pirmas dzemdibu pazimes?

Sveiki man 40 nedela ir 23 decembri. Bet es nesaprotu kadas ir dzemdibas pirmas pazimes? Gramata izlasiju aptuveni nedelu pirms dzemdibam no maksts var izdalities glotaini izdalijumi. Dazas dienas pirms dzemdibam var but ari nedaudz asinainu izdalijumu. Ka to saprast? Man jau 2 dienas ta ka biskin smerejas bet nekas nopietns. Tas nozime ka mazulis tuvako 2 3 dienu laika naks pasaule? Ludzu ludzu palidziet.....
Re: pirmas dzemdibu pazimes?

Man pirms 8 dienām piedzima meitiņa priekšlaisīgi.Man bija tā-nedēļu pirms tam bija šausmīgi ciets vēders aukšā virs ribām.3 dienas iepriekš man sāpēja cirkšņi.Un ir tik grūti nogulēt ka riebjas.

Vai tad tev nav savas ārstes pie kuras gāji??? Piezvani viņai un pajautā speciālista viedokli. Kā tu vari zināt, kas ir cilvēki, kas tev dod padomu tik nopietnā lietā???

Kad savilks vederu un saks ritigi sapet,nebus jadoma par kaut kadiem vestnesiem!!Savas dzemdibas tocna nenokavesi,

piektdien iesu pie arsta tad jautasu, bet nevaru vairs sagaidit mazuli ka gribas dzirdet tas bridis ir klat

Ja ļoti ātri gribi pamīlies bet tā tiešam mīļi ar savu mīļoto tas tev palīdzēs būs labi(Bērnam)Vieglāk dzimt.

man jau arii it kaa velk..38.-39. ned. bet jaabuut vai nu gljotu korkjim, vai kontrakcijaam, uudenju noieshanai, vai saapeem... varbuut tev tikai treninjsh veel... bet aarstam gan vajag piezvaniit, katrai tas ir savaadaak...

Sveika, Kristīne. Nu, manam dēliņam šodien ir 11 dieniņa. Dzemdības bija smagas, tad vēl bērniņam paaugstinats bilirubīna līmenis asinīs, visādi trakumi mums abiem bija - negulētas naktis, pēcdzemdību depresija utt.
Pastāstīšu, kā man bija pirms dzemdībām. Kad gāju uz kārtējo vizīti pie ginekoloģes 38 nedēļā, viņa man teica, lai esmu gatava, jo bērniņš var piedzimt arī ātrāk. Ar to arī pietika, katru dienu, katru mirkli likās, ka tūlīt, tūlīt būs, bet nekā. Daudz netrūka, lai draugs sajuktu prātā. Šajās divās nedēļās man vakaros, kad gāju gulēt pa reizēm iesāpējās vēders (tādas pašas sāpes, kā mēnešreižu laikā - sāpīgas, arī pa dienu šad un tad iesāpējās, bet tādas izteiktas sāpes tomēr bija vakaros. Tad 38 ned. beigās, 39 ned. sākumā nāca no maksts nenormāli daudz izdalījumu (tādas kā biezas, baltas gļotas - 3,5 dienas). Tad 39 ned. beigās sāka sāpēt galva un, tad (dzemdības bija paredzētas 10.12.) 08.12. naktī atkal sāka sāpēt vēders, bet šoreiz tā vairāk, sāpīgāk un palika slikti - daudz netrūka, lai apvemtos, es protams nelikos ne zinis, jo domāju, ka tā tam arī ir jābūt, jo ārste teica, ka grūtniecības beigās tas esot normāli. Nākošajā dienā atkal gāju uz kārtējo vizīti (09.12.), pastāstīju, ka vakar sametās sūdīgi ap dūšu, sāpēja vēders utt, viņa izmērīja spiedienu (spiediens bija paaugstināts) un teica, lai vien dodos uz dzemdību nodaļu. Zvanīju draugam izstāstīju par vizīti, centos viņu pierunāt, ka braukšu rīt, bet nu nekas nesanāca, viņš teica, lai dodos uz dzemdību nodaļu nekavējoties. Tā kā nekas cits neatlika sakrāmēju somas, aizgāju uz veikalu sapirku visādus našķus, domāju, ka slimnīcā varēšu atpūsties - saēsties utt, izbaudīt šo pēdējo dienu. Bet, te tev bija .......... parakstīju papīrus, tad prasīja kādas sūdzības - izstāstīju. Teica, lai nākot uz gultu apskatīšot, tad viņa saka - MEITENĪT JUMS DZEMDĪTE JAU IR VAĻĀ 2 CM, ŠODIEN-TAGAD UN TŪLĪT BŪS JĀDZEMDĒ. Es biju šokā vispār nekā vairs nesapratu. Tad viss notikās ātri, man turpat uz gultas izlaida, pārdura ūdeņus. Tad, nu sākās īstās dzemdību sāpes - tas bija traki, teicu, ka gribu nomirt utt. Tā es tur gulēju un mocījos 5 h ..........
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SOFTWARE ENGINEERS
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-10-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.