olvadu parbaude

kurai ir taisita olvadu caurlaidibas parbaude? kur taisijat? cik maksaja? un cik nepatikama procedura taa ir?
Re: olvadu parbaude

nepatikama, pat negribu atcereties.

toreiz (nu jau daži gadi atpakaļ) maksāja kaut kādi 25-30 Ls, taisīja Teikā, Biķernieku poliklīnikā. Nepatīkami tikai tas, ka viens no 3 aptuveni cilvēkiem, kas to darīja (laida iekšā kaut kādu šķidrumu, turēja kājas, utt) bija pajauns džeks :)

Pirms gada vai pusotra taisīju Lags centrā. Maksāja ~25Ls, bet varu arī kļūdīties, man polise sedza. Mazliet nepatīkami, bet pati procedūra ir īsu brīdi.

Piramīdā,dažus mēnešus atpakaļ, maksāja laikam 45Ls, sāpīga bija ļoti, bet tas nebija varen ilgi, var izturēt.Saka, ka ja olvadi caurlaidīgi nesāp, bet ja kautkas ne tā, tad var sāpēt.Tas jau arī atkarīgs no cilvēka sāpju sliekšņa!Izturību!

2 gadus atpakaļ taisīju ARS poliklīnikā maksāju 50ls! Nepatika jo nedaudz sāpeja kad laidz kontrastvielu, palika pat nedaudz slikti, tad pusstundu pagulēju un visu dienu reiba galva

Taisīju pirms gada- olvadi caurlaidīgi, taču dikti sāpēja!

Gadu atpakaļ ARS poliklīnikā,maksāja ~50-60Ls,bet sedza polise.Par sāpēm tās nenosauksi,bija nadaudz nepatīkami.Procedūra ļoti īsa,kopā ar sagatavošanos 5-7min.
Nebaidies,nekas traks tas nav.

Nesapīgi, ja olvadi caurlaidīgi. Sajūta nedaudz nedaudz kā pirms MR. Stabu iela Ginekoloģijas klīnikā tas maksā 64Ls

man bij par velti, jo polise sedz. cik zinu, bez polises ~ 25 ls.
man bija sāpīgi, tiešām vairs negribu atcerēties.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Ražošanas vadītājs/-a
Sperre Baltic

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.