veikals "Bernu mode"

Sveiki visiem, gribu padalities kur var nopirkt bērnu drēbites par smiekligam cenām, Jasmuizas iela 9a, tas ir Pļavniekos, netālu no veselības centrā ir atverts bērnu veikals ar mazlietotam drēbitem. Cik es biju pārsteigta ar kvalitāti un cenām!kvalitāte ir superīga un cenas tiešām smiekligas. Rāpulisi samtas un kokvilnas, visas krāsas un cenas no 1.80 ls līdz 2.30, džinsu bikses no 2.5 līdz 2.80, visādas jaciņas, kleitiņas, maiciņas un tt. Cik es redzeju, apgerbi viniem ir no dzimšanas līdz 10 gadiem.
Re: veikals "Bernu mode"

Evgenija .ŠAJA VEIKALA SAKARIGAS LIETAS NOPERKAMAS PARSVARA TIKAI MEITENITEM LIDZ 2-3 GADU VECUMAM CENAS IR DAZADAS SAKOT NO 1.20 par T-krelu un meitenu dublonkam no 4-9.50.RAPULīSI VIENVEIDīGI PARSVARA TIKAI TADI KURI SAPOGAJAMI UZ MUGURINAS,KAS ZIDAINITIM IR LOTI NEERTI.NESASKATIJU KA CENAS IR SMIEKLIGAS,CENAS KA JAU JEBKURA BERNU KOMISIJAS VEIKALINA VAI HUMPALU BODITE.ZENIEM IZVELE MAZA,PARSVARA BODIKI UN VIENKARSAS BIKSES PAR LETU NAUDU.TAD JAU LABAK AIZIET UZ KELDISA IELU 9 KUR ARI LIDZIGA HUMPALU BODITE KA JASMUIžAS IELA TIKAI TUR PRECES DAUDZ SAKARīGAKAS UN MODERNAKAS.

Sveiki,

biju Jasmuižas ielas bodītē. Tā kā man tieši interesē meiteņu drēbītes vecumam līdz 2 gadiem, tad par piedāvājumu biju ļoti apmierināta! Nopirku "lācīšus", kādus biju meklējusi - samta, ar pēdiņām, pogājamu priekšā no pašas augšas līdz apakšai pa vienu staru, garām piedurknītēm. Par 4 ļoti skaistiem rāpulīsīem (Bija Coco firmas un Marks&Spenser-ļoti kvalitatīvi, nenomuļļāti un smuki) samaksāju 6 latus. Aizgāju apmierināta.

Meklēju bodīti Keldiša ielā 9, - neatradu. Agrāk esot bijis 9a, bet ir aizvērta.

Tad biju bodītē "Mimi" Keldiša ielā 8 (diezgan grūti atrast). Tur piedāvājums ir plašākai vecuma grupai (ne tikai bēbīšiem) - vairāk apavu, arī rotaļlietas, somas. Bēbīšiem rāpulīši bišku dārgāki. Bija vairāki bēbju ziemas āra kombinezoni par cenu 5-12 latiem (izskatījās nevalkāti). Nopirku samta jaciņu par 2,50 (arī izskatījās nevalkāta). Ļoti laipna apkalpošana, - var pieteikties pakalpojumam - sms par jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm, pievedumiem.

Nu, tā :)

PS-aicinu padalīties par saviem labiem pirkumiem, un varbūt kādai noderēs mana pieredze :)))

bet man savukārt nepatika pārāk uzbāzīgie pārdevēji "MIMI" veikalā Keldiša ielā kuri gatavi izlīst no ādas bez maz vai izgērbties pliki ,lai tikai es ko nopirktu.

pliki vai apģērbti, bet man ir ļoti svarīgi, ka pārdevēji iespringst pircēju dēļ. citādi brīnos, ka daudzos veikalos, arī lietoto apģērbu un apavu (piemēram, uz Lāčplēša un Avotu stūra), sajūta kā padomju laikos - telefonu nedrīkst lietot veikalā, meklē un rocies pats, lai kaut ko atrastu - sajūta, ka viņiem manu naudu nevajag. nekas, gan jau krīze izmācīs:)

man personigi ari nepatik,ka pardevejs megina tev ko piedavat neesmu akls un pats veikala atradisu sev kas vajadzigs.Ir bijUSI gadijumi ,kad esmu aizradijis pardevejiem,lai nomirinas neesmu akls.

MAN PAZISTAMA KOLEGE SONEDEL APMEKLEJA AUGSTAK MINETO LUPATU VEIKALU PLAVNIEKOS , PARDEVEJS TAJA DIENA BIJA PAJAUNS NELIELA AUGUMA KALSNS VIRIETIS KURS PIEKLAJIGI PAINTERESEJAS KO TIESI VINA MEKLE,KAD SANEMIS ATBILDI VINS NESKAITAMAS REIZES MEGINAJIS PIEDAVAT MEITENU DREBES,KAUTGAN REDZEJIS KA KOLEGITEI BLAKUS STAV PUIKA.PROTAMS MANA KOLEGITE BIJA NEIZPRATNE PAR SADU RICIBU.VINAI SKITIS PARDEVEJS TADS JOCIGS ,BET NE UZBAZIGS.

Tieši pagajuša nedeļā biju veikala „MIMI” , vajadzēja meitai nopirkt jaciņu un bikses, atrast tur neko nevarēju, cenas ir ļoti dārgas, pēc tam aizgāju uz „Bernu modi”, nopirku gan jaku, ga bikses, gan maiciņas, samaksāju par 5 mantam ap 10 latiem. Loti labs veikals, man patika. Atmosfēra ir nēka parasta hupmala, kur viss kaudzem. Visas drēbes skaistas u tīras. Iesaku! Īpaši topojošām mamiņam, kad vajag pirms dzēmdibām pirkt daudz drēbes. Rāpuliši tur bija pat ar birkām...Labs veikals!!!

Mimi veikalu apmeklējam bieži, saņemam sms un e-pastus par jaunākajiem piedāvājumiem un vienmēr atrodam kaut ko interesantu. tagad tur ir ļoti skaistas tamborētas meiteņu cepurītes ar puķēm, hello kitty kaķīti. savukārt Bērnu modē ir tikai humpaliņas, nav apavu. un cenas MIMI nemaz nav dārgākas, es nopirku rāpulīšus (pilnīgi nevalkāti), body pa 0,20Ls, šuvēju šūtu plāno kombinezonu, šūtu cepurīti ārā iešanai, viss kopā 8,90 Ls. Un dabūju končiņu, jo tur vienmēr bērniem dod baloniņu un māmiņai končas:)

Izskatas pec razborkas, kur Bernu mode puce sev spalvas uz otra veikala rekina;))))))
Re: veikals

Ko jūs te maļat nezinīši aizejiet paši uz Keldiša ielu Mimi un pārliecinieties,ka cenas tur dārgākas nekā Bērnu modē.Starpcitu blakus Bērnu modei atvērts jauns bērnu komisijas preču veikals,turgan tads tukšums valda pagaidam cenas ka Bernu mode.

sau bernu gerbt lietotas lupatas :o
nu ne.

To Mona
es labāk pirksu skaistas drēbites savam bērnam humpalā, kuri ir laba kvalitāte un gandrīz jaunas, nevis jaunās tirgū šausmiga kvalitāte, pēc mazgāšanas kurie izskatas ka lupatas...un par naudu starpību kas sanāk nopirkšu bērnam kaut ko garšīgu :)

humpalas vislētākās ir Humanā, kur ir normālas, modernas, maz valkātas drēbes. Bērnu modē un Mimi cenas līdzīgas, bet Mimi ir arī jaunas lietas, bērnu mēbeles. veikals blakus Bērnu modei tukšs.

Aizkrauklē ir veikals DGS kur zīdaiņu drebites jebkādas maksā- 0,50 bet bernu 0,70 . Ārkārtīgi plaša izvēle - zīdaiņu drebītēm kvalitāte ar laba!

Maija tas nav tas tas pats Degas vai DGS?

Veikalā Jasmuižas ielā smird pēc kanalizācijas.

Mimi bodīte Pļavniekos Keldiša ielā 8 tagad ir pārtapusi par labdarības veikaliņu! Ikviens var nākt un atnest sava bērna vairāk nederīgās mantas un 1:1 apmainīt pret to, kas vajadzīgs tieši jums! Var mainīt arī apavus, bērnu rotaļlietas uc.

Turklāt Mimi mājā darbojas ne tikai bērnu lietu bodīte, bet arī labdarības programma "Māmiņa brīvsolī", kas palīdz māmiņām ar maziem bērniem un arī "Prātnieku darbnīca" - ārpusskolas nodarbības bērniem!

Gaidīsim māmiņas, vecmāmiņas, tētus un vectētiņus otrdienās un piektdienās no plkst. 14:00 līdz 17:00 Keldiša ielā 8. Visas Mimi mājas labdarības programmas ir bez maksas.

Vairāk www.draugiem.lv/mimimaja. Mimi mājas darbu organizē labdarības fonds Verus (www.verusfonds.lv).

Ilze
Mimi mājas vadītāja
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-09

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.