Asinosana

Man grutniecibas 4/5 nedela, tatad pats sakums. Vakar bija neliela asinosana. Protams, pierakstijos pie arstes. Bet kaa jums,meitenes, liekas, ko tas nozime?
Re: Asinosana

Iespējams zems progesterons, kas var izsaukt SA. Kādi ir HCG un progesterona rādītāji? Vai Utrogestu lieto?
Katrā ziņā asiņošana gr.laikā kaut arī neliela nav nekas labs, pēc iespējas ātrāk jātiek pie ārsta, gaidīt nevar nevienu dienu.

Man, Ilzīt, arī 5 nedēļa un vakar ko līdzīgu novēroju. Satraucos ne pa jokam, jo ļoti vēlos šo bērniņu. Šodien iešu pie ārsta un tad jau redzēs, ko viņš teiks. Bet katram jau tas ir individuāli.

nav ko gaidit rinda, jaiet steidzami pie arsta

Man bija lidzigi. Velkosa sajuta, asinosana un smeresanas, tacu arste teica, ka nekas traks nav. Bet tas mana gadijuma.

Par HCG un progesterona raditajiem nezinu, jo vel neesmu bijusi pie arstes. Grutniecibu atklaju tikai pagajusas nedelas nogale. Loti jau negribas,lai viss beigtos taa isti nesakoties.

asinjosahanai var buut vairaaki iemesli- atdalas dzemdes kaartinja, iespeejams SA vai taa draudi, taaatad organisms atgruuzh augli. es tomeer uzskatu,ka ja jau organisms augli atgruzh tik agri,tad tam ir kaads iemesls un labaak agraak nekaa ka berns piedzimst ar kropliibaam. varbuut,ka nezheeliigi.

gt-tu nu gan stulbības runā,parasti,ja nezin,labāk paklusē :0 !
tas ir ļoti izplatīti ,ka pirmajos mēnešos ir asiņošana-tie var būt SA draudi,gan citi iemesli,tāpēc notekti tulit pie arsta!ja netiec pie arsta,tad uz slimnicu!!man pasai ari bija asinosanas,pat 2-as,grutniecibas sakuma,tagta berniņam viss ir kartiba
nu ka var runat tadas muļķibas!!

"tas ir ļoti izplatīti ,ka pirmajos mēnešos ir asiņošana"

nebūs tiesa-tā NAV norma!

zinu gadījumus, kad bērns pēc tam piedzima ar nopietnām kaitēm, tā kā diezin vai tā ir norma...:(((

Nav norma, man arste apstiprinaja,ka ta nav norma. Genetiska kluda, patalogija utt., un ja auglis tiek izgruzts,tad lai izgruz. Vienkarsak sakot- spontanais aborts.

Žēl, ka tā :(
Bet nenokar degunu, gan būs labi.

nu kāda gan ģenētiska kļūda!!!!ne jau visas asiņošanas nozīmē uzreiz SA!nu ko var murgot tādas muļķības???
ari man paziņās ir kam pirmajos mēnešos bija asiņošana,un bebi izdevās saglābt un tagat jau liels un laimīgs!

Tev pasai liekas,ka asinosana grutniecibas laika ir normala paradiba??? Tad tev pasai kaut kas nav kartiba ar galvu. Ja ta notiek, tad jaskatas kaa labak - glabt vai nee, bet normali tas katra gadijuma tiesam nav.

vot tu man parādi kur esmu atstājusi 'tadu teikumu,ka tas ir normāli??,es saku,ka ne vienmer obligāti asiņošnas sekas bus SA un pataloģijas.aiz savas nezināšanas labāk varēja dažs labs paklusēt,ne biedēt jautājuma autori!,man piemeram asiņošana bija no ta ,ka neliels asinsvadiņs maksti pargajis pušu no mazliet novajinatam maksts sieniņām,nu kur šeit kāds sakars ar ģenētisku kļūdu ???

Tur vnk nav ko gaidiit ir jaabrauc uz slimniicu. Man bija 7nedeelja un saakaas asinjoshana no paaraak lielas piepuules, jo maaju izsuukneeju. Aizbraucu uz Sradinjiem tajaa pashaa vakaraa, kad viss saakaas. Biju paarbijusies liidz aarpraatam. Mani apskatiija, nonjeema analizes utt. Placenta bija pa zemu. Izrakstiija zaales un palaida maajaas naakamajaa dienaa. Un liidz 13 nedeeljai ieteica sevi saudzeet un gaidit, kad placenta pacelsies. Tagad viss ir kaartiibaa. Bet es iesaku tieshaam uzreiz braukt uz slimniicu. Man Stradinjos LJOOOTi patika attieksme. Lai veicas!

Man tomer liekas,ka ja notiek tada asinosana, tad jau tas vien pierada,ka kaut kas nav kartiba. Ja sieviete velas glabt bernu,tad var glabt, bet ja ta notiktu man, es neglabtu. Daba gudraka.

figa-un ja bērns nopietnāk saslimtu,ari gaidītu ,ko dabas balss teiks?stulbums kautkāds....

Latvija asinosana tiek visados veidos aptureta,bet Uk,ta ir normala paradiba-ta saka arsti.

Man grutnieciba ir tikai 4 nedela. Tresaja nedela vienu dienu bija asinosana. Aizgaju pie arstes un vina teica, ka man ir dzemdes kakla iekaisums, kas rada risku spontanajam abortam. Bet nevajagot par to uztraukties, jo velak, kad mazais bus lielaks,tad vares arstet. Un viss busot cikinieka. Ta ka viss buus oki doki

Kad uzzināju, ka esmu stāvoklī man bija kāda 4 - 5 nedēļa, nākamā dienā pēc ārsta apmeklējuma man sāka vilkt vēderu neilgu laiku, bet ik pēc stundas, pusotras. Pēcpusdienā sāka nedaudz smērēties, bet vēlāk sāka asiņot arvien vairāk un vairāk. Tad zvanīju ārstei, viņa uzreiz lika braukt uz slimnīcu, tā man tajā vakarā bija SA. Tagad jāgaida 6 mēneši līdz varēšu mēģināt no jauna.

Izlasiju interneta....intervija ar Dr. G.fridenbergu
Menstruālā cikla beigās strauji samazinās abu olnīcu izdalīto hormonu līmenis, tā rezultātā notiek dzemdes gļotādas nolobīšanās. Dzemdes gļotāda kopā ar neizmantoto olšūnu ar asinīm tiek izskalota no dzemdes dobuma. Tad, kad iestājās grūtniecība, hormonu līmenis pieaug, tāpēc smadzenes sūta komandu nomākt olnīcu darbību. Tāpēc asiņošana, kas ir grūtniecības sākumā, nekādi vairs nevar būt mēnešreizes. Taču nelielu asiņošanu vai smērēšanos grūtniecības sākumā mēnešos atzīmē pat līdz 30% sieviešu. Nostāsti par regulāru asiņošanu grūtniecības pirmajos mēnešos ir kļuvusi vai gluži par folkloru, kāda noteikti zina kādu citu sievieti, kura personīgi pazīst kādu, kurai tā ir gadījies...
Viens no asiņošanas iemesliem grūtniecības sākumā var būt tā saucamā deciduālā asiņošana. Par decidua grūtniecības laikā sauc izmainīto dzemdes gļotādu. Dažreiz nezināmu iemeslu dēļ neliels dzemdes gļotādas fragments tomēr atslāņojas no dzemdes sienas, tas tad arī izpaužas kā asiņaini izdalījumi. Parasti tas nekādu ļaunumu nenodara ne mātei, ne mazulim

Izlasiju interneta....intervija ar Dr. G.fridenbergu
Menstruālā cikla beigās strauji samazinās abu olnīcu izdalīto hormonu līmenis, tā rezultātā notiek dzemdes gļotādas nolobīšanās. Dzemdes gļotāda kopā ar neizmantoto olšūnu ar asinīm tiek izskalota no dzemdes dobuma. Tad, kad iestājās grūtniecība, hormonu līmenis pieaug, tāpēc smadzenes sūta komandu nomākt olnīcu darbību. Tāpēc asiņošana, kas ir grūtniecības sākumā, nekādi vairs nevar būt mēnešreizes. Taču nelielu asiņošanu vai smērēšanos grūtniecības sākumā mēnešos atzīmē pat līdz 30% sieviešu. Nostāsti par regulāru asiņošanu grūtniecības pirmajos mēnešos ir kļuvusi vai gluži par folkloru, kāda noteikti zina kādu citu sievieti, kura personīgi pazīst kādu, kurai tā ir gadījies...
Viens no asiņošanas iemesliem grūtniecības sākumā var būt tā saucamā deciduālā asiņošana. Par decidua grūtniecības laikā sauc izmainīto dzemdes gļotādu. Dažreiz nezināmu iemeslu dēļ neliels dzemdes gļotādas fragments tomēr atslāņojas no dzemdes sienas, tas tad arī izpaužas kā asiņaini izdalījumi. Parasti tas nekādu ļaunumu nenodara ne mātei, ne mazulim

Vēlos, lai kāds pakomentē, ja ir bijušas līdzīgās situācijās.
Man bija aizkavēšanās menustrācijas 3-4 dienas, uztaisīju testu kopumā 3, pirmais rādīja pozitīvi, otrs neskiadri, trešais negatīvi, protams ātri devos pie ārsta, ārsts saka, ka ir redzama grūtniecība, bet pateikt 100 procenti nevarēja,pateikt, teica, ka maz laiks, kā arī pirms menustrācijām var dzemde palielināties, turpat pie ārsta sāka nedaudz smēreties, ārsts teica, ka jāgaida vismaz 3-4 dienas, ja ir nedabiskas mēnešreizes jādodas atkārtoti pie ārsta uz uz pārbaudi uz ultosconagrāfiju, un iespējams , ka būs jāveic tīrīšana, cik noprotu ka visdrīzāk esmu stāvoklī un visas pazīmes ir uz spontāno obortu, tai pašā dienā uztaisīju vakarā vēl vienu testu, rādīja pozitīvi, vakarā sākas velkošas sāpes, ka paiet nevarēju, pie urinēšnas parādijās asiņošana, bet tā aisiņošna nebija, jau otrā diena, ka asiņošna ir pavisam minimāla, vairāk pie uzrinēšana.Esmu tagat kā uz adatām esmu pārlāsījusi daudz komentārus, nevaru sagidīt kad tikšu pie ārsta, vai Jūs kāds varat tomēr pateikt, kas ir izgājis līdzīgi šadai situācijai cauri, vai pie grūtniecības tā var būt norma, kau man jau ir 30, un ir meitiņa, tā nekad man nav gadījies.

sieviete-jūtu līdz, vismaz man nav šaubu, ka Tev spontānais jau sācies un tik mazā laikā apturēt to nedz var,nedz vajag. Esmu piedzīvojusi 3 SA-zinu ko runāju..

Un vēl. Ja notiek spontānais-nevajag automātā skriet uz slimnīcu un veikt tīrīšanu, resp.mehāniski traumēt dzemdes dobumu. Daba iekārtojusi tā, ka lielākoties no sevis pats viss iztīrās kādās 10 dienās. Visas 3 reizes man viss iztīrījās pats no sevis un vēlāk sonogrāfijā ārsts to apstiprināja. Nevajadzēja nekādu mehānisku iejaukšanos un arī nauda ietaupījās.

Paldies Zaiga, es taisni taisījos, šo jautājumu Jums prasīt, vai viss var notikt dabiskā veidā, tik ārsts teica, lai es skatos kādas ir MR, JA DIKTI MAZ VAI STIIPRAS TAD JĀDODAS UZ TĪRĪŠANU, BET LĪDZ ŠIM IR MAZ, UN DIKTI SLIKTA PAŠAJŪTA UN NESPĒKS MOKA, ES TIK NEZINU VAI TĀS IR MANAS CERĪBAS, VARBŪT VAR ASIŅOŠaNA PAZUST UN GRŪTNIECĪBA TOMĒR NORISĒS LABI, BET LAIKAM TO ES SEV MIERINU, JO AR MEITIŅU ES RĪ GULĒJU UZ SAGLABĀŠANU, KAU VAI NEBIJA ASIŅOŠNA TIK SMĒRĒŠANĀS.Vairāk jau grūti emocionāli, ka tu apzinies, ka tev ir spontānais, ārsts jau teica, ka sievietēm bieži notiekot spontānie aborti-dabiski, ka pašas pat nezin ka ir stāvoklī.

Zini, ja notiek spontānais, tad daba bieži sakārto to, kas noris ar anomālijām. Labāk lai beidzas tāda grūtniecība, nekā piedzimst nevesels bērniņš. Un ja laiks Tev neliels, tad psiholoģiski SA būs vieglāk pārvarēt. Turklāt 30 gadi nav vēl nekas priekš nākamām grūtniecībām! Ja būtu vismaz 40, tad varētu činkstēt. Turies!

Paldies,par to nebiju aizdomājusies!

Maija tas viss irtik personiski,man 5 nedeelaa saakaas asinoshana,aizbraucuuz slimnicu usg uztaisija un teica ka kautkadas vecaas asinis esot bijushas ,peec paris dienaam pargaaja un peec 9 meneshiem piedzima meitina!
takaa nevar teikt ka katraa gadijumaa ir SP aborts!

sveiki,man ar 5 nedelas,bet 3 dienu jau izdalijumi pirmaja bruni bet nu jau sarkanveidigi,ko darit...

sveikas.esmu 6 grutniecibas nedela. vakar nakti loti stipri sapeja veders nabas apvidu un no rita piecelos bij asinis.ko tas nozime? pirms vairak ka nedelas bij iztecejusi viena pilite asins un ieliku paketi tad tur mazliet bija bruns un soreiz ka jau sakuma raxtiju.ko tas nozime?jo man ir pirma grutnieciba un esmu uk pie arsta nevaru tikt. varbut tas ir no parslozes?

var but no parslodzes, stresa, ja ir paaugstinats dzemdes tonuss. ja kaut kas tads notiek (asinosana), tad - saudzejoss rezims nepieciesams. un protams pie arsta! vai tad uk arstu nav?

sweiki...esmu stavokli jau 5ned un jau vakar pa dienu visu laiku veders sapeeja un vedera lejas dalaa bija taada velkosa sajuuta un pa nakti sakaas asinosana..nezinu ko lai tgd dara.pie dakstera man 3dien jaiet.bet sodien un riit man uz darbu jiet...esmu nobijusies:(

Velost tik pajautaat,ko lai sagaida....man 3dienas atpakl bija speciga asinjosana izsaucu atro palidzibu uzreiz un uz slimniicu prom...dakterite apskatiija mani teica ka dzemdes kakls ir ciesi ciet un embrijs veel atrodas placentaa,man ir 4-5gr nedeela.....vakar biju uz skanu agriinas gr dakters teica ka veel nedzird mazula sirdspukstus,aizsuutija mani maajaas teica lai naaku peec 10dienaam atkartot skanu....veeleejos tik paintereseeties uz ko lai esmu gataviibaa????

Man grutnieciba sakas ar asinosanu jau ir 8 nedela joprojam uzradas pozitivs bet joprojam asinoju biju pie arstiem tie tik saka gaidi biju slimnica tur saka jagaida 12 nedela un atrodos uk , asinosana jau sak paradities ar asins gabaliem biju pie arsta uztaisija testu pozitivs nezinu ko lai dara beidzot ar visu cikstesanu pie arstiem dabuju nosutijumu u USG bet jagaida viena diena bet tas tacu nav normali ka ta asino ?

ja uk ir si problema,ka iespeja pie arstiem tikt ir neiespejami,pie asinosanas vini saka ir viskartiba.man ar 6-7nedela ir smeresanas gan reizem asino viegli-tas notiek periodiski pariet un tad atsakas,biju uz usg beit teica ka viskartiba,bet auglis mazs.es ar dzivoju uk un ta seit ir problema ka grutniecem te nenak pretim.

ja uk ir si problema,ka iespeja pie arstiem tikt ir neiespejami,pie asinosanas vini saka ir viskartiba.man ar 6-7nedela ir smeresanas gan reizem asino viegli-tas notiek periodiski pariet un tad atsakas,biju uz usg beit teica ka viskartiba,bet auglis mazs.es ar dzivoju uk un ta seit ir problema ka grutniecem te nenak pretim.

sveiki!

vai kada varetu pateikt ko nozimee ja tests uzrada negativu bet man pa dienu pec majas sakartosanas bij sapes vederaa kaa pirms m.r. bet aizejot uz labiericem,pamaniju ka minimala asinosana apmeram mandarinaa izmeraa..protams ieliku paketi jo domaju ka sakas m.r jo tiesi tad man bij jasakas..domaju nekas ipash.bet tad kad gaju urinet apsveru domu ka tas nevar bit m.r. jo pakete bij tuksa pilniibaa nekaa..un jau pagaja divas dienas bet nekaa nav..nein iet pie arsta vai nee..

sveiki.man ir neliela problema..esmu arzemes..visu laiku menesreizes bija laiciigi,bet julija man kavejas menesreizes,bija augusta sakuma,bet minimalas..domaju ka esmu stavokli,jo bija slikyta dusa pec esanas...kad sakas slikta dusa bija 2-3 ned kad biju kopa ar dzeku...un tgd 20.08 sakaas atkal menesreizes un veeljoprojam ir un speciigas un visadi nepatikami izdalijumi...domaju ka bija spontanais...nezinu ko darit..:(

palidziet ar padomiem un pastastiet ka Jums kadai ir bijis spontanais kadas ir sekas bijusas.....

paldies:)

sveiki.man ir neliela problema..esmu arzemes..visu laiku menesreizes bija laiciigi,bet julija man kavejas menesreizes,bija augusta sakuma,bet minimalas..domaju ka esmu stavokli,jo bija slikyta dusa pec esanas...kad sakas slikta dusa bija 2-3 ned kad biju kopa ar dzeku...un tgd 20.08 sakaas atkal menesreizes un veeljoprojam ir un speciigas un visadi nepatikami izdalijumi...domaju ka bija spontanais...nezinu ko darit..:(

palidziet ar padomiem un pastastiet ka Jums kadai ir bijis spontanais kadas ir sekas bijusas.....

paldies:)

sveiki...es dzivoju UK in man it bijusi 8 SA viens no time dabiski iztirijas in parejie are tirisanu.katru reizi kaj aizeju pirmo reizi uz scan viss ir OK un ir mazulim sirdspuksti bet kaa aizejo oto reizi ta pasaka ka nedzirdot vairs sirdzspukstus ka mazulis ir miris.tagad atkal esmu stavokli 3 gr.nedelaa soriit kad piecelos bija tumsi bruni it a melni izdalijumi uz apaksvelas pec tam die as viduu sakas neliela asinosana biju pie dakteriem teica ka Neo nevarot pateikt janak atpkal pec nedelas in atsutija Mani ma as nezinu ko dark esmu lot I uztraukusies :-( palidziet are padomiem.xx

Sveikas meitenes!!!
palidziet ar kadu padomu esmu apjukusi pavisam.Stasts apmeram tads-kavejas MR 4dienas,pec pamilesanas 5dienaa sakas glotaini dzeltenigi izdalijumi,tad ik pa laicinam ari asinaini, bet nav ka parasti MR, ir un tad atkal 2-3h stundas nekaa,sauss, tad atkal kaut kas ir...nu 2dienas sita.Sodien 3 diena.. tapat kautkas smerejas, it ka neticas ka kkas var vairs buut, jo tomer nu jau diezgan buus pasmereejies pa sitaam dienaam...uztaisiju testu tikko un paradijas blava otra stripina, vispar nez ko domat, testa kluuda vai kas?.Bazala temp otra faze bija dikti smuki augsaa visu laiku , vakar un sorit ari pameriju taa virs 37 turas tapat. Visu pagajuso nedel kerm temp ari nedaudz virs 37...Bija jau ceribba ka VARBUT IR...Par parejam pazimem nedomaju, jo tas jau skiet + - piemeklee katru menesi, ta ka meginam jau apmeram gadu...

Cik daudz Latvijā ir stulbu sieviešu! Un arī "sveiki...es dzivoju UK in man it bijusi 8 SA viens no time dabiski iztirijas in parejie are tirisanu"...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-09

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Telemārketinga speciālists/-e (alga sākot no 500 EUR)
Starptautiska finanšu uzņēmumu grupa

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.