vai 1. grutniecibas nedela var but kadas pazimes???

es ar virinu jau planojam mazuli!! man tada sajuta ka varetu but stavokli!! ir pagajusi viena nedela un man sad tad paradas temperatura, tadi taka reiboņi un sodien bij pat slikti!! krutis ar sak palikt jutigas.. vai ir iespejams ka jau ir pagajusi tikai viena nedela un jau paradas simtomi????
Re: vai 1. grutniecibas nedela var but kadas pazimes???

man pirmajaa nedeelaa bija slikta passajuuta, briiziem neliela temp.,nogurums un sapeja veedera lejas daļa:))

Man krūtis (pareizāk sakot, sākumā viena:)) sāka sāpēt apmēram 10-12 dienas pēc ovulācijas.

Es savu grūtniecību sajutu jau nākamjā dienā :) Vēders savilkās kā uz mēnešreizēs, pēc kādas nedēļas krūšu gali kļuva jutīgi, un pacelās temperatūra līdz 37.2.

Domāju, ka pilnīgi iespējams, ka esi stāvoklī :)

Bet iesaku pārāk nesapriecāties. Es arī veselu mēnesi nodzīvoju eiforijā, pēc sajūtām biju par 99% pārliecināta, bet pēc tam bija vilšanās. Vēlāk izrādijās, ka vienkārši kaut kāda disfunkcija bija notikusi, tāpēc visādas interesantas pazīmes arī varēju saskatīt. Vēsu prātu, gan jau viss notiksies, kad jānotiek ;)

Arī man pirmajā grūtniecības nedēļā bija simptomi, sāpe vienā krūtī un nogurums tāds, ka gribējās tikai gulēt. Taču nevar paļauties tikai uz to, jābūt gatavai uz visu, lai beigās nebūtu sāpīgs kritiens...

mija....pastasti pec tam vai esi stavokli

oooo, paskaties gadu, ka mija to rakstīja... ;)

labdien, mani sauc rosvita, velejos jums pajautat vienu lietu.

mes ar viru nodarbojamies ar sexu parasti vins beidza ara bet vienu dienu vins beidza mani un tad katru dienu tagad jau ir pagajusi nedela un man sap vedera appaksdala un visu laiku kurkst veders ta ka vardes butu edusi, nezinu ko domat krusu gali sap.
menessrezem ir jabut tikai nakos nedelas beigas.

ludzu izsakiet savu viedokli pec iespejas atrak.
paldies jau ieprieks

Būs tavs vecis tevi izdupsējis pakaļā- no tā tas vēders kurkst!

zini sis atdreses ir domatas lai uzzinatu kas un ka nejau lai klausitos ka kaut kada pargudra kaut ko piedodiet ar izteicienu 'gudri dirs':)
ko lai saka mazs berns:)
un ja u tavu atbildi es to dirsa nekad neesmu darijusi:) laikam tu ta saki jo tev ta ir bijis. nu varu pateikt tikai vienu man ir cita problema un es wnk velos zinat kada:)
bet paldie par to pasu

zini sis atdreses ir domatas lai uzzinatu kas un ka nejau lai klausitos ka kaut kada pargudra kaut ko piedodiet ar izteicienu 'gudri dirs':)
ko lai saka mazs berns:)
un ja u tavu atbildi es to dirsa nekad neesmu darijusi:) laikam tu ta saki jo tev ta ir bijis. nu varu pateikt tikai vienu man ir cita problema un es wnk velos zinat kada:)
bet paldie par to pasu

Rosvita-zin, kas tev par vainu! Tu esi rupja mātīte un neproti latviski gramatiski pareizi rakstīt!

Sveiki!
Man šeit ir tāda neliela problēmiņa es aizpagaišo 4dien pārgulēju ar savu puisi , bet tā nebija pirmā reize , pēc tās dienas man nedaudz kavējās m/r , bet man parasti nekad nekavējas , dažreiz vēders ir ciets , garastāvokļa maiņas , tests bija negatīvs , tagad man ir m/r , bet iekšā man ir tāda sajūta ka būtu stāvoklī. Es nezinu vaiesmu stavokli un man ir bail.
ka var pateikt ka esu stavokli

es esu pargulejuse man sap drusku leja reizem slikti
Re: ka var pateikt ka esu stavokli

Edītei- ja sāp lejā, tad jāklis būs tevi uz nebēdu drāzis!

man ir draugs es parguleju vairakas reizes ja sap lejasdala ka menesreizes esu stresaina bet vel gaidu vai bes savas reizes bija 5 septembri

sveiki,8,janvari beidzu lietot kontracepciju,MR sakas 11.janvari,tabletes nesmu vairak lietojusi,nesam izsargajusies,testus esmu taisijusi visi negativi,bet MR vel nava...vai ta var but grutnieciba vai nee??paldies jau ieprieks...PS-ja varet pateit uz kuru laiku man gaidit MR?

Sirsnin- kāpēc tavs e-pasts ir raimis1112@inbox.lv?

labdien man ir viena problema es esmu stavokli pirmo nedelu , bet nezinu ka to pateikt sawiem vecakiem ludzu palidziet .
jo mani tas pasu biede un nezinu ka to varetu uznemt mani vecaki :( dodiet man kadu padomu .
Re: Re: ka var pateikt ka esu stavokli

sveikini!! man ir tada lieta ,kad MR bija jabut ,bet so meenes nebija.. bija tada ka smeresanas,kko nevar saukt par MR! sodien nopirku testu,bet tas uzradija negativu. ar viru domajam jau sen par berninu. bet tes negativs,un MR ari nav. par ko tas liecina? esmu nesaprasana. varbut kadai ari ta ir gadijies!! varbut varat kko ieteikt?
Re: Re: Re: ka var pateikt ka esu stavokli

Pasaki saviem vecākiem tā starp citu, miglaini, ka kādā vasaras svētdienā, atkal sadzērusies pisies parkā, tagad gaidi bērnu, un ka pisējam bija strīpainas apenes, jo jādod izsmeļošu informāciju vecākiem par bērna tēvu!
Re: Re: Re: Re: ka var pateikt ka esu stavokli

Varam ieteikt beidzot aiziet pie ginekologa nevis piesārņot publisko čatu ar savām MR un smērēšanos, kuru tas interesē?
Re: Re: Re: Re: Re: ka var pateikt ka esu stavokli

Un kāds sakars taviem vecākiem ar tavu intīmo dzīvi? Viņi joprojām tevi uztur?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas vadītājs/-a
MD Investīcijas (crediton.lv)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.