Meklēju kādu, kas var noņemt lāstu

Lūdzu, iesakiet kādu dziednieku vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nodarbojas ar šīm lietām. Nesen uzzināju, ka vismaz diviem manas ģimenes locekļiem ir uzlikts lāsts. Vienam no viņiem pat ir redzama strīpa uz galvas (itin kā zibens būtu paskrējis garām - līdzīgi kā Harijam Poteram).
Re: Meklēju kādu, kas var noņemt lāstu

2 aliņi + minets un noņemšu. :)

veco kāmi, saprotu, ka tev mana tēma liekas smieklīga. Galu galā tu neesi piedzīvojis to, ka kāds tev vai kādam radiniekam/draugam uzliek lāstu (un labi, ka tā!).
Taču šādas lietas, diemžēl, pastāv. Es pati vēl nesen uz to raudzījos skeptiski.
Jau sen pamanīju, ka vienam manas ģimenes loceklim ir svītra uz galvas (proti, uz galvas virsas matainās daļas ir redzama šaura zigzagveida svītra. Tur mati neaug). Taču es tam nepievērsu nekādu uzmanību. Tikai vakar viens paziņa minēja, ka tā ir lāsta pazīme. Tad atcerējos par vēl vienu ģimenes locekli, kurš sāka ciest no neizprotamiem smadzeņu darbības traucējumiem pāris gadu atpakaļ. Viņš ir ticis vadāts pie ārstiem neskaitāmas reizes, taču neko redzamu neatrada.
...

Varbūt vienkārši rēta? Jo kā zināms, uz rētaudiem mati neaug...

___

Khmmmm...un ja vēl ņemt par tīru rubli visu, ko paziņas min...
Re: ...

"Varbūt vienkārši rēta? Jo kā zināms, uz rētaudiem mati neaug..."

Nu tad tā ir dīvaina rēta. Tiešām grūti iedomāties no kurienes varētu rasties zigzagveida rēta.

Pie tam - viens cits ģimenes loceklis bija sapinies ar austrumu sievieti (viņa nāk no apgabaliem, kur šamanisms ir izplatīta lieta). Viņš viņu pameta un ļoti iespējams šamējā aiz sirds sāpēm atriebās uzsūtot lāstu...Tas būtu tāds visticamākais iemesls lāsta izcelsmei. Tikai nesaprotu pie kā ir vainīgi pārējie ģimenes locekļi, kuriem lāsts ir uzsūtīts...Neesmu pārliecināta, bet var gadīties, ka lāsts ir uzsūtīts arī man. Katrā ziņā vakar tūlīt iemetu krāsnī vai miskastē visas tās lietas, ko tā austrumniece bija mums sadāvinājusi. Nevar jau zināt, vai tām mantām nav kaut kas neredzams klāt. Kaut gan neesmu īsti māņticīga, tomēr "drošs paliek drošs".
...

Kad ap galvaskausu sasit aliņa pudeli, rētas parasti neveidojas ķirurģiski akurātas :)

___

Austrumu sieviete, šamanisms...

čukčiete? :)

"čukčiete? :)"

Nē, viņa bija jakutu/krievu jauktene. Patiesībā izskatījās ļoti skaista sieviete, tāpēc nebrīnos, ka manējais rada gabals aizrāvās ar viņu. Bet tad saprata, ka patiesībā mīl citu (mūsējo parasto latvju zelteni) un pameta austrumnieci. šamā acīmredzot tāpēc arī uzsūtīja lāstu. Krople...

Tā vienkārši ir mācība, ka no austrumniecēm ir jāuzmanās. Nekad neko nevari zināt...

Labi, ka lielākā daļa sieviešu mūsu tēvzemītē pat neiedomājas, neprot uzsūtīt lāstu, kad viņas krāpj. Ufff...

"Kad ap galvaskausu sasit aliņa pudeli, rētas parasti neveidojas ķirurģiski akurātas :)"

Nav ne mazākās informācijas, ka viņam kāds būtu sitis ar alus pudeli :)
enrike

Nu, re! :)

Ja jakuti būtu tik naski burvestību meistari, jau sen būtu uzbūruši sev paradīzes dārzu iekš tundru plašumiem un bēdu neredzētu, bet aina diemžēl ir mazuliet cita, bet tas tā...:))

Un tie jakutu viesstrādnieki Maskavā gan ir spēks...bruņoti ar sentēvu zināšanām lāstu likšanā un citās viedām šamanisma manipulācijām, jau kļuvuši stāvus bagāti un citādi ļoti kruti...

__

Neordināras preferācijas sievietēs un sadzīves konflikti ar augstu traumatisma koeficientu iet roku rokā...:)
enrike

(C)Nav ne mazākās informācijas, ka viņam kāds būtu sitis ar alus pudeli :)

Nu, labi, ne ar alus...ar jakutu kandžas karafi...:)
_

Jā, un interesanti, mūsu dievzemes lāsts kā izpaustos?

Anālais kanāls, oops, pēķšņi auseklīša formā panesies! :)
__

Karoč, (Pilnīgs pamet)!!!
Re: Solange

Nevajag zākāties. Redzams, nezini par ko tu runā.

Nezin kā tu justos, ja kāds cilvēks pateiktu, ka manam radiniekam tā rēta ir lāsta dēļ, turklāt pie tā var pieskaitīt faktu, ka šim radiniekam pēdējos gados it nekur nav veicies?? Kā justos, ja zinātu, ka tev ir vēl viens tuvs radinieks, kurš visādā ziņā ir normāls cilvēks, bet pēdējos gados ne no šī ne no tā kaut kas samisējies ar viņa smadzeņu funkcijām un ārsti nevar atrast cēloni, viņi pat nezina kā šo slimību sauc??? Tev tiešām nebūtu bail??? Vai tev neliekas, ka tieši tāpēc šeit (un citur) meklēju palīdzību, padomu??? Un, vai tev neliekas, ja es tik tiešām būtu bijis tik liels misticisma cienītājs, nerakstītu par šo lāsta būšanu šeit, delfu forumā (kaut gan zinu, ka mani kāds noteikti nozākās)???? Vienkārši nezinu, kur meklēt palīdzību.
:)

Un nabaga jakutiete dzīvo un pat nenojauš, ka esot kādam lāstu sītījusi un šo nu tagad par "kropli" gāna. :)

Bet rakstīt sadaļā "filozofija", tas par ko liecina gan. Lai gan iekš "Stopotāju birža" būtu vēl kūlāk. :)

Vēlreiz izsaku savu prieku, ka mūsu valstī ir tik sekulāra un materiālistiska sabiedrība, ka diez vai kāds/-a tev vai tavai ģimenei uzsūtīs lāstu tikai tāpēc, ka esi viņu piekrāpis/pametis.

Savukārt austrumos visa šī darīšana ar lāstiem nav nekas neparasts.

"Ja jakuti būtu tik naski burvestību meistari, jau sen būtu uzbūruši sev paradīzes dārzu iekš tundru plašumiem un bēdu neredzētu, bet aina diemžēl ir mazuliet cita, bet tas tā...:))"

Es neesmu liels šamanisma pazinējs. Tomēr zinu vismaz tik daudz, ka ar šamanisma palīdzību nevar uzburt materiālas lietas (naudu, paradīzes dārzu utt.) Toties ar šamanisma palīdzību var ielauzties cilvēka dvēselē (vai kaut kā tā). Ir bijuši pat vairāki gadījumi, kad praktizējošie šamaņi ar burvestību palīdzību nogalinājuši cilvēkus (tepat mūsu kaimiņu Krievijā; droši vien kādi magi ir rīkojušies arī pie mums Latvijā, bet par to jau neviens neafišē).

Solange, redzams, ka no šamanisma tu nejēdz itin nekā. Iesaku izlasīt kādu grāmatiņu par šamanismu vai sērčo pa google.com. Tad arī tev būs tiesības spriest par šamanismu.
enrike

Grūši durām pasaulē...

1)Lāsts kā parādība neeksistē. Jebkurā gadijumā tas nav zinātniksi pierādīts...vienīgā sfēra, kurā lāsts eksistē ir cilvēka iztēle un mājsaimniecēm domātās industrijās kā ezoterika un izklaidējošā prese a ļa Mistiskā sensācija! Lāsts ir arhaisko kultūru mītisks ierocis, lai radītu kaitniecības ilūziju savam pāridarītājam, utt.

2)Jāsaka banālais - a kam tagad viegli!? Visiem 6 miljardiem ļaužu uz šīs planētas kaut kas periodiski neveicas, nebā tāpēc visi nolādēti...

3)Ārsti nav visuvareni, pie tam, bieži vien, lai konstatētu galvas smadzeņu bojājumus ir nepieciešama ļoti ilgstoša diagnostika, utt. Ir jāgriežas pie vairākiem speciālistiem vienlaikus, pie tam bez zināmas $ iemaksas, būsim reāli, iespējas tapt izmeklētam ar pilnu atdevi ir minimālas.

Bet es saprotu, lāsti durām ir kā medusmaize, ir ar ko nodarbināt savu knapo resursu un justies varen svarīgam cīņā ar Ļaunumu...

Lāsts eksistē. Un ne tikai ezotēriskajās grāmatās (kuras mani neinteresē un kuras es nelasu) vai mistisko sensāciju avīzītēs (kuras es neņemu par pilnu un tās nepērku). Es lielāko daļu no savām neveiksmēm neesmu attiecinājis uz lāstu, nekas tamlīdzīgs man nav nācis prātā. Tas man ienāca prātā tikai nesen, kad par lāstu ieminējās viens pazīstams cilvēks. Pie tam viņa teiktais patiesībā bija ļoti loģisks, tas izskaidroja lietu cēloņus, kuriem citādi nevarēju atrast izskaidrojumu.

Tavai aprobežotajai saprašanai varu pateikt, ka ne visas neveiksmes vai nelaimes attiecinu uz lāstu. Tomēr šādas tādas lietas nevar izskaidrot materiālistiski.

Manam radiniekam tā zigzagveida svītra parādījās tad, kad man nebija nekādu domu par lāstu. Viņam tā ir jau sen. Tikai pirms pāris dienām viens pateica ka šī svītra ir lāsta dēļ. Tas pats attiecas arī uz citu radinieku, kuram ir problēmas ar smadzenēm un kuram tādēļ ir ļoti rets sindroms.
enrike

Mana aprobežotā saprašana saprot tikai to, ka ļautiņi tic visplašākā spektra māņiem, jo to ceļus nonstopā šķērso pašu aprobežotība...

Apburtais loks, odnako!

Un kaa tu zini, ka tie ir maanji?
....

enrike, es tev iesaku palasit Dzozefa Merfija gramatu 'Tavs zemapzinjas speks".... tu saksi savadak skatities uz shiim lietam, viss vienmer ir ljogiski izskaidrojams..
Re: ....

piezvani Ivitai 29698644 ,sarunājat tikšanos un viņa visu pateiks vai ir lāsts vai tās ir jūsu iedomas....

sviests.... kadi vel lasti

Aizej uz pareizticīgo baznīcu, noperc sveces, parunā ar mācītāju (to ieteiktu es)un vari arii dariit shitaa:
7761988 Luucija no Dzintariem, Juurmala. Drausmiigi lamaajaas. Drausmiigi - viens bljagj aiz otra, iista ragana. Laastus liek un nonjem. Es iesaku tikai galiigi kritiskaa briidii vinju. Pienjem grupaa, kas nav forshi. Janjem liidzi cukurs un uudens, ja ne - nolamaas tevi, ka maz neliksies.

zin, meitiņ - lāsta nav - ir tikai lieli cilvēki bērna prātā...

ps. man esot divi lāsit, viens par miruša.. pāris reizes zombēts.. divās vietās enerģētiski škelts.. par citiem sīkumie nerunāsim..:))) un vispār esmu paša nelabā apsēsts..

Visticamāk ka tavi radinieki salietojušie kaut kādu to suragāta alkaholu un tad jau uz galvas un prātā ne tas vien rodas.

Liec cilvēkam mieru - cik nepalīdzēs pa īstam, tik palīdzēs psiholoģiski, apziņa, ka Tu cīnies. Riebīgi ir apkāst cilvēku, točna zombēts esi.
Es iesaku iet uz pareizticīgo baznīcu. Paprasīt tantiņām, kuras tur sargā, pārdod svecītes, kam jāliek svecīte utt. bišķi pastāstīt, kas nomoka. Tās babkas visu zin. Ap sirdi vienalga paliks vieglāk.

ticu lāstiem un tam ko uzrakstīji.
bet nezinu kam lai lūdz palīdzību.

varbūt aiziet pie vairākām zīlniecēm? Ja stāvoklis kritisks.
Varbūt pašai pamelēt internetā par lāstu noņemšanu?

īstenībā es pats gribētu veikt kaut kādas attīrīšanas procedūras, teiksim dažas reizes gadā,
varbūt var gavēt un badoties?
kad organismam vairāk paliek spēka viņš pats tiek galā ar visādiem lipekļiem kas pielipuši pie astrālā ķemeņa?

Laiks parunāt par informācijas apmaiņu. Mani novērojumi - dīvaini ka lāsti pielīp pārsvarā tiem, kas nodarbojas ar neapzinātu emocionālo šantāžu:) Lai gan uzskatu, ka tas ir viens un tas pats - tikai viens ir kas mistisks a otrs - apzināms, kuru nevēleamies apzināties! Ieskaties spogulī un pasaki ko tu tur redzi?

Zināmā mērā piekrītu Sakarībai.
Bet, ja kādam palīdz, un liekas, ka ir lāsts, lai iet un ņem nost, tā ir tautas psihoterapija. Nolādēt gan nevienu nevajadzētu, jo vārdam un domām ir spēks.

nevis psihoterapija, bet gan acu aizmālēšana. ja liekas, var sasisties.

zaļausi šrek! tam, kā to sauc nav nozīmes, galvenais,ka palīdz. man arī lāsti nelīp, bet es redzu apkārt ļaudis, kuriem paliek labāk ejot pie tantiņām, tā ka - nemels muļķības. un, kad visi gali trūkst, ikviens striķītis kļūst par virvi.

un tiešām paliek labāk? jeb tie cilvēciņi, kā saki, ķeras pie striķīša un sev IEGALVO, ka labāk, kaut gan patiesībā nekas nemainās. pašiedvesma, saproties. bet problēma jau nekur nepaliek...

Kādēļ Tu domā, ka pašiedvesma ir tik slikta? Atvaino, ka uzjautrinos: par kādu problēmu Tu runā? Par lāstu, kas paliek? Tad kā īsti ir:
Pastāv "darkside" vai nē? Nochnoj dazor:) ?
Lāsts ir cilvēka sliktās domas par tevi vai pašam par sevi. Cits vienkārši prot tās koncentrēti nodot tālāk. Tātad - arī labās domas ir spēcīgas. Loģiski,ka pozitīva pašiedvesma līdzsvaro situāciju.
Domā veselības problēmas paliek? A vot nepaliek. Man ir dzīvs piemērs acu priekšā. Izārstējas ejot pie tantiņām, bet ārsti (vairāki, atzīti profi) deva 2 mēnešus dzīvot, tad smuki m - irt. Cilvēks ārstējās ar dabas vielām, ne narko :), protams.
Cilvēks izmanto pavisam mazu daļu sev piemītošās spējas, smadzenes mums ir neatklāts lielums, tas nav mīts, to pat skolā māca, atceries?

nu domā kā gribi. katram savs.

zaļausim:
paldies,ka nedemogoģē. es to protu novērtēt :)

Mznai meitiņai bija uzlikts lāsts un izskatījās kā cepure būtu pārmaukta pāri galvai apmēram līdz sirdij.
Aizejiet uz http://urantija.lv/fondi/ , palīdzēs noteikti

Ai, nav labi, ka tā. Palasi, kas Zintniekā un Dziedinātājā publicējas, varbūt atradīsi kādu...

Bet vienu gan teikšu - nezākājies uz to jakutieti, viņa varbūt ne tuvumā jūsu problēmām nav, nepatiesi apvainojot, vēl vairāk ļaunumu vairosi. Tikpat labi tā varētu būt arī "mūsu pašu zeltene", kas nespēja pārdzīvot, ka izvēlētais vīrietis citzemniecē ieskatījās...

Sveiki!
Izteikšu savu viedokli:
1.Ja būtu lāsts ar visam izrietošām sekām džeks jau sen būtu kastītē.
2.Gadijumā ja vērojama smadzeņu darbības traucējumi tad džekam var būt uzsūtīti ļaunie gari.Šamanismā tā ir diezgan elementāra prakse.Galvenais ir tos izsaukt un pēc tam novirzīt pareizā virzienā.Atpakaļ tos var dabūt caur lamismu (tāds budisma virziens) nedēļas laikā skaitot pareizās mantras.Varētu teikt tehnikas jautājums.

ar pašmāju šamaņiem? Nepalīdz?

ŲÓėžšįĮÓäīÕ-ńķ˙ņī.

ĄĢČĶŚ

Ja lasīsi tālāk-dabūsi lāstu-pumpas uz dibena!

zvani 1188..uzprasi nr.shamanim,kas speetu nonnemt laastu......lieta dariita!

varu padalīties ar savu pierediz par dziedniekiem. esmu bijusi tikai vienreiz, kad man bija smagas finansiālas problēmas, sakarā ar kredītiem. dziednieks Viktors man ļoti palīdzēja - noņēma apburto loku, kā pats teica un no tā laika viss manā dzīvē sāka iet tikai uz augšu. protams, aākumābija bailes iet, bet tā kā viņu man ieteica cilvēki aizgāju un esmu viņam ļoti pateicīga. ja kādu interesē, varu iedot telefona nr. 27121691

SveicinÄ?ti, es arÄ« varu pastÄ?stÄ«t par dziednieku Viktoru. man brÄ?lis bija gÄ?jis pie viņa kÄ?das divas reizes, mans brÄ?lis ir biznesmenis, viņam viss bija kÄ?rtÄ«bÄ?, bet tad pÄ“kÅ?ņi viss mainijÄ?s un sÄ?ka iet uz leju, gan bizness, gan attiecÄ«bÄ?s arÄ« Ä£iemenÄ“, tad viņam kÄ?ds pazÄ«stams ieteica dziednieku Viktoru, viņÅ? aizgÄ?ja un kopÅ? tÄ? laika, kad dziednieks noņe'ma viņam apburto loku, vai kaut ko tÄ?du, viss ir nostabilizÄ“jies un pat ir vÄ“l labÄ?k kÄ? iepriekÅ? viss iet no rokas. Es arÄ« esmu paņēmis Viktora telefona numuru, varu padalÄ«ties un kÄ?dam iedot- 27121691

Ticu lāstiem. Nesen sāku ticēt.Tikko apglabāju tēvu, tagad, pēc nepilniem 2 mēnešiem pēkšņi nokrita mamma. Un būtu tikusi tieši tajā pašā nodaļā, kur nomira tēvs, ja mēs kategoriski nebūtu iebilduši, lai ved uz citu slimnīcu. Tēvu aizveda naktī uz ceturtdienu pēc kritiena, mammu ceturtdienā pēc kritiena. Sagadīšanās? Pārāk jau ...mistiska. Steigšus jābrauc uz baznīcu nolikt svecīti par ienaidnieka labu veselību - tas palīdzot kaut kādā ziņā. Un jāiet pie dziednieka. Tikai vēl nezinu, pie kura. Jāinteresējas Dziednieku asociācijā, manuprāt.

Es vienu zinu kurā noņem lāstus bet tā nav no lētiem priekiem...
lasts

es arii ticu laastiem un taa nav nekaada joka lieta!ir muusdienaas labi gaisregi un vinji var attiiriit muus no laasta.ja pasai taa nebuutu bijis neko neteiktu,bet ir pasaulee dazaadi cilveeki!taa ka tie kuri netic,tak neticat ar un neatbildat,ja cilveeks uzdot jautaajumu un cer ka vinjam paliidzees.grigi pasmieties pasmejies,bet nepublicee jelos jokus,par kuriem pats vien vari pasmieties!!!!
Re:

Labdien.Mekleju palidzibu šadā situācijā.Mana meitiņa auga pie viramates,bet es stradaju Anglija.Pie manas mātes ir vēl trīs mani bērni.Tagad esmu nokluvusi strupceļā,jo viramātei ņem meitiņu nost un vīrs par viņu nerūpējas,bet te bez naudas nav ne kur dzīvot,ne iztikt.Man draud tas pats.Ko lai es daru?Esmu izmisumā,jo mana māte nevēlas ņemt mazo pie sevis un grib lai es braucu pelnīt naudu.Gaidīšu ļoti kādu saprātīgu domu.Lūdzu.
Lasta nonemsana

Sertificēti - dziedniece, gaišreģe un maģiskās zinātnes maģistrs noņemt sagandēšanu, nobrīnēšanu, dzimtes nolādēšanu. Lai iegūtu papildus informāciju lūdzu rakstīt uz e-pastu.
Re: Lasta nonemsana

Krīze vēl nAv īsti sākusies ,ja naivuļiem vēl naudas pietiek ko nomest zemē.Parasti jau tās ir sievietes ar nelaimīgū mīlestību.Bet netrūkstot arī pagļēvu vīriešu.

Palidziet lūdzu atrast kādu labu tantinu vai dziednieku.esmu bijusi pie vairakiem bet bez rezultatiem.man ir problema ko arsti neizarsteja un ar dziedniekiem pagaidām nav veicies domaju ka man ir kas tāds ko jeb kurs nevar ieraudzit kur nu vēl noņemt.

vai lāsts ir arī mīlestība, kas velkas cauri kā virve?

ir tā spēcīgākā ko iesējam.Sēt var sev, ko vēlies, tikai ne otram.Otram pašam jāpieņem savs lēmums.Lēmums nevar pieņemt un noņemt neviens Burvis-nav tāda spēka-nu nav.

Pie daudziem staigāt nevajag... Ja runa iet par gaišreģēm un dziedniecēm, kā arī tiešām ir interese, tad vienu tādu zinu. Viņas e-pasts: matrica100@gmail.com Cik zinu, tad viņai analogu nav...

Paldies. Jus man tiesam palidzejat.

ir man dzidniece, kura no attāluma vēzi var izārstēt. varu ieteikt. numurs ir! tikai te ir tik daudz visādu idiņu, kas ņirgājas, ka nezinu kā iedot. kura kurai mēs iedosim epastu?
enrikei

enrike -
te ir katoļu priestera (eksorcista), kurš varātu palīdzēt koordinātes :
http://www.katolis.lv/main.php?parent=12#112
Re: enrikei

enrike - skat. Andrejs Trapučka
Re: enrikei

Es varu noņemt lāpstu, vai tas der :) ?
TIK TIEŠĀM INDE

"Autors: inde
Datums: 22.07.09. 00:29
ir man dzidniece, kura no attāluma vēzi var izārstēt. varu ieteikt. numurs ir! tikai te ir tik daudz visādu idiņu, kas ņirgājas, ka nezinu kā iedot. kura kurai mēs iedosim epastu?" (C)
- - - - -
KLAJI UN NEKAUNĪGI M E L I - M E L I - M E L I !
Re: TIK TIEŠĀM INDE

Lāstu var noņemt ar nagu lakas noņēmēju, pieber klāt smalku papriku un pielej gaiļa čuras - tad tas jāizdzer - tu būsi beigta un lāsts arī pagalam!
Re: par normālumu

Nu faktiski tu vari aiziet pie Tiltiņa viņš ir superīgs dziednieks ja gribi aiziet pie viņa es tev varu iedot telefonu man ir ko teiksi???
Re: par normālumu

Nu ja autore jauna un smuka, var noņemt lāstu ar roku uzlikšanas metodi. Tas iedarbojoties
kam vajag

Seansa laikā dziedināmajam hroniski izsitumi uz ādas samazinās par 50-70%, bet turpmāko divu dienu laikā pazūd pavisam. Sievietei ar 7 gadu ilgušu diagnozi "neauglība", sīcis pirms pusgada piedzima. Pirmā konsultācija 10Ls, bet tajos neietilpst dziedināšana. Tas izmaksās no 40-70Ls, varbūt arī vairāk. Atkarīgs no situācijas. Meitene vēl nav uz ārzemēm aizvilkta. Skats uz dzīvi pamainīsies! Garantēju! Ja interesē, rakstiet quantumrotto@gmail.com Skeptiskos plānā galda urbējus un citus īduļus ieteikums netraucēt. Jā, tā ir reklāma.
Re: kam vajag

Tie iepriekšējie ir burvji - maniaki, es esmu burvis pederasts - tātad mīļais burvis, palīdzēšu, stulbā kaza!

Tu esi kretīns!

Vrive + Ziepes un lāsts ir nost ja saproti pa ko runāju :D

http://www.elkhonongoldberg.com/books/
Izlasi. nekādu lastu nepastāv.

Piedāvāju iespēju nopelnīt internetā no 5,64 USD/dienā. Gandrīz nekas nav jādara! http://www.expresrabota.com/?ref=quantumrotto

Tikai nevajaga -irst . Neviens dziednieks vēzi neārstē .Tā ir naudas izspiešana no nelaimīgiem cilvēkiem.
Kādreiz televīzijas raidījumā par šo tēmu bija uzaicināta Onkoloģ. slimnīcas galvenā ārste un vairākas dziednieces. Dziednieces lielījās -viņas visu var izārstēt.
Ārste atbildēja - Latvijā nav neviena gadījuma ,kad dziednieks būtu izārstējis vēzi.

Uzmanieties- dziednieks no attāluma ārstē vēzi....Jūs pat nezināsiet ,kam esat sūtījis naudu,kas jūs ir muļķojis....Tā Krievijā kāds mašīnists bija uzdevies par dziednieku- vēlāk izrādījās - kaut kādu mašīņeļļas maisījumu devis slimniekiem...

viduslaiki...............................

http://www.lostworlds.lv/go.php?1139751331

Problēmu var risināt tikai tāds cilvēks, kurš nav saistīts ne ar kādām okultiskām, sektantiskām, parapsiholoģiskām u.c. sistēmām. Stabils cilvēks. Tādam tie mēsli neķeras klāt, jo ir aizsargbarjera, kā imunitāte.

Smejās tikai tas kas jau,,,iesaistīcs

man peksni uz miesas paradijas tads ka tetovejums,lidzigs sautrinam,pec skata ka iededzinats,wai tas varetu but lasts???cita secinajuma man nav.

man peksni uz miesas paradijas tads ka tetovejums,lidzigs sautrinam,pec skata ka iededzinats,wai tas varetu but lasts???cita secinajuma man nav.

Secinaajumu tev pateiks dermatologs. Aizej, ka meit ar to savu"shautrinju" pie daktera! Labaakajaa gadiijumaa tev ir tikai pigmenta plankums.

Nu nemeklē, es jau noņēmu!

Lasti nav zinatniski pieraditi tapat kaa Dieva esamiba. Bet miljoniem cilveku Dievam tic un tapat ir ar lastiem. Jebkuram vardam un energijai ir milzigs speks un taaa ari shis visas negativas lietas rodas.
Jebkura gadijuma palidz lugshanas, svetitais udens, sveto ikonas un baznicas sveces. Bet visefektigak ir nokristities.

Vajag izdzert polšu un viss būs labi.
Re:

Lasiet šo!!!
Tur beigās ir par karmu un grēku enerģētiskajām pazīmēm, kā arī par energovampīrismu, ka dvēselēm ir attīstības līmeņi. Visaugstākais ir 5.līmenis, kam piemīt telepātija u.tml. Pausts par to, ka pēc 2012.gada Zeme iegūs Svētās planētas statusu, tādējādi nedzims uz Zemes zemāk par 5.līmeni, respektīvi, 5.līmenis tagad kļūst par svētajiem. Tomēr svētie nav bomži, kas visu atdod pārējiem, bet enerģetiskie fitnesa kački, kam aktivizēti visi auras ķermeņi līdz pat atmiskajam, pie tam budiskais dod levitāciju, teleportāciju, naktsredzamību u.c. Esmu pārliecinājies, jo pats tāds kļūstu - svētais. Sīkāk skatīt te, jo te ir patiesība:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=183520&t=183520
Re:

Ir tikai viens kas tev vares palidzet... Dievs
Re:

http://dzeja.1w.lv/129-mani-pakalpojumi/
Re: nonemt lastu

dazas reises diena nosuti pasaule miera domas pirma esanas - pateicibas domas. velies visos virzienos klut vel labaka. samazini gaļas uzturu, labak zivis. nelieto alkoholu nemaz, visur lielu merenibu. pirms miega ari miera domu. ludz lai tev palidz palielinat milestibu pret visu labo, lai vari tam kalpot ar katru dienu vel labak. reizi nedela raksti ar tinti lugumu lai tev palidz atbrivoties no visa slikta un noteikti pielieto atskata metodi;rakstito nemet atkritumos, bet sadedzini. ik vakarus parskati dienu no vakara uz ritu, ko runaji par daudz, ko nepietiekosi, ko parspileji, ko neuzsveri pietiekami ja kadu ar vardiem sapinaji, izjuti ka tas sapetu pasai.ja zini vecus slimus cilvekus - iepriecini ar apciemojumu.nevar but, ka tas nepalidzes. ja uzreiz nepalidz, pacietigi turpini rakstit: vai tad iespejams zinat ka viss butu ja nebutu rakstijusi?

dazas reizes diena nosuti pasaule miera domas pirma esanas - pateicibas domas. velies visos virzienos klut vel labaka. samazini gaļas uzturu, labak zivis. nelieto alkoholu nemaz, visur lielu merenibu. pirms miega ari miera domu. ludz lai tev palidz palielinat milestibu pret visu labo, lai vari tam kalpot ar katru dienu vel labak. reizi nedela raksti ar tinti lugumu lai tev palidz atbrivoties no visa slikta un noteikti pielieto atskata metodi;rakstito nemet atkritumos, bet sadedzini. ik vakarus parskati dienu no vakara uz ritu, ko runaji par daudz, ko nepietiekosi, ko parspileji, ko neuzsveri pietiekami ja kadu ar vardiem sapinaji, izjuti ka tas sapetu pasai.ja zini vecus slimus cilvekus - iepriecini ar apciemojumu. nevar but, ka tas nepalidzes. ja uzreiz nepalidz, pacietigi turpini rakstit: vai tad iespejams zinat ka viss butu ja nebutu rakstijusi?

rakstot ar tinti lugumu palidzet, ir svarigi pievienot: lai piepildas ja ir saskana ar manam tiesibam, vai ar Augstako Gudribu. varat griezties ari pie Visuma Bezgaligas apzinas izludzot mieru, speku un prieku. ari varat lugt sargatibu visas lietas. devinos ritos un vakaros dazas minutes nosutiet pasaule miera domas. garigo pasargatibas vairogu mes izveidojam ar nesavtigu kalpojumu cilvekiem

pareiza forma - lugt viedumu, speku un prieku. kludoties uzrakstiju mieru, speku... viedums = zinasanas + gudriba. maksa heindela gramatas atradisiet visu vajadzigo savu grutibu parvaresana un dzives nemitiga uzlabosana, nonakot arvien lielaka saskana ar Augstako Gudribu.

vel viena nepilniba : zinasanas + milestiba = viedums. gribet klut viedakam nozime gudribu.

O, Gedimints pamodies!

Austrumu sieviete,saki....hmmm.
Ar tiem svešzemju lādētājiem ir tā...jo tālāk no etniskās vides,jo mazāka iedarbība.
Mēs šeit pašas esam pietiekamā skaitā.Katrai videi savas zāļu tējas un savas raganas.
Tātad,par lāstu.Ir vai nav,pārbaudīt vienkārši.Paņem zelta gredzenu un nobrauc pār vaigu,ja paliek melna svītra,tad ir ,ja nekā tad nekā.
Lāsti ir ļoti dažādi un tik pat dažāda ir to noņemšana.
Ir raganas paaudžu paaudzēs savu spēku krājušas.Būs grūti.
Ir nupat saradušās un visas glupās grāmatas salasījušas un sevi par tādām nodēvējušas.Ar tām fiksi galā var tikt.Paņem sērkociņu kastīti un tekoša ūdens bļodu.Izdedzini visus sērkociņus pa vienam,līdz pirksti deg un katru met ūdens bļodā.Jābūt vienam,klusumā un nekas nedrīkst būt krusteniski-nešņores,ne bizes,ne kājas.
Ak jā...tēvreizi neaizmirsti noskaitīt pie kastītes un ūdens.

: D : D : D

Un, ja nekas neizdosies , viss skaidrs - kaut kas bij krustiski. Mati uz galvas.

LOL

Ak tā, ar zelta gredzenu? Nu tad man ir...un to rada krēma sastāvs.
Nelietojam krēmus- tie dod lāstu !!!

Juju,nespēlējies ar uguni,tev jau tā neiet labi...nedari tā lai kļūtu ļauni.
Ak mati,saki,paskatīsimies vai tev viņi vispār paliks.......

Dievs mani sargā un pasargās arī turpmāk no visa Ļaunā. :))
Uz Viņu es paļaujos. Un šitādiem draudētājiem - viņu Ļaunums kritīs atpakaļ uz viņu pašu galvu.

Kā tad...Raganas nekad necieš,mīļā sirds....NEKAD.....Draudi???Nelien,kur tevi nelūdz,nebās savu degunu svešās darīanās,neslēpies aiz Dieva muguras,kad pati pret viņu nepārtraukti grēko.Ļaunums...viņš jau ir ar tevi....tavā sirdī.Jo,es jūtu tavas dusmas un naidu....

nez, kas es esmu un ko daru... ?

Pec personigas pieredzes varu ieteikt tik tiesam loti stipru zintnieci Olgu. Nonems visas melnas magijas ietekmes un nosauks pat so nelabvelu vardus. Uzliks aizsardzibu
Olga tel. 20073278

Es neticu, ka var kaut ko uzlikt vai noņemt... it kā visas problēmas ir mūsu galvās. Bet nupat- Manam bērnam viena pēc otras parādās smagas slimības, viena pēc otras- smagas problēmas ... ģimenē, darbā... Tiešām, liekas, ka strādā lāsts. Gribētos aprunāties ar kādu spēcīgu ekstrasensu- dziednieku. Gribu palīdzēt bērnam, kas pamazām iet bojā! Esmu māte un bērnam palīdzēt ir mana sūtība un pienākums. Darīšu visu, kas manos spēkos!!!
Lūdzu jūsu atsauksmes par tiem dziedniekiem, kurus esiet apmeklējuši... Palīdzēja vai nē? Ilgums, apmaksa, garantijas?

K°ādas garantijas, sertificēti šarlatāni un ārsti tās nesniedz. Sameklē tādu, kas nereklamē sevišķi, pārbaudīs lāstu. Būs, noņems, paliks labāk. Nebūs tad nenoņems.
Cenas dažādas, nu ne 5 vai 15 lati, virs 24 līdz 85–140.

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/

Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159

"Pec personigas pieredzes varu ieteikt tik tiesam loti stipru zintnieci Olgu."

Tā ir reklāma. Es tur biju. Murgs. viss ko viņa man pateica bij garām, ar porču arī nepalīdzēja...

Kur tu biji, Liepājā vien 3 Olgas zīlē, viņu daudz.
esmu

Parazitologi tikuši skaidrībā, ka visefektīvāk ''lāstu'' noņem antihelmintiķi.
Paskaties ko ēd un ko turi istabā? Kāds mīļš kaķītis (sevišķi, ja ķēza smilšu kastē, kurā rušinās bērni), tikai bērnam galvā smadzeņu parazīts toksoplazma; kāds jauks sunītis, prot uzlekt uz galda un aiz mīļuma ar asti luncinās tā, ka zupa no šķīvja šļakst uz visām pusēm, tikai pašai galvā un plaušās eiropas tipa ehinokoku pūšļi; ceļojumos patīk uzkost lašmaizītes ar virsū uzliktām nekarsētas zivs šķēlītēm - žultspūslī un aizkuņģa dziedzerī ne tikai kaķu, bet arī Sibīrijas trematode - ķermenis tās iemūrēs akmeņos, ķirurgiem būs darbs ņemt laukā, sevišķi smuki izskatās aizkuņģa dziedzera akmeņi, spīdīgi kā no stikla, vien izēstais dziedzeris vairs nespēj ražot insulīnu, un varat abalstīt farmācijas biznesu mūža garumā; garšo paviegli apžāvēts šķiņķis kurzemnieku gaumē - skeleta muskuļu šūnās ieritinājušies sīki tārpiņi, kurus sauc par trihinellām; padzisušiem kārumiem virsū glazūrai smērējat olas baltumu, kuram nav pievienotas sešas lāses citrona sulas, jācieš vien no salmonellozes; patīk ''nokāpt'' no ejoša motocikla vai dauzīt mašīnas kopā ar saviem iekšējiem orgāniem - būs vien jāpacieš zeltainā stafilokoka izraisītie iekšējie iekaisumi, jo pret to antibiotikas vairs nav efektīvas, bet salasīt un apēst pa jēlai gailenei nevīžojat, tajās esošā viela efektīvi nomāc stafilokoku, tad jau labāk pirkt ārzemēs no tās pašas mūsu zemē iepirktās gailenes ekstrahētās zāles.
Vēlams sākumā veikt biodinamiskās rezonanses izmeklēšanu,(katru parazītu kolonija sazinās savā elektromagnētiskajā frekvencē). Iedos garu sarakstu ar esošajiem parazītiem (izņemot vienu, nosaukt aizliegto, to kurš izraisa koronārās slimības un vēzi).
Ja neticēsit sarakstam , varat pārbaudīt citādi, piemēram nopirkt mikroskopu un stafilokoku ieraudzīt kā "spoguļspīdumu" vai ''sniegpārsliņas''.
Tad jau var ķerties pie ''lāsta noņemšanas'' ar atbilstošiem (vēlams dabas) antihelmintiķiem vai arī palūgt labai dziedniecei, lai palūdz šamējos likties mierā un aizvākties.
Der padomāt, vai iet pie ''lāstu noņēmēja'', ja turpināsiet mājā turēt parazītu perēkļā avotus? Pēc pāris nedēļām viss būs iegājis vecajās sliedēs...
Re: esmu

Lāsti eksistē. Netici, aiznes vedūnijai foto. Palūdz tev uzlikt, redzēsi pats!
Re: hā

Miķelis papētījis un atradis, ka eksistē vien atspoguļošanas un apmierināšanas sistēmas. Var jau uzrakstīt uz papīrīša nelabu vārdu, iebāzt starp diviem pretēji nostādītiem spoguļiem un priecāties par bezgalīgo slikto vārdu rindu, kura pēkšņi redzama spoguļos.
Manuprāt nebūtu sevišķi gudri nest savu ķermeni vai tā bildi pie vedunjas, un lūgt, lai viņa tajā ļauj atspoguļot visu, uz ko viņas samaitātā iztēle spējīga. Tad jau labāk aiziet pie vesela cilvēka, un ļaut lai paša ķermenis atspoguļo nevainojamu veselību. Par tīro spoguli Miķelis rakstījis, ka var izvēlēties - atspoguļot, vai nē. Kā tautā saka:''Kaķa lāsti nekāpj debesīs.''
Kura gan skaistule ies spoguļoties vircas bedrē, ja daudz tīkamāku atspulgu dod sudraba spogulis?(Pirmais variants gan sniedz daudz asākas emocijas, un cilvēkam pārāk bieži patīk būt emociju narkomānam.)
Meklēju kādu, kas var noņemt lāstu

Ja pazīsti Dievu un Jēzu nekāds lāsts tevi nespēj skart,pat ja skar tas nāk tikai par svētību...Ja nepazīsti un negribi pazīt,tad noņemot vienu lāstu tai vietā var rasties trīs citi...

http://lover.fm/Alexander/blog/896/

Pašlaik aktīvās akcijas:

Izcel savu dabīgo skaistumu ar permanento grimu pie meistares Tatjanas Jermakovas skaistumkopšanas salonā Strelīcija ar 50% atlaidi

Visgardākais, vismīkstākais svētku 1,5 kg kliņģeris tikai 3.99 Ls

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardu,saldu IZLAIDUMA KĀRUMU (0,5kg)-50%

ORIENTAL SWEET: PIKNIKA GROZS ar speķa, siera, buljona raušiem (1,5kg) -50%

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardu, saldu „BALTO SAPNI” (0,5kg)-50%

ORIENTAL SWEETS piedāvā nobaudīt sāļo PIKANTO KLIŅĢERI (1,5kg) -50%

Saknītes, viesu nams piedāvā atpūtu ar 50% atlaidi 20 personām vienlaicīgi.

Perfekti nagi ilgam laikam: Nagu pārklāšana ar gēla hibrīdlaku GELERATION + klasiskais pedikīrs ar 50% atlaidi!

Klasiskais manikīrs + Gelish nagu pārklājums no profesionāla salona "Pumpuri". Ar 50% atlaidi.

Stēvija tabletes, REB 600 tabletes,ar dozatoru. Pārtikas saldinātājs, dabīgs produkts -50%

Deju nodarbības bērniem no 6-13 gadiem ar 50% atlaidi.

Deju nodarbības no DK dance ar 50% atlaidi.

Nāc un iemācies aizstāvēt sevi un citus - Taekwon-do nodarbībās ar 50% atlaidi!

Uzsāc savu biznesu! Izveido savu kolektīvās iepirkšanās mājaslapu ar 50% atlaidi!

Unikālais paklājiņš Magic Sticky ar piegādi visā LV ar 52% atlaidi.

„Konstantais” dārza solārais lukturis: izcel savu privātmāju, lauku māju un dārzu krāšņumu-50% atlaide!

Izveido savu Vēlmju karte- unikāls un ļoti efektīvs līdzeklis Tavu lolotāko sapņu piepildīšanai! -50%

STRAIGHTEN RELAXING permanentā matu taisnošana + matu galu griešana + matu veidošana. 52%

Salons „Dolce Vita” piedāva: bikini vai kāju (visā garumā) vaksāciju -61%

Matu griešana + krāsošana + veidošana no profesionāla salona „Dolce Vita”- 52 % atlaidi.

Salons „Dolce Vita” piedāva: Aparātpedikīrs ar gēllakas pārklājumu-52%

Izvēlies savu matu griezumu salonā „Dolce Vita” -53%

ORIENTAL SWEETS: Nobaudi gardas,mīkstas „SIERA BUMBIŅAS”(0,5kg) -50%

ORIENTAL SWEETS: Piedāva nobaudīt lieliskas, gardas, „KRABJU BUMBIŅAS”(0,5kg)-50%

Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Palutini savu kāju nadziņus ar 50% atlaidi salonos Fashion Line.

Padari savu skatienu neaizmirstamu! Skropstu pieaudzēšana salonā „Fashion Line”-50%

FASHION LINE: Bikini vai kāju (visā garumā) vaksācija – 50%

Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Atbrīvojies no stresa un aizmirsti par ikdienas rūpēm-Garra Rufa SPA procedūra kājām ar 50% atlaidi.

FASHION LINE: Atbrīvojies no stresa -Garra Rufa SPA VANNA, procedūra ķermenim ar 61% atlaidi.

FASHION LINE: Mandeļu pīlings sejai – 50%

Fashion Line: Piešķir stilam odziņu! Ausu caurduršana ar 50% atlaidi!

Sauļošanās var uzlabot garastāvokli! Iegūsti kārdinoši brūnu augumu ar Ergoline Affinity 660!

DUO STYLE: Limfodrenāžas jeb gaisa zābaku procedūru kompleks ar 57% atlaidi.

Ienāc http://www.no50.lv

Gribetu tikt vala no neveiksmem ,,jo visu daru gala rezultats neveiksme

1.Cilvēka miesai ir savs sākums un ir beigas.
2.Cilvēka dvēselei ir sākums un nav gala.
3.Cilvēka garam nav sākuma un nav gala.

Mūsu garam vecam (pieaugušam) nav sākuma un nav gala.

Garā jūs varat būt daudz vecāks par jūsu zemes mācītāju.
Jēzus pie 12 gadus vecs spridzināja izpratni farizejiem, jo viņa skolotājs bija Svētais Gars, bet farizeji un viņa vecāki bija balstīti uz zināšanām par zemes lietām.

SANITAI
te būs nozīmīga daļa, kas palīdz noņemt lāstu. diemžēl ir arī tādi reti gadījumi, kad neviena vara ne debesīs nedz virs zemes tomēr noņemt nespēs. es domāju- Jums tomēr paveiksies, tikai vajadzēs ieguldīt diezgan ilgu laiku nopietnas piepūles.

- ,,vispirms rūpējieties par Debesu valstību - viss pārējais tiks piemests,, Gandrīz droši, ka savam garīgajam ķermenim nedodat pietiekami barības, it kā Jums tāda NEMAZ NEBŪTU ! ja Jūs vairāk vadītos pēc Jaunderības gudrībām - jums nevajadzētu meklēt palīdzību: pati spētu dot vērtīgus ieteikumus citiem nelaimīgajiem. Lasiet ap. Pāvila vēst. , jo sevišķi 1. v. korint. 13. nod. - par augstāko -svēto Mīlestību. Jaunderība dod pārpārēm garīgo maizi! es sevišķi iesaku Maksa Heindeļa grāmatas. ceru atrast laiku vēlāk -uzrakstīšu vēl. gedimins krūmiņš, Heindeļa tulkotājs.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Jurista palīgs/-dze (alga līdz EUR1000 bruto)
Finanšu kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
PĀRDOŠANAS MENEDŽERI
Eden Springs Latvia SIA
Konkurss beidzas 2014-04-29

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.