par analīzēm

kurā dienā pēc iespējamās apaugļošanās asinsanalīzēm vajadzētu uzrādīt grūtniecību?
parastie testi it kā uzrāda ne ātrāk par 10 dienu, man varētu būt kāda 8, bet vēderu velk kā uz mr un šķiet, ka viss notiek.

p.s. satraucos par šo tematu tāpēc, ka iepriekš bija ārpusdzemdes gr. un arī šobrīd īpaši velk tieši tajā pusē.
Re: par analīzēm

nu točna ka ātrāk par 10 dienu no iespējamās ovulācijas uz HCG analīzēm nevajadzēti skriet!

Pacieties gan drusku :) Man 10 dienā pēc ieņemšanas (dienu zinu precīzi) tests neko neuzrādīja, tikai dienā, kad nebija paredzētās mēnešreizes vāja vāja otrā strīpiņa parādījās.

Šoreiz noteikti izdosies, 2x tak oprganisms nepieļaus vienu un to pašu kļūdu :))

Es arī dienu zinu precīzi :) un nevaru vien sagaidīt, lai kāds apstiprina, ka dīvainās sajūtas vēderā, paaugstinātā temperatūra un vēl šadas tādas pazīmes ir nevis manas iedomas, bet gan topošais bebuks, kurš turklāt veiksmīgi aizkuģojis uz dzemdi (ja pareizi saprotu, tam jānotiek ap 6 dienu).

Es, piemēram, jutu ieligzdošanos - asas sāpes vēderā un neliels asiņaini gļotains izdalījums :) Tas bija kādā 7 dienā pēc ovulācijas. Ļoti labi to atceros, jo šo pirmdien vajadzēju būt mr, kuru nav, bet hcg ir 400 :))) Nebija ne sliktas dūšas, ne kas cits, tikai sāka sāpēt krūtis - vispirms viena, nodomāju - kaut kur, mazums, saspiedusi/atsitusi, bet tad sāka sāpēt arī otra:) Tagad jau tādi smuki buferīši veidojas :)))) hihi:)

Man jau vairākas dienas ir tāda velkoša sajūta vēdera lejas daļā un ik pa laikam tā kā iedur. Dikti ceru,ka tā nav iedomu grūtniecība...

Dace, kad ir kāda skaidrība - dod ziņu!! Turu īkšķus par Tevi!!:)))

Vi tad ieligzdošanās nenotiek tikai ap 12. nedēļu? Līdz tam apaugļotā olšūna vienkārši peld pa dzemdi... Vismaz man kaut kā tā daktere skaidroja. tieši tāpēc laiks līdz 12. nedēļai ir tas riskantākais - jāgaida, vai notiks ieligzdošanās!

"Spermatozoīda kodols saplūst ar olšūnas kodolu, un notiek apaugļošanās.

Olšūna sāk dalīties, un tagad to sauc par embriju. Tā turpina ceļu uz dzemdi un ieligzdojas dzemdes gļotādā apmēram 6-7 dienas pēc ovulācijas. Lai varētu ieligzdoties, embrijam jāatdalās no pellikulas – embrija apvalka. Ieligzdošanās fāzē embrijs attīstās par blastocistu, un notiek pirmā šūnu diferencēšanās. Embrija šūnas attīstās no blastocistas šūnu iekšējās masas, bet embrija placenta veidojas no ārējiem trofoblasta šūnu audiem.

Dzemdē ieligzdojies embrijs sāk izdalīt HCG hormonu. Grūtniecības iestāšanos pārbauda, nosakot HCG hormona daudzumu asins un urīna analīzēs."

http://www.avaclinic.com/index.php?168

šodien varētu būt kāda 11-12 diena kopš ovulācijas, bet testā tikai viena svītriņa. šī cikla laikā daktere lika dzert Duphaston. vai varētu būt, ka sāpes (no 16-21cikla dienai) sākumā sānā, tad vairāk pa vidu bija tikai šo zāļu blakne? jā, un vēl pēdējās 4-5 dienas man ir papugstināta temperatūra (37,2).
nesaprotu, nesaprotu, nesaprotu.
varbūt vajadzētu nodot asinsanalīzes, bet vai tās tik agri kaut ko rādīs? bet varbūt vienkārši likties mierā un sagaidīt cikla beigas... grūti, jo nemiers moka ne pa jokam...

Zinu, kā nemiers moka :))))))) Nu pagaidi brītiņu vēl :)))

Vispār es Tev teikšu par Dufastonu (un esmu lasījusi tādas atsauksmes), ka viņš esot, tā teikt - "vidēji" labs (nav tik iedarbīgs, gan nezinu par balkusparādībām). Ļoti labs ir Utrogest un to var nopirkt uz recepti aptiekā Brīvības ielā 68. Pati par utrogestu esmu arī pārliecinājusies!

Man savukārt ir tā, ka pēc testiem un HCG analīzēm esmu stāvoklī, bet, kamēr nebūšu redzējusi USG, nevaru teikt, ka esmu 100% pārliecināta (smieklīgi un muļķīgi :)))) Laikam nevaru vēl aprast ar jauno stāvokli :))))

Katrā ziņā ziņo par rezultātiem, Dace!

ko nozime arpusdzemdes grutnieciba? Tev bij kada operacija?

jā, laparoskopija.

o/vadus saglabaja?

jā, jo olšūna "mētājās" kaut kur vēdera dobumā un olvadi izpūšot izrādījās caurlaidīgi. neviens nevarēja pateikt, kāpēc notika, kā notika.

Ir kādi jaunumi, Dace?:)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tirdzniecības menedžeris/-e (1300-1400 EUR bruto)
Paradox Distribution Centre

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS PAYABLE OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.