nesaprotu

... nesen mūsu ģimenē traģiski gāja bojā dēliņš, noslīka.
Šodien man vīrs paziņo, ka netālu no tās vietas viņam ar draugu būs pikniks. Esmu šokā, vai tad tas nav zaimojoši....? Var taču atrast pie upes daudz citu vietu orģijām...
Ko man darīt, kādu nostāju ieņemt? Kā rīkotos jūs?
Re: nesaprotu

izsaku tev līdzjutību!

bet par to kā es jūtos un par saviem uzskatītiem es runātu ar vīru un uzklausītu arī viņa jūtas un domas

ja taa ir provokaacija, tad autors ir galiigi stulbs!
ja tomeer nee, tad tavam viiram nav visi 100 maajaas. bet neticaas, ka sapraatiigs cilveeks neilgi peec deela naaves, tajaa vietaa ietu izklaideeties.

Varbūt tas nav tā domāts, kā parasts pikniks?

Nu nez... vai tad visas maajas, kur kaads miris jaanodedzina? Notiek skumjas lietas, bet man neskkiet, ka taadeelj jaadziivo pagaatnee. Viena lieta, ja patiesi seeru laiks, et citaadi, tak ne jau uz kapiem dziirot iet... un jaapielauj arii doma, ka varbuut patiesi tiessi ar draugu tajaa vietaa grib paseerot un izrunaaties.

tā diemžēl nav provokācija, bet dzīves īstenība !
Un viņam ir visi 100 mājās, vismaz no rīta vēl bija....visi viņu uzskata par saprātīgu, simpātisku vīrieti, bet tagad viņš pašlaik tiešām tur ir !
Kā rīkoties man? Ko darīt kad viņš pārvilksies mājās?
Protams, būs noteikti sadzēries, šovakar neteikšu neko, bet kā man dzīvot ar tādu cilvēku tālāk...

.. pagājuši vairāki gadiņi, un tur viņš iet ar draugiem iedzert nevis sērot... tas mani tracina...

..nesen pazvana un paziņo , ka vieta esot superīga peldēšanai....protams, jūtams jau alkahola ietekme....

VSJO IR TAK DEBILA TAUTA LV..............NUR IR........PAR DAUDZ DEBILA...

Tu tieshaam te mulkiibas nestaasti? Shaadas lietas nemaz nav smiekliigas.
ja nu tomer (saku otreiz) taa ir - kad viirs izgulees dzeerumu pajautaa, kaapeec vinjsh taa dariija. nezinot vinja domas, gruuti ko spriest. iespejams, ka shaadaa veidaa vinjsh veeleejaas kaut kaadaa veidaa izdzeest shi nepatiikamo notikumu no vinja atminjas, kas vinjam velkas liidzi un to pludmali peec tusinja asocieet ar pavisam citu notikumu. nedomaaju, ka ir viegli zaudeet deelu.. vispaar kaadu zaudeet nav viegli.

Tu to pārāk saasināti uztver. Viņš iespējams uz dzīvi skatās savādāk - filosofiskāk, lietišķāk vai vienalga kā, bet savādāk. Neko viņam nesaki. Tas, ka tu tur negribētu dzīrot, tā ir cita lieta. Bet viņš tak ar varu tevi tur nevelk. Un noteikti nekādā veidā nemēģina zaimot bērna piemiņu, jo domā savādāk nekā tu.

Izsaku līdzjūti'bu, bet ar tavu v;iru nav gan 100 kārtībā, daudz pietrukst, var jau iet nopeldeties, bet ne jau tādā vietā priecaties un vel paziņot jums, ka jautri iet.
Uzskatu , ka viņš neciena ne dēla piemiņu un neciena diemžēl arī jūs.
Ko darīt, nezinu , negribu būt jūsu viet;a. izskatās , ka viņš ir drīzāk jau degradējies!

Paldies par sapratni, bet man vienalga tas viss iekšā sēž. Faktiski gaudoju kā vilks, bet rokas un mute sasietas....

Varbūt viņš šādi slīcina bēdas par dēliņa bojāeju, katrs jau pārdzīvo savādāk. Varbūt viņu tā vieta pievelk. Zinu paziņas kam arī bērniņš noslīka, viņi arī brauc uz to vietu, piemin un arī pikniko, nav tur nekā slikta vai neparasta.

vīrieši tādā ziņā ir koka gabali - savas vēlmes pirmā vietā, ir kad daikts jābāž steidzami jebkurā kustonī, ir tad, kad gribas piemauties - tipa - tā sanāca ... vislielākā līdzjūtība, zinu kā tas ir, reiz, kad braucām uz kapiem pie mana dēla, vecis ierubīja radio ar jautru muzonu ... es sabļāvu ... nu vairs tā nedara ... jārunā ar viņiem, jo kaut kas tiem ir ar smadzeņu puslodēm un smadzenes esot smagākas nekā cilvēkiem, kamēr info pa tām nonāk vietā, "darbiņš" padarīts ...

Ja tā ir, piem., pilsētas (upes, ezera) pludmale, tad pēc manas saprašanas nevar liegt cilvēkiem irt un peldēties pat ja tur kāds ir noslīcis un kādai mātei tas joprojām sāp. Tas tā varbūt ciniski skan. Vīrietim vispār funktieris ir citādāks, kā te jau saka. Ja no nelaimes ir pagājuši pāris gadi, vīrietis to vietu pilnīgi mierīgi vairs emocionāli nesaista ar notikušo.
Mani vairāk nodarbinātu jautājums par pašu pikniku un vispār vai viņš bieži šitā ar draugu iet piknikos, vai tas maz ir draugs (varbūt draudzene) un nafig tev šitāds bezjūtīgs dzērājs ir vajadzīgs?

tā arī neasapratu cik nesen atpakaļ ir notikusi nelaimes gadījums?

vienā tekstā - nesen, citā tekstā - pagājuši vairāki gadiņi...

īstenībā, ja jau ir pagājis ilgāks laiks, tad kāpēc gan atrikties no tusēšanas - dzīve jau iet uz priekšu un ja cilvēks ar šo sāpi ir ticis galā viņš arī tajā vietā var justies labi...

tavs vīrs takš neiet uz kapiem tusus taisīt, tas gan būtu amorāli!

izskatās, ka pati neesi vēl šīs sāpes izsāpējusi un pati nevari turp aiziet un tādēļ tāda neizpratne..

man no nelaimes pagājuši jau 16 gadi, nevaru bez asarām dzīvot, sirds ieduras, kad pat braucu garām tai vietai, pat nevaru iedomāties tur aiziet ...

piedod, meiten, bet tu īsti gudra pati neizklausies, nav brīnums ka pazaudējāt bērnu.

Tu ir pilnigi stulba.

pilna pasaule ar īpaši riebekļiem, kāpēc tādi neslīkst? - sūdi tak peld pa virsu ...

Pec tevis to var labi redzet.lol

Un kas to zin kā jūtas vīrs? Veči jau bieži nesaka, kas viņiem iekšēji sāp. Varbūt tusēšanās ar draugiem un iedzeršana ir veids kā nedomāt un aizmirst to sāpi. Un vietai nav nozīmes.
Tas ka jums abiem pret šo traģisko notikumu ir dažādi attieksmes izpausmes veidi, nav neka ārkārtējs un neparasts. Nestreso lieki un labāk mierīgi izrunājies, pastāstot, ka jūties aizskarta. Uzklausi vīru, nevis foruma expertu(e)s .

Izklausās, ka autore vienai nāvei pa virsu grib uzklāt nākošo - vīra. Jo kā citādi lai izskaidro tādu savtīgu attieksmi "man sāp, bet tev nedrīkst sāpēt". Tu vienkārši gribi, lai vīrs senajai nelaimei par godu tevi aptekā un apkalpo, ceļ pieminekļus nelaimes vietā, kapos, mājās. Bet viņam tas ir piegriezies. Pavisam tevi pamest laikam sirdsapziņa neļauj, tad vismaz aiziet pieliet dvēseli, lai nesāp tik ļoti. Apbērējiet savus mirušos un ļaujiet viņiem gulēt mierā, ja vislaik raud, tad mirušajam slapja gulēšana. Tev jau sen laiks pārsērot un sākt dzīvot. Ja nevari pati - meklē speciālistu. Dēls vienmēr ir dēls, bet 16 gadi tomēr ir laiks. Sākumā izklausījās, ka viss notika teju vai dažas dienas atpakaļ, uz kapu kopiņas vēl bērēs nestie ziedi....

sezhot maajais vienai bez viira tev nav nekas cits daraams ,kaa probleemas jaaizdomaa un par taam arii jaatrako
ko tad tu esi dariijusi ,lai viirs nebrauktu uz to vietu plostot?
neko pilniigi,tikai seedi un cep probleemas
kas tad tie taadi par viira draugiem ,kuri ir svariigaaki par tevi?
piemineet var un vajag ,bet ar meeru ,jo ar kaada naavi tava dziive nebeidzaas un tavam viiram arii nee
seedi ,vaimanaa ,taisi mocekli no sevis un ceri ,ka viss nokaartosies....taa i driizumaa skaties ,ka viiram nenoriebies ar savu vaimanaashanu par lietaam ,kas vairs NAV MAINAAMAS
p.s viiru neaizstaavu,buutu jau arii citu vietu piknikiem atradis

varētu jau novēlēt pašām izbaudīt, kā tas ir, ko? .... uz kapiņiem turpat zem zemes tavs 16 gad dēls ... citiem jau kapi liekas tā virspuse, piemineklīts, apmale, augi ... var uzpipēt, papļāpāt pa telefonu ... aizmirst - nu, nu, īpaši, ja noslepkavots ... nav tik viennozīmīgi

Auce laiks dziedē, bet ne vienmēr . Un saprātīga cilveka sirdī var kāties daudz sāpju.Ārēji viņš nerāda savas sāpes.

www.skalbes.lv

vai arī viņš neko vairs nejūt...Dzert,drāzties...Iespļauj klusējot ģīmī un cauri.

Izsaku visdzilako lidzjutibu!

Tu jauta mums ka justies un kadu nostaju ienemt un pati ari atbildi, ka esi soka un, ka tas ir zaimojosi. Ta vien skjiet, ka velies zinat vai Tev ir tiesibas ta justies. TEV IR TIESIBAS JUSTIES TIESI TA KA JUTIES!
Un vel, varu piebilst, ka, manuprat, tas ir sokejosi un zaimojosi, bet tas tik mans viedoklis.
Iedomjos, ka iespejams, ka tas ir veids ka Tavs virs megjina tikt gala ar savam sapem. Pajauta vinjam, neapsudzot, bet nelaujot ari izslidet vai nepateikt visu lidz galam. Izstasti ari ka juties pati.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.