klepus grūtniecības laikā

klepojot saspringst vēders un iesāpas :( vai tas ir normāli??? ko lai dara, lai klepus ātrāk pāriet, vai drīkst lietot dabīgus sīrupus, ko var nopirkt aptiekās?
Re: klepus grūtniecības laikā

Labāk jau pakonsultējies ar savu dakteri, ko drīkst lietot un ko nē. Viņa zinās labāk ko ieteikt. Bet par to iesāpēšanos, man 5. mēnesis un reizēm nošķaudoties, tā iesāpas vēders, ka negribot iekliedzos :)
Galvenais daudz C vitamīna, medus. Vari padzert karstu pienu ar medu, tas mīkstina klepu.

paldies bulka :) laikam jau tā ir, ka vēderā ir lielas izmaiņas un viss strauji aug un stiepjas, līdz ar ko pie sasprindzinājuma un stiepšanās var just sāpes

Man izdevās atkost, ka tad, kad šķauda vajag turēt degunu ciet, tad nesāp vēders. Klepošanai vēl nav izdevies atkost sistēmu. Tagad arī esmu klepu saķērusi un man aptiekā iedeva homeopātisku sīrupu, kurš ir tīri labs. Vismaz pamazām paliek aizvien labāk un jau atklepoju. Bet sāp tikai no tā, ka puncis aug un viss tur stiepjas.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Noliktavas vadītājs/-a
Loģistikas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PERSONĀLA ATLASES VADĪTĀJS/-A
Orange Group Baltic SIA
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.