piepildijas 10%. parejie 90% nepiepildijas.

Spēcīgi izpaužas Saturna ietekme, šajā laikā dzimušie nes sevī kādu postošu spēku.

svariem
Leģenda par Saturnu, kas aprij pats savu bērnu, nereti iemiesojusies kādā no otrās dekādes Svariem. Cenšoties sev piesaistīt vēlamo personu, viņi to drīzāk no sevis atgrūž vai pat iznīcina. Šiem cilvēkiem piemīt īpašība radīt strīdus situācijas, sadursmes, asaras. Darbā viņi ir čakli un nav ambiciozi. Viņi ļoti nopietni ķeras pie jebkura darba, jo baidās no atbildības. Šie Svaru zīmes pārstāvji ir uzticīgi, godīgi savos solījumos un naudas lietās. Jums jācenšas dzīvi uztvert ne tik nopietni, mazāk jāņem visu pie sirds.

Es kādreiz ticēju astroloģijai un daudz par to lasīju. Diemžēl man jāteic, jo vairāk lasīju, jo vairāk sapratu, ka zinātne nu gan tā nav. Varbūt burvība?

Astrologi ir centušies pierādīt savu mācību patiesumu gadu tūkstošu garumā ar īpašu aktivitāti 20. gadsimtā, Diemžēl zinātniskie pētījumi nav uzrādījušī statistiski nozīmīgu saikni starp astroloģiskajiem pareģojumiem un un to piepildījumu.

Tas vien izsaka to, ka uzticēties tai nevar. Man nav nekas pret to ka horoskopi tiek publicēti, kā laika kavēklis, bet ja cilvēks uztic tiem savu karjeru, ģimeni un likteni, tad man šausmās jāsaķer galva. ASV arī publicē horoskopus un citas astroloģiskas "gudrības", bet tur, ar likumu ir noteikts, ka publikācijās jābrīdina, ka par pilnu ņemt nevar - vai kaut ko tamlīdzīgu.

Ļoti interesanta ir _Marsa efekta_ teorija, kuru izvrizīja franču statistiķis Michel Gauquelin. Šī teorija norāda uz to ka planēta Marss ietekmē jaundzimušā bērna īpašības. Šo teorīju neviens par aplamu esam pierādījis nav, taču sekotāju un attīstītāju tai no zinātnieku rindām nav. Teorija ir ļoti interesanta, un to apstiprina statistiski dati (nepārbaudīti). Diemžēl pats Monsieur Gauquelin savu dzīvi beidza pašnāvībā.

Geoffrey Dean, reiz ievērojams astrologs, savu dzīves beigu daļu veltīja astroloģijas atmaskošanai, jo saprata, ka tā nav zinātne, bet cilvēku krāpšana.

Latvijā astroloģijas lauciņš plaukst un zeļ ar tūkstošiem škirteņu un namamāšu, kuras gatavas maksāt astrologiem naudiņu, lai viņām sastāda "prognozi" - tā viņas sauc savu nākotnes zīlējumu.

Autors: zaiga 28
Datums: 04.01.11. 23:35

biju pie Raca gadus 5 atpakal, no vina teikta piepildijas 10%. parejie 90% nepiepildijas.

======================

Diezgan laba reklāma. Ja zinātu, kuri 10% piepildīsies, kuri nē, tad varētu iet un naudiņu maksāt.

man ir bijusi dariishana ar statistiku un varu patiekt, ka ja vistiiraakais sharlataans dod atbildi, tad 20% ir jaabuut pareizi

jo videeji, pat minot, no piecaam lietaam juus vienu obligaati uzmineesiet

tas ir videeji peec statistikas, grozies kaa gribi

Muļķīši , tādi astrologi un loģes taisa savu mazo naudiņu un nemaz nejūt sirdsapziņas pārmetumus . Jo pie naudiņas jau ātri pierod , es domāju astrologi .Seju arī , gudro ar laiku iemācās uztaisīt un tā naudiņa , kas jums liekas nozīmīga viņām un viņiem pēc laika liekas tikai tāda tējas nauda . Par kuru nav pat tik ļoti jāsasprindzinās .Un ja sasprindzinātos nekas vairāk kā jūsu pašu intuīcija jums varpateikt , viņi - astorauši nevar jums neko pateikt.

mulkisi esat tiesi juus, kas nesaprotat, ka kosmosaa viss ir savstarpeeji saistiits un ietekmeejas- gan energijas, gan vibracijas, utt. Planeetas un visums, tas viss ir viens dziivs organisms, kur cilveeks nebuut nav nekaads centrs, bet gan tikai siika daljinja. Domaat, ka cilveeks ir pilniigi neatkariigs no kosmosa un kopeejaas ainas ir manupraat aprobezoti :)
Un nevajag te jaukt astrologiju ar ziileesanu- astrologija nekad nevar pateikt KO TU DARIISI vai nedarisi nakotnee, taa var tikai noraadiit labveeliigu laiku/zvaigznu stavokli attieciigaam darbiibaam.
Nu vienkarsam salidzinajumam: taapat, ka ja araa liist lietus, tad pargaajienaa drosi vien nebuutu tik veiksmiigi iet un laika prognoze muus par to pabriidina. protams, ka tik un taa vari iet, bet rekinies ka vari izliit, iestigt, saauksteeties, utt. Taapat astrologija- tikai pasaka tendences un veesmas. Katram pasam ir briivaa griba- iet pret straumi vai nee.

Nevajag visus astrologus uzreiz nosaukāt par blēžiem un krāpniekiem. Piekrītu, lielākā daļa izmanto astroloģiju tikai, lai cilvēkiem izmānītu naudiņu. Bet ir arī tādi, kuri ļoti stipri, ar visu savu pārliecību, tic, ka tā ir patiesa zinātne un ka viņi, sastādot astroloģisko prognozi, dara cilvēkiem tikai labu ..........

Astroloģiskā karte tavā piedzimsanas brīdī ir Tavs Dzimšanas dokuments-vissvarīgākais tavā dzīvē un atslēga visam,kas ar tevi notiek.Jā,mācies to saprast un analizēt mūža garumā...es arī šaubos vai cits cilvēks tevī var ielīst labāk kā tu pats,jo tikai Tu zini motīvus,kādēļ Tu rīkojies tā,bet citreiz savādāk....tomēr vibrāciju un enerģiju raksturu Tev var paskaidrot astrologs-tieši palīdzēt izprast tavas dvēseles cīņu ar savu EGO.Tava izvēle,vai Tu cīnīsies vai padosies plūsmai.Tas atkarīgs no Tava apziņas stāvokļa,cik jau esi centies apzināt un attīstīt sevī gaišo.Un ,pirmkārt,tas lauj salabot sev un berniem veselību,jo izmainot problemu saknē,mainās viss kermenis.Es to daru jau 10gadus patstāvīgi bez svešu astrologu palīdzības.

Astroloģiskā karte tavā piedzimsanas brīdī ir Tavs Dzimšanas dokuments-vissvarīgākais tavā dzīvē un atslēga visam,kas ar tevi notiek.Jā,mācies to saprast un analizēt mūža garumā...es arī šaubos vai cits cilvēks tevī var ielīst labāk kā tu pats,jo tikai Tu zini motīvus,kādēļ Tu rīkojies tā,bet citreiz savādāk....tomēr vibrāciju un enerģiju raksturu Tev var paskaidrot astrologs-tieši palīdzēt izprast tavas dvēseles cīņu ar savu EGO.Tava izvēle,vai Tu cīnīsies vai padosies plūsmai.Tas atkarīgs no Tava apziņas stāvokļa,cik jau esi centies apzināt un attīstīt sevī gaišo.Un ,pirmkārt,tas lauj salabot sev un berniem veselību,jo izmainot problemu saknē,mainās viss kermenis.Es to daru jau 10gadus patstāvīgi bez svešu astrologu palīdzības.

Pilnīgi piekrītu Indras teiktajam,ne velti mēs piedzimstam tad kad piedzimstam,ne velti mums ir tas kas mums ir,bet nav tā kas ir kaimiņam,kaut arī gribētos....utt....
Nenievājiet,nenieciniet un nenoliedziet to ko nesaprotat!!1 Vislabāk ir pieņemt visu ko dzīve jums sniedz un censties jebkurā situācijā saskatīt labo mācību....šeit mēs piedzimstam jo esam nepilnīgi,mums trūkst sapratnes par lietu kopskatu...mēs visu filtrējam caur savu personisko problēmu,vājību un iegribu filtru.Nekur,Nekad,Nekas nav noteikts konkrēti.....Dzīvē ir tikai lietas,notikumi un mūsu katra interpretācija un uztvere,kas tālāk apaug ar stereotipiem un "savu" patiesību....Ir grūti norakt savu EGO un spēt pieņemt visu kas ir uz pasaule...viss ir vajadzīgs un ienes harmoniju!Bet saprast to spēs tikai redzošais un ticīgais.
Pārējie-jo vairāk jūs ko negatīvu sakiet par to vai citu cilvēku,lietu vai parādību,jūs tikai parādiet to,ka neziniet neko un pat necenšaties izprast to!!:) Cilvēks piedzimst lai paplašinātu savu apziņu un caur to iemantotu viedumu un dzīves gudrību!
Tā ir taisnība,ka neviens astrologs,neviens dziednieks vai pareģis nespēs jūsu dzīvi uzlabot vai pilnveidot.....jums var tikt iedots padoms,bet ko ar to darīt ir jūsu pašu izvēle...to sauc par "brīvo gribu",ar ko cilvēks arī atšķirās no dzīvnieka,akmens vai koka..:)
Cieniet to kas eat,netiecaties pēc tā ko nevar dabūt un,iespējams,sapratīsiet kas ir Laime!!!
P.s. Jūs visi esat jauki....katrs pa savam...:) un ne man vai baznīca,Račam,mammmai jūs nosodīt...sodu piespriedīsiet Jūs paši sev!!! :) Tāpēc atveriet acis un cenšaties saskatīt Pasauli visā tās daudzveidībā!

es pie viņa vairāk neiešu..... man tā nevisai....

35 lati ir daudz par daudz.
Tur varētu kādus 10ls maksāt, zinot, cik tas viss ir apšaubāms.

Par vizīti samaksāju 35Ls, primārais jautajums ar kuru vērsos pie viņa bija par biznesu kuru vēlējos uzsāks.Atbildes sniedza nesakaidras, loģiski radās jautājums, vai vispār kaut ko tādu man tad uzsākt!?Uz ko man aptbildēja: Jā! Ietaica veiksmīgāko datumu, pat laiku,kad uzsākt biznesu, lai naudiņa nāk. Pagaidām ar manu biznesu ir viens čušs, vieni izdevumi.

Biju pie Rača vairākas reizes.Gāju aprunāties par man svarīgiem jautājumiem.Klausoties likās,ka tas nav man.Pēc kāda laika viss iegrozījās tā,kā rādīja zvaigznes. Par sīkumiem nav ko zvaigznēm jautāt,bet lielās lietas manuprāt zvaigznes parāda.Račs to saprot un dara zināmu man. Man patīk un pēc kāda laika iešu vēl. P.S. nenosakiet ,lūdzu,cenu par konsultācijām,jums ir iespēja izvēlēties arī par 10 ls.

Ir taču tik daudz variantu-zīēšana kafijas biezumos,kāršu likšana,sapņu tulkošana,suņu riešana tajā debesspusē,kur vedīs tautiņās,līgavas pušķa mešana-ķeršana,sasveicināšanās ar kreiso roku,dzeguzes kūkošana,stāvēšana pie atvērta loga negaisa laikā un vēl,un vēl ,un vēl.Astrologi jau nav obligāra dzīves sastāvdaļa. Viņi ir tiem,kuri grib zinat savu zvaigžņu stāvokli.Nevajag apriet astrologus.Ejiet pie zīlniecēm vai kaut kur vēl tālāk !

neviens jau neticēs,kamēr neaizies pats un nesamaksās tos 40 lašus. Vēlāk varēs ierakstīt komentāru. Es vēl kādus 2 gadus pagaidīšu, tad uzrakstīšu,vai bija vērts.

nu man 2 gadi pagājuši,prognozes lielos vilcienos piepildījušās,žēl ka pamaz pajautāju.Nākošo reizi jautāšu vairāk !

Pa dārgu.

Izlasi komentāru*variants*-ja kas.....

Ir jau cilvēki ,kas apstaigās visus iespējamos atrologus gaišreģus utt.Brīnumi jau nenotiek,ir arī japieliek savas pūles ,lai piepilditos tas kas ir katram nolemts.Ne jau atrologs jums iedos to ko zvaigznes sola.Ja to sapratīsiet ,tad viss būs kārtībā unlietas virzīsies.
Daudzi šodienas cilvēki ir pieraduši saņemt visu pa velti.Ziniet ja jums ir kaut kā žēl tad arī labāk nedarīt neiet ,bet sēdēt kā sunim uz siena kaudzes.
Tā teikt ,katrs pats ir savas laimes kalējs.Tieši to jau arī astrologs nepārprotami pasaka.
Kusties un redzēsi kā viss notiek,bet nevis gaidi ,ka teiktais skries tev virsū.
Kļūdīties var vienmēr bet no likteņa neaizbeksi agri vai vēlu tas tevi panāks.Viss kādās sliedēs to iegriest ir atkarīgs tikai no tevis unne jau no astrologa,astrologs tikai dod norādījumus ja esi novirzījies no ceļa.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROJEKTU MENEDŽERIS/-E
Johtoverkot Latvija SIA
Konkurss beidzas 2014-07-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi augstceltņu projektos
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.