mannā biezputra

Es kaut ko bišķi nesaprotu par to visu ažiotāžu par piena produktiem māmiņas ēdienkartē, kad baro mazuli.Ko tad īti es varu ēst? Pienu nevar, kefīru (parasto) it kā ar ne, jogurti-nav dabīgi utt. Un beigu galā vai tad mannā biezputru ar vairs nevar ēst un pie citām putrām ar nevar likt klāt pienu? Es nesaprotu... Kas tad bebim notiksies? Varbūt kāda var apsakidrot??? Es, piem., ēdu mannā biezputru rītā, vakarā, man riktīgi garšo.. Tad iznāk, ka man ar šo ģelu jāpiebremzē? Es tak domāju, ka putriņas - tas ir veselīgi...
Re: mannā biezputra

nevajag paarspiileet,es baroju beebi ar kruuti un arii uzturaa lietoju dazaadas biezputras,vaariitas pienaa,eedu jogurtu,biezpienu,kefiiru pienu.,ja pasai nepuus veederu no piena produktiem,visticamaak beernam arii nepuutiis,eed drosi,varbuut tiiru pienu lielos daudzumos nedzer.

pirmo meenesi es arii shitaa stresoju un nesaprotu, ko vispaar es driikstu eest!! jo runaa ne tikai par pienu, arii daarzenji un augkji redziet ir shausmiigi slikti, beernam buus pumpas, alergjijas utt.. shitaa es meenesi noseedeeju uz riisiem uz vaariitas galjas un sapratu - pietiek njemties, beernam tachu vajag normaalu pienu. tagad eedu pilniigi visu (un daudz :) ) un paldies dievam nekaadu problemu!! taa kaa skaties kaa reagee tavs mazais un neliedz sev neko!!

Manai Peciņai jau otrais mēnesītis,no sākuma arī praktiski neko neēdu, ne saldo, ne trekno,ne ceptu...un konstatēju,ka tas viss ir tiešām pārspīlēts,kad ēdu vārītos kartupelīšus ar biezpieniņu un tt.,bēbis brēca kā traks,mocījās ar vēdergraizītēm.Tagad ēdu visu pa druskai un bērns ir mierīgs.Ja jau grūtniecības laikā ēdu visu,kāpēc tad tagad būtu no kaut kā jaatsakās, bērns jau pierada.Protams, nav jārij čipšus pakām,marinētus gurķus burkām,vai apelsīnus kilogramiem...bet, ar mēra sajūtu var visu pa druskai.Tā,lūk!

Es vairā vai mazāk ēdu visu. Manam bēbim tikai nepatika zirņi. Es ēdu prātīgi, bet visu.

Par to piena aizliegšanu gan mammai, gan bērnam ir absolūts ārstu pārspīlējums un pie tam bez paskaidrojuma un pamatojuma. Vismaz mūsu bērnu daktere neko nevarēja šajā lietā pamatot, tikai noplāta rokas "Nu, nevajaga un viss..." Kas tā par atbildi?

Par mannā putru. Tā ir tikai un vienīgi saldais ēdiens. Mannā nesatur nekādas vērtīgas uzturvielas. Tāpēc arī bērniem tā ir dodama tikai kā saldais ēdiens.

Nesaprotu, kapec nedrikst pienu dzert? Pirmo reizi kaut ko tadu dzirdu! Es gan edu visu, kas kustas un kas nekustas :))) Pat shampi iedzeru par godu mazajam! Nekada vaina! Es uzskatu, ka bernam radisies alergija tieshi tad, ja mamma needis! Bebuks nebus pieradis pie augliem vai darzeniem un kad pirmo reizi bebuks edis tos, tad nu organisms ari negativi reages!

Pilnīgas muļķības! Vari ēst visu,kas vien neizraisa mazajam alerģiju vai puncīša problēmas.

kad padod biezputru
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kompānijas pārstāvis/-e Latvijā
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS TO REPORT SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.