deguna asinosana

milas maminas padalieties ludzu pieredze, ja deguns asino grutniecibas laika, tam ta jabut? Nav parak liela asinosana, bet tomer, ja, ir taka tads reibonis.
Re: deguna asinosana

vakar, brauct taalsatiksmes autobusaa, man liekas, kaadu puslitru notecinaaju :))

pamēri asinspiedienu, avrbūt tev augsts asinspiediens, ja tā, tad jāiet pie ārsta...

Man deguns asinjo nu gandriiz vai katru dienu un spiediens esot normaals, un daktere teica, ka taa meedz buut, jo degunaa gljotas paliek sausas un nez kas tur veel.

Tur jau ta lieta ka es ar biju pie arsta un spiediens loti labs, tad jau nav iemesla satraukties!

man arī deguns sauss ka tuksnes pašlaik pārgāja,un asiniņoja arī 2 ned atpakaļ

Nu jaa....... man pateica, ka zems spiediens, kaut arii vienmeer ir bijis ideaals. Veel panjeema asinsanaliizes, atnaacu maajaas un saaka asinjot deguntinsh mazliet..... :)) Bet cik zinu, tas ir normaali.....

pēc pieredzes zinu,ka asiņot var arī smaganas(pēc zobu tīrīšanas),tas tāpēc,ka asinsvadi kļuvuši jūtīgāki,tuvāk ādas virsējam slānim.deguna asiņošanu man ietekmēja arī karstums(puncis liels,elpot grūti,karsti-tad arī asiņo,bet pārgāja divu nedēļu laikā:)

man asins spiediens normaals, bet tik un taa periodiska suuce degunaa ir :) it kaa jau traucee tas , ka asinis taks piekalst un aizkalst tas deguns, bet tad taa kaartiigi jaaizshnauc un viss.

Man arī tagad pārsvarā ir tāds aizlikts deguns (aizķepis) un šņaucot katru reizi ir asentiņas. Spiediens normāls un smaganas arī neaseņo. Tā kā es domāju, ka tas ir pavisam normāli, piederas pie mūsu stāvokļa.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Jurista palīgs/-dze (alga līdz EUR1000 bruto)
Finanšu kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
MAG metinātāji/-as
ar atslēdznieka iemaņām

Karstās vakances
Visas vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.