Uzdevumi berniem

Kur varetu atrast dazadus atjautibas uzdevumus berniem? Lai trennetu domasanu. Interese vecumam ~8, ~10
Paldies!
Re: Uzdevumi berniem

Piemeeram:1.Kas vieglaaks-1 kg duunu vai 1kg smilsju?
2.Gailis,staavot uz 1 kaajas, sver 2kg. Cik vinjs sveers,ja staavees uz 2-aam kaajaam?
3.Uz jumta uzlaidaas 10 zvirbulju.3 mednieks nosjaava.Cik zvirbulju palika uz jumta?
4.Brauc elektriskais vilciens ar aatrumu 100 km stundaa;Pretii veejsj ar5 m/sek.Uz kuru pusi puutiis duumus?
(el.vilcienam duumu nav)
5.Divas maates,divas meitas un vecmaaminja ar meitas meitinju,bet kopaa 3.(Vecaa maate,meita un meitas meita)
Nu apmeeram taadus?
Re: Uzdevumi berniem

ja apmeram tadus.
Var ari vienkarsi rekinasanas uzd teksta versija - uz zara sedeja 6 putni, divi aizlido, cik palika

Varbut kaut kur neta ir tadi pieejami?
To Maa

fizkultūras skolotājs aizvieto matemātikas skolotāju. 'pa gaisu lido divas govis, viena zaļa, otra pa kreisi. cik man ir gadu?' pēterītis - 26. skolotājs - kā tu zināji?? pēterītis - man ir 13 un māte mani sauc par pusmuļķi
Sise

manā bērnībā (90. g. sākumā :) bija tāda grāmatiņa "Cietais rieksts" vai "Cieto riekstu vācelīte" (kaut kā tml.).
Dzeltena, mīkstos vākos, uz vāka no sarkaniem, ziliem, zaļiem aplīšiem saliktas ģeom. figūras. Ja pareizi atceros :)

Tur bija forši uzdevumi, bērniem piemēroti. Vismaz man patika :)
Varbūt kādam Tev zināmam cilvēkam tāda mājās ir aizķērusies.
Re: Sise

Zel neesmu redzejusi tadu gramatu. ;(

Zvaigznes grāmatnīcās varbūt vēl ir Cieto riekstu grāmatiņas.

Man ir tā grāmata no 6 līdz 12 gadiem. Interesanti!
Ja vēlies Sise var kaadus uzdevumus izrakstīt!:)

tad izrakstiet es minēšu
saiti

www.cirkulis.lv
http://www.svetdienskola.lv/Uzdevumi.html
www.calis.lv
http://mammam.lv/
noderīgi
Re: saiti

Jā, jāmeklē rokā CIETO RIEKSTU VĀCELĪTE!!! :) Vecā labā dzeltenā grāmatiņa. :) :) :)

Ieraksti google "Matemātikas olimpiādes sākumskolai"un tur izlec viens tāds interesants failiņš.

Ir ir Zvaigznee, ne tikai Cietairs rieksts, bet ari atjautibas uzdevumu gramata. Atceros bija zalaa kraasaa, tik nosaukumu precizi neatminos. Kasierem vajag pajautat.

Krustmeitai (8 g.v.) redzēju grāmatu, kas bija līdzīga kā cieto riekstu vācelīte. Saucās apmēram - 100 uzdevumi prāta asināšanai vai tml. Tur ir gan vieglāki, gan gŗutāki uzdevumi, gan matemātiski, gan atjautības. Līdzīgi kā pieaugušajiem Tava prāta treniņš, tikai bērniem domāta :)
http://www.jr.lv/lv/veikals/?shop_menuid=2604
iečeko te, varbūt kas noder :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
INFORMĀCIJAS SISTĒMU INŽENIERIS
CV-Online Latvia klients
Konkurss beidzas 2015-01-07

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Galvenais grāmatvedis/-e (Jēkabpils)
LINAS AGRO Graudu centrs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.