Islams

nesaprotu visus shos islama aizstaavjus Latvijaa.nee taa religija nespeej pastaaveet kopaa ar citaam.neticiigie(to skaitaa jebkuras citas religijas paarstaavji)vinju aciis ir nekas,un ja vinjus nespeej pieveerst islamam,vinji ir jaanogalina(tas naak no sveetaa koraana...).
loģiski, ka nesaproti

Nevar taču saprast to, par ko absolūti nekā nezini.

"ja vinjus nespeej pieveerst islamam,vinji ir jaanogalina" - vo daudz glupības un melus esmu lasījis, taču reti kad ko tik klaji stulbu un nekompetentu.
Re: loģiski, ka nesaproti

taatad koranu studeejis esi?
pride

Studējis nē (studijas jau ir nopietns process), aber lasījis esmu gan Korānu, gan komentārus un islama pamatprincipu skaidrojumus. Nav takš problēmu ieiet grāmatnīcā, nopirkt un pašam palasīties, nevis atkārtot žurnālistu (ne tā izglītotākā tautas daļa) saukļus.

Informācijai:
pirmkārt, Korānā pat ļoti konkrēti norādīts, ka islamu var pieņemt tikai un vienīgi brīvprātīgi, nevienu nedrīkst piespiest, jo piespiests cilvēks nav Ticīgs (jāatzīst gan, ka vēsturē ir bijuši daži gadījumi viduslaikos, kad šāda piespiešana notikusi, taču tie tik reti, ka uzskatāmi par izņēmumu, kas saistīts ar lokālo politiku, nevis reliģijas pamatnostādnēm);
otrkārt, islama zemēs nekad nav vajāti ne jūdi, ne kristieši, taču citu ticību pārstāvjiembija jāmaksā daudz lielākus nodokļus, nekā musulmaņiem, līdz ar to daudzās islama zemēs (konkrēti zinu par Osmaņu impēriju) pat ar likumu bija noteiktas kvotas, par kurā vairāk nerekomendēja ļaut pāriet islamā - lai valsts ienākumi no nodokļiem nesamazinātos.
Starp citu, arī šobrīd, piemēram tai pašā "ļaunajā" Irānā dzīvo 500 000 cilvēku liela ugunspielūdzēju (zaratustriešu) sekta, kā arī visai liels daudzums kristiešu ar saviem dievnamiem, kurus neviens nav piespiedis pieņemt islamu (kaut skaidrs, ka valsts represīvais aparāts to spētu, ja tāda vēlme būtu).
Re: pride

jaa,protams,teoreetiski islams saucas "miera religjija",bet vai praktiski tas taa ir?
dziivoju Londonaa.vai dzirdeeji par protestiem?Anglijai nebija nekaada sakara ar taam daanju karikatuuram,nevienaa anglju laikrakstaa vinjas nav publiceetas.tad kaadaa sakaraa tie sauklji -naavi visiem neticiigajiem?kaadaa sakaraa viens no galvenajiem imamiem Londonaa uzslaveeja 7.juulija pashnaavniekus?
ir jau veel citi knifi...
pride

Teorētiski arī kristietība ir mieru mīloša reliģija, taču tas netraucē dzirdēt, kā pareizticīgais kristietis Maskavas forštatē kliedz: "smerķ vsem latišam!", vērmaņdārzā luterānis kliedz: "nāvi visiem imigrantiem!", katolis Olsterā kliedz: "nāvi visiem protestantiem!" utt. Piemēram, Nigērijā pēdējās nedēļās kur pie 10 mošejām kristiešu pūlis nodedzinājis, bet teiksi tāpēc, ka kristīgā ticība pie vainas, kaut marodieri brēca: "nāvi neticīgajiem dvieļgalvām!"??? Padebilu, domātnespējīgu ļautiņu pilna pasaule, un katrs no viņiem savu privāto fobiju labprāt pamatos, atsaucoties uz ticību. Taču tam nav nekāda sakara ar konkrēto reliģiju.

Ja degmaisījuma pudeles un akmeņus met 0,0001% no konkrētās kopienas, tad, maigi sakot, ir visai nenopietni "piekarināt birku" visiem. Vispārināšana kā tāda neliecina par spēju analizēt situāciju, sekas un iemeslus.

tie dazhi gaadiijumi jau nav taadi pashi,pareizticiigajam kristietim nav nekaada sakara ar naidu pret kaadu konkreetu religjiju.taapat par luteraani(un man luteraanji likaas taadi miermiiliigi...).
nav sakara ar religjiju?tad kaadas religjijas piekriteeji ir lielaakaa dalja teroristu?
vai tu veeleetos uznjemt Latvijaa muslimus?
pride

Kpēc daži huligānisma gadījumi islama zemēs tev šķiet visiem musulmaņiem piedēvējami, bet daži gadījumi kristiešu zemēs ir tikai izņēmums?

Ja tu saskaitītu teroristus un terora aktus pēdējos 100 gados, tad nāktos secināt, ka 90% teroristu un terora aktu nāk no kristīgās pasaules. Arī pats terorisms kā politiska cīņa radās Eiropā. Neesmu rinteresējies par teroristu vairuma reliģisko piederību, taču aizdomas, ka visvairāk būtu katoļu. Vai tāpēc varam apgalvot, ka kritstietība kā reliģija veicina terorismu?

Pagaidām es neredzu, ka kāds muslims brauktu šurp, toties mūsējie ik gadu brauc pie viņiem un šauj. Arī islama terorisms radās no partizāņu cīņas pret iebrucējiem.

dazhi huligaanismi?peec taam karikatuuraam vardarbiigi protesti notiek ljoti daudzaas valstiis,gan islama,gan rietumu.
jaa,protams,bija krustneshu kari,senaa pagaatnee,islams nes reaalus draudus shobriid.
lielaakie teroristu grupeejumi uz doto briidi-16 no 28 ir islama grupeejumi.
pride

Un kāds sakars protestu vardarbībai ar reliģiju? Man domāt, protestu izpausmes veids ir saistīts tikai un vienīgi ar cilvēka audzināšanu un uzvedību. Jebšu tu vēlies teikt, ka antiglobālistu rīkotās mazveida makdonaldēstuvju izdemolēšanas un greenpeace aktīvistu rīkotās masveida franču auto dedzināšanas (protestējot pret Francijas kodolizmēģinājumiem) ir reliģijas, tb kristietības inspirētas?

Tā senā pagātne ir pēdējie 300 gadi ar Rietumu valstu karaspēka klātbūtni un brutālu diktātu praktiski visās islama zemēs. Nemitīgs karš un apspiešana, kam šie pretoties sākuši tikai pēdējos 50 gados.

Redzi, ja cilvēks spējīgs domāt tikai un vienīgi kategorijā "uz doto brīdi", tb ir spējīgs pamanīt sekas, bet nav spējīgs analizēt un saprast cēloņus, tad viņam patiešām nekas cits neatliek, kā ar domu biedriem iet lāpu gājienā un internetā aicināt sist visus, kas savādāk ģērbjas un tic kam nesaprotamam. Tur nu līdzēt nevaru. Veiksmi aktivitātēs.

tie protesti ir vistieshaakaa veidaa saistiiti ar religjiju.
vai tieshaam esmu kaadu aicinaajusi sist muslimus?personiigi,esmu pret vardarbiibu.

Onslovs saka: Jebšu tu vēlies teikt, ka antiglobālistu rīkotās mazveida makdonaldēstuvju izdemolēšanas un greenpeace aktīvistu rīkotās masveida franču auto dedzināšanas (protestējot pret Francijas kodolizmēģinājumiem) ir reliģijas, tb kristietības inspirētas?

white pride atbild: tie protesti ir vistieshaakaa veidaa saistiiti ar religjiju.

:)))

ne gluzhi...
kaadaa sakaraa makdonaldeestuves tika ievilktas es nezinu.BET vardarbiigie protesti pret karikatuuraam ir vistieshaakajaa veidaa saistiiti ar religiju,konkreeti islamu.

Kādā sakarā? Elementāri - tu apgalvoji, ka vardarbīgi protesti raksturīgi islamam kā reliģijai, savukārt Onslovs norādīja, ka vardarbība protestos izpaužas daudz kur (kā piemērus minēja makdonaldu demolēšanu un auto dedzināšanu), un nebūt nav saistīta ar reliģiju.

Atminu, kā armijā krievu zaldātiņi brīnījās par humora neesamību un permanento stulbumu islamticīgo dienesta biedru vidū. Tu viņiem pasaki: job'tvaju maķ (krievu val. "pišu tavu māti"), aber šie apvainojas, rauj kinžalu ārā un lien kauties. Nu permanents stulbums! Par ko tur satraukties? Tas taču tikai tā, emocijai, tvaikam. Ja latvieti vai krievu kāds informē: "pišu tavu māti", vai viņš apvainosies, kauties līdīs? Taču nē. Ar mulsu smaidu sejā uzklausīs. Aber tie dvieļgalvas, nu tie gan glupi - nezin kāpēc par tādu nieku apvainojas. Ar tām karikatūrām tieši tāpat - nu nespēj eiropietis saprast, ka musulmanim māte un Ticība ir kas tik svēts, ka viņš gatavs to aizstāvot iet nāvē. Eiropietis ne par ko nav gatavs iet nāvē, tāpēc nesaprot un nesapratīs citas civilizācijas.
Bet tas loģiski - vidusmēra eiropietim nav nekā tāda, nekāda svētuma, nekā, kas aizskartu viņa godu un cieņu tik ļoti, lai eiropietis pret to protestētu. Sabiedrībā, kurā nav nekā svēta, nav pamatvērtību un nepārkāpjamu morāles principu, bet viss ir relatīvs, drīkst ņirgāties par visu. Tāpēc šādas sabiedrības loceklis vienkārši nespēj saprast citu civilizāciju pārstāvjus. Bet tas ir dabiski - nevar vēlēties kultūru un morāli sabiedrībā, kur tām tikai pārsimt gadus senas saknes - tā civilizācijas glazūra Eiropā pārāk plāna.

Nosauc kaut vienu Rietumu valsti, kurā pēdējo 300 gadu laikā būtu iebrucis kādas islama valsts karaspēks. Es savukārt varu uzskaitīt simtiem gadījumu šajā laika periodā, kad Rietumu valstis iebrukušas islama zemēs, ar durkļiem un bumbām uzspiežot savu kārtību. Pirmo reizi dzirdu, ka agresors ir tas, kuru slepkavo. :P

Anglija.neiebruuk,bet leenaam iefiltreejas,tagad jau konkreetos rajonos pieprasot savu sharija likumu...

Viena pati Lielbritaanija Afganistaanaa iebrukusi 3 reizes, Iraanai uzbrukusi savas 6 reizes, Pakistaana bija taas kolonija, Eegiptei uzbrukusi vismaz 3 reizes, Turcijai uzbrukusi savas 5 reizes, Araabijaa iebrukusi arii savas 10 reizes, nemaz nerunaajot par Austrumaafrikas kolonizaaciju. Un vienmeer un visur uzspiedusi savus likumus. Citu Eiropas valstu aarpolitikas bilance ir liidziiga. Kad kaut viena islama zeme uzbrukusi Lielbritaanijai?

Bet shariats patiesi ir absurds! Iedomaajamies, ka shariats aizliedz smeekjeet, lietot alkoholu, narkotikas, zagt un spekuleet! Bagaatajiem jaadalaas mantaa ar nabagajiem (taapeec nevienaa islama valstii nav bezpajumtnieku un ubagu, kuri ubagotu nabadziibas deelj), beerniem jaaruupeejas par vecaakiem (taapeec nevienaa islama valstii nav veco ljauzhu pansionaatu), viiram jaaruupeejas par sievu (driikst preceeties tikai tad, ja var nodroshinaat sievai dziivesvietu), radiniekiem jaaruupeejas vienam par otru (taapeec nevienaa islama valstii nav beernu namu). Shausmas! Nekas taads Eiropaa nav pielaujams! ;/

P.S.
Pirms izplati baumas, paintereseejies. Nekur neviena bijusho Lielbritaanijas koloniju imigrantu kopiena (visi imigranti Lielbritaanijaa ir tikai no taam zemeem, kuras taa savulaik iekaroja, paverdzinaaja, bet XX gs. pieshkiira to iedziivotaajiem britu sadraudziibas pilsonju statusu) nav pieprasiijusi mainiit Lielbritaanijas likumdoshanu. Ir bijusi interese, vai musulmanjie buutu tiesiibas sadziiviskos "gimenes" konfliktus risinaat atbilstoshi shariatam (taapat kaa egreju kopienai jau ir tiesiibas shaados kopienas ieksheejos konfliktus risinaat pie rabiina). Manupraat logiska prasiiba. Pirmkaart, ja ebrejiem tas ir ljauts, tad kaapeec citiem nee? Otrkaart, saskanjaa ar shariatu sieviete var shkirties no sava viira (paturot lkalimu jaunas dziives uzsaakshanai, ja: 1) vinjsh vinju nepietiekami labi apgeerbj, 2) vinjsh vinju nepietiekami labi baro, 3) vinjsh vinju neapmierina seksuaali. Sieviete dodas pie imama un tas var shaadaa gadiijumaa lauliibu shkirt. Savukaart Lielbritaanijas tiesa shos mineetos apsveerumus, kas sievietei kopdziivee ir svariigi, nenjem veeraa. Logiski, ka musulmanju sievietes neveelas taadu diskriminaaciju, kaadu piedziivo britu sievietes, bet gan veelas shariata sniegtaas priekshrociibas.

tas ka Lielbritaanija ir pagaatnee iebrukusi tajaas valstiis(vispaar paintreseeshos par to skaitu...)nenoziimee,ka tagad visi somaalieshi,albaanji,un pakistaanji var dziivot tajaa valstii uz anglju nodokljo maksaataaju reekjina.
pati buutiibaa ieviest islama likumu rietumu valstii ir absurda.Anglija ir valsts ar saviem likumiem un kultuuru,cik latvieshi ir iecietiigi pret krieviem?
un jaa,pret sievieteem izturas ljoti labi...man tev konkreetus gadiijumus un statistiku samekleet?!labi,nelielam uzmundrinaajumam,Amerikaa 13 gadiiga muslimu meitene tika padziita no maajaam,jo vinju izvaroja...un starp citu,pret baltaam sievieteem vinji var iztureeties kaa grib.
lietot narkotikas,zagt un spekuleet aizliedz arii Lielbritaanijas likumi.
nevienaa islama valstii nav ubagu?ko tad tie pakistaanji,turki,somaalieshi un co. brauc uz rietumeiropas valstiim?!jau jau tur tik labi...un Anglijaa par muslima sievu paruupeejas valsts!taisniiba,lielaakoties vinjaam pat nav jaastraadaa,tik sadzemdee pietiekoshi daudz beernu!

atradiishu linku,kur tika konkreeti pieprasiits sharija likums.uz doto briidi man vairs nav laiks.

"tas ka Lielbritaanija ir pagaatnee iebrukusi tajaas valstiis(vispaar paintreseeshos par to skaitu...)nenoziimee,ka tagad visi somaalieshi,albaanji,un pakistaanji var dziivot tajaa valstii uz anglju nodokljo maksaataaju reekjina".

Pirmkaart, vinji tieshi taapat maksaa nodokljus (piemeeram, taadas ienesiigas nozares kaa britu IT vadoshie programmeetaaji naak no Indijas un Pakistaanas).

Otrkaart, peedeejais Lielbritaanijas iebrukums islama zemees notika pirms 3 gadiem, taatad "pagaatne" taada nosaciita, jo veel shobriid ik dienu britu karaviiri shauj uz musulmanjiem, kuri aizstaav savu zemi.

Treshkaart, iesaki tad LR Saeimai beigt diikt no Krievijas kompensaacijas par okupaaciju - Latvijas okupaacija bija iista sanatorija, saliidzinot ar to, ko 200 gadus eiropieshi dariijushi islama zemees.

Ceturtkaart, pirms par ko meegini spriedeleet, iemaacies kaut pamatterminus pareizi izrunaat. NAV taada "sharija likuma", nav. Ir sadziives uzvediibas paradumu kodekss "shariat", kas nekaadi neattiecas uz nepareizi ticiigajiem (kristieshiem, juudiem) un neticiigajiem (budistiem, zaroastrieshiem u.c.).

Piektkaart, kaada tev dalja, ka musulmanji savaa kvartaalaa ieveero shariatu? Vinji tev ar to neuzbaazhas, bet tu vinjiem uzbaazies ar savu kaartiibu. Eiropieshi islama zemees driikst dziivot peec savaam uzvediibas normaam, tad kaapeec musulmanji Eiropaa nedriikst dziivot peec savaam uzvediibas normaam?

Sestkaart, "13 gadiiga muslimu meitene tika padziita no maajaam,jo vinju izvaroja" - iesaku paintereseeties, cik shaadu gadiijumu ir nemusulmanju gimenees. Man shkiet, ka pietiekami. Savukaart Eiropaa veel 1970. gados nepilngadiigas meitenes bez tiesas ieslodziija mazgadiigo kolonijas pie kristiigajiem klosteriem, par "amoraalu uzvediibu" - ja piekeera piipeejot, lietojot alkoholu vai arii ja meitene vienkaarshi janciigi geerbaas. Taa kaa neredzu, ar ko tad kristiigaa kultuura buutu iipashi labaaka.

Autors: white pride, 27-02-06 11:26: "spekuleet aizliedz arii Lielbritaanijas likumi" - kopš kura laika Londonas birža slēgta? ;))))

ar spekuleeshanu sapratu pretlikumiigas darbiibas,dzilji atvainojos par savu ignorenci...

"Sharia Law" eksistee taads termins.
jaa,daudzi straadaa,daudzi nestraadaa,tie,kas straadaa liidz ar to pazemina algas angljiem vai atnjem tiem darbus(jo straadaa par zemaaku samaksu).
tu domaa Bleera un Busha sadarbiibu?lielaakaa tiesa balto anglju nacionaalistu ir pret Leibora politiku,liidz ar to neatbalsta karu Iraakaa.cik man zinaams Iraakaa karo arii latvieshu karaviiri.
vareetu jau,tad varbuut mees visi kopaa varam iesniegt luugumu Saeimaa?!
taatad shis likums tomeer attiecas uz neticiigajiem Rietumeiropas zemees,protesti Londonaa pret karikatuuraam apspiezh vaarda briiviibu,kas koraanaa ir aizliegta.
eiropieshi islama zemees nevar dziivot peec savaam uzvediibas normaam.
visaas gjimenees,kuras es paziistu,meita netiktu izmesta no maajaam,ja vinja tiktu izvarota.peec koraana viiraam ir tiesiibas sist savu sievu.veelies lai es tev veel pastaastu par nomeetaashanaam ar akmenjiem?!

Man jautājums - mēs sarunājamies latviski, vai kādā citā mēlē? Latviski raksta un izrunā "šariats", angliski "Sharia Law", savukārt japāņu transkripcijā "Saria Rav" - kuru izvēlamies? Ņemot vērā, ka tu lieto anglisko transkripciju, tu pat nezini, kā šo vārdu latviski raksta un izrunā, tb neorientējies tēmā.

Man domāt, ka lai nu kas, bet latviešiem nav nekādu morālu tiesību muldēt par britu algu samazināšanos, jo paši kā baltie nēģeri aktīvi brauc uz turieni un dempingo darba samaksu.

Šariats NAV likums, bet gan uzvedības normu kopums. Sunnītu zemēs to uztver vienkārši kā tādu pamācību krājumiņu "ne sunīti kājām spert" un "nedari otram to, ko nevēlies lai tev darītu", bet šīitu zemē Irānā tam ir civilkodeksa statuss. Pie tam šariats attiecas TIKAI UN VIENIGI uz īstenticīgajiem. ja kādam ienāktu prātā pieprasīt, lai arī nepareizi ticīgie (kristieši, jūdi) un neticīgie (citas reliģijas) to ievērotu, viņš zaimotu pašus islama pamatus. Tas ir tāpat kā kristietis pieprasītu, lai visi woodoo un sātanisti obligātā kārtā tagad ietu pie dievgalda. Tb tu vienkārši baumo un izplati melus, jo šariats attiecas tikai un vienīgi uz musulmaņu kopienas iekšējo sadzīvi.

Eiropā NAV absolūtas vārda brīvības. Ja tā būtu, tad nupat Vīnes tiesa nenotiesātu britu vēsturnieku Ērvingu (Irving) uz 3 gadiem tikai par to, ka viņš atļāvās pirms 20 gadiem apšaubīt oficiāli propogandēto holokausta upuru skaitu, uzskatot, ka saskaņā ar dokumentiem, to bijis daudz mazāk. Neviens viņu netiesāja par tā minētajiem faktiem, bet tikai par viedokli kā tādu. Ja būtu vārda brīvība, tad Dānijas policija policija 24.02. neslēgtu mājaslapu www.ytringsfrihed.nu tikai par to, ka tur ievietota saite uz Dānijas nevalstiskās organizācijas "Foreningen Oproer" mājas lapu. "Foreningen Oproer" TIEK TURĒTA AIZDOMĀS par Kolumbijas Revolucionāro spēku (FARC) un Palestīnas Atbrīvošanas tautas frontes (PFLP) finansēšanu. Kā zinām, tiesiskā valstī ar aizdomām nepietiek, nepieciešams tiesas lēmums, ka aizdomas ir pierādītas.

Tu gan esi sabiedriska, ja pazīsti visas ģimenes kristīgajā pasaulē, ja vari droši teikt, ka nekā tāda nenotiek! Acīmredzot sieviešu tiesību aizsardzības organizācijas melo, minot desmitiem šādu gadījumu amerikāņu kristīgo fundamentālistu, jehovas liecinieku u.c. kristīgo ekstrēmistu kopienās.

Tu neesi lasījusi ne Korānu, ne tā komentārus, bet apgalvo, ka "peec koraana viiraam ir tiesiibas sist savu sievu". Es savukārt varu gana droši apgalvot, ka tu MELO un izplati baumas, jo kaut Korānu esmu lasījis tikai 2 reizes, neko tādu tur nemanīju. Pie tam lai nu kas nosodītu sievu sišanu, taču ne civilizētie latvieši, kuru ģimenēs savi 15% sievu sit vīrus, bet otrādi man šķiet būs savas 2/3 (ņemot vērā šīs sabiedrības neizglītotību un totālo kultūras trūkumu).

Tā kā domāju, ka lieki laiku tērēju, sarunājoties ar cilvēku, kuram ir viedoklis par jomu, kurā viņš absolūti neorientējas. Garlaicīgi. Beidzu.

es teicu,ka nedziivoju Latvijaa,jaa,man gadaas probleemas ar terminu latviskoshanu.piekriitu,ka to var arii saukt par uzvediibas kodeksu.
mana maate maksaa nodokljus,droshi vien ir ljoti daudzi latvieshi,kas to nedara.katraa zinjaa tie latvieshi,kas dziivo Anglijaa nepieprasa sheit nekaadus pabalstus.un,mees esam balti eiropieshi,kuriem ir tiesiibas atrasties Eiropaa.

koraans aizliedz vaarda briiviibu.protesti Londonaa pret vaarda briiviibu(karikatuuras daanju aviizee).liidz ar to,shariats attiecas uz neticiigajiem.

ne man vienai ir jautaajums kaapeec tad Eiropaa vaarda briiviiba ir aizliegta?kaapeec ierobezho,un sauc par nacistiem,nacionaalistu kopienas?

taatad konkreeti piemeeri neder...cik muslimus tu paziisti?manupraat,lielaaka noziime ir tam kaa religjija tiek praktizeeta nevis kas rakstiits biibelee vai koraanaa.

nemeloju.

Domestic justice
According to most interpretations, authorization for the husband to physically beat disobedient wives is given in the Qur'an. First, admonishment is verbal, and secondly a period of refraining from intimate relations. Finally, if the husband deems the situation appropriate, he may hit her:

"Men are the protectors and maintainers of women, because Allah has given the one more (strength) than the other, and because they support them from their means. Therefore the righteous women are devoutly obedient, and guard in (the husband's) absence what Allah would have them guard. As to those women on whose part ye fear disloyalty and ill-conduct, admonish them (first), (Next), refuse to share their beds, (And last) beat them (lightly); but if they return to obedience, seek not against them Means (of annoyance): For Allah is Most High, great (above you all)." (Qur'an 4:34 English translation: Yusuf Ali)

"visaas gjimenees,kuras es paziistu,meita netiktu izmesta no maajaam,ja vinja tiktu izvarota" - Pirms gadiem 2 pasaules medijus pāršalca ziņa, ka Austrālijā 8gadīga meitene, apvainojusies, ka vecāki viņai nepērk sunīti, internetā nolīga killeri kurš nogalināja viņas vecākus. Nevienā musulmaņu ģimenē, kuras pazīstu, nekas tāds nebūtu iespēkams. Tātad, ja pieturamies pie Pride loģikas, šāda rīcība raksturīga tikai baltajiem kristiešiem un izriet no kristietības kā reliģijas. Galu galā Bībele aicina nogalināt gan visus neticīgos, gan "aci pret aci" atdarīt visiem, kas kārtīgam kristietim nepatīk. Lielaaka noziime ir tam kaa religjija tiek praktizeeta. ;)

No simtiem miljonu pasaules musulmaņu, šajos protestos piedalās labi ja 0,0001%, taču tas neliedz Pride vispārināt.

Korāns neaizliedz vārda brīvību, Korāns liedz ņirgāties par Ticību. (Starp citu, arī par kristiešu un jūdu ticību.) Neticīgam cilvēkam, kuram nav nekā svēta, to nesaprast.

Atbilstoši šariatam, jebkura musulmaņu sieviete var doties pie imama un pieprasīt šķirt laulību, ja:
1) Vīrs viņu nepietiekami labi apģērbj un apgādā;
2) Vīrs viņu nepietiekami labi baro un slikti izturas;
3) Vīrs slikti pilda savus laulātā pienākumus gultā.
Uz ielas un sabiedrībā noteicējs ir vīrs, bet mājās ģimenes galva un budžeta pārvaldītāja ir sieva. Ja kāds apvainos māti, īstenticīgs musulmanis apvainosies līdz sirds dziļumiem (atšķirībā no eiropieša, kuram viņa māte nav svēta).

Tā kā islams kā reliģija ir radies no judaisma un kristietības, Korāns ir tikai "uzlabotāka" Bībeles versija. Tā kā saknes meklējamas tajā:
"Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem kā tam Kungam, jo vīrs ir sievas galva." (Vēst efeziešiem, 5:22-24)
"Jo vīrs nav nav radīts sievas dēļ, bet sieva vīra dēļ." (1. vēst. korintiešiem 11:9)
"Sievas lai cieš klusu, kā tas pieņemts kristiešu draudzēs, jo tām nav atlauts runāt, bet jābūt paklausīgām." (1. vēst. korintiešiem, 14:34-35)
Un Kristus māca savus sekotājus, kā jāizturas pret citu ticību piekritējiem: "Nedomājiet, ka es esmu nācis atnest mieru virs zemes; es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu!" (Matejs, 10:34) Un kristieši to piekopj praksē, ik dienu bombardēdami musulmaņu zemes - vienā pašā Irākā pēdējo 2 gadu laikā pēc Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas datiem krusta karotāji nogalinājuši vairāk nekā 30 000 civiliedzīvotājus. "Uguni esmu nācis mest uz zemi un kā es vēlētos, lai tā jau degtu!" (Lūka, 12:49) Un krusta karotāju napalma, fosfora un kasešu bumbas tiem mestas uz palestīniešu, libāņu, irākiešu, somāliešu un afgāņu ciemiem. "Ja kāds nemīl Kungu Jēzu Kristu, tas lai top nogalināts. Maran ata!" (1. vēst. korintiešiem, 16:22) "Mēs sagrausim visu, kas paceļas pret Dieva atziņu un uzvarēsim visus, lai tie top Kristum paklausīgi!" (2. vēst. korintiešiem, 10:5) Jo Kristus saka: "Kas nav ar mani, tas ir pret mani!" (Lūka, 11:23) "Tāpēc ejat un darāt par mācekļiem visas pasaules tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā" (Matejs, 28:19)

kaads sakars te ar kristietiibu?no kristieshiem es draudus nejuutu.
aizstaaviet islamu tik taalaak,ceru,ka Latvijai nekad nenaaksies piedziivot to burviibu,kaa muslimu masveida imigraaciju.
:)

Man gan aizdomas, ka te neviens īpaši neaizraujas ar islama mīlēšanu un atbalstīšanu (nevar jau mīlēt to, ko nezini un nepazīsti), nemaz nerunājot par "muslimu masveida imigraaciju" (pati par sevi neloģiska doma, ņemot vērā LR ekonomisko stāvokli, ģeogrāfisko novietojumu, klimatiskos apstākļus un to, ka Rietumeiropu skārusī imigrācija ir cieši saistīta ar konkrēto valstu konkrētām kolonijām - pakistāņi nebrauc uz Parīzi un alžīrieši nebrauc uz Londonu). Šī diskusija bija pavisam par ko citu: par islama "kritiķu" neizglītotību, trafaretsaukļu izkliegšanu, nespēju loģiski domāt, nemaz nerunājot par kauzalitātes izpratni un spēju objektīvi analizēt situāciju. Tb diskusija bija par to, ka bļaustīgie eiropieši savā pasaules izpratnē ir tikpat glupi, paštaisni un rasistiski kā bļaustīgie musulmaņi. Vienīgā atšķirība, ka eiropietim mājas liftā ir vairāk pogu, bet skapī vairāk apģērba gabalu (viņš gan neapjēdz, ka šī manta viņam ir nevis viņa čakluma vai prāta spēju dēļ, bet gan tāpēc, ka briti, vāci un franči iepriekšējos gadsimtos ar lielgabalu palīdzību to salaupīja trešās pasaules zemēs). Tb diskusija bija par diskutantu muļķību. :P
Re:rausiic

Nu, nu rausiit, videejam aritmeetiskajam musulmanim/ei skatpii ir daudz vairaak dreebju nekaa jekuram rietumniekam. :)
Neviens musulmanis nepieprasa, lai nemusulmanji miileetu islamu un vinji nav rasisti. Ja nu vinjiem nepatiik rietumnieki, tad tikai izlaidiigaa dziives vaeida deelj, pret kaartiigiem ticiigajiem vinjiem nav nekaadu iebildumu. Bet kad cilveekus parnjem emocijas tad kur nu vairs liidz logjikai, manupraat.
runaat par treshajaam pasaules valstiim nav iisti korekti, jo kur tad ir otraas pasaules valstis. Shis jeedziens nav adekvaats kops PSRS sabrukuma.
Re:rausiic

http://media.putfile.com/Islam-Exposed
:)

Beigu beigās secinām, ka white pride neko nejēdz no islama, bet ir vienkārši ksenofobe, kuru, kā jau ekonomisko migranti, uztrauc konkurence darba tirgū. :)
Re: :)

es gan domāju, ka white pride te vienīgā ir ar skaidru galvu. redzams daudzi noilgojušies pēc šariata, kur sievietēm vajadzētu ietīties lupatās. palasiet bin Ladinas grāmatu!

Bin Ladinas graamata ir suuuds pilniigs. Skatos un briinos kaa uz taadaam stulbiibaam cilveeki kjeras! Un shariats naaktu tikai par labu, paaraak izlaidushaas ir rietumu tautinjas! ;P

tad tu esi tas, kurš noteiks kā dzīvot un ģērbties sievietēm!
Dievs pasarg no tādiem parazītiem uzraugiem!

Neko es te nenosaku, a ja noteiktu vot tad tu terdzeetu!!!!!
Nu un tad, kas tad tik briesmiigs taam musulmaneem ir noticis gjeerbjoties bishku vairaak? Man jau nav nekas pretii...

"islama zemēs nekad nav vajāti ne jūdi, ne kristieši"

Vai neesi dzirdeejis par to Afganistaanas iedziivotaaju, kuram piesprieda naavessodu par to, ka vinsh paargaaja kristiigaa ticiibaa??

http://news.bbc.co.uk/2/hi/south_asia/4853904.stm

The decision to release Abdul Rahman, the Christian convert accused of rejecting Islam, came as the Afghan government faced increasing pressure from the international community.

US President George W Bush led the protests and his Secretary of State Condoleezza Rice joined other world leaders in ringing up Afghan President Hamid Karzai over the issue.

It was not surprising, then, that President Karzai personally intervened in the matter, holding a series of meetings over the weekend with top officials from his government and the judiciary to try to resolve the issue.

But by dropping the case against Mr Rahman on technical grounds - the prosecutor says medical tests confirmed that he was mentally unfit to stand trial - Mr Karzai may have opened himself up to criticism at home.

Viss jau skan ļoti labi, bet kāpēc visiem (daudziem) vārds terorisms saistās ar vārdu islams? Jūs esat kādreiz dzirdējuši, teiksim par budistu teroristu ...?????????????

Ali raksta:

Nosauc kaut vienu Rietumu valsti, kurā pēdējo 300 gadu laikā būtu iebrucis kādas islama valsts karaspēks. Es savukārt varu uzskaitīt simtiem gadījumu šajā laika periodā, kad Rietumu valstis iebrukušas islama zemēs, ar durkļiem un bumbām uzspiežot savu kārtību. Pirmo reizi dzirdu, ka agresors ir tas, kuru slepkavo. :P
Atbilde:
Pagajušā gadsimta sākumā Turku muslimi burtiski izkāva armēņus, nekad par to nav atvainojušies.
pēc Indijas neatkarības, sākas barbariskas slepkavības no muslimu puses, tā ka bija jāveido vēl viena valsts- Pakistāna.
Superebarbariskas slepkavības no Muslimu puses Indonēzijā, Ziemļāfrikā, Afganistānā etc. Tas, ka Islama valsts karaspēks pēdējos 300 gados ar ieročiem nav iebrucis nevienā Rietumu valstī neliecina par viņu miermīlību, bet gan par to, ka visādā ziņā Muslimu/Islama valstis bija ekonomiski, kulturāli, zinātniski un militāri dziļi atpalikušas.
Muslimi slepkavotu un būtu pirmie agresori, ja nebūtu tik atpalikuši. Tikai fakts, ka starp smiltīm, dažās no viņu valstīm
tika atrasta eļļa, kas viņiem dod nauda un iespējas nopirkt ieročus, tas viņiem ļauj palikt ļoti lielīgiem. Visādā citādā ziņā viņi ir tikpat atpalikuši kā bija, tur nekas nav mainījies. Agresijas šamiem pietiek, Ali, par to nu nemaz nerunā, ir gadījies padzīvot kopā ar šamiem un zināms- cik viņi ir ''miermīlīgi''- ja mulla pateiks, ka tev jāpargriež rīkle, tad to arī izdarīs, vienalga, ja esi bijis viņa draugs iepriekšējā dienā.
Re: Onslovs

Diemžēl Korāns māca vīram sist savu sievu. Ielieku te citātu no Korāna šūras "Sievietes" (Women):
[4.34] Men are the maintainers of women because Allah has made some of them to excel others and because they spend out of their property; the good women are therefore obedient, guarding the unseen as Allah has guarded; and (as to) those on whose part you fear desertion, admonish them, and leave them alone in the sleeping-places and beat them; then if they obey you, do not seek a way against them; surely Allah is High, Great.

Problēma ar islamu ir tā, ka lielākajā daļā islamticīgo valstu vadās nevis pēc paša Korāna, bet gan pēc tā skaidrojumiem (hadīsiem). Korāns pats par sevi ir stipri advancētāks par Bībeli un Toru, taču hadīsi gan ir murgaini - piem., tieši hadīsos ir rakstīts par 72 jaunavām, kas apkalpos un seksuāli apmierinās katru vīrieti, kas nokļūs paradīzē, un tieši hadīsi pamāca, ka izvarotās meitas ir jānoslepkavo, lai glābtu ģimenes godu utt.

Nevajag jaukt Islāmu ar radikālo Islāmu. Ja pareizi atceros, Osmaņi, savu iekarojumu laikā, ne īpaši centās pieradināt vietējos pie islāma, protams atsevišķa kasta bija Janičāri, kuri bija pārsvarā no iekarotajām zemēm savaņģoti puikas, kurus tad nu audzināja islāma tradīcijās. Negribu būt neobjektīvs, bet daži simboli, gan islamā, gan kristietībā atgādina ieročus: Jataganu un divroci ( tādi zobeni bija), bet tā ir spekulācija. Vislielākie karotāji tomērt ir un paliek krustneši, savā laikā bija izplatīts viedoklis, ka pagāni ir vai nu jāpievērš kristietībai, vai arī siktim.. :) Musulmaņi vairāk cīnījās par teritoriju un izeju uz citu valstu tirgiem. Nezinu kā ir radies radikālais islams (iespējams vainīgs "Kalna Vecis"), bet viņš ir ielaidis dziļas saknes mazākizglītotajos tautas slānos, lai gan pēdējā laikā var redzēt, ka viņš ir kļuvis par fanātisku slepkavu, ar labām izglītībām, terora ieroci. Viens no terora kā cīņas veida tētukiem bija lielais Mao, viņš ieteica to izmantot mērķu sasniegšanai - jebkurai idejai var atrasties dzirdīgas ausis, kā rezultātā rodas organizācijas, kuras savu ambiciozo mērķu sasniegšanai izmanto visai agresīvu taktiku, bet tas ir koks ar dieviem galiem, jo vairāk kādu terorizē, jo agresīvāk viņš atbild. Manuprāt, mūsdienu sabiedrībā terorisma jēdziens ir kļuvis par bubuli, jo nu katrs, kurš domā un dara savādāk, var tikt pasludināts par teroristu, tādā veidā zaudējot elementārās cilvēka tiesības uz brīvībām. Protams jebkura darbība rada pretdarbību. Ļoti liela ietekme, mūsdienās ir tieši plašsaziņas līdzekļiem, kuri vairo radikālismu un sāk cilvēkus iedalīt - labie/ļaunie, tā vietā lai savādākajos iedalītu, bet ne sliktākajos.

Musulmaņi drīz būs klāt(tāds bariņš jau dzīvo).Varas gaiteņos jau plāno uzņemt pie mums vidusāziešus,bet saeima klusi un ātri pirmajā lasi'jumā pieņēmusi likumu par lopu kaušanu ēbreju un musulmaņu gaumē.Mūsu labējās latviskās partijas.Bet letiņi 20 gadus balso par tām un balsos.Avīzē lasīju kāda vācieša rakstu.Viņs apšauba latviešu tautas spēju loģiski dmāt.Vairums tautiešu tālāk par savu degungalu neredz.......Savukārt gudrīši ir inerti,bailīgi un neuzņēmīgi.Tāpēc šeftmaņi var droši šiverēt.Bet aitas joprojām joprojām gaida ganu( vadoni):(((
islams

Nu, neesiet naivi, dārgie islama aizstāvji-teoretiķi. Islama pamattekstos un pamatnostadnes ir nesaubigi klatesosa "sveta kara" ideologija, kas VISUR, kur patreiz ir islama valstis ir tikusi istenota. VISUR! Islams nav religija, ta ir sinkretiska religiska maciba, kuru Mr. Muhameds bija pielagojis sava laika arabu pasaulei, tacu ta atri vien parauga gndriz pasaules meroga asinsizliesana un agresiva okupacija. Palasiet tacu vesturi, kas agrak bija Ziemelafrika, kas agrak bija "Turcija" un ka islams nonaca Balkanos. "Pūļa reliģija" kas alkst paklaut citadi domajosos, lai tikai neliktos ka ir divaina. Kompleksaina un bistama garigi pasparliecinatu lautinu kopiena!
Re: islams

Reliģija, kura vienīgā aicina nekalpot cilvēkam vai cilvēku ideoloģijām, savām vēlmēm. Reliģija, kurā cilvēks iegūst mieru un kļūst nevienaldzīgs. Reliģija, kur Dievs aicina uz nepārtauktu kustību un nebūt pašapmierinātiem. Reliģija,kas māca Viendievības konceptu tādu kādu nesniedz neviena reliģija uz pasaules, jo islāms ir Dievišķa vadība. Reliģija, kur cilvēks ir atbildīgs par citu radību. Reliģija, kura ir visu praviešu ceļš.

Reliģija, kuras pravietis ir pedofīls.

Neatkarīgi no tā, kas rakstīts Korānā - vēsturiski islāms patiesi ir bijis ļoti agresīvs. Vai tas ir iegansts, dēļ kā agresīviem valdniekiem īstenot savas ieceres, vai arī pati reliģijas būtība, grūti pateikt. Pie tam šābrīža islāma radikāļu aktivitāte pirmkārt saistāma ar pretdarbību Izraēlas (aiz kuras stāv ASV) ikdienā piekoptajai varmācībai, iznīcināšanai un pazemošanai pret palestīniešiem.

Taču Mazāzija, Ēģipte, Ziemeļāfrika, Asīrija kādreiz bija kristietības centri, zoroastrisms reiz bija Persijas valsts, nevis 0,1% minoritātes reliģija. Tāpat arī Indas ieleja (Pakistāna) un Gangas-Bramaputras delta (Bangladeša) kādreiz bija plaukstošas hinduisma zemes. Tagad šajās visās teritorijās 99% iedzīvotāju ir muslumaņi. Sauciet to, kā gribat, taču par "iecietību" un "toleranci" tas neliecina, kā te daži cenšas iztēlot. Neviena cita lielā reliģija nav bijusi tik agresīva pret citām lielajām reliģijām, kā islāms.
Tie paši kristieši, lai gan izveidoja milzīgas pasaules impērijas, taču koloniālisma laikmetā nekur ne tuvu neizspieda nevienu lielo reliģiju no tās dominējošā stāvokļa - kristietība izplatījās tikai ar ieceļošanu reti apdzīvotās zemēs un "pagānu" pievēršanu.

Islams tā ir reliģija kurai nav vietas uz šīs planētas....
Pats optimālākais būtu savākt visas "puvūšās olas" vienā "grozā", un tad šo "grozu" nomest zemē.....

Autors: juju
Datums: 16.09.09. 10:37

Reliģija, kuras pravietis ir pedofīls.
------------------------------
Viņiem tas skaitās normāli....
Tāpat kā zoofīlija.....
Kā mēdza teikt viens musļiks, tālajos padomju gados armijā, "kto išaka nejebal, tot ne mužščina"....

Pēdējos 300 gados islams nav uzbrucis Rietumeiropas valstīm... kā nu ne - kā tad īsti ir ar barbaru zemēm, kas 19. gadsimta beigās Vidusjūrā laupīja kuģus(gluži kā mūsdienās somālieši) un pieprasīja izpirkumu, kuru maksāja Francija un arī Lielbritānija, līdz izdomāja nolaupīt un paturēt gūstā ASV kuģi. Un pēc tā ASV sarīkoja pāris kara ekspedīcijas, jo viņiem bija lētāk uzturēt armiju nekā maksāt reketam. Starp citu, lībiešiem uz ASV tieši no šiem laikiem ir vēsturisks naids. Nekas jau nemainās - viņi neko neaizmirst, bet cenšas atriebties, kā tādi sīkie smilšu kastē. Tāds lūk miermīlīgais islams - tas ir iebrucis Rietumeiropā, bet tas ka turki pirms pāris gadsimtiem siroja un dzina verdzībā slāvus no Ukrainas vispār laikam neskaitās...
Heh, kad krievi padzina musulmaņu cirkāziešus(abhāzus-adigus-ubikus) no tagadējās Krasnodaras(par to, ka šie bija turku pusē Krievijas - Turcijas kaŗa laikā), daudzas cirkāzietes tika pārdotas turku tirgos, jo cilvēki no mājām bija aizmukuši bez jebkādas naudas un mantas - to vajadzēja arī jo daudzi bija parādā vedējiem. Tāda lūk savstarpējā musulmaņu draudzība...

Par to pašu pakistāņiešu un indiešu tiesībām... Lielbritānija koloniālisma laikā sabūvēja dzelzsceļu un attīstīja industriju tieši visvairāk kolonijās(UK koloniālisma laikā dzelzsceļu un industriālā būve bija nesalīdzināmi mazāka) un par to indiešiem, afrikāņiem un visiem pārējiem britu priekšā jāņem nost cepuri, ka viņi mūsdienās attīstās un būvē debesskrāpjus, lieto britu laika dzelzsceļus(joprojām) nevis izmiruši kā mongoļi(bijusī Krievijas kolonija), vai atpalikusi, kā Afganistāna(kas vienmēr bijusi brīva... hahahaha), kas pasaulei spēj dot to pašu, ko Kolumbija - narkotikas. Salīdzinājumam, Krievija iekaroja ekonomiski attīstītās zemes un tās nolaida - vai kāds ir iedomājies salīdzināt kas bija Kēnigsberga pirms 100 gadiem Vācijas sastāvā un kas par narkotiku un bezdarbnieku ūķi Kaļiņingrada ir tagad... kaut tik izdevīgā vietā atrodas un ar iespēju, kā Honkongai - varenu ekonomisko potenciālu(ak vai - tur ir militārā zona - cietoksnis Eiropas sirdī ar diezgan daudz tankiem priekš tik mazas teritorijas).

Būtu latviešu tikpat daudz kā pakistāniešu, Krievija ar ne tikai atzītu genocīdu un citas pārestības, bet maksātu kompensācijas un būtu spiesta uzņemt latviešu imigrantus... tā ka tās visas ir muļķības par to ka kāds ir kādam parādā un dara labdarību - tas kas notiek šodien ir slēpta reketa forma, kuru piekopj skaļākie un stiprākie bļāvēji. Nu, man piemēram nav skaidrs, kāpēc hotentoti(bušmeņi Namībijā), kas pirms vāciešu koloniālisma laika bija kuplākā skaitā un apdzīvoja arī labākas teritorijas, nekā mūsdienās, nav miljonāri? Un kaut kā īsti nezin kāpēc, bet Turcija bija Vācijas sabiedrotā WW2 laikā un nav nekad neviena vāczeme šos kolonizējusi... emm, kāpēc Vācija, Zviedrija un Dānija neatzīst latviešus par savas CommonWealth bijušajiem pavalstniekiem un negarantē tādu pašu atbalstu kā piemēram Āfrikas bēglim? :D

Vispār, UK un Rietumeiropa pati uzprasās uz nepatikšanām par kurām dārgi vēl maksās - iepriekš viņi šādu politiku varēja atļauties(tas bija ekonomikai izdevīgi), jo 10% sveštautiešu nav salīdzināmi ar Latvijas ~50%, bet kritiskā robeža tuvojas ļoti strauji - Londonistānā 30% ir no bijušām kolonijām...

Onslovam@ Ali:Agresijas faktors ir bijis daudzu reliģiju izpausme, ja skatāmies vēsturiski. Bet uz šobrīdi islams ir un paliek vienīgā reliģija, kas sagādā gan citu reliģiju pārstāvjiem, gan neticīgajiem problēmas. Nav jēgas diskutēt-radikālais vai neradikālais, vai kas tajā korānā ierakstīts, jo to var dažādi skaidrot, agresīvais raksturs un pakļaušanas elementi ir viennozīmīgi.Nokļūtu tu "onslov"pie viņiem, tad redzētu kas ir kas.

Onslovam@ Ali:Agresijas faktors ir bijis daudzu reliģiju izpausme, ja skatāmies vēsturiski. Bet uz šobrīdi islams ir un paliek vienīgā reliģija, kas sagādā gan citu reliģiju pārstāvjiem, gan neticīgajiem problēmas. Nav jēgas diskutēt-radikālais vai neradikālais, vai kas tajā korānā ierakstīts, jo to var dažādi skaidrot, agresīvais raksturs un pakļaušanas elementi ir viennozīmīgi.Nokļūtu tu "onslov"pie viņiem, tad redzētu kas ir kas.

Mūsu kristietība savus ziedu laikus ir pārdzi'vojusi,kamēr islams - visā plaukumā.Bet (kurš atceras)vai Bušs pirms uzbrukuma Irākai neteica kaut ko par 9 vai kādu tur krusta kara sākumu?!Es angļu val.nezinu,bet kaut ko tādu pa ausu galam dzirdēju.Kurš zina ,kā tur bija -teca vai neteica.

Piezīmēšu , ka kristietības izplatīšanās pamatā notika mierīgā, brīvprātīgā ceļā.
Vnk vienā jaukā dienā kādas valdnieki izdomā pieņemt kristietību un izdod attiecīgu dekrētu.
Kamēr islams izplatījās ar uguni un zobenu, okupējot un iznīcinot senās valstis un iznīcinot/ asimilējot to pamatiedzīvotājus.
Gan Sīrijā, gan Irākā , gan Feniķijā, ganvisā Z-Āfrikā bija savi pamatiedzīvotāji, un tie nebij arābi. Un tiem bija savas valstis. Kur tagad ir autohtoni ar savām valstīm? To nav! Visur arābi. Tikai dažās valstīs saglabājusies neliela pamatiedzīvotāju minoritāte.
Tikai Irāna un Vidusāzija prata , pieņemot islamu, saglabāt identitāti.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Un, tikai arābi slepkavo savas tautas sievietes un bērnus , protestējot pret pederastu apspiešanu Latvijā vai karikatūrām Dānijas avīzēs.

Kristus vārdā, manuprāt, ir izlietas ne mazāk asinis kā Allāha vārdā. Un Ziemeļāfrikas senās tautas pārsvarā nav nekur pazudušas - tās ir asimilētas. Gēni ir tie paši vai jaukti, bet valoda, kultūra, ticība - arābu.

Asinis ir lijušas vienmēr. Arī Kristus vārdā. Un ne vienmēŗ taisnīgi un vajadzīgi.
Bet, tu vari nosaukt kādu valsti, kuru kristiešu iekarotāji būtu pilnībā iznīcinājuši ?
Tādu nav!
Un nemurgo te par Krusta kariem. Tiem ar kristietības izplatīšanu maz sakara.
PIrmiem Krusta kariem/ uz Palestīnu iemesls bij arābu invāzija Eiropā. To vajadzēja apturēt ar spēcīgu triecienu pašā islama sirdī. Un neviena valsts viena to pasākumu pavilkt nevarēja. Un, ja dažas valstis sūtītu uz turieni savas armijas, viņas novājinātu sevi te, un kristu īsā laikā. Tieši tāpēc tika izsludināta brīvprātīgo iesaukšana, sasolīta grēku atlaide utt Un jāatbrīvo Jēzus kaps. Labs iegansts! Bet ne vairāk. Makaroni ko karināt tautai uz ausīm. Starp citu, tai Jeruzālemē toreiz dzīvoja gana daudz jūdu un arī kristiešu. Kas drosmīgi cīnījās pret iebrucējiem.
Un Eiropā/ Baltijā? Kristietība izplatījās tāpat. Jau ilgi pirms te kristneši ieradās.
Zināmā mērā pie vainas poļu Konrāds, kas pasauca krustnešus palīgā pret prūšiem. Pēc tam koda pirkstos. Kaut pārāk viņu vainot grūti - taisnību sakot, mūsu senču radinieki prūši bij neganti rīkļurāvēji. Ne par matu ne labāki par kuršiem. :))
Tāda ir dzīve. Gana nežēlīga.

Spāņu veiktajai indiāņu slepkavošanai Latīņamerikā nestāv tuvu nekādi islāmistu noziegumi. Un to jau ir runa - reliģija ir iegansts agresijai - tā tas reiz bija kristiešiem un tā tas bija un ir musulmaņiem.

Tev zināmā mērā taisnība. Tikai nevis reliģija kātāda ir iegansts, bet veikli , alkatīgi cilvēki izmanto reliģiju lai piesegtu savus noziegumus.
Pati reliģija nedz arī Dievs pie tā nav vainīgi.

Pati reliģija nedz arī Dievs pie tā nav vainīgi.
--------------------------
Viņš to pieļauj, tātad līdzdalībnieks...)

Par to var vēsturnieki spriest ,kura reliģ.asinskārāka -kristietība vai islams .Islams tika radīts ,lai apvienotu arābus un iekarotu pasauli -7 .gs.To esot radījis analfabēts Muhameds.Un tūlīt sākās Ziemeļāfrikas un A.Afrikas iekarošna,ārī tagadējo Spāniju.Tiesa gan,savu ticibu viņi nevienam neuzspieda(tāpat kā tatāri -mong.Krievijā)Un tais laikos arābu kultūra ,zinātne bija daudz augstākā līmeni nekā Eiropā(Eiropā bija sākušies drūmie viduslaiki).'Bet 14.gs. tjurku tautas iekaroja Bizantiju-Osmaņu turku impērija.Aizgāja līdz pat tagadējai Austrijai.Tad jau dažās Eiropas valstīs bija sākusies Renesance.
Savukārt kristieši iekaroja gandrīz visu pārējo pasauli.Izņemot Ķīnu ,Japānu un vēl dažas valstis (nebūdams vēsturnieks ,precīzi nepateikšu un neatceros).Kristieši izkāva veselas indiāņu tautas. Dienvidamerikas džungļos tas turpinājās vēl 20.gs.,padzina Austrālijas aborigēnus,iekaroja lielu daļu Āfrikas.Amerikā ieviesa vērdzību (piegādāja A"frikas nēģerus ).Iekarota tika lielākā daļa Āzijas.Atšķirībā no muslimiem, kristieši savu tici'bu centās uzspiest .
Bet šodien civilizētajā pasaulē reliģija ir atdalīta no valsts kamēr muslimu valstīs joprojām valda reliģ.dogmas.Izņēmumi kā Turcija, Apv.Arābu Emirāti u.c.senatnē karoja visi ,kam nav slinkums.Katra valsts lepojās ar saviem iekarojumiem.Mūsu bāleliņi ari'būtu lepni,ja Latvijai piederētu Tobago un Gambija.Bet ja mūs iekaro,tad bē...līdz pat šai dienai.
Dzīvojam 21.gs ,bet vastis joprojām karo ,pietam vēl piesaucot dievu.It kā bez tā visa uz Zemes problēmu trūktu -globālā sasilšana ,dabas katastrofas,slimības.Pārapdzīvotības draudi .8 pas. valstīs jau trūkst dzeramais ūdens(tie nav ciemati,bet miloniem cilvēku).

Terorisma aktus ir taisījuši arī kristieši u.c. ,piem.,dažādu reliģiju sektas.Interesanti ,kāds sakars muslimiem ar Latvijas gejiem? Vispār -vai tu grāmatas lasi ?Iesaku ''Ilustrēto zinātni'',''Ilustrēto vēsturi'' un tamlīdz. populārā val. sarakstītu lasāmvielu.Nav jābūt zinātniekam vai pētniekam ,bet elementāras lietas vajadzētu zināt,nevis tikai klaigāt. Jaunu Amēriku neatklāsi .Vismaz ne tu.Viss ko tu saki -Maldu Mildas murgi.

Visas reliģijas ir seno laiku mīti .Pāķiem -ticība,izglītotiem - filozofija.Jo atpalikušāka tauta ,jo ticīgāki. Arī izglītots- tas vēl nenozīmē gudrs.Vairums pāķu skolotāju svētdienās sēž baznīcā.Kādu paraugu viņi rāda bērniem?Bet mūsu prezs -Aglonā sprediķoja.Nedomāju ,ka būdams labs ārsts ,viņš būtu tik aprobežots.

DVD matricas Intenso tikai pa 0.19 Ls. Telefons- divi,deviņi,divi, seši,trīs , divi,divi, nulle.

LAtvijaa nav pietiekamas informacijas-kas tad ir Islams un ko tas maaca!
tapeec arii biezi uzrodaas taadi praatveederi kaa White pride un citi!
visa informcija piemeram tv par Islamu ir bijusi tikai viss negativais! un kapeec?
aizdomajaties pashi,kas notiktu LV ja kristieshi saktu pa tv staastiit ko isti maca Islams!
un veel taada atkaape: vai esat aizdomaushies kaadeel Islams ir pirmajaa vietaa -straujaak augoshaa religija?
es veel neemu sastapusi nevienu Muslimu kurs/kura veeleetos klut parr citas religijas piekriteeju,bet citu religiju piekriteeji gan arvien vairaak un vairaak pieveeershaas Islamam itiipashi Britu zemee!
Un kas gan notiktu ja LV saaktu iebraukt Muslimi?
te Holandee vinu ir pa pilnam un vai tad kaadam no taa ir sliktaak?nevienu taksh nesit nost!

Pašlaik aktīvās akcijas:

Izcel savu dabīgo skaistumu ar permanento grimu pie meistares Tatjanas Jermakovas skaistumkopšanas salonā Strelīcija ar 50% atlaidi

Visgardākais, vismīkstākais svētku 1,5 kg kliņģeris tikai 3.99 Ls

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardu,saldu IZLAIDUMA KĀRUMU (0,5kg)-50%

ORIENTAL SWEET: PIKNIKA GROZS ar speķa, siera, buljona raušiem (1,5kg) -50%

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardu, saldu „BALTO SAPNI” (0,5kg)-50%

ORIENTAL SWEETS piedāvā nobaudīt sāļo PIKANTO KLIŅĢERI (1,5kg) -50%

Saknītes, viesu nams piedāvā atpūtu ar 50% atlaidi 20 personām vienlaicīgi.

Perfekti nagi ilgam laikam: Nagu pārklāšana ar gēla hibrīdlaku GELERATION + klasiskais pedikīrs ar 50% atlaidi!

Klasiskais manikīrs + Gelish nagu pārklājums no profesionāla salona "Pumpuri". Ar 50% atlaidi.

Stēvija tabletes, REB 600 tabletes,ar dozatoru. Pārtikas saldinātājs, dabīgs produkts -50%

Deju nodarbības bērniem no 6-13 gadiem ar 50% atlaidi.

Deju nodarbības no DK dance ar 50% atlaidi.

Nāc un iemācies aizstāvēt sevi un citus - Taekwon-do nodarbībās ar 50% atlaidi!

Uzsāc savu biznesu! Izveido savu kolektīvās iepirkšanās mājaslapu ar 50% atlaidi!

Unikālais paklājiņš Magic Sticky ar piegādi visā LV ar 52% atlaidi.

„Konstantais” dārza solārais lukturis: izcel savu privātmāju, lauku māju un dārzu krāšņumu-50% atlaide!

Izveido savu Vēlmju karte- unikāls un ļoti efektīvs līdzeklis Tavu lolotāko sapņu piepildīšanai! -50%

STRAIGHTEN RELAXING permanentā matu taisnošana + matu galu griešana + matu veidošana. 52%

Salons „Dolce Vita” piedāva: bikini vai kāju (visā garumā) vaksāciju -61%

Matu griešana + krāsošana + veidošana no profesionāla salona „Dolce Vita”- 52 % atlaidi.

Salons „Dolce Vita” piedāva: Aparātpedikīrs ar gēllakas pārklājumu-52%

Izvēlies savu matu griezumu salonā „Dolce Vita” -53%

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardas,mīkstas „SIERA BUMBIŅAS”(0,5kg) -50%

ORIENTAL SWEETS: Piedāva nobaudīt lieliskas, gardas, „KRABJU BUMBIŅAS”(0,5kg)-50%

Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Palutini savu kāju nadziņus ar 50% atlaidi salonos Fashion Line.

Padari savu skatienu neaizmirstamu! Skropstu pieaudzēšana salonā „Fashion Line”-50%

FASHION LINE: Bikini vai kāju (visā garumā) vaksācija – 50%

Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Atbrīvojies no stresa un aizmirsti par ikdienas rūpēm-Garra Rufa SPA procedūra kājām ar 50% atlaidi.

FASHION LINE: Atbrīvojies no stresa -Garra Rufa SPA VANNA, procedūra ķermenim ar 61% atlaidi.

FASHION LINE: Mandeļu pīlings sejai – 50%

Fashion Line: Piešķir stilam odziņu! Ausu caurduršana ar 50% atlaidi!

Sauļošanās var uzlabot garastāvokli! Iegūsti kārdinoši brūnu augumu ar Ergoline Affinity 660!

DUO STYLE: Limfodrenāžas jeb gaisa zābaku procedūru kompleks ar 57% atlaidi.

Ienāc http://www.no50.lv

Biju Amsterdamā. Nezinu ,ko muslimi tur dara vai nedara Holandē (esmu tur bijusi tikai ekskursijā uz dažām stundām)
Bet ,piem.,Berlīnē dienā viss izskatījās kārtībā ,vēl ieejot ēdnīcā bija gaišs ,bet iznākot - vakars un pilsēta pārvērtusies līdz nepazīšanai : pilnas ielas melnīgsnējiem vīriešiem, trotuāri tādi ,it kā kāds butu miskasti izgāzis... Lielajās Eiropas pilsētās neomolīgi vakarā ieiet metro - tur bariem slaistās melnie (tikai vīrieši). Sajūta reizēm tāda it kā būtu iegājusi vīr.tualetē. Cenšos vakaros nebraukt ar metro.

Новая Тема: "Зачатые во лжи" (Ноябрь 11 2012)
13:22
«Зачатые во лжи»
Аудио/Видео
http://www.kraftdesglaubens.de/index.php/165-sachatie-vo-lji-video

Пастор Андрей Шаповалов

Мы своими глазами увидим поколение, ходящее с Богом. Это уже не будет поколение прообразов, но поколение реального, ощутимого и видимого хождения с Ним.

Все, что Небесный Папа делает, это всё для того, чтобы вернуть нас в наше первоначальное состояние.

Давайте на мгновение вернемся в оригинал того, где и для чего мы были сотворены. Место нашего обитания это - Едем, наш Отец - Бог и мы сотворены всегда быть с Ним.

Весь план люцифера заключался и по сей день заключается в том, чтобы любым путем отсоединить нас от Бога и не допустить нашего общения.
То есть, очернить нас в глазах Отца, затем очернить и нарисовать свою картину Отца в наших глазах.

Вот это есть основная функция религии, разъединить тебя с Богом и доказать тебе, что ты не достоин Его.

Если ты внимательно посмотришь на этот созданный люцифером мир, то ты заместишь, как все вокруг имеет лишь одну функцию - увлечь тебя, ввести тебя в суету и даже, чтобы ты не допустил мысли о том, что есть что-то по ту сторону этого мира.

Но, как только ты отходишь от мира созданного его "князем" Люцифером в мир, который создан Богом, то есть на природу, горы, леса, реки, посмотришь на звезды и планеты, все моментально начинает говорить о Создателе.

Вот почему сатана и религия ненавидят это движение, потому что наша основная цель, это вернуть детей назад к Отцу в Едем.

Люцифер первый стал между Богом и Его детьми.

(Быт.3:1-5) "Из всех диких зверей, которых создал Господь Бог, самым хитрым был змей. Он спросил женщину: - Правда ли Бог сказал: «Не ешьте ни с какого дерева в саду»? "Женщина ответила змею: - Мы можем есть плоды с деревьев сада, но Бог сказал: «Не ешьте плодов с дерева, которое посередине сада, и не трогайте их, иначе вы умрете». - Нет, вы не умрете, - сказал змей женщине - Просто Бог знает, что когда вы съедите их, ваши глаза откроются, и вы станете как Бог, познав добро и зло". (НРП)

Запомните, единственное, как сатана может удержать свою позицию, это стать между Богом и Его детьми.

Все пятикратное служение было поставлено Богом, именно для того, чтобы привести детей назад к Отцу. Но, оно превратилось в контроль и доминацию. Теперь большинство из служителей, через свои дары и таланты разъединили и стали посредниками между Богом и Его детьми. Они контролируют каждый шаг детей Бога. Поверьте, в глазах Небесного Отца это мерзость.

Я обращаюсь к следующему поколению Апостолов, Пророков, Евангелистов, Учителей и Пасторов, потому что с предыдущим поколением разговор бесполезен. Они слишком упоены властью и контролем, и ни за что не отпустят это, но следующее поколение, пожалуйста услышьте меня, вы всего лишь указатель на Отца и никто из нас не имеет права быть посредником, у нас есть единственный посредник - это Христос.

(Мф.23:4-13) "Они взваливают на плечи людей тяжелые ноши, а сами и пальцем не пошевельнут, чтобы хоть чуть-чуть сдвинуть этот груз." "Они все делают напоказ: их коробочки с текстами из Писания становятся все шире, и кисточки на краях одежды - все длиннее. "Им нравится занимать почетные места на пирах и в синагогах. "Они любят, когда их приветствуют на площадях и когда люди обращаются к ним: «учитель». "Вас же пусть не называют «учитель», потому что у вас один Учитель - Господь, а все вы - братья. "И ни к кому на земле не обращайтесь «отец», потому что у вас только один Отец, Который на небесах. "Пусть вас не называют «наставник», потому что у вас один только Наставник - Христос. "Самый великий из вас будет вам слугой, "потому что каждый возвышающий себя будет унижен и каждый принижающий себя будет возвышен. "Горе вам, учители Закона и фарисеи! Лицемеры! Вы закрываете от людей Небесное Царство, сами не входите в него и не даете войти тем, кто хочет". (НРП)

Знаете, почему так опасна позиция посредника? Потому что посредником может быть только Бог-Иисус. Поэтому, когда ты посягаешь на позицию посредника, ты посягаешь на позицию Бога. Бойся этого, потому что над тобой суд будет жестоким.

Мы все - ученики Христа, в этом есть глубокое откровение того, что мой и твой учитель Иисус Христос и мы учимся у Него.

(1 Тим.2:3-7) "Это хорошо и приятно Богу, нашему Спасителю, "ведь Он хочет, чтобы все люди были спасены и познали истину. «Бог един», един и посредник между Богом и человеком - это Человек Иисус Христос. Он отдал Самого Себя как выкуп за всех людей, Он - свидетельство Бога миру, данное в свое время. Поэтому я и был поставлен глашатаем, апостолом и учителем истинной веры для других народов, и я говорю вам правду, не лгу". (НРП)

"Поэтому Бог и назначил меня вестником, апостолом и наставником язычников в вере и истине. Я не лгу, я говорю правду!" (1 Тим.2:7) (Радостная весть)

Проследи, насколько это место извращено Синодом.

"для которого я поставлен проповедником и апостолом, – истину говорю во Христе, не лгу, – учителем язычников в вере и истине." (1 Тим.2:7) (Синод)

Библия говорит: "Ученик не бывает выше своего учителя..."
Знаешь, почему я не хочу быть твоим учеником? Потому, что я никогда не буду выше тебя. Поэтому, прости меня, если я хочу, чтобы моим учителем и наставником был Иисус!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
VIDĒJĀ LĪMEŅA UN VECĀKOS ASP.NET PROGRAMMĒTĀJI
Eptron
Konkurss beidzas 2014-10-12

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.