turpin Par krāpšanu

1.tas nav normāli ja cilvēki dziivo ārpus laulības, jo tikai laulībā un tās būtība un izpratne ljauj dzīvot cienīgu ģimenes dzīvi.Kas arī spēj pasargāt no krāpšanas
2. Izvairīties no nepareizāam "reklāmām" un atšķirt laulāto sex attiecības mīlestībā no dzīvnieciska iegribu un kārdinājuma sex
3.sexsuālās attiecības ir bijušas , tad tās ir un būs tikai divu Laulātu cilvēku īpašumā.
4.nav dzaudz ko filosofēt kapēc krāpj, un to iemeslus.
to var būt pārāk daudz lai tajos neapmaldītos.
Jāatcerās ka par katru neuzticības soli, vieglprātību cietīs jūsu bērni..viņi būs spiesti vecāku neuzticību nest visas dzīves garumā
varbūt ļoti nesaprotami, bet kas spēj lai saprot::))
Re: turpin Par krāpšanu

shodien visi kaut ka ljoti aizravushies ar shito...laikam 100% visi te esam krapti un krapushi, vai ne? Un prieksh kam? Kadam labak palicis?

bezpersoniski doti padomi nesasniedz mērķi....
ij riteni cilvēki grib paši priekš sevis izgudrot no jauna, nevar jau aizliegt.

Un naaks taa Sodoma un Gomora paar juusu galvaam!
Vai pa$apmierinaa$anaas arii ir kraap$ana?

1. vislielakaa krapsana ari notiek lauliiba esot;
2. ak mes nabadzini- mums ta ka trusishiem - ieraugam teevinu/maatiiti un uzreiz- opa, opa;
3. noteikti- milejamies mes tikai pec kaazam un velams tumsaa, lai neviens neko neredz, pietelojam orgasmu un viss ir skaisti- divu laulato dzive;
4. skaidrs- vajag pasam krapt un Dievam piedosanu paprasiit;
kaut kads sviests; milais cilvek - attopies!
varbuut, ka nonem rozaa brilles un paskaties uz dzivi reali;

Skepse!!!
Jauki ka tev savs viedoklis, turies pie taa par ko esi paarliecinaata, miiljaa sirds!!!
nezinu tavu personiigo dziive, bet vai taa jau tagad tev nav neuzticiibas un vilsjhanaas elle???
nelaime

jaa... man ir labaak palicis... esmu sapratis ka taada "kraapshana" ir huinja ar citaam probleemaam... ka taa ir tikai indikaacija, un ka taa ir aarsteejama un risinaama... piekam pat zinu KAA :) Esmu kljuvis gudraaks un labaak sapratis kaa darbojas attieciibu sisteema vispaar!

Pariizes prostituutas 19 g.s. esot runaaju$as uz Jaunavu Mariju-Tu,kas ienjeemi bez greeka,dod mums greekot bez ienjem$anas.8)))
Re: Tresdienai

man patik noverot cilvekus un vinu reakcijas!! nee, esmu uzticiga un uzticos cilvekiem, ja kas; bet sitik stulbus apgalvojumus sen nebiju lasiijusi;
humora izjuta ir liela vertiba :)), kuras tev nav;
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PERSONĀLA ATLASES VADĪTĀJS/-A
Orange Group Baltic SIA
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Pārdošanas komandas asistents/-e (Jelgava)
LINAS AGRO

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.