meklēju spēli

Ir daudzreiz redzēta spēle, kur katrs izdzirdot savu vārdu (karalis+karaliene+zirgi+kučieris+karietes riteņi) dara savu, bet nekad nav iznācis palūgt tekstu nokopēt.
Nu pašai paziņas precas un traki gribot šo rotaļu arī savās kāzās.

Bija arī spēle par Antiņuun Saulcerīti?

Varbūt kāds var izlīdzēt?
man ir tāds variantiņš :)

Saulcerīte un Antiņš

LOMĀS:

1 zirgs
1 suns
3 liepas
1 vārna
1 mēness
3 vistas
1 gailis
2 mākoņi
1 saulīte
1 burvis
1 slieka
1 vējš
1 akmens

Ir tumša nakts. Pie debesīm spīd mēness. Pa pagalmu skraida suns un rej. Suns ierauga lielu akmeni, pieskrien klāt un aposta, nokārto savas vajadzības, vai kā saka, atstāj savu smaku. Mēness joprojām spīd. Suns ierauga lielu mēnesi un sāk gaudot. Uz laktas sēž 3 vistas, no suņa gaudošanas tās satraucas un sāk skaļi kladzināt. Gailis viņas apsauc. Suns joprojām gaudo, mākoņi lido ap mēnesi, mēness spīd. Saulcerīte pa to laiku saldi guļ savā gultiņā. Suns gaudo, vistas kladzina, gailis viņas mierina. Mākoņi aizsedz mēnesi. Pār Saulcerīti noliecas burvis un aiznes Saulcerīti uz stikla kalnu, uzsēdina kalna galā. Saulcerīte sauc: „Antiņ, palīgā!”. Mākoņi un mēness pazūd, parādās saulīte. Vistas priecīgas kākina, gailis dzied. Vistas iziet pagalmā un meklē ēdamo. Vistas ierauga slieku un sāk to knābāt. Saceļas vējš, vējā šūpojas 3 liepas. Nez no kurienes parādās melna vārna. Pūš stiprs vējš, vārna grib nolaisties liepā, bet vējš tik stiprs, ka nevar nosēsties. Vārna nokrīt ar lielu blīkšķi un bola acis.
Antiņš dzied: „Saulcerīte mana, cik tu mīļa, cik tu laba!”. Antiņš sauc: „Saulcerīt!”. Ciņs meklē zirgu. Apseglo zirgu un jāj tam mugurā meklēt Saulcerīti. Suns ierauga zirgu un rej, zirgs sāk skriet, suns kož zirgam kājās, zirgs sper. Vistas kladzinādamas metas uz visām pusēm. Vārna ierauga slieku, paķer to un laižas prom. Antiņš ticis vaļā no uzmācīgā suņa, var doties pie savas iecerētās. Jājot pa ceļu Antiņš ierauga stikla kalnu, kur sēž viņa mīļotā.
Saulcerīte sauc: „Antiņ, palīgā, man ir slikti. Reibst galva, gribas dzert. Es ļoti gribu pie mammas!”. Antiņš: „Jā, mīļā, es jau jāju!”. Antiņš pūlas ar zirgu uzjāt kalnā, zirgam slīd kājas. Viņš pamet zirgu un dodas kājām pie savas mīļotās. Saulcerīte metas pie sava mīļotā, visi sauc „Rūgts” un abi ilgi bučojas.

~ beigas ~
Re: man ir tāds variantiņš :)

un ko dara katra loma?
Re: man ir tāds variantiņš :)

To kas rakstits pasaka:)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-26

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Electronic product Purchaser for Europe region based in Latvia
Schneider Electric

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.