i-neta tulks

Sveikinji miiliishi!
Man te neliela probleema sagadiijusies. Ir vajadziigs viens text paartulkot no anglju uz latvieshu val. Esmu netaa atradusi adresi,kur text tulko no anglju uz krievu un otraadi. Bet vai kaadam nav zinaama kaada adresiite,kur viss shis process buutu no anglju uz latvieshu un otraadi?
Buutu ljoooti pateiciiga :)
Re: i-neta tulks

Nav taada. Es arii mkleeju,apprasiijos visur un visiem, kaa nav taa nav, bet atradu tikai uz krievu valodu www.translate.ru
Nu bet no krievu valodas jau nu vieglaak uz latvieshu, vismaz man, taa arii laapos.

Diemžēl,vienīgais pilnu tekstu tulkotājs ir pieejams tad ja Tavs dators ir ieslēgts uz krievu reg. slēgumiem (PROMT),bez tam viņš tulko visai šķērsi,bet ievirzei par tēmu pietiek. Normāla LV tulkotāja šobrīd nav :))

Nju paldies par padomu! To krievu jau arii es atradu, Nu tad nekaa,jaalaapaas kaut kaa buus :)

varu ieteikt i-neta vardniicu, diezgan sakaino, bet nu...
http://dictionary.site.lv/dictionary/

Tildes vārdnīca tomēr ir labāka.
Bet systranu latviski tiešām nav. Arī tie krieviskie, kas netā par brīvu, ir sū..naini, bet par nelielām naudiņām var dabūt samērā sakarīgus.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskais sekretārs/-e (darbam būvlaukuma ofisā)
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.