LV var militāri aizstāvēties pret RU !

tas izdarāms. tikai jāsaražo vairāki tūkst. bezpilotu kamikadzes. un apdraudējuma gadījumā ar tiem izravēt visu kas kust robežas tuvumā. un ja vajag, arī tālāk.
Re: LV var militāri aizstāvēties pret RU !

Ja tāds idiots - kā tu - sajauc vienīgo iespējamo sabiedroto un partneri ar rietumu reptiloīdiem, tad tev vispirms pie ārsta jāiet - kāpēc esi tāds idiots. Ru Kaļiņingradā ierdarbinās EMI caur satelītu pārklājot LV teritoriju un tavi lūžņi apkritīs ar izdegušu elektroniku. ČIKS.

tu esi djebils, jo tad jau krievu verķi pirmie apkritīs. un EMI tik jaudīgu, ka pārklātu LV, ra(i)dīt nevar.

jā, un nav dārgs tāds aparāts: dzinējs, sauja mikroshēmu, spainis explozīva- un gatavs:DDD

gruzija ari iedomajas aptuveni lidzigi, ar visu amerikas tehniku dirsa bija tev hitlera sindroms,brauc pie daktera

gruzini nav nekad iekarojushi krieviju
latvieshi to ir izdarijushi vairakkart.
ta ka tas vanjkas samochit nebutu problemu.
mans opis pus krieviju izgrieza strelnieks budams man vajadzetu otru pusi piebeigt :))))

latvias karaspeks gruzijas 1 procenta nav verts ,bet karu zaudeja 3 dienu laika pie tam sava teritorija,krievija vienmer savas teritorijas bus spejiga aizstavet

krievi nekad neko nav varejushi aizstavet :))
man stipri vienaldzigi gruzini ar visu stalinu.
es zinu kadi ir musejie.
protams ar tadiem iznemumiem ka dauris kas spejigs tikai sudus est un uz savejiem smirdet.

n/a es jau neesmu valdibas plukata kas iznicina savus tautiesus,bet spriezot pec tavas sauras pierites laikam esi genocida seksa rezultats

dauris uzreiz izgaismojas krieviska butiba lai gan labi raksti latviski :))
kas ir kompleksi spiezh?

krievs neesmu,es tikai objektivs,bet musu valdiba nav pat par mata tiesu labaka par krievu.

Jā, N/A prātiņ nāc mājās, mūsu armija 5 tūkstoši, labākajā gadījumā, pluss dažas ļotenes un pāris helīši, strelniekos bija, pēc dažādiem resoriem no 30-100 tūkstoši latviešu un neviens Krieviju neiekaroja, sreļķi bija Impērijs armijā, kur vēlāk pēc 1917.gada pievienojās boļšavikiem, līdz ar to arī Staļinam.
Ko šie 5 tūkstoši var izdarīt, protams, var cīnīties, kā lauvas, bet cik ilgi???
Lai novestu visu līdz kautiņam, tā nav liela māksla, bet lai noturētu mieru, draudzīgas, kaut neitrālas attiecības ar saviem kaimiņiem, tur vajag prātu, ieguldīt darbu, tas tiešām ir grūti.

lai uzbrūkot uzvarētu , vajag 10 uzbrūkošo, pret 1 aizstāvošos latvieti, ko pierādīja piem. Kurzemes Katls.
LV ir vismaz 100 000 latviešu veču , kuri grieztu stobrus pretī- tātad vajag vismaz 1milj. pretinieku. un NATO ir mūsu pusē !

Tu esi tik debils un tāds kretīns, kad ieslēgs EMI, bet to jau darbina uz mazām jaudām kā klimatisko un seismisko karu, tad augstākie ilumināti-reptiloīdi vnk aizies savās pazemes komunikācjās, kur jau tāds līmenis un rezerves, kādas tādam idiotam kā tev FZSS pat sapņos nerādīsies, lai vai kā fantazētu. Un kad šie izies, tad būs palicis 1-10% no debilajiem civilajiem, kas kalpo šai sistēmai.
FZSS esi tik debils, ka tev daunam to nesaprast, mošh sapratīsi, kad notiksies. Tad, kad būs par vēlu. Savus bezpilotņikus vari sev dirsā laist.

---> too tu esi krievs?
ja ja, tad tas attaisno tavus apsurdos komentarus.
bet ha ne tad tev steigshus vajag maukt pie psihiatra, tici man vinsh var palidzet, un ari tavas idejas uzklausit.

Aha - vēl viens lohs par absurdu - tad losīt neesi nevienu dienu manījis, ka arī virs mūsu galvām, jau no pērnā gada pavasara, kaisa bārija un alumīnija sāļus un sagatavo atmosfēru un augsni labākai elektrovadāmībai, lai varētu nospiest EMI pogu un te viss notiktos, arī tu vari sev palaist bezpilotņikus vienā vietā un rūcināties tandēmā ar FZSS. Idioti esat abi. Zombji. Hipnotizētie bioroboti.

tatad ja mes zinam vairak un spriezham logiskak par tevi tad esam idioti :D
tev gadijuma nav ljeno4kas sindroms? :D

Ja tā būtu, tad jūs nebūtu idioti. Ja zini vairāk - varbūt nosauksi laiku, kad būs pirmais trieciens ???

pirmo triecienu FZSS un N/A (kuri izskatās pēc vienas personas) dabūs dibenā - kad atnāks medmāsa ar šprici:DD

no vienas puses mani superigi uzjautrina shie aksti ar savam super puper sazverestibam, kuras es dzirdu jau gadus 30 vismaz.
no otras puses skumdina tas kad tie asprashi raksta latviski.
man negribas ticet kad starp letiniem ir tik aprobezoti cilvecini,
tadel mierinashu sevi ar domu
kad tur raksta krievi kas labi iemacijushies rakstit latviski.

klau, N/A ! izstāstīšu kā pārkrievot latvieti/latgalieti. man bija kaimiņš(atstiepa kājas sen), kurš reiz stāstīja , ka radio klausās krievu valodā. es mērenā šokā brīnījos. šis man paskaidroja ka latviešiem par gudru tā runāšana, bet krieviem tā runa vienkāršāka, viņš nevarot saprast (koncentrēties)! redz, kā- pārkrievot vienkkāršāk zemu intelektu !

Tava rusofobija ir neaprakstāma:DD

es nesaprotu vienu lietu.
jebkursh arzemnieks iebraucot LV pec pus gada runa Latviski.
ja krievs dzivojot seit gadiem nevar iemacities Latviski tad to nedrikst pieminet?
vai tiesham krievi ir tik garigi atpalikushi kad butu jauztver pashu par sevi saprotams kad vini nevar iemacities valodu?
tiko kads to piemin ta ir rasists nacists fashists, rusofobs un tt ....
jocigi sanak....

es neesmu rusofobs, bet R(!)usofobs :D

Kapē jeņķi arniju taisās izvest no afgāņiem? Tāpēc, ka dos nāsīs maskaļiem. A tas savukārt nozīmē, ka Latgalē būs karabāzes Maskavai pie pašas pakaļas, tapē tur tagad tukšs paliek. Nogāzīs maskaļus, dabūs teritoriju un resursus, stratēģisko izvietojumu, tad kapitālisma krīze tuvākajā laikā tiks atrisināta ar izaugsmi, galvenais vaņku noslaktēt, kurš to neatdod Sema badamirām. Man liekas, ka šie, tāpat kā Napis un Ādolfs savulaik apdirsīsies. Sūdi un jokas būs, bez tiem vairs nekā, ne velti Runganoss pikst jau pusotru gadu, ka pensiju nebūs. Un nebūs ar. Un masoņaga Grūtaps bulšicus raksta.

es par mamikinu un vina parraidem biju samera skeptisks bet vina raksts par braucienu uz maskavu liek mainit domas :D
http://rus.tvnet.lv/novosti/kommjentariy/193166-eto_moskva_starichok_a_chjo_ti_hotjel
Vinam ir taisniba, vajadzetu visus musu neapmierinatos krievus aizsutit ekskursija uz krieviju :D
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Grāmatvedis/-e
UPRENT būvtehnikas nomas kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
PROF.LV
Konkurss beidzas 2014-09-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.