papīra lampas

Biedri, draugi, brāļi un māsas un visi pārējie labie cilvēki. Es te gandrīz visas foruma sadaļas esmu piebrēkusi. Es meklēju informāciju par tO kā taisīt papīra lampas, nu tos smukos papīra abažūrus. Man te iedeva dažas adreses, bet tur var tikai nopirkt un tas ar laikam ir Japānā. BET MAN GRIBĒTOS INFOrMĀCIJU - KĀ TĀDAS PAGATAVO!!!!! Varbūt Rīgā ir kāda studija vai mākslinieki, dekoratori, kas to lietu zin. LUUUUUUUUUUUUUUDZU dodiet Ziņu!
Re: papīra lampas

Aldis un Marija Karkovski taisa shitos objektus, tel var mekleet piem. peedeeja Deko zhurnaalaa, bet vai nu vinji buus atsauciigi... Tad veel Taps lapaa ir atsevishkja sadalja lampas un vinju taisiitaaja koordinaates.

Verneraa uz briiviibas 110? vai ap to vinjas maksaa liidz Ls 5 lielas un skaistas....bet ne manaa gaumee.... a citaadi smukas tiem kjiinieshiem tie laakturi, bet pie latvieshu guljbuuves nepieskan:-)))

:))) Panka koments perfekti paraada, kaa mees protam klausiities viens otraa...

www.lampas.lv Vinji taas izgatavo. Vai daliisies ar Tevi savos nosleepumos - nezinu, bet vari meegjinaat.

celis: nafig lociit ja var nopirkt...pa seenalaam? arii ideja.... nee nu nesaku ne chtri, ka kaadam stihija nodarboties ar rokdarbiem... Lai veicaas!
Zive...

nu cik var - vai tev tieshaam neviens no tiem linkiem, ko iemeta tavaa ieprieksheejaa teemaa ieksh "Gribu pasuudzeeties" nenodereeja???
Tad jau laikam nav taadu lapu - respektiivi: informaacija & skolas maksaa naudu... es uz kursiem, samaksaa, ij iemaaciis tev visu :)) Kaapeec lai kaads tagad savus nosleepumus tev atklaatu, ij liidz ar to potenciaalu pirceeju zaudeetu ;))))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas speciālists/-e darbam ar apdares materiāliem
Reaton (MC²)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.