Sprogu prieki :((((

Mīļās māmiņas nevediet savus bērnus frizēties "Sprogu priekos" Kr. Baron ielas un Stabu ielas stūrī, savādāk sanāk kā manam mazulim izroboti mati un sabojāts garasstāvoklis, jo mazuli mocija veselu stundu! Manam mazulim ir 2 gadiņi vienmēr ar prieku gāja frizēties, bet tagad nezinu vai pierunāsim matiņus griest! Vienmēr griezām "Pinku namā" ilgākais 20 min. un mazulim stilīga frizūra, bet tagad.........:((( Ko lai tagad taru, lai dēliņš smuks būtu? Esmu vienkārši izmisusi un ar vīru tā dēļ pārmijām napatīkamis vārdus, sarunājām viens otram, ko namaz nedomājām!:((((
Re: Sprogu prieki :((((

shaadi dramatiski pardziivojumi - par shitaadu suuu? Mati ataugs. Tev ar viiru tas berns ir izstaades suns, ka par eksterjeru taa satraucies?

Ko dariit, lai buutu smuks? Tak vienkaarshaak par vienkaarshu! Kur ir probleemas panjemt skjeeres un pashai apgriezt deelaam matus? (vai dot sho godu viiram, ja jau vinjam ir pretenzijas?)

Mana svainiene griezh matus gan savai 2,5 gadiigajai meitai, gan viiram. Ij nekas - visi dziivi, smuki, laimiigi.

Vīram pati griežu, ja būtu meita arī grieztu, bet dēlam neuzņemos, cik nav nabaga puisīši redzēti, kur māmiņas griezušas,staigā tākā tādi bilīši, būtu smuki puikas, bet.... tie matu griezumi vienkārši drausmīgi!!
Es vienkārši gribēju pabrīdināt māmiņas, kuras grib sapucēt savus bērniņus!

Paldies par briidinaajumu:)

Par smuku griezumu puikaam - ja tomeer izdomaa griezt pati: ja baidies sacakareet, tad nopeerc mashiiniiti, uzliec visgaraako uzgali un uz priekshu. Maksimaa/Supernetto bija pa paaris latiem; ja gribi ilgmuuzhiigu - dodies uz profesionaalajiem frizieru veikaliem;;)

labu frizieri (frizētavu) nevajag mainīt un eksperimentēt. tagad būs mācība no savām kļūdām.

Mācību gan saņēmu!:(( Tasgad gan būšu gudrāka!

Nu taa ir! mees arii uz sprogu namu vairs neiesim! puikam matus grieza taada jauninja meitinja,un ja es nebuutu vinju tramdiijusi,mans puika arii buutu izrobots. Liku visus neliidzenumus izlabot,sanaaca beigaas ok,bet vinja paarteereeja mums domaato laiku,naakamie gaidiija 15 min. Un par to visu-6 Ls!

Par tiem padomiem-pashaam frizeet beernus-nu galiigi garaam! Kaa juus nebuudamas speciaalistes matu lietaas nofrizeesit stiliigi 8 gadiigu beernu 1.septembrim? Nevar jau visu pasaulee noreduceet tikai uz taupiigumu,visu daru pati...

Manejam isus matus Sprogu priekos grieza labi, bet ja grib kaut ko tipa "blodina", kur apaksmalai lidzenai jabut, tad gan viniem ne cik labi nesanak :(

to: jautajums
tu zobus ari sev un berniem pati labo? nevaru iedomaties, ka cilveks bez prakses un iemanam var puikam normali matus nogriezt, isus ar masiniti varbut ja, bet ja grib kartigu griezumu, tas ir vel sarezgitak neka virietim, jo berni didas, grozas utt.

Es savējo puiku kopš 2 gadu vecuma reizi 2-3 mēnešos vedu pie savas frizieres. Nav nekāda bērnu frizētava, bet puikam par to ir normāla "veča" frizūra.

Starp citu, Kolonnā. Un starp citu, maksāju par to 3-4 latus. Mazgājam gan mājās paši pirms tam, bet frizierei nav iebildumu matus vienkāršu saslapināt pirms griešanas.

Un visi apmierinātinu laimīgi :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
INFORMĀCIJAS SISTĒMU INŽENIERIS
CV-Online Latvia klients
Konkurss beidzas 2015-01-07

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.