41 grutniecibas nedela

Nu jau driz bus nedela, ka noteiktais dzemdibu datums parstaigats. Biju pie arsta, teica, ka viss berninam kartiba. Nozimeja uz slimnicu pec 5 dienam, ja lidz tam nebus. Dzivoju Skandinavija, tapec gribeju pajautat, ko dara Latvija saja situacija, cik biezi jaiet pie vecamates/ arsta, ja termins parstaigats?
Re: 41 grutniecibas nedela

katru dienu iet un klausities, ka mazais tur rosas;
gribi atrak piedzmedet- se tev receptiites:
1) pamazgaa logus- uz augshu stiepjoshas kustibas
2) nonem aizkarus un liec mazgat
3) sex- loti labi palidz pedejas nedelaas, kad viss jau piegriezies;
Nu, kas vel tur bija? velas karinaashana- resp- staiga uz pirkstgaliem ar rokam aughaa un driz bus;
pec tam pasaki- kura metode nostradaja :)
turies;

1) 41 ned nav paarstaigaats. Paarstaigaats ir no 43.ned
2) man druzhaki kad ap 40 ned apnikaas, taa teica viiram -nu ko teet, sariikojam kaartiigu seksvakaru. Sariikoja i siikais to pahsu vakaru bija klaat :)
3) ja nesaakaas dzemdiibas- stimulee, kaa visur :)

Rīcineļļu vajagot iedzert. Bet nepieņem šo padomu bez pārvaicāšanas gudrākiem.
Sex ar varētu līdzēt.

ricinellu- neee, saksies dzemdibas un dabusi vel zalja uz poda skraidit; trakaa!

vel ari 42 gr.nedela demdet neskaitas parnesata grutnieciba. Gan jau bebis pats zinas, kad sagribesies pamest tavu punci. Satraukumam nav pamata.

pameegini kaadu glaazi laba sarkanviina. man tiesi dienu pirms dzemdiibaam sanaaca draudzenei jubileju svineet.. viins paliidz.. pusi no laika maajaas noguleeju un pat nenojautu par notiekoso:)

Ja masai ar palidzeja glaze alko un dejosana tada mieriga tempa, bet ricinellu gan ne dulla, ta tak izraisa momentalu caureju-to dod pirms vedera dobuma operacijam!

1. Parliecinies vai tev laiks ir noteikts pareizi un tad eksperemente ar dejam, sexu utt

Labaak neeksperimentee.GAn jau mazais zinaas,kad dzimt.Man arii bija noteikts datums,kad jaaierodas slimniicaa uz stimuleeshanu,ierados,bet stimuleet nevajadzeeja,mazais pats saprata,ka nu ir ziepes,ilgaak vairs puncii uztureeties nevarees.Nevajadzeeja iet pie arsta katru dienu.
Veel esmu dzirdeejusi,ka var padzert nospu,lai sagatavotu dzceljus,bet uz savu galvu labaak neko nedari.

Sekss palīdz. Vīrieša spermā ir vielas, kas analoģiskas dzemdību stimulatoram.

Es atkal uztaisīju mājās lielo tīrīšanu un tad jau vakarā sāka sāpēt... Uz augšu rokas gsn nevajag cilāt un aizkarus likt, kā te iepriekš tika rakstīts!!!! Bērns var sagriezties puncī ščērsām (man tā bija)...

Jautaju arstei, ko varetu darit, negribas stimulesanu:(( Vina teica, ka esot milzum daudz veidu, bet..nevajag akstities ar dabu, kad bus tad bus. Ja slimnica stimule, tad vismaz palidziba ir turpat uz vietas. Tad nu jagaida... Ta katru dienu eju staigat pietiekami lielus gabalus ar sunuku, aktivi dzivojam, gan tiru maju..par sex gan domat negribas:)))

Grutniecibas kursos stastija, ka palidz- sekss un vel krusu galinu kairinasana.

Un rokas tiesam labak uz augsu necelt- visu grutniecibas laiku...

Zinu ka Vacija pec termina iestasanas katru 2. dienu jaierodas vizite pie arsta.

41. nedeljaa berns vairs nevar nekur sagriezties- vietas pa maz;

galvina ir nostiprinajusies un veders noslidejis. jagaida. Uh, jau vairak par nedelu pari:( Visi radi un draugi suta milzum daudz iszinu un jauta. Sakam, kad bus, tad pavestisim:))) Nekur talu no majas ari negribas projam braukt, bet nekadu prieksvestnesu dzemdibam ari nav. Noteikti saksies loti peksni. Stimulacijas laika jagul, vai ne??? Cik ilgi? Jo man ir lielas problemas nogulet uz muguras.

Vanna, tāda riktīgi silta :)) un vīns, oi kā izspruka :))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tirdzniecības centra vadītājs/-a (Liepāja)
TN Kurzeme

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PERSONĀLA ATLASES VADĪTĀJU
Orange Group Baltic SIA
Konkurss beidzas 2014-11-23

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.