Berna kristibas neprecejusiem vecakiem (luterani)

Sakiet, ludzu, ja vecaki nav oficiali precejusies, vai vini var nokristiit berninu? kas nepieciesams?
paldies!
Re: Berna kristibas neprecejusiem vecakiem (luterani)

Lai kristitu berninu, kristitiem ir jabut krustvecakiem, bet berns var but kaut vai uz ielas atrasts.

Un arī vientuļās māmiņas var kristīt bērnu:)

Procedūra sekojoša:
a)vecāki vai viens no vecākiem ir draudzes locekļi. Atrod krustvecākus, kur 1 ir ar kristīgu pārliecību, iet sarunāt ar mācītāju kristības.
vai
b)viens no vecākiem vai abi 1)iziet kristību, iesvētību mācību;
2)viņu/viņus nokrista 3)viņu/viņus iesvēta 4)viņš/viņi iestājas draudzē, tālāk kā a)punktā
Vecāku oficiālās attiecības šeit neskatās, pieņemts, ka tā ir katra paša atbildība.

Vecākiem un krustvecākiem jābūt kristītiem un iesvētītiem, vismaz muusu bazniicaa un vismaz vienam jaabūt luterānim manupraat...

kapeec tas ir vajadziigs vispaaar, nesaprotu,....

Pele - kā kurā baznīcā. Dažviet visiem vajag būt kristītiem, iesvētītiem, laulātiem, draudzes locekļiem, bet ir ari gana daudz mācītāju, kas uzskata, ka bērns ir atsevišķa personība un viņam ir tiesības būt kristītam.

Tev atliek vienīgi skatīties baznīcu mājaslapās un uzzvanīt uz draudzēm vai vēl labāk parunāties ar mācītājiem.

Tikko kristijām māsas meitiņu - vecāki oficiāli reģistrēti (zaksā)un kristīti, bet iesvētīti nav, ķrustvecāki nav pāris, abi kristīti, bet nav iesvētīti, meitiņu nokristīja bez problēmām. Otrajā gadījumā es gāju par krustmāti, mēs ar krusttēvu esam kristīti un ievētīti, bet neesam pāris un esam radinieki (brālēns un māsīca), māte bērnam kristīta, tēvs pagāns, bērns tika nokristīts bez problēmām.
trešajā gadījumā kristījām meitiņu draudzenei, kurai nav ne vīra un bērna tēvs tālēs zilajās, nokristīja bez problēmām.
Un tas viss notika katoļu baznīcā, kurā vispār noteikumi uh, uh:)
kikinjai: stulbs jautājums, bet laulāties gan laulājies droši vien, tāpēc, ka skaisti?

Mēs ar draugu neprecējušies, es nekristīta, viņš katolis, krusttēvs katolis, krustmāte nekristīta - un nekādu problēmu. Nokristījām bērniņu kā nākas.

Nokristījām bērniņu kā nākas.
=========================
Bet priekš kam?

Es arī nesaprotu, priekš kam jākrista?

joabsn noprēcos apr šito es ar
Autors: Dūda
Datums: 04-05-07 12:10

Mēs ar draugu neprecējušies, es nekristīta, viņš katolis, krusttēvs katolis, krustmāte nekristīta - un nekādu problēmu. Nokristījām bērniņu kā nākas.

nu kur var būt tik stulbi:DDD
tātad bērnam gan ir vajadzīga Deiva palīdzība,bet paši var būt neprecēti,nekristīti,utt, ka tik no Dieva ņemt,viņam dot -figa.
muļķi tādi un vairāk nekas:(

Nu man neprasīja tik striktus noteikumus! Mani piedāvājās arī nokristīt un iesvētīt, bet pēdējā brīdī pārdomāju.
Bet ar bērnu bija šādi. Esmu šķīrusies un tēvs par bērnu neliekas ne zinis, un pat nezina, ka bērns ir kristīts.
Savukārt, krustmāte ir neprecējusies dāma 40 gadu, kura nevēlējās, lai arī vēl būtu krusttēvs. Un nebija arī piemērota varianta. Tad nu Mārtiņa baznīcā kristības notika pirms 7 gadiem. Tātad
es - viena - nekristīta, nelaulāta baznīcā;
krustmāte - arī viena - kristīta un draudzes locekle.

Nekādu problēmu nebija.

Kāpēc vispār bērns ir jākristī? Kaut kāda mode vai?

Kāpēc bērns jākrista, ja vecāki nav gatavi audzināt mazuli reliģiskā garā. Nav vairs pag.gs. 20-30 gadi, kad nebija citu iespēju. Beidziet būt divkoši!

Bet priekš kam laulāties baznīcā? To gan topošās līgavas dara itin naski un pārsvarā ar tādiem pašiem uzskatiem kā vavere.

visi tā dara, tāpēc arī jādara. viduslaiki atgriezušies. cilvēki dara lietas bez kādas sajēgas, ko, kāpēc un nafig vispār.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TEAM LEADER
EVRY Latvia
Konkurss beidzas 2014-10-20

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvlaukuma projektu vadītāja asistents/-e
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.