nepateiktie vardi bijusajam viram.

Tuvojas svetki,bet sirdii tuksums,nav vairs aizvainojuma,nav vairs dusmu,ir ari beigusies vainas meklesana sevii,jo mana vaina tik taa ka parak mileju ,ka biju kluvusi kaa pieradums.Es vairs negaidu Ziemasvetku brinumu,veletos aizmigt un pamosties pec gadiem 2 kad domajams visas sapes butu rimusas,sie Ziemasvetki bus skumji,jo zinu ka tu busi kopaa ar citu,kopaa ar vinjas berniem,bet manaa sirdii bus tik atminjas par gimeni ,kas vareja but,par miruso mazuli..visi sapnji saira un izgaisa,zaudeju visu ko mileju,visu kas bija dargs, nav vairs speka but labai,gaisai sai pirmsvetku laikaa,kaut atrak sie svetki paietu..ienistu sevi ,ka nespeju ienist tevi......
Re: nepateiktie vardi bijusajam viram.

kaa es tevi saprotu!bet tici un viss bus labi,tas ir dzives parbaudijums un tev ir jaiztur.

Ak šausmas, par tiem vīriesiem. Tu nēesi viena mēs esam kopā ar tevi, tici tev vēl būs mīlotais vīrietis un bērniņi.

Dziivo ar gaishaam domaam , lai tam eerzelima tagat ir labi, peec laicinja tev buus veel labaak. kad sapratiisi, ka esi briiva no taada meerglja un citai vinjsh tika taads stulbenis
Saprotu Tevi ka smagi ir ap sirdi , bet laiks visu dziedee turies , svini Ziemsveetkus kopaa ar vecaakiem , jo dziivee nav LILAAKAS veertiibas kaa vecaaki , tie Tev arii paliidzees parscies SHIIs mociibas ....
TURIES es ar ar TEVI ......

Piedod un atlaid vinju.
Dziivee, ja vienas durvis aizveras, tad citas kaut kur atveras.
Nevajag staaveet un klapeet pie taam aizveertajaam, vajag paraustiit citu durvju rokturi , atveert un paskatiities, kas ir aiz taam. :) Viss Tev buus labi! :)

pasaki to vinjam, un pasaki, ka visu piedod. Un redzeesi buus daudz labaak.
Kaa saka tz, izbeidz vienu un gaidi naakamo periodu.

Vispaar jau negribas braukt augumaa shaadaa briidii, bet tomeer - vieniigaa vaina,ka par daudz miileeju...tas gan vairaak liecina par apstaaklju neobjektiivu noveerteeshanu un totaalu sevis zeeloshanu.Tici man - atrast vainu sevii ir svariigaak Tev un nevis vinjam,turklaat tieshaam - to iisto ceeloni un nevis taadu - par daudz miileeju,kas vairaak izskataas peec atmazkas, tipa - vajadzeeja kaut ko sevii atrast, vot i atradu...taa taada atmazka, bet sev jau atmazkas neliidz.Miileet par daudz nevar un tad,kad atradiisi sevii vainu,atradiisi probleemu sevii, tkai tad Tu vareesi atbriivoties no taas un liidz ar to arii no taa,kas bijis.Kameer sevi zeelosi, viss naaks liidzi un vilksies muuza garumaa.

Gisbornam: jā un pēc tavām domām vīrietis nekur nav vainīgs.
Re: budze

Zini - shajaa situaacijaa atrast vainu otraa - galiigi nav nekaadas noziimes.Tikai objektiivi paskatoties uz lietaam var no kaut kaa atbriivoties, bet vainojot visaa otru pie objektivitaates nokljuut nav iespeejams.

Gisbornam: bet autore jau nemeklē vainu vīrā, viņai vienkārsi ir skumji.

Skumjas ir sajuutas un emocijas,kas pakljaujas praata ietekmei.Jo ilgaak sevi uzskatiisi par upuri un sevi zeelosi,jo ilgaak buus skumji un suudiigi.Atrodot vainu arii sevii, cilveeks automaatiski paarstaaj justies kaa upuris.Vinjam noklikskj - o - es arii nebiju perfekts, daudz kljuudas pieljaavu.Aciim redzot, nemaz nebiju zelta gabalinjsh.Jaamainaas uz augshu...i skumjas paariet, bet tie,kas sevi nostaada upura lomaa, vinji tajaas skumjaas meedz arii nosliikt.

Pareizi teikts - vienas durvis aizverot, ir iespeeja atveert citas...
Turklaat ziemsveetku laiks vienmeer iedzen nedaudz sevis zheloshanaa. Gribi sevi pazheelot - luudzu, bet tad taa no sirds, nopeerc sev ko jauku, pieeedies, guli un skaties dumas paarraides TV, un paraud.
Bet atceries- briinumi ir, pat ja mees tiem neticam, vinji ir. Un veel - viss sliktais kaadreiz beidzas, un jo aatraak Tu atziisi sev, ka ir slikti, sliktaak vairs nevar, jo sapratiisi - var, jo es gribu....
Re: taam kas paaraak miil

Saakshu ar to, ka lielaakaa dalja no sievieteem nemaz nesajeedz, ko miilestiiba noziimee. Kopaaa tiek jaukts viss, ko tik var sajaukt, muuzhiigaa emocionaalaa shantaazha, pashcienjas truukums, nespeeja staaveet uz savaam kaajaam, dziivot savu dziivi, milziigaas bailes pamosties vienai utt. Viss tiek sabaazts vienaa maisaa, un saukts par miilestiibu. Miilestiiba neprasa liidzcilveeka piesavinaashanos, atteikshanos no sevis un beigaas - smaceejoshas nebriives radiishanu. Taa nav miilestiiba, taa ir atkariiba un nenobriedushas personiibas neizbeegamaa tragjeedija. Miilestiiba nav kaut kas nomaacoshs un tumshs, kaut kas tik smeldziigs, lai te visiem staastiitu - esmu nelaimiiga, jo miileeju. Tu esi nelaimiiga, jo nemaaceeji miileet, jo biji (un buusi) nebriiva, neattiistiita un atkariiga no naakamaa viiriesha augstsirdiibas!

hmm: izskatās, ka nekad nēesi mīlējis.

tiesam esu sobrid skumja..bet par to milestibu...es negribu sevi ataisnot,zinu ari savas kludas,tas mes abi jau izrunajam,man sap tas ka vins ir teicis tagad pec gan jau 2 nedeljam gan joprojam pec 3 menesiem,pec skirsanas ,ka vins tik tagad mani novertejot,ka sapratis ka izdarijis kludu,esam pat izrunajoties abi pat raudajusi,un zeel ta kas bija tik sakists,ka tas tik vienkarsi tika salauzts,bet abi ar saprotam ka nakotnes nebus,jo parak nezeligi vins skiras,es esu piedevusi,bet ....sirdii kaut kas joprojam saap un smeldz par to ka tada celjaa tik kadreiz miljs un tuvs cilvecins ir gan pats tagad nelaimigs gan arii otram sirdi salauzis,tas skiet tik bezjedzigi,ka jutas vel ir,kaut arii sapes,bet apzinja ka nebus nekadas nakotnes tapat.

Nu bet tad jau jūs joprojām mīlat viens otru. Kapēc mokat paši sevi ?

Desmitniekā.

Hmm... Desmitniekā.

es pat nezinu,vins kad runajam tad teica ka pats vel nezin,nesaprot pats sevi,ja teiktu ka nemil,tad melotu,a ja teiktu ka miil-..pats nezin isti kas ar vinju notiek,bet vinjam velkot pie manis,nezinu varbut paak labi pazinam viens otru,ir bijis pat ta ka sakriit,ka vins grib man piezvanit,bet kaut kadi apstakli patraucee,bet es tai pat laikaa tiesi ar iedomajos par vinju un uzvaniju....varbut tas cilveks ir miljs jo tikai vins man palidzeja tikt paari kad mums nomira meitinja,tagad man atliek tik pabrinities,ka tam murgam tiku pari un psihologiski nav man nekadu novirzu,bija sausmigi smagi,un vins bija tas kas man palidzeja,atbalstija un ieviesa ceribu ka bus viss labi,ka mums vel visa dzive prieksaa,ka bus vel berni,es ar so ceribas starinju tik ar dzivoju,un varbut pec skirsanas man tas ar saap,jo tiesi zinot so manu sapigo vietu,pa to vins ari " iespera" pasakot aizvainojosas frazes,bet tas nu taa,negriby tagad par to runat un nosodit..vienkarsi apzinos to ka tik loti velejos gimeni,centos veidot tam visus apstaklus,majigumu u.t.t,tad sanemu dunci mugura ar vardiem ,ka tagad vinjam ir sieviete ar diviem forsiem berniem un ar to vinja ir labaka,jo man bernu nav un vina griezigakie vardi bija ka vins mani nemaz nevelas par savu bernu mati.......es nevienai sievietei nenovelu dzirdet tos vardus,tagad pec 3 menesiiem runajoties,vins teica ka jutas vainigs par siem vardiem,bet .....vai tiesam es nebiju pelnijusi kaut tik nedaudz saudzibas ,kad aizejot vajadzeja to man izteikt,sirds ir tada jociga " lieta" ielaiz sevii viegli,a ara nelaiz gan....es cinos pati ar sevi,kaut kas velk pie sii cilveka,bet .....nezinu mans paslepnums man stav celjaa,ta ar noteikti paliks ka dzivosim uz prieksu kaa svesinieki un atminjaas bus ka atiecibas bijusas abiem skaistakais kas vareja but......vismaz zinu ka esu izbaudijusi daudz emociju 5 gadu laika,gan jusmu,gan,prieku,gan asaras,gan viltu,gan nodevibu,gan laimi,gan milestibu...

Skumji, ka zaudēji bērniņu, tas patiešām ir ļoti, ļoti skumji. Un dažreiz dusmās tiešām tiek sarunātas diezgan daudz muļķības, kuru dēl ilgi sāp sirds, bet tas pāriet. Met pie malas pašlepnumu un cīnies par savu mīlestību, ja Tu patiešām viņu vēl mīli un viņš mīl Tevi.
Re: HM

zini mes katrs milam kaa protam,milestibai nav formulas,ja otrs izjut pozitivas emocijas no cilveka un jutas brivi,nepiespiesti,vienkarsi grib but kopaa,tad tas ar var but milestibas veids,tas atiecibas kas bija mussu starpaa mes nosaucam par milestibu,mums vienkarsi bijalabi kopaa,bet jebkurai formulai reiz beidzas iedarbiba.....ja musu izpratne taa bija milestiba,tad varbut citam parim tas emocijas skistu galigi garam,jo vinju starpa valda cita noskanja,bet vinji savukart ar to sauc par milestibu...
Re: Enci

nezinu ,vins nav isti parliecinats,vinjs joprojam dzivo pie ta ssieviets,kaut ari saka ka to dara tik tadelj ka nav kur citur dzivot.....es neko necinisos tomer,jo ne jau es vinju tik zemiski nodevu bet vins mani un ja isteniba vins butu tiesaam mani milejis,vis butu cinijies,saprotot to ka pielavis lielu kludu.., nekas tamlidzigs nenotika,vin svienkarsi redz un salidzina ka patreizeja sieviete neirada savas emocijas ka es to dariju,un vijam tas tas rada neticibu pret vinju,vins netic ka vinju miil.jo mazie berni,kuram ir vienam tikai 4 gadi,bet vinjs jau pasaka ka : eij prom,te nav tavas maajas un nosaukt vel kada lamuvardaidziga iesaukaa...tad vins sai sievietee neredz ar nakotni,jo vinjas berni ir vinjam ka trauceklis.iznak vinjs vinju tik izmanto lai butu kur dzivot..kaut gan iekseji man liekas ka vins tik melo,jo virietis tacu nedzivotu kopa ja nepatiktu sieviete. es laikam butu piedevusi ja vins jau pec tam 2 nedeljaam butu cinijies,kad tiko pavideja fraze ka nepatik vinjam vairs vinja....a tagad zinot ka joprojam abi vel ir kopaa,es sapratu ka nekad nesu bijusi vinja dzivee kas vertigs,ka ir ta ir,ar varu milestibu neiekarot un ari vija rakstura iezimes delj sava glevuma ir kluvusas citadas.tadaa nu purva abi esam iebridusi,man vinja isteniba ir zeel,jo vismaz agrak vins bija labs cilveks,bet tagad klausoties ka vins izsakas par to tagadejo sievieti,es vinju vairs nepazistu,kluvis peleeks,drums,vienaldzigs,viss ko agrak teicis saka ka tas bija tik dusmas teikts....es nezeeloju sevi,nebut nee,vienkarsi esu vientulja sevii,gribas to visu it ka vinjam izteikt,bet reali runajot es nevaresu,zinu ka bus asaras aciis,tagad man nav dzives jegas,agrak ta bija ceriba ka bus berni,bus gimene,vins ar tik loti velejas berninju...tagad ir tuksums,vieniga vertiba vecaki,kurus es loti milu,jo tie ir vienigie cilveki kas mani vismaz nenodos.baidos no ta ka klusu ciniska,esu nogurusi no bezceriibas,nav nemazakaa pavediena lai justos laimiga,tik ka apzinos ka vins tagad nozeelo..bet kam no taa labak?
Re: Enci

Izskatās, ka šitais ir tavs exvīrs -mulkis:
http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=13&i=156950&t=156950

Anyway. Saka jau, ka mīla ir akla, nu bet palasot tā "mulka" spriedelējumus, varu tik novēlēt tev pēc iespējas ātrāk aizmirst to egoistisko ķēmu un atvērt acis un sirdi jaunai mīlestībai. Tavā vietā es tikai priecātos, ka no viņa esi tikusi vaļā. Un pēc pāris mēnešiem/gadiem atcerēsies šo visu kā ļaunu murgu un pateiksies Dievam, ka viņš tevi no tā cilvēka atpestīja.

PS. Ja vien šie te posti nav kārtējā provokācija, ar ko šī sadaļa sirgst;)
Re: gaudoshana

Jaasaka, kaa te dazhreiz saka: Dura tu esi un viss. Vieniigie "labie" cilveeki uz visas pasaules esi tu un tavi vecaaki, tieshaam? Beidz sevi zheelot un sacereet gaudu staastus! Staavi uz savaam kaajaam, izveelies draugus, kuri tevi papildina un dara tavu dziivi kraashnjaaku, un nebuus jaakunkst par vientuliibu. Lai kaa tu arii censtos taisnoties un izpushkjot savu taa saukto miilestiibu, viss, ko tu raksti, liecina par nespeeju pashai lemt un veidot dziivi. Lai kas arii juus abus nesaveda kopaa, ne jau miilestiiba bija taas vazhas, kas tureeja juus 5 gadus liidzaas.
Re: Psihoterapeic

Exvīrs ir, tā laikam izskatās... Tikai ne mans, bet gan sievietei, kurai 27.
Re: Hmm

Mīlestība - tas ir plašs jēdziens un katrs cilvēks to izprot savādāk.
Re: hm

es sava dzivee esu loti stabila,tur tu kludijies,es neko nemeginu izpuskot,vienkarsi izsaku savas pasreizejaas emocijas,varbutas rita es jutisos jau citadi,un nekur netika teikts ka es esu taa labaa, bet katram pienak kad sirds ir pilna,un nekas netiek sacereets, es netiecos but nekada dzelzs ledija,ja tevi kaitinaja mans viedoklis,manas izjutas,..nu tad neko nevaru savaa laba teikt un nemaz ar nevelos to ,man nav jaataisnojas par to ka ta jutos ,jo mes visi esam dazadi ar savu pieredzi,ar savu dzivi un domaam,katram sava bagaaza,istenibaa viss ir elementari,protams ka ne jau milestiba satureja,tadelj jau vis ar beidzaas,ta bija vienkarsi iluzija ka taa ir milestiba,sacereeeti skaisti vardi....isteniba vai tada milestiba vispaar ir.....jovairak apkart raugos jo mazak ticu.
Re:

vardusakot secinajumi...paldies par jusu viedokliem,vienkarsi katram uznak vajuma brizi,kad tas mirklis beidzas un zelums pret sevi pariet tad var visu skaidri apjaust...viss elementari,kada tur milestiba,vienkarsi iestajas pieradums,uzradas cita daama un vis,un visas takas jau uz atpakal celju aizaugusas...reali esu loti pat patstaviga,sevi cienosa,atskiruiba no vinja es tagad nepazemojos un nedzivoju uz diviem cemodaaniem un nenonievaju tagadejo cilveku sava bijusaa vai bijusas acis,ja jau tadas auzas iebrauci tad izturi vai mekle risinajumu kaa virietim pienakas,nevis sleepties aiz sieviesu brunciem un visu palaist pasplusma.ata visiem sodien,salidzinot rita puses noskanju,tagad jutos jau citadi un varbut daleji ar dazu labu komenatru iespaida,es nesu tik vaja,lai pazemotos.vienkarsi jebkuram cilvekam ir ilgas,sapnji,un nevaig tos piesmiet.
Re:sieviete_27

Taa tureeties! Lai tev sirdsmiers, kaa arii ticiiba sev un naakotnei!
Re:ex- viram...

musu atiecibas lidzinas ka kadam serialam......bet tapec jau virietis ir virietis,lai butu ar savu izlemt speju,nevis muzigajam atbildeem uz jebkuru jauajumu- nezinu..ta nav nekada atbilde,vieglak izlemt ko ir nogrust uz cita pleciem,bet dzive tas neko neatrisinas,protams pagale viena nedeg,bet vienmer ir kads to sniegaviru iesaak velt,es nesu engelis, esu ar prasiigu raksturu,bet soreiz ar vieglu sirdi zinu ka so sniega piku es nesaku velt,,tu " darguminj" labi zini par ko es te domaju,to es labak skalji i neteiksu...bet gan jau skumjas man paries,versu citas durvis,kur mani novertees varbutas( ipasi gan neceru),vienreiz kajas jau noslauciji,otreiz es neveelos to netirumus no sevis kasiit nost.parak ilgi domaji un nevareji izlemt zem kuriem brunciem labak sedet....vai kojas viena istaba 4 cilveki, vai dzivoklii,tagad es redzu tik so aspektu, ka biju vienkarsi erta lietosanaa,un ka tu pats atzisti ka esi egoists ka sdoma lai tik pasam labi,novienas puses pareizi,ta ar jadzivo jo tagad zinu ka uzticeties un palauties var tikai uz pasam sevi.tu man psaniedzi " labu" dzives skolu,bet es esu piedevusi,nav ne dusmu ,ne aizvainojumu,tik tomer ceru ka visi tie gadi ieprieks nebija nekads teatris, ataagd ka ir ta ir,tagad cita dzive.....
Re:vai šis nav tavs muļķis?

te vēl kāds sveiciens no "muļķa", kurš apraud savu rīcību...nu riktīgs sriāls...
Autors: mulkis
Datums: 18-12-03 09:02

jaa tiesi ta,jaatzist ka tads esu un tadelj esu sacakarejis savu un vel kada cilveka dzivi.pametu sievu ar kuru pazistami esam 5 gadi bet preceeti 2 gadus.pametu ,pat nezinu kapec..satiku bijuso jaunibu dienu milestibu,jeb precizak preceto damu ar kuru kadas 4 reizes tikos.....stulbums kaut kads,biju ka apmats,jau pec 2 nedeljam sapratu ka taa bija kluda un vel kada,nu neka kopeja ar so sievieti,salidzinu ar savu sievu un brinos sieva gan smuka,sarmanta,ar izglitibu,labu darbu,vardusakot sapratu ka miilu sievu un gribu visu labot,bet vinja nevar man piedot,jo parak bravurigi es skiros no vinjas,loti aizvainoju vinju,vinja tagad grib oficiali skirties,a es nee,jo miilu vinju lidz nepratam,nevaru iedomaties citu sievieti,mums tik labi saskaneja,jau bijam sakusi domat par mazuli,man ir 29 gadi,vinjai 27.es visadi meginaju runat,pat lidz asaraam sakapa..bet nu ne ,vinja saka ka ka nespej piedot tik zemisku manu ricibu,nu pasakiet ka lai atrodu piedosanu? zinu ka bez vinjas mana dzive bus tuksa,zinu ka biju nelietis,bet esu to sapratis un no kludam tak macaas,iesakiet ko varetu darit lietas labaa?

Autors: mulkis
Datums: 18-12-03 09:30

sieva ir loti lepna un spitiga pec dabas,takaa nezinu kaa cinities,kaut vinja ari gribetu ko saligt,vinja spitees un tapat nepiedos,nu kaa salauzt to spitibu? a vispar iedomajoties ka vinja tagad varetu tikties ar citu,tad vai mirstu nost no greizsirdibas,a agrak nejutu nekadu sadu ipasibu sevii jo vinja nedeva iemeslu.varbut vinjai nepatik ka joprojam dzivoju pie as sievietes.zinu ka stulbi tas ir,bet kuat ka bail but vienam ar,nesu radis but viens.

Sirds sažņaudzās par Tavu bērniņu :((
Tu esi ļoti stipra.
Turies!
Atrodi sev citu cilveeku.
Re:

tagad esu pieversusies tikai darbam,esu nomainijusi darbu,jo vienai ari maksa ir javeic par visu,bet tas uzreiz nokartojas,it ka tam bija jabut,paslaik esu pastaviga no materiala viedokla.
par to serialu runajot....redz ka realaja dzive tiesaam notikumi var but ka no ziepju operas,bet tiesam tas ir reals stasts,fakti nav ne groziti ne izdomati,lieku roku uz sirds.bet tagad saskaros ar tadu dzives gudriby ka launums un pari nodarijums otram nak atpakal.....man pa so laiku it kaa viss reali ir gajis uz augsu,gan ir loterijaa vineets,gan darbs jauns,gan ari sadi tadi dazi draugi - pazinjas no viriesu vidus,bet tik sirsninjaa tuksums,bet ceru ka laiks visu dziedee,vienkarsi uz svetkiem vienmer taa vientulibas teema saasinas.bet atkal viram viss ir slidejis uz leju diemzeel.gan darbs gan privata dzive,gan atiecibas ar draugiem un tuviniekiem.es ar nesu engelis,esu ar savu rakstura skabargu,bet tagad no malas esu iemacijusies ka otram nekad neko sliktu pat nevelesu,un ja ar kada skirsanas dzivee sanak,tad to visu var izdarit bez naida,bez indiguma,bez bravuribas,un tad abam pusem nav jatur launums un nevienam nekas atpakal nenaak.tuvojas jau ritvakars un lai jums visiem gaisas domas,un sargajiet savu milestibu,saubu brizos vispirms visu apdomajiet,izrunajieties un tik tad pienemiet galigo lemumu,2 nedelju izpriecas neatsver gadiem krato un piedzivoto.
Re:

Nu turies, mīļā sirds, ko tad vēl lai saka...vēlāk, kad būs pirmās lielās sāpes pagājušas, pati redzēsi, ka tas bija uz labu - neba jau tāds kretīns, kas ar vienu rokas vilcienu var aizslaucīt visu labo, kas jums bija, ir dzīvē tas lielākais zaudējums.
Bet vai tas ir tavējaios, kas te pa forumu čīkstēja??? Ja ir, tad vietējie jau sadeva viņam pa biksēm...
Ai, nu turies!!!
Re:

Man bija lidziga situacija ar berninu un viru, tikai dazados laikos. Es tagad mierinu ar vienu domu - ES ESMU PAR LABU, LAI PITOS AR KURU KATRU. Un par berniem - mierinu ar domu - MAN LAIKS ARI NAKS. Priecigus Ziemassvetkus Tevun turies, nekas kam lemts notikt - nekur nepazudis!
Re:

paldies par uzmundrinajumu,tas ir tas kas man bija vajadzigs,ko laikam ar daleji mekleju te,prieks ka te ir tik daudz atsaucigu un sirsnigu cilvecinju un forsi ar ka ir tie kas spej ar sadot biku pa biksem un pakritizet,tas palidz man sapurinaties un sanemties,paldies ka Jus esat tadi:),ir brizi kad gribas dzirdet kadu milju vardu un just atsaucibu un ir brizi kad kadam vajag biku pakritizeet un reali sadusminat,lai necikstetu bet celtos un ietu un dzivotu realaja pasaule,vis kam janotiek tapat notiks,man siis diskusijas loti palidzeja,tiesaam.
Re:

Smagi, bet to var pārdzīvot. Mans dzīves stāsts neko neatšķiras, ir tikai tā starpība, ka man tas viss jau ir aiz muguras.
Es mīlēju kādu zēnu jau no 4 klases. Izaugām lieli un dzīve mūs saveda kopā. Paliku stāvoklī, bet, iznāca tā, ka es zaudēju savu bērniņu - mans vīrietis mani pierunāja taisīt abortu. Tas bija smags trieciens, kuram sekoja vēl lielāks. Es zaudēju arī savu vīrieti. Bet ne jau viņš aizgāja, bet gan es pati tajā izmisuma brīdi palūdzu atstāt mani vienu. Mēs, mīlot viens otru, izšķīrāmies. Viņš vēlāk sāka dzīvot ar citu, es arī nepaliku viena. Apprecējos, bet sirdī turpināju mīlēt savu pirmo vīrieti. Piedzima 2 bērni, bet mīlestība pret vīru neparādījās un mīlestība pret pirmo vīrieti nenoplaka. No tā laika ir jau pagājuši 18 gadi. Dzīvē iekārtojās, ka zaudēju vīru un atkal paliku viena. Visus gadus nesu sirdī mīlestību pret pirmo vīrieti. Nē, tas vairs nebija tik sāpīgi kā sākumā, bet viegli arī nebija. Tad nāca kāds brīnišķīgs pavērsiens : satiku vīrieti, SAVU vīrieti un nu jau gandrīz divus gadus mana pirmā mīlestība ir pilnīgi pazudusi. Tikai šad tad atceros, cik gan ilgi varēju saglabāt šo mīlestību sirdī. Tās vietā man nostājās patreizējā mīlestība un tā ir tikpat skaista un pat vēl skaistāka.
Es novēlu, lai sieviete_27 pēc iespējas ātrāk atrod SAVU īsto vīrieti vai salabst ar savu bijušo draugu. Tik ilgi sirdī nest mīlestību kā nācās man, nav viegli, tāpēc nenovēlu to citām.
Lai Jums veicās! Lai arī ar nokavēšanos, bet man paveicās :))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a
ScanHouse

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Galdnieks

Karstās vakances
Visas vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.