sauss klepus bernam bez apstajas

Pirms pusotra mēneša bērnam sākās klepus (pirms tam arī iesnas), kas pusotras dienas laikā beidzās mums slimnīcā ar bronhītu, angīnu un plaušu karsoni.Tas viss sākās trešdienā, kad bijām pie ārsta, trokšņu nebija un jau piektdien no rīta augsta temp un pēcpusdienā jau bijām slimnīcā ar šīm slimībām.Pirms nokļūsanas slimnīcā 2xdienā zvanot ārstiem (2dažādiem) un sakot, ka nekādi ieteiktie medikamenti klepu nemazina, tomēr viss beidzās tā.Pie kam no nemitīgā klepus bija jau arī apgrūtināta elpošana.Viss notika ļoti strauji.
Tagad - vakar sākās klepus - stipri līdzīgs tam, kāds bija iepriekš, ļoti biežs, sauss, kairinošs.(vēl 2 dienas iepriekš sākās arī iesnas)Sākām lietot homeopātiskos līdzekļus, kad jutu ka nelīdz, devāmies uz Vienības gatvi, lai izklausa bērnu - tur uz mani skatījās kā uz muļķi kura atvilkusi bērnu, kuram temp. nav, klepus tobrīd arī bija tikai pāris reizes, nu esot sarkans kakls un viss.Ieteica lietot Bromtex sīrupu un mukaltīnu, kā arī tavegilu.Uz nakti to iedevu, nakts daudzmaz ok, bet šorīt atkal nemitīgais klepus, kas arī no tavegila nepiebremzējas.Ko darīt?? Poliklīnikas dr teica, lai mēģinam papūst salbutamol inhalācijas, varbūt tas līdzēšot, taču Vienības gatvē teica, ka to lieto tikai ja jau trokšņi.Kā lai nenonākam tajā pat situācijā kad ir jau ielaists bronhīts..utt.Kā mazināt viņa kairinošo klepu, mēģinājām arī kumelītes elpot, šķiet, nekas nepalīdz
Re: sauss klepus bernam bez apstajas

Neesi pateikusi cik bērns liels.
Dažreiz sausam klepum pietiek ar kaut ko mīkstinošu.
Iespējam, ka tas ir tikai tāds rīkli, balseni kairinošs.
Par cik man ģimenē vienmēr ir klepojošie- mammai bija asmātiskais bronhīts, pati klepoju bieži un bērni arī pārslimoja garo klepu, ātri sākas visas ar klepu saistītās vainas.
Varbūt pameklēt Vecvagaru ģimenes palīdzību (Teikas rajonā ir privātprakse). Man ar 2 reizēm pietika :)

Bērnam tūlīt 3gadi.Nekādi mīkstinoši sīrupi nelīdz..To klepu var raksturot tā - teš.Un tagad jau no tešanas sāk drusku sēkt kakliņš.Kad pamodīsies no miedziņa,brauksim uz Gaiļezeru klausīties vai jau nav trokšņi:(Nesaprotu kāpēc ir tā, ka klepu ne ar ko nevaram apstādināt, tipa ir jāsagaida trokšņi, lai varētu ko nopietnāku pasākt ārstēšanā...

mana meita, kad bija maza, aizklepojās līdz astmatiskajam bronhītam vai bronhiālajai astmai- par to vēl zinātnieki strīdās.Mūžīgs klepus, sīrupi, tējas, bronhīts, antibiotikas, pāris dienas, un sākas atkal viss no gala. Labi, ka ģimenes ārste bija tik gudra un kaut kādu sēkoņu iekšā saklausīja, nosūtīja pie dr. Grīsles uz konsultāciju( 1. slimn. polikl.)Konstātēja astmu, un terapija pavsam cita, nevis mūžīgais ampicilīns vai kas nu tagad tas ir.No sākuma tā skarbāk- 2-3 zāles zināmu laiku, pēc tam atkārtotas pārbaudes, un tad tas viss beidzās. Tas bija pirms 10 gadiem,tagad meita šad un tad klepo- kā jau gandrīz visi cilvēki, bet nekas astmai lidzīgs pēdējos, precīzi jau nu nepateikšu, cik, gados nav novērots. Māmiņ,es neesmu ārste, bet teikšu viedus vārdus- tā ir alerģija, tāpēc steigšus joz pie alergologa un nespīdzini tik mazu bērnu.kas ir jūsu ģimenes ārst, ja nav par to iedomājies.

Man bērnam arī nesen bija sauss, kairinošs klepus - bērns "tesa" vienā laidā. Manma puikam ( 4.g.v.) palīdz prospan šķistošās tabletes, mukaltīns + Decatilen sūk. tabletes. parasti uz vakaru izlieku bērnam uz muguras un krūtīm vārītus , diezgan karstus kartupeļus ( t.i. novāra kādus 6-7 kartupeļus ar mizu, ielieku plastmasas maisiņā - saspaidu un tad ietinu plastmasas maisiņu dvielī un ielieku vēl spilvendrānā,=> tad lieku bērnam uz muguras un krūtīm , sgu visrū un lasam grāmatu - turu tik ilgi līdz bērns var izturēt vai kamēr kartupeļi atdzisuši ( šī recepte man vēl no vecāsmammas) un jādzer daudz siltas tējas ar medu... Palīdz !!!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas menedžeris/-e
DORO 4U

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DATU NOLIKTAVU UN BI INŽENIERI
CV-Online klients

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.