Pēc dzemdībām

Sakiet, lūdzu, vai ir jāsāk uztraukties, ja pēc dzemdībām parādās 37,2 temperatūra un liekas, ka ir stiprāka asiņošana?
Re: Pēc dzemdībām

Ja temperatūru mēriji padusē, tad viņu arī var uzsilt no krūts, ja tev ir daudz pieniņš, ja mēriji rokas locītavā, tad pavēro gan lai neceļas augstāk pa 38, ja ceļas ,tad gan ātri uz slimnīcu! Vēro arī krūtis, lai nepaliek cietas un sāpīgas, no viņam arī var celties temperatūra! Pret temperatūru var lietot paracetamolu. Man arī pēc dzemdībam bija temperatūra, īpatnēji bija tas, ka viņa pacēlas pēc bērna pabarošanas, augstākais līdz 37,5 uzkāpa. Neviens tā arī man nevarēja pateikt no kā, pati pārgāja, pieļauju domu, ka organismam bija pa lielu slodze.

Paldies par padomu.Mani jau te sabaidīja, ka varētu būt asins saindēšanās, vai kas cits :( Nu vēl pavērošu!

Man arī bija paaugstināta temp. pēc dzemdībām. Tā uzkāpa līdz 37,5 un pārgāja aptuveni pēc 1 ned. pati no sevis. Laikam organisma reakcija uz pārslodzi.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Nekustamā īpašuma attīstības projektu direktors/-e
Uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DESKTOP SUPPORT ANALYST
NASDAQ OMX Riga
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.