pec aborta

sveiki visiem...
es velos uzdot jautajumu sievietem kuras jauir veikushas abortu un zin samera vairak neka es...jautajums tads pec cik ilga laika var nodarboties ar sexu pec aborta?
Re: pec aborta

Tev to caurumu aizšut vaig,nevis pisties un taisit abortus.
Tu saproti ka tu nogalini dzivu cilvecinu?

Man bija MA, nevarēja 3 nedēļas

dita
a tev muti vajadzetu aizsut
es te normali prasu nevis gribu ar kadu lamaties...

Tev to caurumu aizšut vaig,nevis pisties un taisit abortus.
Tu saproti ka tu nogalini dzivu cilvecinu? PAREIZI TEIKTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kARĪN-tev laikam tiesam Dievins tai galva nau ielicis visu ko vaidzētu.
Slepkava tu esi,pisties maki bet atbildibu nest par sekam nejedz.

Bērns ir svētība,un dziviba,bet tu vienkarsi bez nekadiem parmetumiem nogalini vinu un bvel nau kauns jautat kad var dot vala lai nakamo uztaisituun atkal taisitu abortu.
Piedod Bet K.ņa tu esi.

kARĪN-tev laikam tiesam Dievins tai galva nau ielicis visu ko vaidzētu.
Slepkava tu esi,pisties maki bet atbildibu nest par sekam nejedz.

Bērns ir svētība,un dziviba,bet tu vienkarsi bez nekadiem parmetumiem nogalini vinu un bvel nau kauns jautat kad var dot vala lai nakamo uztaisituun atkal taisitu abortu.
Piedod Bet K.ņa tu esi.

dita
lab es tada esmu skaties ka par sitadiem vardiem tev vispar nekad nebus bernu

karin-to ka tev bernu nebus vairs nekad tas ir skaidrs..

nu es domāju, ka var jau pēc kādām 2 nedēļām, bet drošības pēc tikai ar prezervatīvu līdz nākamām MR

Ne mums tiesāt un ar dievu vārdu svaidīties, vai tiešām Jūs esat tik perfektas un ideālas, kuras no Jums ir bez grēka? Domājat mīļas meitenes, ko Jūs rakstāt:) Iemācieties vispirms piedod, saprast, mīlēt un tad tikai nosodīt. Novēlu Jums visām labu veselību, labas domas un mīlestību

Sievieti visi saukā par slepkavu, a vecim nekas, vai ne?
Nav taisnības pasaulē!

Sievieti visi saukā par slepkavu, a vecim nekas, vai ne?
Nav taisnības pasaulē!

dzive nau rozu darzs tadelj jadzivo ka makam

???
piekritu tev

Pīzdas aptrakušās. Man bija šogad aborts. Spontānais, un ko - arī ar muti pļūtīsiet? Tehniski man nācās tam pašam abortam iet cauri. Un neviena no jums no tā nav pasargāta. Labāk dabūniet veci un nolaidiet tvaiku, varbūt tad tik agresīvas nebūsiet. Lai gan - stipri šaubos, vai kāds vīrietis tādas gribēs.

vo zini grib gan mus tadas vairak neka jus..
ja ir man bijis pasai spontanais bet tur nebija mana vaina ,nevis pati izraisu apbortu un kurnu vel pati mekletu arstu lai tadu uztaisa.briesmas.

ko jus te dirsaties katrs dzivo ka grib un dara ka grib

ja tu gribi dzivot ka grib un ka var,tad izsargajies .lai nav pec katras seksa reizes jatais aborts,vai tik tiesam tik traki niez ta vieta....gribetos zinat vai tai bridi kad biji uz aborta galdu,iedomajies ko tu esi izdarijusi,vai kaut mazu asarinu nobirdinaji par sava berninu..ko vienkarsi izrauj ka lupatu ara un aizmet...dzive par visu nakas maksat,atri vai velu,ja ne sini pasaule,tad noteikti tur augsa...

saulite..
es tev pilnigi piekritu..ta ir.vai tiesam sis meitenes par to pat kadreiz aizdomajas,vai tiesam vinam sirds par to iesapas vai ne..pilnigi sel tos berninus ar kuriem tas tiek izdarits..kaut zinu ka sis bernins tiek paradize tulit pec mates izdarita aborta..bet mate kur tikspec naves,zel pat aizdomaties..:(
jo ja jebkurs bernins ir ja ne laists saj pasaule,pec tomer ticis ienemts.vinam tacu ir dota dvesele..un vins ar savu dveseliti,kermeni jut sapes tapat ka mes pat lieli,mazi cilveki..meitenes aizdomajaties..tiesam kadel jus to darat...

Jauki gan jums tā sarakste.
Tām kas pret abortu.......
Dzīvē visādi gādās, un pēc rakstīšanas stila noprotu, ka jums ir nevairāk kā 20.
Abortu uzskatu ne labu, ne sliktu. Izvērtējot situāciju, ja piem. ārsts agrīna grūtniecības stadijā konstatē bērnam kādu traģisku slimību, piem dauna sindroms ( ko var noteikt pēc augļūdeņa un citām analīzēm, vai vēl kādu citu slimību.) Ārsti paši iesaka taisīt mākslīgās dzemdības, jeb tautā saukto abortu. Domāju ka parakstītos uz to, lai nemocītu turpmākā dzīvē gan bērnu, gan visus sev mīļos.
2. variants - pats dzīvo no rokas mutē + vēl kādi 2-3 bērneļi jau mājās, dzemdēt 4, tā ir lielāka bezadbildība nekā iet uz abortu.
Tā lūk dāmas. Pirms ko rakstat, palasiet literatūru, un paskataties kas notiek apkārt.

oi,oi,dirseejas salasiijaas,te bija konkreets jautaajums,tad arii uz to konkreeti atbildam,ja gribiet nodirst abortus,tad veriet valjaa jaunu teemu,aitu bars.
kas attiecas uz jautaajumu,ar seksu?pajautaa aarstam,ja viss bez komplikaacijaam sadzijis,tad peec 2 nedeeljaam droshi,ja veidojas reetaudi vai slikti dziist,tad naaksies pagaidiit ilgaak,bet visdrozhaak tomeer aprunaajies ar savu dakteri,uz viziiti tachu esi bijusi peec aborta?

mjaaaa........
te mes nerunajam par tiem cilvekiem kam ir tiesam jataisa aborts,bet vienalga,ja ta ari butu,tomer tas ir mans berns,mana miesa un asinis,vienalga dzemdetu,lai cik gruti butu...bet runa iet par tam meitenem kas taisa abortus bez iemesla..

mjaaaa...esmu jau 28 gadus ....

nu ja..nesaprotu tiesam tas meitenes...bet lieta tada,man ir 20gadi tagad..un man ir delins 1.gadu 10men vecs.marta 8 bus divi gadini..es biju jauna kad man piedzima delins..tacu mileju vinu.un man bija doma.lai ka un kas.bet darisu lai vins justos labi..un nu jau vins liels virs..tadel meitenes domajat...lai ka dzive jus justos..tomer laizat to mazo pasaule..un vins jums palidzes cinities dzive..ar milestibu

pirmam kartam nevis dzivu bernu bet tikai -AUGLI kas veel gatavojas vedera sieviete grib iznicinat...un ko nu darit ja esi palikusi stavokli un tev nav citas izejas ka tikai taisit abortu,tas nav janosoda!!!berns nav atkarigs tikai no sievietes, neviena nav tik pareiz kas ir gulejusi tikai ar vienu- tas ir savu viru pec laulibam....un ja sieviete paliek stavokli , vina apsver pirmo domu ka paturet mazuli,bet ja iespejas tiesham ir maz un dzives apstakli piespiez darit abortu tad labak to darit!ka mes visi ejam garam bomzu berniem un sausminamies , un jautajam sev - kapec vinas laida pasaule bernu,ir tak aborti...?!!- un uz tadu ir patikami skatities vai labak tomer bernu kam vecaki neredz normalu dzivi uz prieks dienam ,navajag paturet!
mistika20

nu nu nu.. nejauksim striķi ar desu.
autore diez vai pieskaitāma kategorijai "bomžu bērni".. līdz i-netam kaut kā tikusi ir.

Vienīgā pilnīgi drošā kontracepcija ir nenodarboties ar seksu vispār!

Jā, gadās visādi, bet ja reiz spēlējies ar uguni - var gadīties apdedzināties. Un tad nav ko pukstēt, jo zināji uz ko izgāji.

Viena lieta ir veikt abortu medicīnisku apsvērumu dēļ (kas ir skumji, bet saprotami), bet visi "nav kur dzīvot", "nav naudas", "nav vīra" utt ir viens liels bulšits. Vienkārši NEGRIB to bērnu, bet mēģina sevi attaisnot. Tad tā vajag arī teikt.

Bet nu autores gadījums bezcerīgs. Cienītā - ja reiz biji tik gudra, lai stāvoklī paliktu un par abortu izšķirtos, tad jādomā telefonam pogas esi spējīga nospiest un vizīti pie ārsta pieteikt. Pie viņa tad arī vērsies. Cik man zināms - katrs mēs esam individuāls gadījums un neviens tev šeit nepateiks ko un kā tu vari darīt.
Re: mistika20

jau divas nedelas pagajushas un biju pie arsta tagad viss ok izraxtija pretapaugljoshanas tabletes un tagad viss ok...nevajag nosodit
paskatitos ka jus rikotos mana situacija....
oj nabaga berneli ka ta var nogalinat?bet padomajat labak viniem dzivot bomzigu dzivi un mums priecaties par to nu ne piedoshanu...mana izvele bija tada kada bija...man bija konkrets jautajums un gajdiju normalu atbildi nevis nosodishanu...tiesham izveidojat jaunu temu un tur dirshaties cik vien var
Re: karinai

Negribu nosodīt, tavi argumenti līdzīgi ka man pirms gadiem 12. Toreiz nebija tādu forumu, par notikušo līdz šim brīdim zina tikai ārsti un es. Ja būtu ar kādu izrunājusies...varbūt būtu savādāk.
Gadiem par šo tēmu nedomāju, tiešām jutos labi, ka tikusi no visa vaļā un prom.
Bet pēdējā laikā mani ši doma nomāc, varbūt tā nevajadzēja... nezinu kāda būtu mana dzīve, ja es to nebūtu darijusi???
Ir dažas nepatīkamas lietas kas man dzīvē notiek un es to uztveru kā likteņa sodu par to ko esmu izdarijusi.

Katrs dzīvē pieļauj kļūdas, cits lielākas, cits mazākas, tpc nav jāsvaidājas ar šādiem vārdiem.
Es domāju, ka jūs katra esat grēkojušas, bet tādēļ jau ir domāts, lai piedotu.
Jūs tā nedrīkstat uzbrukt meitenei, pašas nezinat, kas ar jums būs tālāk dzīvē.
Jā, aborts ir slikta lieta, bet citreiz nekas neatliek.

es uzskatu ka nevajag vispar sau temu uzsakt-jo ar to jareikinas ka cilv.nosodis un pats labakais ja velies uzzinat kadu jaut.-sakara ar so temu-pamekle i-neta vai paprasi arstam-jo tomer vini labak zin un parzin tavu kermeni.

KADA JUMS STARPIBA KO VINA DARA ? NESAPROTU VNK !! NAV JUSU BERNS NAV JUSU DARISANA !! JUMS TIKA UZDOTS CITS JAUTAJUMS TAK ESAT TIK LAIPNI UN ATBILDIET !!
Re: nez

to nez:

skat,tava tbilde tikai izrada to ka tev nekas neinterese,ka ari nekas nerup..redz tas ir vinas berns,un vinas dzive bla bla..bet lieta tada,ka cilvekiem ir jaaizrad,jamacas no kludam..un apkartejiem ir japamaca vienam otru..redz ja mes katrs dzivosim,un tikai rupesimies par savu dzivi utt..tad visi aizies posta,vai nu katrs dzivos ka grib,ka var..tad jau kadel ir vajadzigi policisti pasaule,lai jau lauj katram dzivot ka grib..tie kuri novac savus bernus,tie ir vinu berni tada gadijuma,lai dara ko grib..kadel vinus tiesa?

ess uztaisiiju medikmenztozo abortu...aarts teica sexam neee-2nedeeljaas...tava gadiijumaaa buus 3ned

nevajag cilveku apvainot, bet virieti,kuras dēļ sieviete cie$!

tina
100% taisnība, bet neviens par to nerunā, vienmēr vainīga ir sieviete.
Par ko gan sievietei tāds liktens ka mūžigi jācieš..?

jus runajat taka tadas mazgadigas..kuras tikai vienmer grib kadu vainot..sievieti vaino,tadel ka tikai sieviete var but stavokli,virietis ne,ticiet vai ne..
redz ja sieviete zin ka tadi sudi draud,tad lai vismaz vina izsargajas..nerunajiet taka tadas mazas meitinas..domajat ar galvu,un beidziet attaisnoties...

Tu,mazgadiigaa zoss,nezinaaji,ka ar visu izsargaashanos var gadiities beerns?Tava leksika un pareizrakstiiba arii ir briesmiiga, un visaas teemaas turklaat.Meitene,pirms gudri maaci visus par dziives gudriibaam,iemaacies pati elementaaras lietas,saac ar gramatiku.Izklausies peec pamatskolu beighushas laukjes,kura tik vien jeegusi savaa dziivee,kaa uztaisiit siiko un juutas kaa varone.
Katra sieviete pati pienjem leemumu,vai dzemdeet vai nedzemdeet.Un tagad cits jautaajums-kaa saukt dakteri,kas ar savaan rokaam veic abortu?Vairaakus desmitus dienaa,dazhus tuukstoshus gadaa?Taatad,kas ir shii daktere?Jo reaali nogalina daktere,sieviete vienkaarshi ir pienjeemusi savu leemumu un gulj narkozee,pati nekaadas manipulaacijas neveic.
Kas ir slepkava karaa - komandieris, kas dod paveeli, vai kareivji,kas izpilda paveeli?
Kas ir slepkava - tiesnesis,kas piespriesh naavessodu, vai bende,kas izpilda naavessodu?
Nedzimushos beernu aizstaaves, varbuut labaak dibiniet kaadu biedriiba, kas pieveerstos "nogalinaashanas" jautaajumam,piemeeram, islama zemees,kur pirmo jaundzimušo,ja taa ir meitene un ja teevs to neveelas,nožņaudz un aprok.Nu,kaa jums tas patiik,kvieceejas par moraali?
Kuraa briidii saakas beerns?Vai olbaltumvielu savienojums bez sirds,kauliem,smadzeneem ir beerns?Vai spermatozoiidu nogalinaashana arii ir slepkaviiba?Vai visas kontracepcija smetodes ir slepkaviiba?Man liekas,ka skaidri ir noteikta robezha,no kuras mediciiniski embriju saak uzskatiit par beernu un no kuras aborts ir nelegaals.Liidz tam katrai sieviete ir tiesiibas pienjemt leemumu.
Debiilaas caaljumaates te nolasiijushaas un gudri spriediis par moraali.Vajag pacelt galvu augstaak par zupas katlu,tad varbuut radiisies nojeega par to,ka nav ne baltaa,ne melnaa,bet gan viss ir atkariigs no uztveres/attieksmes un tradiicijaam.

drausmas..cik tu esi pretica runas veida..tu pati neko nejedz,un galvu pasai vajadzetu pacelt augstak par zupas katlu...
ja,es uzskatu,zinu ka lai cik talu nebutu grutnieciba,ta ir nogalinasana.jo grutnieciba ir sakusies..varbut teiksi ka ne..?redz tad kad mazais bus jau divi kg,tad uzskati par bernu,vai tomer jau no pirma ienemsanas briza..redz,ja sieviete ir stavokli,un vinai sakas spontanais,tatad vina nevis zaudeja bernu,bet gan neko?tu esi mulke..
redz,ja Dievs irdevis but grutai,tad ari butu jaiznesa..nevis tik taisa abortus,un doma kad tik pec iespejas trak var vecim likties apaksa..:D

ja ir normāla ģimene stabija otŗā puse, nu tad protams, ka jādzemdē.
Bet dzīvē jau visādi gadās, pa šmigu vai kā. Nu šadam pasākumam nav nākotnes, man liekas.
protams likteņa ironija, ka kārtīgas ģimenes gadiem nevar tikt pie bērna, bet no gadijumiem sanāk atri. Kapēc tā interesanti zināt.

Tikko izlasiju neta par avārijas kontracepciju, izrādās arī tā var nenostrādāt. Nu kādas tad ir tiesības sievietei ko pārmest, ja tablete iedzerta bet rezultāta nav, un vēl saka, ka nedomā par sekā.

Tu neatbildeeji,kaada ir tava izgliitiiba?Taatad paliksim pie taa,ka pamatskolas,labaakajaa gadiijumaa kaads tehnikums.Meitene,Tu apjeedz,ka Tu pat domu loģiski izklaastiit nespeej un veel te gudri spried par to,kas ir "nogalinaat",kas nav "nogalinaat".Vai Tu savaa dziivee esi lasiijusi kaut ko vairaak par pavaargraamatu un zhurnaalu mazuljiem?Tu vispaar speej domaat plashaakaas kategorijaas?Tu zini,kas ir filozofija,eetika?Tu zini,ko noziimee izteikt savu viedokli un to arii pamatot?Vai arii Tu tikai speej nesakariigi izmest kaut kaadas nodeldeetas fraazes?Varu sadereet,ka Tu vispaar neapjeedz,ko es uzrakstiiju.Sievietes ar augstaaku intelekta liimeni un izgliitiibu gan jau apjeedz.
Seedi ar savu viiru (kas noteikti arii ir laukjis ar 9 klashu izgliitiibu),ar savu beerneli un priecaajies,ka kaads tik dumju skukji vispaar ir appreceejis.Man briizhiem veemiens naak no bezintelekta buutneem,kas par nez kaadu sasniegumu uzskata beerna dzemdeeshanu,kas ir pavisam dabisks process.Kaa arii pavisam dabiska lieta ir,ja sieviete izveelas nedzemdeet.
Gribi ar mani padiskuteet,laukjene?Tad atbildi,kas ir daktere,kas veic abortus?Vai liksim vinjas visas cietumaa,ko?

sigita līdz gadiem 30 var vēl pabeigt 2 augstākās, protams ja viņas dzīves piepildījums nav mājsaimniece (ja kas citai kam patīk tusi, darbs un sabiedrība, tas būtu mocība)
Katrs runā par to kas viņam aktiāi.
Mani satrauc, tas kas protams ir dabiski, ka par visu jācieš un jāmaksa sievietei, tā kā ja kāda izvēlas viena neaudzināt bērnu nav ko nosodīt, visas nav varones, ir arī vājuma brīzi, tikai par to nelielās.
Jā tieš''sm ksd tad ir daktere?? Nekad nebiju par to aizdomājusies, nu vienkārši viņai tāds darbs.

Pilsētā nedzīvo cilvēki ar 9 klašu izglītību ? Kas ir lauķis? Lūdzu, definē ! Nevem par bezintelekta būtnēm ! Pārāk iedomīga esi !Visiem ir tiesības uz savu viedokli. Ja Tev tiešām piemistu kaut nedaudz ētikas, tad bērnu nesauktu par bērneli un katru mazāk izglītotu meiteni no laukiem par dumju skuķi.

Un tagad sāksiem viena otru apsaukāt un nozākāt, kapēc?
Un vispār kāda bija tēma?

:D:D:D:d.lauke vari but tikai ta,kura citu ta sauc..ne,tu kludijies..man nav tikai 9klasu izglitiba..
ta ka lauke vien paliksi pati..macos Irija augstskola par dakteri..ta ka nenac te daudz strideties..varbut tev ir gruti izlasit manu teikto,tadel ka tu neproti normali lasit...
bet negribu daudz strideties..man zel tadas ka tu..es turos labak pa malu,un vidu nelienu..
es esmu gudra meitene,un ir lietas kam piekritu,kam ne..jo man tas neliekas pienemami..lai kads nebutu iemesls taisit abortu,es tam nepiekritu..nepienemu ka normalu..

Sigitai, neviens tev neliek taisīt abortu, beidz par citiem cepties, savu problēmu nav vai?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
CASH APPLICATION & COLLECTIONS SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.