dargas davanas

mana milota man davina dargas davanas. Dargakas par to, ko pati var atlauties.
Es pats pelnu solīdi un par naudas trukumu galigi nesudzos. Faktiski man viss ir un kad man prasa ko uzdavinat nezinu ko atbildet. Priecajos par vienkarsam skiltavam ar gravejumu, kautkadu dekoru vai ko tamlidzigu. Nu nav man vajadzigas dargas davanas vel jo vairak tik un no mila cilveka.
Pedejais vina man uz ziemassvetkiem uzdavianja lap top. vairak ka 100% esmu Parliecinats, ka vina nu galigi ar savu +/- 300 ls algu nevar atlauties datoru par 1200 ls. Vel jo vairak, ka man ir klepja dators. Jaa, es ar draugiem runajot izteicos ka manejais ir vecss ka pasaule, tacu es uz ta spelites nespeleju, straadju un darbam atliektiem galiem pietiek vina jaudas un iespejas. Tacu vina to padzirdeja un uzdavinaja man datoru. Vakar nejausi atradu pie vinas atvilkne kreditligumu un maksajumu grafiku (arprats nekad neizmantojiet GE money) . Protams ka vina to panema kredita ka gan citadi. Stulba zoss, man tadas dusmas parava. Es prasu tipa starp pukem: paldies par davanu, dod es parejo nomaksasu. A vina apvainojas, doma ka es tagad ar vinu skirsos. Saku izgudrot ka pats jau sen domaju pirkt bet nebija laiks utt galu gala pateicu ka vina ir dura un var savakt to savu davanu atpakal…
Ko vina grib panakt? Mes nu tipa milam viens otru tipa satiekamies jau 3 gadus un pedejo gadu gandriz dzivojam kopa. (gandriz tapec, ka vasara iesaku celt maju un tikmer ireju 1 istabas dzivokli, kurs ir drausmiga stavokli bet viana dzido ar vecakiem, planoju ka pavasari pabeigsu) Nu un tipa gribu pectam vinu precet… bet ka padomaju ka vina sita teres naudu. A jega sitadiem gajieniem>? Ko vina grib ar to panakt. Dzimene man uzdavinaja to jauno philips bardasdzenamo, kurs maksa ap 200. Es vienkarsi nelietoju elektriskos, man tie riebj. Tad vardadiena, vardadiena kad vairak par pukem mana gimene nav pienemts davinat vina man uzdavina uzvalku, klat pielikts ceks ja neder lai var apmainit. Cena bija iespaidiga… Vina ko doma ka bagatajiem jadavina dargas davanas? Da zoss...
Vot man rodas aizdomas kur vian nem naudu vai ari ko ar to grib panakt?
Re: dargas davanas

nu bļāvienc, da kā tu uzdrošinies mērgli viņu par zosi nosaukt?!!!

meitenei ir nesakārtotas attiecības ar naudu. meitene mokās ar vainas apziņu. iedrošini viņu nejusties būt parādā

Vai tad nevari cilvecigi pateikt vinjai, ka tev patik mazas un miljas davaninjas?:) Varbut pats esi radijis vinjai iespaidu, ka noniecini ko mazu, tadelj vinja tev perk ko tik iespaidigu, lai "tureetos limenii ar tevi"". Taa nav??

mans pusis bagaats nav, bet pelna labi, tajaa pashaa laikaa es nepelnu nemaz, jo studeju.

bet vienmeer atdodu peedeejo naudinju par vinja daavanaam, jo vienmeer gribas sagaadaat vinjam ko iipashu. tikai manas daavanas nekad nav sasniegushas tik astonomiskas summas, jo vienkaarshi man taadas naudas nekad nav bijis. Maksimums ko daavanaas varu atljauties vinjam ir 20 ls, jo veel jau ir arii draugiem kaut kas jaauzdaavina, pie frizieres jaaaiziet un tur taa stipendija paliek... pashai atkal nekaa.

bet ko es ar to gribeeju teikt - ja miilam, tad esam gatavas atdot peedeejo un pat dziivot paari saviem liidzekljiem. vieniigais, ko es varu tev ieteikt - izrunaaties, turklaat bez apvainojumiem un bez parmetumiem.

pasaki, ka veelies sanjamt kaut ko miilju un PERSONISKU. Vismaz es taa vienmeer censhos dariit un esmu ieverojusi, ka vinjsh par manis adiitu shalli priecaajas krietni vairaak nekaa par dargam brednu smarzhaam vai ekskluziivu skuushanaas zheleju. visvairak manam viirietim patika kalendaars, kuru pati meenesha garumaa savaa datoraa taisiiju ar muusu kopiigaam bildeem...

man ari tads iespaids ka vinja komplekso un tipa grib paradit ka ir tevis cieniga un lidzvertiga. loti vina tevi miil, to uzreiz varu pateikt. labak novertee sadu nesaudzigu milestibu. diez vai tu butu laimigs ar tadu stervu kada es esmu savam viram. man i prata nenaktu pirkt sim dargas davanas. lai vins perk, bet te viena ir gatava kaut no savam pusdienam atteikties tevis del, bet tu vinas uzupuresanos noniecini. kaut gan, ja ta padoma, tad viriesiem labak patik pasiem skriet pakal.....

abi stulbi :)

tā vispār izskatās:)

ja Tu vinjai daargas lietas daavini, tad vinja domaa, ka arii vinjai tev taadas jaadaavina. Gruuti jau kaut ko uzdaavinaat cilveekam, kam viss ir. Nu es ar saveejam uzdaavinaaju lietu, par kuru gadu maksaashu. Nu i? Taa bija lieta, ko vinjsh bija gribeejis un tas kaa shams priecaajaas un knibinaajaas ap to verkjiiti bija taas naudas veerts. Nu Tu ar iemineejies, ka dators vecs-vinja domaaja, ka sagaadaas Tev prieku a Tu bez maz vai nafig suuti. Nu muljkjis, kas muljkjis.
Ak jaa-tieshaam labaak liizingoties Hansabankaa nekaa GE Money :)

kā meitēns prata, tā darīja

variants 1: Tu un visa Tava ğimene ir skopuļi, nekad nekādas dārgas dāvanas neesit dāvinājuši
variants 2: Tev 40, viņai 21 gads
variants 3: Tu viāni neko nedāvini tāpēc viņa dod tādus mājienus

Nu manam praatam domaat, tur nekas caur pukjeem nelidzees. Janjem taa meitene pie rokas un nopietni jaaprunaajas.
Savadaak beigaas buss taa, ka par Tavu naudu pirks daargas davanas, kuras Tev reaali pasam ipasi nevajag

Es uz jaunām apakšbiksēm priekšpusē uzlīmēju (ar gludekli) smuku suņa bildi. Prieks bija neviltots. Protams, ka bikšeles jau viņš skaitās novalkājis, bet uz Jauno gadu man ir cits triks padomā. Lēts, bet jautrs un mēs jūtamies abi labi. Nauda? Cena? Kredīts?
Grinč, ja viņa uzšuj kaut vai sirdi uz krekliņa, vai tu priecātos?

nav mums liela gadu starpiba (4 gadi) nedavinu es vinai mersedesu vai kazokadas meteli, normalas davanas auskari, gredzentins, kopa aizgajam noskatijam vakarkleitu, kostimu, tas viss normas robezas un es to varu atlauties. Ieperkoties cenu es uzzinu pie kases. Jaa ejam mes reizes 3 -4 nedela est uz restoranu, bijam uz siltajam zemem atpusties, iespejas ka vinai liekas ka es vinu lutinu un dargi bet tas ir realtivi man tas viss neliekas dargi tacu es zinu naudas vertibu un loti labi apzinos vinas iespeju robezas.
man nav vajadzigi tik dargi milestibas apliecinajumi, kas del savas cenas izkstas lets apliecinajums milestiba..
apprecet un nolikt pie vietas vislabakais padoms ko man draugi ieteica...

Nu par duru viņu saukt bija pārmēru. Vispār tiešām iespaids ir tāds, ka tu viņai lielas dāvanas nedāvini, bet viņa tevis dēļ ir gatava uz visu. Būtu jau nu viņu novērtējis nevis lamājis.
Vēl man tāds jautājies - tu cel māju un taisies viņu pēc tam precēt - vai viņa piedalās šajā mājas celtniecībā, jebšu tu vispirms nopērc māju un pēc tam pievienosi tam vērtību "sieva", lai celt savu vērtību?

o.k., par tām dāvamām skaidrs. Bet nevajag viņu lamāt. Vajag vajag jānovērtēt.

nu vajag tachu to pashaizliedziibu novirziit citaas sliedees vienkaarshi...ja plaano, tad precies ar vinju un jums (vinjai) paraadiisies citas intereses kur ieguldiit to naudinju...kaut vai tanii pashaa maajaa:)))

nu jaaa, varu iedomāties šo situāciju... Meitēnam ne pa jokam mazvērtības komplekss. Viņa tevi ļoti mīl un vēlas, lai tu to redzi un saproti. Un tā kā tev piķa ir daudz, bet viņai, iespējams vienmēr bijis maz, tad viņai šķiet, ka ar dārgām dāvanām viņa var pierādīt, cik ļoti tevi mīl.Turklāt, iespējams, viņa jūtas tev parādā par restorāniem, siltajām zemēm, vispār par to, ka tu - tāc bagāts un kruts satiecies ar viņu - mazo necilību... Zini, viena izeja ir - sākt dzīvot kopā - tā viņa varēs savu mīlestību tev pierādīt kaut vai ēst gatavojot, māju pucējot, utt - nu ikdienas sīkumos. Tad viņai nebūs jāiespringst uz baisām dāvanām. Un vēl - varbūt aprunājies ar viņu no sirds, bet ļoti uzmanīgi, lai viņa neapvainotos (varu iedomāties, kā viņa pārdzīvo, kad tu itkā nenovērtē viņas dāvanu, līdz ar to viņai šķiet, ka tu nenovērtē viņu pašu!) un ik dienas pārliecini viņu, ka mīli viņu viņas pašas dēļ, nevis dārgo dāvanu dēļ. varbūt vairāk stāsti par "sirds dāvanām", kā jau te - augstāk minēja - nu tādām sirsnīgam, nevis naudas izteiksmē dārgām.
Pastāsti, cik ļoti tev gribētos, ka kāds tev veltītu dzejoli/bildi/nu kaut ko, ko viņa prot.... varbūt līdzēs?! Katrā ziņā - vēlu veiksmi un spēju saprasties!!

es ari to sasoditi varu iedomaties. meitene vienmer pieradusi maksat par sevi pati. tagad vina jutas tev parādā. viņai liekas, ka viņa nav godīga.
vispār, pēc manas pieredzes, šis komplekss, kopā dzīvojot, dažu mēnešu laikā pāriet, jo cilvēki pierod. kaut kas tavā rīcībā vai viņas pagātnē ir tāds, kādēļ viņa nepierod.
bet nu varbūt turpmāk jau dažus mēnešus iepriekš stāsti, ka dikti vēlies siltas čības vai grāmatu par trollīti muminu :)

un varbūt ļauj viņai dzīvot pie sevis tajā šausmīgajā dzīvoklī. pavaicā vismaz, vai viņa to vēlas. tāda situācija, ka kāds, ar kuru tu nedzīvo kopā, tev būvē māju, var radīt lielu nedrošības sajūtu. līdz pat iedomai, ka tu ar viņu tagad nedzīvo kopā tādēļ, ka cel to māju kādai citai.

Te daudz labu padomu. Meitēns ir jauks un gribēja tikai labu, gribēja Tev atlīdzināt par to, ko Tu viņai dod, jo jūtās parādā, aprunājies!

Es neesmu tik bagāta, lai lētas mantas pirktu, vai skopais maksā divreiz. :))

Grinč, tad pasaki to viņai nevis mums...
Un nevajag viņu apsaukāt vai apvainot, jo viņa jau grib tikai labu? Kā tu justos, ja uzdāvinot tev dāvanu, viņu tev mestu pakaļ un vēl nolamātu??? Ja jau ņēma kredītu, tad zināja uz ko iet. Un pati pieaugusi meitene, tad lai lemj, ko un kā dāvināt. Es daudz nepelnu, bet vienkārši nemāku nopirkt lētas dāvanas un nestrīdos, tas dēļ maniem kompleksiem, aizspriedumiem vai kā nu viņus nosaukt... Un vēl jau tas var būt saistīts ar to, ja kādreiz tik ļoti kārotas lietas nevarēja iegādāt, dabūt vai citiem iedāvināt naudiņas trūkuma dēļ :(, tad nu tagad, ja jūt, ka kaut kādā veidā tomēr var tevi -mīļu cilvēciņu iepriecināt dara ar vērienu :)
Ņem no dzīves ko tā dod!!!
Mīlestību un saticību Jums!

es savejam labas mantas davinaju, jo -
* uzskatu, ka davanai jabut praktiskai (funkcionalai) un labas kvalitates;
* milu vinu;
* velos to pasu sagaidit preti.
sakuma jau ta bij, ka es uzdavinu adas portfeli, vins - oriflame sampunu. es davanu karti labam brillu ramim, vins - kaukadu stikla struntinu. tak es launa nenemu un pie izdevibas aprunajos. vienreiz, otrreiz... virietis teica, ka nemakot davinat, nezinot ko es gribot, esot mokosi izveleties. iemaciju nemitigi klausities otra, jo cilveki par to runa - ko vini velas, kas viniem patik :) un pedejo gadu viss jau ir pa 95% lieliski :) es sanemu ko gaidu. augstaka pilotaza, protams, ir sanemt to, ko negaidi, tak klusiba esi sapnojis ilgi un dikti :)
vienu izgajienu gan pie sirds piekeru - bij novarijis kapitalus sudus musu attiecibas un nakamaja diena atrodu uz skapisa marcipanu... Laimas... par 0,22 Ls. kops tas reizes sos marcipanus vairs needu ;)))

nu, imho par dārgām dāvanām ir vairāki varianti:
1) cilvēks ir smagos mazvērtības kompleksos vai arī nabags salīdzinot ar apdāvināmo, bet grib "turēt līdzi" (ticamākais variants, ja dāvinātājs ir salīdzinoši maz pelnoša meitene un apdāvināmais - krutais bagātais puisis);
2) ar dārgām dāvanām atpērkas par mīlestības, uzmanības trūkumu vai nogāztiem podiem (piemēram, vecāki pērk bērniem visādas baisi dārgas lietas, jo jūtas vainīgi, ka nevelta bērniem pienācīgu laiku un uzmanību);
3) cilvēks vienkārši nemāk izdomāt lētākas dāvanas un/vai ir šausmīgi praktiski orientēts (piemēram, mans vīrs, programmētājs, kurš vienkārši nespēj nopirkt kaut kādu nepraktisku štruntiņu);
4) dāvinātājs cer, ka apdāvināmais jutīsies parādā un/vai uzdāvinās kaut ko līdzvērtīgu, vairāk mīlēs utt.
Gan jau ir vēl kāds funktieris, bet šitie izskaidrojumi pirmie nāk prātā.

Bet par autora aprakstīto gadījumu - nu izrunājies takš ar savu meiteni, it īpaši ja vēl taisies viņu precēt! Pēc kāzām ģimenes problēmas arī ar foruma starpniecību risināsi?? Vienkārši apbrīnojami, kādās tik problēmas cilvēki neiekuļas, ja nemāk vienkārši un godīgi izrunāties. Pasaki, ka novērtē viņas rūpes un mīlestību, sagādājot šādu dāvanu, bet citreiz priecātos par to un to, bet šādas dārgas dāvanas labprātāk izvēlētos pats (kā tas visticamāk arī ir; piemēram, es nepavisam nebūtu sajūsmā, ja kāds man nopirktu datoru, dārgu telefonu, kažoku vai ko tml. bez manas ziņas - pati gribu izvēlēties tādas mantas!).
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLE "TĒRBATA")
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.