Jautrs ieluuguma teksts

Mums tāda doma, savās kāzās tādu netradicionālu tekstiņu rakstīt tādu jautru, bet nevaram neko sakarīgu izdomāt!
Varbūt Jūs esat kādu interesantu tekstu, kādā ielūgumā izlasījušas.
Re: Jautrs ieluuguma teksts

- Vine, vai tu gribi ar mani precēties?
- Protams, ka jā, XXX! Un kad?
- Kā tev patiktu XX. augustā? Biju domājis ielūgt mūsu ģimenes un draugus XXX Kultūras namā pulksten 13:00. Pēc tam mēs apmeklētu XXX pili, kurā notiks kāzu eksursija. Svinību turpinājums XXX pilī.
- Forši! Tagad mums trūkst tas pats svarīgākais, paziņot to mūsu vedējiem- XXX & XXX, kā arī atgādināt mūsu draugiem un ģimenei, lai par savu dalību informē pa tālr. XXX.

Shads ir musu ielugumu teksts.Atradu internetaa.

brrrrrr pat veemiens uznaaca:/

Kāpēc atkal ir jāsaka uzreiz negatīvais?! Lūgums bija ierosināt, ko vine arī izdarīja! Ja nepatīk, tad šādu variantu var neizmantot, bet kāpēc uzreiz tik rupji...
Man gan šis teksts šķita interesants un jauks! Vismaz ar kaut ko atšķiras no citiem!

Tiešām oriģināli, bet man arī slikti palika. Kur kaut ko tādu vispār var izdomat? :)))))

Ak, jēēē... !!! Es smējos, vēderu turēdams! Asaras pat izsprāga nos smiekliem!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Vaimandieniņ, kur tik cilvēks paliek tik pamuļķis???!!! :))))))

Kolēga sasmējās un es arī palūrēju, kas tad te tāds rakstīts. Patiesi jautri. Mēs kolektīvā ar' nospurdzāmies. :)

Kā vispār var iedomāties, ka vedējiem jāapmaksā kāzas??? Ja jau kādi var un vēlas tad jau protams iespējams, bet to jau tad pasaka sarunā..bet tāpat pieņemt, ka maksās..???

Sorry, domāts bija blakus tēmā..
bet teksts ir intereants:).

http://atputa.calis.lv/index.php?id=7575

Te ir labi

Oriģināli, bet es tādu ielūgumu negribētu ne sūtīt ne saņemt. piedod, Vine!

Man gan likās jauki.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Grāmatvedis/-e
TX Solutions

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.