seriaals "smalkais stils"

nu tas ko demonstree pa BBC un LNT. baisi labais. varbuut kaads zina kaa vinu angliski sauc?
Re: seriaals "smalkais stils"

keeping up appearances. (tāpat kā Travis jaunākais singls :))

viens no ~2 seriāliem, ko daudzmaz regulāri skatos (ja atceros). Man vispār Anglija sirdi ļoti tuva, tā kā tas viņu angļu akcents man ir kā medusmaize... btw, hehe, cik pajautāju, izrādās, ka visām manām draudzenēm šis gandrīz vai vienīgais seriāls, ko viņas skatās!

Seriāls reāli rullē.

aga, seriāls ir topā.
man katrs brīvdienu rīts paiet gultaa ar kafiju un sho seriālu!
:)

Nu rullē viņš gan un tās Burkas kundzes dēļ. Kā iedomājos viņas frāzi "Burkā rezidence, namamāte klausās..." Tā jau smiekli nāk :)

Piekrītu, baigi labais. Man arī visi paziņas un draugi to skatās. Pat mans 3,7 gadus vecais puika sestdienas un svētdienas rītos vaktē ka tik nenokavē. un tie Burkā teicieni jau iegājušies arī mūsu sadzīvē.Piem. Mans apgleznotais Dultonas porcelāns. Un vīrs arī tikai grib to parasto krūzīti kafijas dzeršanai - ka nesaplēš.

jaa, un vakariņas sveču gaismā vai palienas izpriecas - tā tik ir LIETA!!!

pa BBC savlaik shitas gaaja originaalaa - veel feinaak)))

Pievienojos "Smalkaa stila " faniem..:)>>man arii dikti patiik..:)) .te buus veel viens teiciens no Burkas , oi paarteicos, no Burkaa kundzes repertuaara - Nabaga Emets, es uz vinju atstaaju aarkaartiigi lielu iespaidu!:)))) vai arii - Es nepieljaushu, ka manu korespondenci piegaadaa aviizzhzeens ar netiiraam ausiim!:))))

Ho, ho, es arī šito skatos. Tētis...vāks kautkāds:)Dikti jau nu smieklīgs gabals.

Vienīgais seriāls, ko cenšos nepalaist garām. Man jau Onslovs ar Margrietu arī ļoti iet pie sirds. Labais!
Starp citu, kāds nezina, kā angļu valodā Burkas kundzi sauc? Miss Bucky? Ko tas nozīmē?

es savējo no rīta pa ceļam uz darbu bukņīju - Ričard, suns! Ričard, mašīna! Mums ir tikšanās ar Elizabeti II.

Kāds nezina, kur to seriālu var dabūt video vai CD?

Iistais vaards ir Mrs Bucket, ko vinja izrunaa nevis kaa bakit (spainis) bet kaa bukee (bukjete).
Tulkojumaa, skatos, daudz tiek zaudeets.

Mans favoriits viennoziimigi ir Onslovs. Taas tiiklinjmaikas un ruutainaas vestes uz plikas miesas:)

Savukaart mans iecieniitais teiciens "dzied uz mani" ir njemts no Emmet'a izteicieniem. Vinsh muuzhiigi suudzas ka "she sings at me".

yeah, onslovs tur ir viskrutaakais teels. taads pofigists :-)

Pievienojos fanu pulkam!

SUPER SERIALS;))))))) Labakais pec Sex un lielpilsetas:))))))
Man akal patik ka Burka(aa) brauc ciemos pie masam un bailees apkriit no Onslova sunja;))))) un ta face izteixme i labaa:D
Pedejas serijas bij labas:)))))

Bet Onslovs viennozimigi rulle tapat ka Burkas(aa) teetux;))))))

SUPER SERIALS;))))))) Labakais pec Sex un lielpilsetas:))))))
Man akal patik ka Burka(aa) brauc ciemos pie masam un bailees apkriit no Onslova sunja;))))) un ta face izteixme i labaa:D
Pedejas serijas bij labas:)))))

Bet Onslovs viennozimigi rulle tapat ka Burkas(aa) teetux;))))))

mani savukārt fasicē Burkas kundzes aktiermeistarība. tās pārsteiguma un riebuma pilnās grimases, tie perfekti izstrādātie žesti, viss viņas augums dzīvo šai tēlā. nepārspējami!

Viennoziimiigi - labaakais seriaals ko raada latvieshu/krievu televiizijas. Kopsh sex un lielpilseeta vairs neraada, shis ir palicis vieniigais ko skatos.
Margrietai labs naktsteerps ar laaciishiem :)
Ja mana otraa puse vilina mani uz gultu, bet man taa iisti negribaas un izliekos nesaprotam, tad vinjsh meedz teikt: "Nu, tu taa kaa taads Onslovs..." :)

labrīt. kamēr ostīju aboliņu, tikām dzīve aizgājusi pa priekšu. tā un vikos šito lietu, kad rāda?

Ar nepacietību gaidu rītdienas rītu, kad atkal būs Burkā kundze ar savu šarmu.
Re: seriaals

super!!!! darbaa garlaikojos un, izlasiijusi juusu komentaarus, juutios daudz labaak! ja taa padomaa, neko labaaku anlgji nemaz nevareeja izdomaat!
lai dziivo Burkaa kundze muusu televizooros!!! ;)
Re: seriaals

sestdienā no rīta? cikamos? pa LNT?
gove

panem programmu un apsties
Re: gove

me ar baik iet pie sirds,bet tagad sestdienas lekcijas,ta ka paliek tikai svetdienas:(...
kelze

nav programmas. grūt pateikt?
Re: kelze

10.55 LNT
Re:

Paskatījos programmā - ne rīt, ne parīt nav. Laikam būs beidzies.
Re: kelze

Diemzheel vairs sho seriaalu neraadiis, vismaz vakar paskatiijos jauno programmu un tur pa LNT briivdienaas raadiis Darma un Gregs vai kaut kas tamliidziigs, zgeel gan..:(((
..

dina - danke
aber vispār nu baigi forši. es pat nepaspēju pieslēgties. attieksme
gove

jep gruti
Darma & Greg

beee kac stulbums :((( zel ka vairs nebus Burkaa kundzes :{{{{{
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Telemārketinga speciālists/-e (alga sākot no 500 EUR)
Starptautiska finanšu uzņēmumu grupa

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PĀRDOŠANAS MENEDŽERIS/-E
CV-Online Latvia klients
Konkurss beidzas 2014-09-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.