ķeizargrieziens

Sveikas meitenes!!! Man būs pirmais bērniņš un mums rit 12 grūtniecības nedēļa. Lieta tāda,ka man ir ļoti bail no dzemdībām un kategoriski atsakos dzemdēt pati.Esmu saskstījusies visādus dzemdību video, salasījusies visādus materiālus par dzemdībām un man ar to pietika- nevēlos sev visus tos pazemojumus ,tāpēc esmu nolēmusi ka vēlos ķeizargriezienu. Mana ārste pateica ,ka netaisīs man ķeizaru ja nebūs tāda nepieciešamība, bet vai tad man nav iespējas izvēlēties kā es pati gribu??? Esmu arī labi nodrošināta lai varētu samaksāt par to pakalpojumu, bet ārste pateica man ka slimnīcās nevarot dabūt šādu pakalpojumu-kā ķeizaru pēc pašas vēlēšanās. Vai tas nav apsurdi? Vēl pie tam mana ārste izskatās ir vispār kaut kāda krievu laiku naturāliste un kladzina,ka visām sievietēm ir jādzemdē un tas ir normāls process. bet vai tad man nevar būt savs viedoklis un savas vēlmes ko es gribu un kā gribu,ja pie tam vēl varu par to visu samaksāt... Meitenes, esmu tiešām šokā... Vai tad tiešām tā ir ka nekur nevar taisīt ķeizaru pēc pašas vēlēšanās??? varbūt man nomainīt ārsti???
Re: ķeizargrieziens

zini,TEVI laikam ir iespaidojusi ta informacija,ko TU esi lasijusi un skatijusies,man ari bija bail no dzemdibam un likas,ka vieglak,lai taisa keizaru,bet,kad liela diena bija klat un viss notika dabiski,pat bez pretsapju lidzekliem un pie tam arzemes.bet kad viss bija garam,tad liekas,ka nieks vien bija,vienigas sapes,kas bija-muguras dala,bet visu jau var paciest!aukleju 2 menesus vecu meitinu!un pec dzemdibam uzreiz vareju staigat,nebija sapju,bet redzeju ka mokas tas sievietes,kam bija keizars!

varbut mazak skatie video par dzemdibam un ieklausies sevi.....man ir puika,kurs dzimis normalas dabiskas dzemdibas,nu nav tur nekas tik briesmigs.man piem.dzemdibas ilga 6 stundas un tas bija izturams,protams nedaudz sapigs process,tacu es jau pec paris stundam gaju pa koridori un vareju aprupet savu mazo kunkuliti pati,turpretim bija mamma,kurai tad kad man dzima maizais keizara piedzima meitina nespeja piecelties veselu dienu un,kad piecelas staigaja ar sistemam.nezinu,vai to dazu stundu del,ko paciet sapes,ir verts bojat savu izskatu(retas tomer paliek) un veselibu.
Vai neesi dzirdejusi par epiduralo anesteziju? ta maksa 70ls un dzemdibas norit bez sapem...varbut tas ir variants.
katram jau savs viedoklis,bet manuprat musdienas ir tik daudz iespeju dzemdet bez sapem,ka keizars nav vajadzigs,ja tas nav mediciniski nepieciesams.ari pec keizara sap griezuma vieta piem,un vel nevar zinat,kuras sapes ir parciesamakas.
protams jebkura dzemdibu nodala piedava keizargriezienu par samaksu.maksa tas 500ls un vairak.Ja nevari saprasties ar arsti jau sakuma labak nomaini uzreiz,jo bus daudz dazadu konfliktu ari turpmak,9 menesi nav viena vizite.
iesaku gan vel un vel pardomat savu izveli....

Izbeidziet biedēt tās sievietes,kam nepieciešamas ķeizars-sāp gan ar gan bez ķeizara.

Ja vari samaksāt par visu, varbūt nopērc bērnu, nebūs pašai jāstaigā ar lielu vēderu, par dzemdībām nemaz nerunājot.

Protamas kad var izvēlēties!Un neklausies tās kas nosoda ķeizaru.Man pašai bija ķeizars un viss ir kārtībā.Un ja būs otrs bebis tad tikai ar ķeizaru.Kapēc ir jāmokasKad var kad to visu var izdarit bez sāpēm??????

Man ar' bij' ķeizars, protams ne pēc pašas vēlēšanās bet pēc 21 stundu ilgām mocībām, tāpēc arī otro bērniņu plānoju laist pasaulē tikai un vienīgi ar ķeizaru. Nevēlos vairs tā mocīties. Bet par to aprūpēšanu, tas īstenībā atkarīgs no pašas sievietes, jo es sāku staigāt 6 stundas pēc operācijas, sāpes jau protams bija, bet bebuks ir svarīgāks.
Manuprāt varēja izvēlēties ķeizaru arī pati, vienkārši to pēdējā laikā ir tik daudz, ka ārsti negrib to taisīt (nu vismaz man radās tāds iespaids) jo parasti tik ilgi kā mani nevienu nemoka, dēļ ilgajām, smagajām dzemdībām bebukam tagad mazi sarežģījumi, kuru varēja arī nebūt!!!
Apzvani slimnīcas un painteresējies par iespējām.

Cik jauki ka ir tādi cilvēki kā Grieta, kuri arī šeit atrod iespēju uzgāzt savas negācijas ...
Cik tipiski latviešiem ...
Ja nav ko teikt tad ir iespēja arī neteikt neko.
Esmu dzirdējusi par atsāpinošām injekcijā, varbūt tas varētu palīdzēt, pati arī gaidu bērniņu, pirms grūtniecības svēru 49kg, esmu augumā sīka, šauriem gurniem, ļoti labi saprotu Santiņas bažas.

Nemaz nevar viennozīmīgi atbildēt kā ir labāk, man pašai pirmais bērniņš dzima, un man tas nebija nieks, man sāpēja. Nezinu, iespējams, ka mans sāpju slieksnis ir augstāks, bet es neteiktu, ka nebija jau nemaz tik traki. Otrs bērniņš gulēja otrādi, tāpēc bija ķeizars. Protams, ka bija daudz vieglāk, taču vēders tāpat pasāpēja, un tas sāp ilgāk kā pēc parastām dzemdībām. Tā kā katram savi plusi, mīnusi. Jāizvērtē pašai :) Bet, ja esi spējīga maksāt, tad var sarunāt ķeizaru, tā tas nevar būt, ka nevar, Tava daktere vienkārši runā muļķības.

Man arī bija šausmīgi bail no dzemdībām. Jau gr.sākumā bija doma par ķeizaru. Neko negribēju dzirdēt par šo pēdējo dieniņu, kad jau bēbim būtu jānāk pasaulē.
Tā kā es sevi nemocīju ar materiāliem kā sievietes dzemdē, sāku apsvērt domu, ka varbūt pašai pamēģināt. Doma tāda, ja es pati nedzemdēšu, kā es zināšu kā tas ir DZEMDĒT??? Tas brīnums dots sievietei:) Un otrkārt, ja man kaut kādu iemeslu dēļ šis process nepatiks, tad zināšu, ka pati vairs nekad nedzemdēšu.
Manai princesei jau 5 mēnesīši palika. Gribas jau vēl vienu bēbīti:) Un zinu, par nākamajām dzemdībām nebūs šaubu, ka darīšu to pati:)

Arī es tev ieteiktu nomainīt ārsti. Jo mana ginekoloģe uzreiz vaicāja, kāda man nostāja pret dzemdībām; ko pati vēlētos utt.

Tava daktere tev stāsta brīnumus, ķeizaru pēc pašas izvēles var uztaisīt ikvienas slimnīcas dzemdību nodaļā, tikai, ja tas ir pēc pašas izvēles, tad tas ir maksas pakalpojums.

Man pašai arī bija briesmīgi bail no dzemdību sāpēm...es jau visu laiku tā neiespringu, jo bija domāts plānveida ķeizars, bet mazais man tieši uz pēdējo sonogrāfiju pats bija sagriezies pareizi. Vīrs pat piedāvāja, vai es tomēr negribot taisīt ķeizaru, ja man tik ļoti bail, bet nu tomēr apsverot visus plusus un mīnusus es nolēmu pati dzemdēt. Bijām uz elpošanas kursiem, ļoti noderēja, jo praktiski es savu 4kg mīluli izelpoju ārā bez neviena plīsuma. Vīrs bija visu laiku blakus, elpoja reizē ar mani... ir vēl tāda viena laba metode ko var dzemdībās izmantot - kontrakcijas laikā domās kāpt pa trepēm un arī to es izmantoju, tā kā pēdējās trepes pa kurām kāpu bija Bulduru slimnīcas trepes, tad es katras kontrakcijas laikā domās kāpu pa šīm trepēm (tā ir psihologu ieteikta metode, kā novirzīt savas domas no sāpēm) ... un ja man kāds tagad jautātu, vai es vēl gribu ķeizaru, es teiktu, ka nē. Es pati esmu tik tiešām drausmīgi liels čiknstulis, bet tomēr pārvarēju savas bailes :)

Tas ko es gribēju tev teikt, ka es it nemaz nenosodu tās sievietes, kuras pašas izvēlas ķeizaru, bet pēc savām dzemdībām varu teikt, ka tas bija tik forši, ka mazais brīnums gulēja man uz punča un ar savām tumši pelēkajām ačelēm skatījās uz mani un ar vienu rociņu bija apķēris tēta pirkstu ...

Ja nav iemesla, uzskatu, ka nevajag ķeizaru. Kuram gan nav bail?!? Kuram? Viss ko nezini ir baiss! Es tiku galā pati un nav ne vainas, kaut gan sākotnēji biju pamatīgi pārbijusies!!!
Pēc savas vēlēšanas ķeizaru veic, tik jāmaksā!

Apsver labi, jo pashas dzemdiibas ar kjeizaru, protams, ir nesaapiigaaks pasaakums, tachu biezji vien peec taa ir baigi ilgais atlabshanas periods. Kaa jau te ieprieksh tika teikts: abiem dzemdiibu veidiem savi + un -. Man arii bija baigi bail, veel jo bailiigaak, jo bija 2 jaadabon laukaa un dakteri uzreiz pateica - uz nekaadu kjeizaru nemaz neceri un nav vajadziigs. Taa nu es ar savaam baileem un nezinju dzemdeeju 2 jaukas meitinjas un visas saapes aizmirsaas otraa dienaa. Protams, ka saap, bet tas nav nekas taads, ko nevareetu paciest. Vieniigais, ko es Tev noveelu, ja nu tieshaam tomeer saduushosies ir: lai Tev gadiitos jauka vecmaate. Man bija vienkaarshi super vecmaate, super, super un tas nav mazsvariigi. Mani vinja tik ljoti iedroshinaaja un stiprinaaja...taads miers un atbalsts no vinjas staroja...nekad, nekad to visu pret kjeizaru es nemainiitu.
Lai Tev veicaas jebkuraa gadiijumaa!

Ieej dzemdibu nama majas lapa un paskaties tur ir visas cenas..vari ari pati izveleties keizergriezienu..arstei tur nav nekadas teiksanas ta ir tava izvele..pati piezvani vai aizej uz dzemdibu namu un visu saruna..

Protams, tev ir visas tiesiibas izveeleeties pashai, dakterei nav taisniiba! Shii gada janvaarii Dzemdiibu nama Miera ielaa cenraadii iepretim ailei "keizargrieziens peec pacientes veeleeshanaas" bija cipars 800 Ls.Man pashai bija plaanotais keizargrieziens shii gada janvaarii, taatad bezmaksas. Viss notika perfekti, par taam peecoperaacijas saapeem ir stipri paarspiileets, staigaaju jau operaacijas dienaa, protams, ka saapeeja, bet arii es ar loti zemu saapju slieksno to vareeju paciest...nu bet katram sava pieredze. Beerninam mazaakas iespeejas ieguut dzemdiibu traumas, keizariishi parasti esot arii mieriigaaki, vismaz mana meitinja ir loti mieriiga, nav mums neguleetu nakshu, blaushanas, viss notiek loti harmoniski.
Lai tev arii veicas! Galvenais, esi paarliecinaata, ka viss buus labi!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas asistents/-e
Royal Canin

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.