Tuvojas "Jaunais gads" jeb, precīzāk, Jēzuļa apgraizīsanas svētki

Tā mūs ir apkrāpušas..."dižciltīgās" ģimenītes
Kunga prezentācija templī (apgraizīšana) tiek svinēta 2. februārī - Sveču dienā

Bērna Jēzus apgraizīšanas rituāls saskaņā ar jūdu reliģijas noteikumiem notika 40-tajā dienā pēc piedzimšanas. Baznīca šo notikumu atzīmē 2. februārī, un šos svētkus tautā sauc par Sveču dienu. Ebreji un musulmaņi joprojām stingri ievēro šo tradīciju un jaundzimušajiem zēniem veic rituālo apgraizīšanu.
Rodas tāds iespaids, ka šeit komentārus raksta kaut kādi puņķaini pusaudži, nevis nopietni cilvēki.
Re: Morim

Nemuldi! Ebrejiem apgraizīšana ir 8 dienā pēc piedzimšanas!!!!
Re: Morim

Nejauc!!! Ebreji nav musulmaņi!!!
28. Ebreju apgraizīšanas noslēpums

28. Ebreju apgraizīšanas noslēpums


Kas ir apgraizīšana? Apgraizīšana ir puisēna dzimumlocekļa priekšādiņas nogriešana. Kāpēc ebrejiem apgraizīšanu izdara ASTOTAJĀ dienā pēc dzimšanas? Kāpēc tieši astotajā, nevis piektajā, simtajā, vai tūkstošajā? Dažas austrumu tautas saviem zēniem apgraizīšanu izdara 12-14 gadu vecumā, kad jauneklis simboliski stājas pieaugušo kārtā un viņam var sākties dzimumdzīves periods. Šai ceremonijai var saskatīt medicīnisku pamatojumu.

Kāpēc ebrejiem apgraizīšanu izdara tik agri – astotajā dienā pēc dzimšanas? Bērns taču tikko piedzimis, tikai sāk iekļauties apkārtējā pasaulē, mēģina tajā adaptēties un pie tās pielāgoties. Un pēkšņi šajā atbildīgajā periodā ar viņu notiek kaut kādas asiņainas un sāpīgas manipulācijas, kuras izjauc bērna attīstības normālo dabisko gaitu un salauž to, kas bērnam no dabas un Dieva ir dots. Pat kaķēniem uzreiz pēc dzimšanas nav atvērušās acītes, viņi ir akli un sāk redzēt tikai ap 10-14. dienu. Kāds iemesls liek tā izrīkoties ar ebreju puisīšiem?

Iemesls slēpjas okultajās zināšanās, kuras pārvalda leviti un viņu saimnieki, kuri paši sev apgraizīšanu neizdara. Izrādās, ka tieši šajā periodā – bērna dzīves pirmajās 14 dienās cilvēkam atveras čakras – cilvēka dvēseles saites ar kosmosu. Cilvēks sāk formēties kā saprātīga būtne, viņam nodibinās saikne ar kosmosu, no kurienes viņš turpmāk var smelties gan jaunas zināšanas, gan jaunus jēdzienus par labo un ļauno, gan papildināt savus spēkus.

Pirmajās astoņās dienās cilvēkam paspēj atvērties tikai trīs apakšējās čakras: Muladhara, Svadhistana, Manipura. Visas augstākās čakras, sākot ar sirds čakru, apgrieztajam ebrejam paliek neattīstītas. Tas nozīmē, ka apgraizīts ebrejs ir tikai puscilvēks – cilvēks ar bojātu dvēseli un traucētu galvas smadzeņu darbību. Lūk, kādas ir levitu – Sātana kalpu darbības sekas. Ar bērnu apgraizīšanu viņi nodarbojās jau 40 gadus ilgās senebreju tautas „pastaigas” laikā pa Sinajas tuksnesi.


.

Ar apgraizīšanas palīdzību leviti ebrejus padara par absolūtiem biorobotiem, kuri vēlāk vairs nepakļaujas pārprogrammēšanai. Viņi izveido biorobotus, kuri nav spējīgi saprast, kas ir labais un kas ir ļaunais. Leviti pārrauj ebreju saikni ar augstākajiem kosmiskajiem spēkiem (ar dieviem), piezemē tos un padara par savai gribai paklausīgu instrumentu. Nomainoties paaudzēm, apgraizīšana noved pie izmaiņām ģenētiskā līmenī.

Paskatīsieties uz ticīgu jūdu. Ko nozīmē melnā micīte uz pakauša, kuru viņš pastāvīgi nēsā? Kas tas ir par simbolu? Tas ir ļoti spēcīgs simbols. Svarīgākais ir tas, ka par saikni ar kosmiskiem spēkiem atbild augstākā čakra – Sahrashara. Viņa atrodas tieši galvas virspusē. Un apgraizītam jūdam viņa ir aizvērta. Viņš ir atvienots no kosmosa. Pie reizes pieminēsim, ka katoļu garīdzniekiem micīte ir balta. Viņi sev apgraizīšanu neizdara, tāpat kā leviti – еbreju pārvaldes augstākā kasta.

Pie kā noved neattīstīta augstākā čakra? Neattīstīta Sahrashara noved ne tikai pie cilvēka atdalīšanās no kosmosa. Tas cilvēkam izjauc pilnvērtīgu smadzeņu darbu, padara viņu par fanātiķi un dogmatiķi. Ja jūs pamēģināsiet ar apgraizītu jūdu parunāt par filozofiskiem tematiem, tad sadursieties ar tādu fanātismu, ka sapratīsiet – jūsu priekšā nav tikai biorobots, bet gan īsts zombijs.

Mūsdienās eiropiešiem trešās acs čakra vispār nav attīstīta, tādēļ tās darbības traucējumi neko nemaina. Tie bija atlanti, kas ar trešās acs palīdzību varēja redzēt pat cauri sienām. Tagad tāda spēja dota tikai izredzētajiem.

Viena no svarīgākajām cilvēka čakrām ir Anahata – sirds čakra. Viņu jūt praktiski visi normālie cilvēki. Daudzas un ļoti svarīgas lietas cilvēks jūt ar sirds čakru vai kā saka – ar sirdi. Nevis ar ausīm un acīm, bet ar sirdi. Caur sirds čakru var just bēdas, pārdzīvojumus, ciešanas, sirdsapziņas pārmetumus, kaunu, bailes, var mīlēt, ienīst, pārdzīvot, žēlot, sajust labo un ļauno. Caur sirds čakru normāli cilvēki reāli jūt arī savu dvēseli (kaut arī ne visi tic tās esībai). Bez attīstītas sirds čakras cilvēks nav pilnvērtīgs – viņš ir nocietināts un cietsirdīgs cilvēks. Visi apgraizītie ebreji ir tādi. Un ja Jūs apgraizītam ebrejam sāksiet stāstīt par savas sirds izjūtām, viņš jūs nesapratīs. Viņš uzskaitīs jūs par muļķi vai liekuli. Tikpat labi jūs daltoniķim varētu stāstīt par krāsām, kuras ir gan zaļas, gan sarkanas, gan dzeltenas, gan vēl daudzas citas. Viņš jūs vienkārši nesapratīs. Viņam nav šīs krāsu izjūtas.

Ja normālam cilvēkam meli ir nepatīkami un pretīgi paši par sevi, tad apgraizītam ebrejam meli neizsauc nekādas emocijas. Viņam tie vienkārši ir līdzeklis, kas dod vai nedod viņam vēlamo efektu konkrētā situācijā. Un ne kas vairāk. Apgraizītam ebrejam jums neizdosieties ieskaidrot, ka visi ebreju uzvedības algoritmi, sākot ar «Talmudu», «Bībeli», «Cionas gudro protokoliem» un šo «Katehismu» ir sātaniski algoritmi, ļaunuma un netaisnības algoritmi. Apgraizītie ebreji dzīvo ārpus tādiem jēdzieniem kā labais un ļaunais. Viņiem labā un ļaunā izšķiršanas vienīgais kritērijs ir personīgais un praktiskais derīgums. Viss, ka tiem personiski ir derīgs, tas ir labs, bet kas nederīgs – tas ļauns. Un nekas cits tiem neeksistē. Viņus tādus izveidoja jau Sinajas tuksnesī.

Neaizmirsīsim to, ka Jēzus Kristus arī bija ebrejs un tika apgraizīts savas dzīves astotajā dienā. «Kad astoņas dienas bija pagājušas un bērns bija jāapgraiza, tad viņa vārdu nosauca: Jēzus, kā to eņģelis bija teicis, pirms viņš bija iedzimis mātes miesās» (Lūkas 2: 21).


http://www.aisbergs.lv/?p=9109<\/a>
Ebreju apgraizīšanas noslēpums

Neaizmirsīsim to, ka Jēzus Kristus arī bija ebrejs un tika apgraizīts savas dzīves astotajā dienā. «Kad astoņas dienas bija pagājušas un bērns bija jāapgraiza, tad viņa vārdu nosauca: Jēzus, kā to eņģelis bija teicis, pirms viņš bija iedzimis mātes miesās» (Lūkas 2: 21).
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.