Kāzas Jāņos

Sveikas sieviņas un līgaviņas!!!

Mani ir ieinteresējis sekojošs jautājums - vai kāda no jums ir rīkojusi kāzas Jāņos vai arī šādās kāzās piedalījusies??? Kā bija? Kāda bija sajūta - kā kāzās vai kā Jāņos!!!
Paldies jau iepriekš par jūsu atbildēm, ieteikumiem un komentāriem!!!

Tiaree
Re: Kāzas Jāņos

Neesmu piedaliijusies, bet arii negribeetu piedaliities - Jaanji ir Jaanji, man svariigi sveetki, nu nafik vajag jaukt ar kaazaam? Nesanaak ne viens, ne otrs...

arī es nemūžam netaisītu kāzas jāņos! izbojāti gan vieni, gan otri svētki, jo domāju, ka viesi arī gribētu justies kā jāņos un ja vēl viesu vidū gadās kāds jānis!?!

Jā, nu tā nebūtu pārāk laba ideja...

latviešiem ir sens ticējums,ja kāzas rīko vasaras vai ziemas saulgriežos-laulība nav noturīga

Man paziņai bija. Meitene pēc tam bija nelaimīga, jo bija jāklausās uzbraucieni no tuviem radiem, ka viņa viņiem izcūkojusi Jāņus, ka būtu svinējuši tur un tur ar tādiem draugiem, vai gājuši uz tādu zaļumballi. Man žēl bija viņā pēc tam klausīties. nu kaut kā tā stulbi jo īsti ties vētki nebija kāzas un arī īsti jāņi ne.

Pa muti tādiem viesiem un penedeli pa pakaļu, kas nav apmierināti, ka uzaicināti izēsties un izdzerties Jāņos. Ko ta brauc uz kāzām, lai brauc tusēt ar Jāņiem un Līgām. Vispār dziemžēl pēdējā laikā tādu viesu nav mazums, kuri ir neapmierināti. Labi, ka man tādi nebija, visi bija ar visu apmierināti un laimīgi, kaut arī nebija nekādu īpašu kāzu izdarību, kā mācēja padzīvojis vedējpāris, tā arī noturēja kāzu svinības. Visiem bija labi, neviens ne aprunāja ne vaibstījās.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU VADĪTĀJU MĀRKETINGA NODAĻĀ
Tirdzniecības Nams Kurši SIA
Konkurss beidzas 2014-11-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.