filma "Forsaitu teika" un graamata

sveiki, Juus te arii daudzi esat lieli graamatu lasiitaaji, tad nu jautaajums. skatos filmu pa svetdienaam, to Forsaitu teiku, bet man ienaca praata doma, ka noteikti arii jabuut graamatai, un taa kaa graamatas man tomer tuvaakas nekaa filma, jo man liekas, ka graamata - taa ir pavisa cita garsha un smarzja, filmaa tik daudz nepasaka, tad nu tagad es mekleeju to graamatu. varbuut kaadam ir un var iedot man palasiit vai arii nopirkt?
Re: filma "Forsaitu teika" un graamata

Laba doma.Taa kaa man ljoti patiik shii filma,tad es arii buutu prieciiga taadu graamatu izlasiit.

Grāmatas (vairāki sējumi) tik tiešām ir daudz labākas par filmu, ļoti iesaku izlasīt!!!

Nu kā reizi varu notirgot visus trīs Forsaitu teikas sējumus, kopā ir 9 grāmatas! Izdotas 70.-80.gados.
Kam interesē, lūdzu ielikt @.

jā šāda grāmata ir gan (autors Golsvertijs), bet ieteiktu Tev doties vai nu uz biblioteku, vai arī paskatīt antikvariātos. Jāsaka, ka šobrīd lasīt klasiku nav modes lieta un antikvariātos ir daudz brīnišķīgu grāmatu (kaut vai Atradums, kas atrodas čaka ielā, starp Matīsa un Artilērijas ielām)

filmu neskatos jo vienkaarshi zinu ka liidz graamatai vinjai ir taalu - fantastiska graamata(s) (iisteniibaa man briinums ka cilveeki par taadu nezin)taa tachu ir klasika

Bet vecā filma bija labāka.

grāmata bija super! drusku pavēroju filmu - nospriedu, ka nav vērts skatīties it nemaz ..... grāmatas iespaids bija ārkārtīgi spēcīgs

jā, kopā laikam bija 9 grāmatas, trīs triloģijas
savā laikā pārlasīju kādas reizes 4
bibliotēkās un antikvariātos noteikti vajadzētu būt, daudziem arī mājās bija

Bet Soumss ari filmaa tomeer labs. Pareejie gan neatbilst manis izteelotajam, lasot graamatas.

Piekriitu Ferdai - Soumss ir ljoti labs. Kaa iisti ir vinja uzvaards.
Esmu redzeejusi vinju arii citaas britu filmaas, bet shajaa lomaa vinjsh ir super.

Man arii Ireena sajuutiski likaas atbilstosha iedomaatjam teelam(kaut arii Forsaitu teiku lasiiju gadus 10 apakalj), tikai vienveidiiga mazuliet ;-)
bet Soums bija labs, atshkjiriigs ;-) paareejos nevaareju atshkjirt, jo skatiijos fragmentaari (kaut arii lasot F T graamataa, peec pirmajaam 50 lpp ziimeeju Forsaitu dzimtas koku ;-) )
Re: Antonijs

Mani taas graamatas vareetu intereseet(ja kaads jau nav paspeejis taas nopirkt).Tikai uzreiz jau painformee par cenu.

kad es noskatijos filmu, kura uznemta pec gramatas "Lielas ceribas" motiviem, man bija zel iztereto laiku. labak tomer lasiit!

Es arī gribu pirkt, ļoti, ļoti.
Re: triloģija x3

Nu tad jātaisa izsole:)))
Un jāpaņem šovakar, kamēr nepaliek žēl:)))

vispar jau es laikam biju pirmaa, kad veeleejas iegaadaties shiis graamatas:) Antonij, par cik tu paardod?

Visiem gribētājiem jau aizsūtīju info uz @.
Nav noslēpums, pārdodu par Ls 15 visas 9 grāmatas kopā.

Ja nemaldos, grāmata vispār saucas "Forsaitu sāga".

Eliina, aizej nodirsies, atradusies gudrele blins

ohohoooo, kas par uzbraucieniem :D :D :D

eliina nezin svesvalodas!!!!

Pirmā tak bij' teika un tikai pēc tam modernais turpinājums - sāga!!??
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Nekustamā īpašuma attīstības projektu direktors/-e
Uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DIRECT AND WEB SALES MANAGER
Primera Air Nordic
Konkurss beidzas 2014-09-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.