Fenhela teja

Sveikas,varbut,kada var padalities pieredze.Manam puikam ir 2 nedelas un vai var tik atri sakties kolikas.Pie pupa edot raujas nost un iesnukstas,gul diezgan nemierigi,iecikstas ik pa laikam.
Gribeju pajautat vai Hipp fenhela tejina tiesam kautko palidz bebim,jo uz iepakojuma rakstits-tejas DZERIENS.
Un ka ar to espumizanu,vai vins ir japilina karote un tad jadod bernam,ka labak pirms vai pec esanas?
Re: Fenhela teja

Kolikas var sākties šajā vecumā. Sākumā fenheļa tējiņu pamēģini padzet pati un pavērot, vai līdz un tikai tad, ja nepalīdz, vari piedāvāt mazulim ar tējkarotīti ielejot mutē, tik skaties, lai nav karotītē pa daudz un lai neaizrijas!!!
Espumizanu vai sab simpleks iepilini karotītē un tad ielej mazulim mutē pirms barošanas!!!
Pirms barošanas mazuli paturi uz punča, lai gāzītes iziet āra. Vēl var celt kājiņas pie punča, arī lai gāzītes iziet ārā, taču tās ir jāceļ klāt kā taisot "svecīti", kad bērna svars paliek tik uz lāpstiņām - nebaidies, viņam nekas nenotiks, tā ir Klaudijas Hēlas metode!!! Vari pamasēt punsi apļveida kustībām pulksteņa rādītāja virzienā, vai pielikt siltu termosu vai siltu autiņu pie punča!
No savas pieredzes varu teikt, ka arī sākumā devu zāles, līdz aizdomājos par to - cik tad ilgi tas bērns var dzīvot uz zāļu rēķina un sāku dot retāk un secināju, ka neko daudz jau tās zāles nepalīdz, tikai tīri man pašai psiholoģiski, ka dodu!!! Vislabākie tomēr bija vingrinājumi, kurus tev rakstīju!!!
Lai veicas!
Re: Fenhela teja

Espumizan - ~15min pirms barošanas.
Re: Fenhela teja

tikai ne granulēto hipp tēju,man daktere pilnīgi to aizliedza,jo kas tur varot būr par dabiskumu,pate nopērc beramo un vāri,manējai ar bij kolikas,espumizan vari droši lietot,es devu kā man sanāca pirms vai pēc,nav īpaši lielas nozīmes.Kolikas ir kad bērns nepārtraukti bieži raud:)
Re: Fenhela teja

pie neirologa jāiet!
Re: Fenhela teja

Kadel uzreiz pie neirologa?
Re: Fenhela teja

linda tikai pajokoja, neņem galvā. manam mazulim arī ap otro nedēļu sākās vēdersāpītes. izmēģināju daudz ko, bet sapratu, ka daudz kas arī nepalīdz. iesaku apbruņoties ar pacietību. manam mazulim ap 1 mēn. viss kolikas beidzās. esmu dzirdējusi, ka mazuļi, kas piedzimst lieli (man bija 4700g) tiem sākumā viss notiek ātrāk, tajā skaitā arī kolikas.
Re: Fenhela teja

Jēe, viss mums ir tik indīgi pareizi komercializēts... Bēbji dzima arī pirms fenheļa tējas. Latviešu bebjiem it labi palīdz ķimeņu tēja. Iedomājies tik vienkārši, aizmirsti un nepopulāri... Pati arī padzer ķimenes, palīdz piena daudzumiem, regulē zarnu traktu. UN NEĒD VĪNOGAS!!!!
Re: Fenhela teja

mans ar tam zalem neuzticas un nekad nav uzticejies, tad jau labak padzeram dabigas tejinjas, ka jau Kate teica, ari kjimenes tiri labi iedarbojas, fenhelja teja nu ta, bet ir vieni saldi pilininji, bet tas mums pedeja gadijuma - Sab Simplex (ta laikam saucas) Tad dazjkart uztaisam, gan upenju gan mellenju tejinjas, bet ljoti vieglas, jo ka zinams mellene palidz vederinjam. Lai gan mums kolikas sakas jau pirmaja nedeljinja, bet nju jau ir oki, aizvien retak, tagad mums bus 2 meneshi!;)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.