50 gadu kāzu jubileja

Sveiki!

Manai omei ar opi oktobra beigās ir Zelta kāzas... Abi divi ir riktīgi balodīši vēl šodien, tāpēc gribās viņus tā mīļi un sirsnīgi apsveikt (pirms 50 gadiem viņi tikai sarakstījās un mazliet ar tuvākajiem pasēdēja. Tagad plānojās tusiņš pirtī ar radiem, draugiem... tā pa īstam). Varētu kādu atrakciju (neaizmirstot to, ka viņi jau gados un lēkāt nevarēs), vai ko dikti feinu... tik, nevaru izdomāt. Varbūt kāds no Jums ko jauku ir piedzīvojis savējo Zeltu kāzās?
Re: 50 gadu kāzu jubileja

Mēs taisījām negaidītos vārtus vienam "zelta pārim" - "noķērām" viņu mašīnu uz ceļa, bijām pārģērbušies par dakteriem un pavēstījām, ka tālāk braukt nevar, jo viņi pārnēsā zelta drudzi, nu viņi attiecīgi pēc garām runām mūs "pierunāja", mēs iedevām "mikstūru" (pudelē uzjaukts viegls alko kokteilis). Citus pārus (ne gan zelta) esam "ķēruši" iztaisoties par remontstrādniekiem vai izliekoties, ka saplīsusi riepa. Pārsteigums īpaši liels, ja vārtu taisītāji ir pārim nrpazīstami cilvēki.
No spēlēm piedāvāju deju ar slotu: vairāki pāri dejo, bet viens dejo ar slotu, kad mūzika apklust, tad mainās pāriem, bet vienam netiek un tas dejo ar slotu u.t.t. kamēr apnīk. Tikko to izvedām sievasmātei 60 gadu jubilejā, kur viesi vecumā no 60-75 gadiem, patika.
Veciem cilvēkiem patīk dziedāt, sataisiet dziesmu grāmatu un aiviniet uzdziedāt, bet citādi viņi (vecākie cilvēki) baigi "nekustīgie", viņiem tik papļāpāt:)
P.s. tam zelta pārim mašīna arī bija izrotāta ar īstu kāzu pušķi un bija vedēji.
Re: 50 gadu kāzu jubileja

Mes sogad maniem drauga vecvecakiem svinejam zelta kaazas. Vini velreiz laulajas taja pasa baznica, brauca uz dzimtajam vecmammas majam, kur pakavejas atminas par jaunibas dienam, paskatijas kazu albumu utt..., talak braucam uz majam, kur vini dzivo sodien, bija visas tradicionalas kaazu izdaribas ar micosanu, pura dalisanu, muzikanti speleja un visi vecisi labprat uzdancoja (lielaka dala viesu bija veca gada gajuma cilveki, ari tie, kas piedalaijas vinu kazas pirms 50 gadiem)bija loti sirsnigas kaazas.
paskaties www.calis.lv , tur ir dazadas galda speles, varbut kaut kas noder!
Re: 50 gadu kāzu jubileja

Man jau šķiet, ka baigi feini ir norganizēt atkārtotu sarakstīšanos dzimtsarakstu nodaļā vai baznīcā. Tāds pakalpojums tiek piedāvāts un ir ļoti sirsnīgs. Ja jūs vēl varētu atļauties uzdāvināt jaunus laulību gredzenus - vispār super. Bet nu jāzin jau attiecīgo cilvēku nostāja pret tādiem jautājunime un gaume.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.