Bronhits!!

Labdien!Dzivoju Irija!Pasreiz esmu grutniecibas 5 menesi,si ir mana otra grutnieciba.
Decembri un janvara sakuma biju Latvija,jo sakas milzigs klepus!Ejot pie gimenes arsta,atklajas,ka man ir plausu karsons,dzeru antibiotikas Amoxicililinium 5 dienu kursu un pec tam vel Rovamycine 5 dienas!Pec sim antibiotikam ,proceduram,tejam,plausas troksni vairs nebija saklausami,RTG netika taisits,jo to nelava ginekologe!Klepus mazinajas,tikai sakas atkal jauna problema, kas mani moca lidz sai dienai
-SAKAS TROKSNI PRIEKSA,BRONHOS,ELPOJOT!12. janvari atlidoju uz Iriju,it ka viss gaja uz izveselosanos,bet sobrid-sie Bronhu troksni arvien vairak man nelauj naktis gulet!Un mazliet lielaks paliek atkal mans klepus!Sobrid jau 3-dienu 3 reiz diena dzeru antibiotikas AMOXYCILLIN,ko ieteica arsts Irija!Baidos,ka tas nepalidzes!

LUDZU IESAKIET,KO MAN LIETOT,KA ARSTETIES!(Pati sobrid lieku sinepju plaksterus uz krutim,elpoju kumelisu teju.)
Varbut ir vel kads veids,ka varu sos bronhu troksnus arstet!
Vai tas nekaites mazulim,jo naktis elpot klust pagruti,ar troksniem un skanam!???(diena so troksnu nav!,staigaju pa svaigu gaisu,katru dienu.)
Vai par iemeslu varetu but Irijas mitrais klimats? Un pelejums majas,kas seit ir sastopams gandriz jebkura maja??
Vai man labak sevis un bernina del butu jaatgriezas Latvija?
Vai ir iespejams no si BRONHITA izarsteties?
Kur Latvija var griezties pec palidzibas?Kada klinika?
Vai bronhitu var izarstet grutniecibas laika?
Pirms nebiju stavokli ,man sadu problemu nebija!!!
LOTI CERU UZ JUSU DRIZU ATBILDI,JAU IEPRIEKS MILZIGS PALDIES PAR JUSU IEGULDITO DARBU UN UZMANIBU!
AR CIENU- INITA KLAVINA,IRIJA.
Re: Bronhits!!

Ogligāti atgriezies Latvijā,nejoko un neievelc ar pašārstēšanos to visu vēl dziļāk!!!Ej momentā pie ārsta un drošvien vislabāk būtu lietot homeopātiskos preperātus,piem,OSCILLOCOCCINUM,MAN IR 6 MĒN BĒRNIŅŠ UN TAS ARĪ LIETO TO,VAR ARĪ GRŪTNIECĪBAS LAIKĀ!!!!!

Jā, situācija nav spīdoša. Naktīs noteikti guli uz augstiem spilveniem, vai pat pussēdus. Un dzer atkrēpojošas tējas - ja Tu būtu Latvijā, varētu Tev ieteikt nopirkt Bronhu -plašu tēju, ka arī dzert siltu pienu ar medu un nedaudz dzeramo sodu, bet ko var nopirkt Īrijā nav ne jausmas. Starp citu - ja Tu saksi dzert kaut ko atkrēpojosu, tad nenobīsties, ka pirmaja laikā Tev klepus pastiprināsies, kļūs mitraks - tam ta ir jābūt - elpceļi attīrīsies un pēc tam klepus lēnām pāries.
Ir pilnīgi iespējams, ka sī slimība Tev ir ka reakcija uz pelējuma sēnīti - manam māsas dēlam arī tā ir. Varbūt Tev tur ir kāda iespēja apmeklēt alergologu un uztaisīt testu. Domaju, ka Ja vien Tev ir iespēja, atgriezies Latvijā.
Un antibiotikas ir jālieto minimums 5 dienas, tapēc sobrīd par rezultatu navar spriest. Plus vēl problēma ir tā, ka gr. laikā Tev noteikti nedod stipro devu, tapēc ari atveselošanās ir ilgāka.
Bet atceries, ka es neesmu arsts, tapēc mani ieteikumi nav jāņem 100 % vērā.

Man ir zināmi vēl šādi ārstēšanās paņēmieni:nevis sinepju, bet piparu plāksteris uz krūtīm -tieši vidū zem kakla. Plākstera augšmala jāuzlīmē tieši zem kauliņa , ko tu sataustīsi velko virzienā no kakla uz krūtīm. Plākstera izmēru nevajag lielu, aptuveni 6x10cm un līmē to gareniski uz leju. Apmēram pēc 12 stundām nomaini pret jaunu, ja āda nav reaģējusi pārāk jūtīgi. Nākošais ir sagriezts citrons ar visā mizām un pārliets ar medu. Pāc pāris stundām lieto šo izvilkumu pa ēdamkarotei ( iesaku sagatavot uzreiz divus citronus un aptuveni glāzi medus, lai pietiek apmēram 2-3 dienām. Lieto vairākas reizes dienā. Tas palīdzēs ideāli atklepot. Turies! Ja atcerēšos vēl ko uzrakstīšu

man jau arī liekas, ka Tev jāatgriežas Latvijā, jo izklausās, ka tas klimats un mitrums Tev nav nācis par labu! bet nu- tas jājūt pašai!

Starp citu OSCILLOCOCCINUM ir domāts gripas profilaksei, nevis klepum! bet homeopātiskie preparāti arī ir ļoti iedarbīgi, bet tieši kādi šajā situācijā palīdzēs vislabāk, pateiks tikai ārsts homeopāts! Varu ieteikt labu ārstu, ja izdomā!:)

tad vēl no tautas līdzekļiem atklepošanai man piemēram labi palīdz šads dzēriens: pienu (apmēram krūzi) uzvāra ar 1 ēd.k medus, 1.ēd.k sviesta! kad tas viss uzvārījies, lej krūzē, kur naža gals sodas! tad karstu izdzer un zem segas! parasti nākas kārtīgi izsvīst, bet nedrīkst atsegties, lai nepieausktētos klāt!
Vienīgi nezinu, vai grūtniecības laikā ir labi tā riktīgi sviedrēties...:(

Laikam jau tomēr pašārstēšanas nav izeja :(( bet cerams, ka viss būs labi!
Novāri kartupeļus mundierī, nokās, tad 1. vari elpot tvaikus (dvieli uz galvas un virs katla). 2. tos pašus karstos kartupeļus (biki saspaIdīt) ar visām mizām likt uz krūtīm ietin avīzē, liec uz krūtīm un sasedzies, dedzinās bet cieties.
Ievu mizu tēja (es tik nezinu vai īrijā ievas aug) Vajag apmēram īkška resnumā zaru apmēraM 50-70 cm garu, nogriezst mizu un vārīt 15 min. 1,5 glāzē ūdens nu pusglāze ūdens novārīsies, būs rittīgi rūgta tēja, sarkanā krāsā. Reāli palīdz !!!!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (600-900 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
C++ PROGRAMMĒTĀJS
Riot Engineering SIA
Konkurss beidzas 2015-01-04

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.