Lētas lietotās mēbeles

Steidzami jāizpārdod dažas mēbeles: koridora iekārta - 15Ls, sekcijas "Krimulda" vidusdaļa (bāriņš - uz pamatnes ar atvilknēm un skapīšiem)- 10 Ls. 2 mīkstie klubkrēsli (neizvelkami, tumši zaļā krāsā. Plaukts ar atvilknēm (aptuvenais izm.1,80 x 0,80)un antersoli no sekcijas "Laimdota". Virtuves skapīši sākot no lata un arī šādi tādi lietoti trauki.
Re: Lētas lietotās mēbeles

Vai Tu esi Rīgā? Kur?

Esmu Rīgā, mēbeles atrodas dzīvoklī centrā.

Plaukts ar atvilknēm-tas ir,piem.,kā koridoram skapītis vai pie sienas liekams?

tā ir daļa no sekcijas - šaura un gara,augšdaļa (apm. puse no minētā izmēra) atvērta ar plauktu pa vidu un zemākajā daļā vairākas atvilktnes.

Gaiša?

Kaut kas pa vidu starp gaišu un tumšu, nezinu, kā lai noraksturo-vidēji brūnas lakotas atvilktņu priekšējās daļas pārējais nedaudz tumšāks matēts.

Es par tiem kreesliem gribeetu zinaat- cena?

4ls-gb
Re: Ivetai

Gribeetos apskatiit- vai vareetu kaut ko sarunaat? Gribeetos nopirkt maatei. Varbuut var uzzvaniit, ieliku savu mailu.

es zvaniju un teica parzvanit vakara---bet es jau tagad aizsitu virtuves plauktinus oki?

Jā man jāatvainojas, jo esmu aizmirsusi mājās mobilo, tāpēc arī tā sanāca, ka lika pārzvanīt.

Iwmwt uz mailu savu telefona numuru, es vakaraa uzzvaniishu.
Re: zakjis

Atsūti uz meilu savas koordinātes
koridora iekārta

kāda ir kor iekārta, kādā krāsā, cik daļas?
Re: koridora iekārta

Tumši pelēka 3 daļīga ar 2d skapi
Re: koridora iekārta

Nu kur$ $itaa paardod meebeles, ka mobis maajaas staav. Ehhh sievietes...
pārdodu lēti lietotas mēbeles

Pārdodu lēti lietotas, pelēcīgi zilgani bēžīgi brūnos toņos, labi saglabātas un ērtas mēbeles "atpūtas stūrītis" - atpūtas vienvietīgs krēsls, divvietīgs sēžamdīvāniņš, žurnāla galdiņš ovāls, riekstkoka krāsā. Bonusā ir ērts datorkrēsls!
Cena 60 eiro par visu komplektu!
+371 29166421
pārdodu lēti lietotas mēbeles

Pārdodu lēti lietotas, pelēcīgi zilgani bēžīgi brūnos toņos, labi saglabātas un ērtas mēbeles "atpūtas stūrītis" - atpūtas vienvietīgs krēsls, divvietīgs sēžamdīvāniņš, žurnāla galdiņš ovāls, riekstkoka krāsā. Bonusā ir ērts datorkrēsls!
Cena 60 eiro par visu komplektu!
+371 29166421
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskais koordinators/-e - Lietvedis/-e (500–750 EUR neto)
Būvniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLE "TĒRBATA")
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.