dzimsanas dienas ballite

sveiki, manai draudzenei 13 dzimene
mes palidzam rikosanaa
nespejamm izdomat normalas speles
vai varetu kadu ieteikt???
Re: dzimsanas dienas ballite

Chau, Evija! :D :D :D ēm... Kādas spēles tu gribi? :D Mēmo shovu, kas ar šokolādi, vai mīklas, spēles ar baloniem, knaģu spēles, pirmā kāzu nakst! :D :) Nju re! :) Cerams ka iedvesmosies!?! :D

es nezinu ko uz dzimsanas dienas svinibam darit nezinu speles

Kāršu spēle

Šajā spēlē atkal visiem ir jāpaņem krēsli un jāapsēžas aplī. Spēles vadītājam, kas atrodas apļa vidū un stāv kājās, ir nepieciešamas kārtis. Viņš katram parāda vienu kārti, kas ir jāatceras. Galvenais atcerēties ir zīmīti – ercenu, pīķi, kāravu vai kreici.
Tad, kad katrs ir ieraudzījis savu kārti, spēles vadītājs ņem no kāršu čupiņas augšas vienu kārti un sauc tās zīmīti. Attiecīgās zīmītes īpašnieks, pārsēžas vienu vietu pa labi (ja tur kāds sēž, tad sēžas klēpī). Tad ņem nākamo un atkal sauc zīmīti. Ja tiek nosaukta kāda zīmīte, bet tās īpašniekam kāds jau sēž klēpī, tad viņš nedrīkst kustēties, viņam jāgaida, kad viņam vairs neviens klēpī nesēž un var doties uz priekšu pēc tam, kad tiek atkal nosaukta viņa zīmīte.
Uzdevums ir nokļūt savā vietā, bet tad, ja cilvēks ir nokļuvis savā vietā, bet iesēžas klēpī, tas neskaitās. Skaitās tad, ja apsēžas pats uz sava krēsla.

Kāršu spēle

Šajā spēlē atkal visiem ir jāpaņem krēsli un jāapsēžas aplī. Spēles vadītājam, kas atrodas apļa vidū un stāv kājās, ir nepieciešamas kārtis. Viņš katram parāda vienu kārti, kas ir jāatceras. Galvenais atcerēties ir zīmīti – ercenu, pīķi, kāravu vai kreici.
Tad, kad katrs ir ieraudzījis savu kārti, spēles vadītājs ņem no kāršu čupiņas augšas vienu kārti un sauc tās zīmīti. Attiecīgās zīmītes īpašnieks, pārsēžas vienu vietu pa labi (ja tur kāds sēž, tad sēžas klēpī). Tad ņem nākamo un atkal sauc zīmīti. Ja tiek nosaukta kāda zīmīte, bet tās īpašniekam kāds jau sēž klēpī, tad viņš nedrīkst kustēties, viņam jāgaida, kad viņam vairs neviens klēpī nesēž un var doties uz priekšu pēc tam, kad tiek atkal nosaukta viņa zīmīte.
Uzdevums ir nokļūt savā vietā, bet tad, ja cilvēks ir nokļuvis savā vietā, bet iesēžas klēpī, tas neskaitās. Skaitās tad, ja apsēžas pats uz sava krēsla.

Ja jūs esat daudz tad jūs varat sasviest kādas smieklīgas drēbes maisā un tad pa apli dot viens otram (jābūt mūzikai).Kad mūzika apstājas tad no maisa jāizvelk kāda drēbe un jāuzģērbj!
Re:vārda dienas ballite

palīdziet lūdzu izdomat kādu spēli uz vārda dienu!nezinu ko lai var ar 15 bērniem tur spēlēt!? palīdziet lūdzu!
Redzimšanas dienas ballite

uz slotas kaata sakarini vairaakas mantas un lai uz kawt kaadu jautaajumu atbild un aizsietaam aciim atrod daavanu..
Re: Redzimšanas dienas ballite

Mēmais šovs:

Šis variants gan visa vakara gaitā nostrādā vienu reizi, taču nosmieties var uz nebēdu.

Dalībnieks, kurš tēlos kaut ko, ir jāmēģina izdabūt laukā no telpas. Dalībniekam tiek pateikts, piemēram, "koks", taču kamēr dalībnieks ir ārpus telpas, vadītājs visiem viesiem saka: "Miniet visu izņemot "koks"".

Šādu variantu izspēlējām darba Ziemassvēku pasākumā un jāsaka, ka sanāca ļoti amizanti un smieklīgi. Kolēģis "koku" tēloja 5minūtes, tika uzņemtas smieklīgas bildes kā arī daudz C vitamīna :)

!!! Taču atcerieties, ka cilvēkam, kurš būs tas, kurš tēlos, ir jābūt ar labu humora izjūtu un var pasmieties pēc tam par sevi, ka ir "iznests cauri". Savādāk cilvēks var apvainoties un pasākums tiks nedaudz izbojāts!!!

Un šāda spēle ir piemērota vairāk draudzīgai kompānijai, kurā visi visus pazīst. Taču tas jau katram pašam jāizlemj.
DZIMSANAS DIENA

PASAKIET LUDZU KADAS SPELES VAR SPELET DZIMENE UN JA JUS ZINAT VARATU LUDZU UZRAKSTIT KADU SPELI
Re: DZIMSANAS DIENA

davaaaaj uzrakstiet kādas spēles

Olu stafete

Nepieciešamas divas karotes un divas olas. Jāiezīmē stafetes sākuma vieta un jānoliek krēsli vai kas cits laukuma otrā galā. Dalībnieki sastājas divās komandās viens aiz otra. Pirmajiem rokā karote un tajā ola. Ar šo karoti jāskrien līdz laukuma otram galam, jāapskrien ap krēslu, tad atpakaļ un jānodod stafete nākamajam komandas dalībniekam. Par katru olas izkrišanu var ņemt ķīlu vai arī komandām skaita soda punktus.

Ha, ha, ha

Spēles dalībnieki noguļas uz zemes tā, lai nākamā cilvēka galva būtu uz iepriekšējā vēdera. Aptuveni tā, kā ir attēlā, bet var arī apgulties vienā rindā.
Spēles uzdevums ir: pirmais, kas guļ (kam nav galva nevienam uz vēdera) saka: „Ha!”, nākamais saka 2 „Ha” utt. Uzdevums ir nosaukt visus „Ha” līdz beigām, nesākot smieties, ja sāk smieties, tad viss jāsāk no jauna.

Saķert vienam otra īkšķus

Šo var izspēlēt vienkārši beigās, kā labu nobeigumu. Visi sastājas aplī un saķer viens otra labās/kreisās rokas īkšķus. Tas nav viegli, it sevišķi, ja ir daudz cilvēku. 

Vārds + kustība/ īpašība/lieta

Vairāk tāda kā iepazīšanās spēle. Visi spēles dalībnieki sastājas aplī. Pirmais nosauc savu vārdu un uz sava vārda pirmā burta kādu īpašības vārdu/lietu/dzīvnieku utml. Var arī izdarīt kādu kustību.
Nākamā dalībnieka uzdevums vispirms ir nosaukt iepriekšējā vārdu ar īpašību/lietu/zvēru/kustību un tad savu. Tā iet pa apli un katrs nākamais sauc arvien vairāk dalībnieku vārdu un īpašību/lietu/zvēru/kustību. Pēdējais nosauc visu dalībnieku vārdus un tas, ko nolemj nosaukt līdz ar vārdu.

1 lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu

Visi nostājas/apsēžas aplī un nosauc vienu lietu, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu. Ja ir forša kompānija, var arī padiskutēt, kāpēc tieši to un neko citu.

Kopīgās lietas

Sagatavo iepriekš jau lapiņas (sk. 2. pielikumā), kuras izdala katram dalībniekam. Spēles uzdevums ir vairāk iepazīt vienam otru. Katram dalībniekam ir grupā jāatrod 1, 2 vai 3 cilvēki, kuri atbilst noteiktajiem nosacījumiem (to jāskatās pēc grupas lieluma).

Īpašību spēle

Iepriekš jau sagatavo lapiņas, uz kurām rakstītas īpašības (sk. 3. pielikumu). Katram dalībniekam izdala 5 īpašības. Uzdevums ir atrast tās 5 īpašības, kuras dalībnieku raksturo vislabāk. Atrod īstās savstarpēji mainoties ar īpašībām.
Tās, kuras paliek neizmantotas, noliek uz galda gadījumā, ja kāds tiešam nevar atrast īstās, tad var paņemt kādu, kas stāv uz galda.
Tad, kad visi īpašības ir atraduši, nostājas aplī un nosauc visas 5 sevi raksturojošās īpašības kopā ar vardu.

Nostāties uz krēsliem un sarindoties pēc vārdiem alfabēta secībā

Visiem dalībniekiem lūdz nostāties uz krēsliem, kas salikti vienā rindā. Tad liek nostāties pēc vārdiem alfabēta secībā, nenokāpjot no krēsliem. Tāpat var likt sarindoties pēc auguma, vecuma, dzimšanas dienas, brāļu/māsu skaita vai matu garuma

Vārdu zīmīšu veidošana

Katram dalībniekam iedod papīra lapiņu (sk. 4. pielikumā) un rakstāmo, uz kuras viņa uzdevums ir uzrakstīt savu vārdu un lapiņas apakšā 3 lietas, kas viņu vislabāk raksturo.

Bum, bam, boejing, bombā

Visi spēles dalībnieki nostājas aplī. Ir pieci vārdi, kurus sakot notiek kāda virzība. Ja spēles vadītājs saka: „Bum”, tad tas, kurš stāv pa labi turpina, sakot „Bum”. Ja tas, kura kārta ir teikt „Bum”, pasaka „Bam”, tas pats notiek pa kreisi. Tātad – bum iet virzienā pa labi, bam – pa kreisi.
Ja pasaka „Boejing”, tad turpina tas, kurš atrodas tieši pretī tam, kurš runā. Bet uz komandu „Bombā” visi samainās vietām un turpina tas, kurš pēdējais runāja, respektīvi, tas, kurš teica: „Bombā!”

Kāju mežģis

Visi nostājas aplī un sadodas rokās. Spēles vadītājs sāk – viņš liek vienu kāju pie blakus stāvošā kājas. Nākamā uzdevums ir to kāju, pie kuras pieskārās iepriekšējais, pielikt pie blakus stāvošā kājas. Uzdevums ir palikt pēdējam aplī. Tas, kurš vairs nespēj noturēties kājās un apkrīt, no spēles izstājas.

Sarindoties pēc: auguma/vārda/dzimšanas dienas/brāļiem, māsām/matu garuma

Šeit ir nosaukti vairāki veidi/ parametri, pēc kā likt grupai nostāties vienā rindā nerunājot, lietojot tikai žestus un visu ko citu tikai nerunājot.

Spēle ar segu

Iepazīšanās, vārdu mācīšanās spēle. Visa grupa sadalās 2 daļās. Abām grupām liek notupties 2 čupiņās. Tām pa vidu 2 spēles vadītāji tur segu. Pie segas pienāk no katras komandas pa vienam. Līdzko sega tiek nolaista, abu pretinieku uzdevums ir pirmajam nosaukt pretī sēdošā vārdu. Tas, kurš vārdu nosauc pirmais, savā komandā paņem zaudētāju. Uzdevums ir savākt savā komandā visvairāk dalībnieku

Ar tualetes papīru

Visi spēles dalībnieki nostājas aplī. Spēles vadītājs lūdz katru dalībnieku iedomāties, ka ir paziņojums, ka no šī brīža divas dienas nebūs tualetes papīra un lūdz katru paņemt no vadītāja ruļļa tik daudz, cik viņam varētu būt nepieciešams. Tad, kad katrs ir paņēmis pietiekoši daudz papīra, tad attiecīgi, cik daudz ir gabaliņu, tik arī daudz lietu ir jāpasaka par sevi.

Spilvens uz riņķi

Visi dalībnieki apsēžas aplī. Viens no dalībniekiem stāv vidū. Dalībniekiem, kas sēž tiek iedots spilvens, kurš ir jāpadod uz riņķi, bet to nedrīkst mest.
Tā dalībnieka, kas stāv vidū, uzdevums ir apsēsties uz spilvena. Tam cilvēkam, kuram vidū stāvošais iesēžas klēpī, dodas vidū un arī mēģina iesēsties kādam klēpī.

Sēšanās aplī

Visi dalībnieki sastājas aplī, pagriežas pa labi. Spēles vadītājs saka, lai sper vienu soli uz vidu, veidojot ciešāku apli. Pēc tam lūdz uzlikt rokas uz priekšā stāvošā pleciem, kad jau atkal dalībnieki ir pakāpušies uz vidu, viņiem rokas ir jāuzliek uz aiznākamā cilvēka pleciem. Jāskatās, vai ir labs aplis. Tad var palūgt visus apsēsties, ja dalībnieki labi apsēžas un neviens neapkrīt, tad var lūgt iet uz priekšu, tāpat sēžot.

vai kāds nav spēlējis mājās- vai esi gudrāks par piektklasnieku? varbūt var padalīties ar jautājumiem?

man paliks 13 gadi.vajag kadu interesantu speli.dalibnieki bus 4 meitenes

Palīdziet izdomāt spēles 14.dzimšanas dienā zēnam.
;0

Palīdziet man izdomāt feinas dz-dienas spēles!!
Mes būsim7 vai 6!!!
Balīte notikis 30 oktobrī'2010

jus lol varat interneta atrast loxi.....visss jums ir priek6a bet jus ha ha ha...jus interneta uzrakstat (spēles dzimene )) un viss sokey busss. ja esat stulbii

Man rīt Dzimšanas diena! Lūdzu palīdziet izdomāt spēles.

Tur ir vairaki labi piedavajumi. Piem.:

1. Fitnesa klubu tīkla „Atlētika” mēneša abonements ar 62% atlaidi. Norūdies ziemai!
2. Ņem līdzi draugu un dodies baudīt - 50% atlaide dāvanu kartei restorānā Harry Morgan
3. Biznesmeņa cienīgs darījums - par 73% zemāka cena Promenade Hotel divvietīgam biznesa klases numuriņam!
4. Biļetes uz Kino – 0.80Ls!!!! Lētāk vairs nevar!

UN daudz citu piedāvājumu.
Pats ieperkos tagad seit:

http://www.atlaizuklubs.lv/lv/r-1i10s1w1r4lb3p143/

Baigi labi. Kadus vel ziniet?????

(sex)(finger)

man vajag dzimšanas dienas spēli 2.meitenēm un 2.zēniem

spēle-drauga atbalsts

saliek bānītī vairākus krēslus bez atzveltnes(tā lai ir visiem dalībniekiem),tad visi apsēžas un uzliek galvu uz aizmugurē sēdošā cilvēka ceļiem.Tas kurš ir pašās beigās atmuguriski liek rokas uz zemes.Vadītājs pa vienam ņem krēslus ārā,un tad cik ilgi virkne noturēsies.Ja spēlētāji runājuši pretī vadītājam spontāni jāpagrūž pats pēdējais bānītī,lai visi pārējie nokrīt.:D

vajag 9 krēsli un 8 spēlētāji kāmēr ir m'ūzika jāskrien apkārt mūzika apstājas ir jāapsēžas viens spēlētājs paliek lieks krēslu jānoņem tā arī jāturpina.

sveiki, man paliek11 gadi un nevaru izdomat ko darit busi kopa 6.
lūdzu palīdziet. man dzimšanas diena ir 25,janvārī bet svinēšu 26,janvāri.

sveiki, man paliek11 gadi un nevaru izdomat ko darit busi kopa 6.
lūdzu palīdziet. man dzimšanas diena ir 25,janvārī bet svinēšu 26,janvāri.

Sveiki! Man paliks 13. gadu un es nevaru izdomat speles kuras mes ar draudzenem varetu spelet. Ciemini bus vai nu 5 vai 6.

man paliek 10 gadi pleaas plidziet izdomat speles 14 cilvekiem.

Palidziet izdomat speles man paliek 12 un buss 5 meitenes

piemēram ka lekšana iekšā gruzu maisā

veiki,manai māsai paliek 8 gadi.2011 gad ā.
Es ļoti mīlu savu māsu.Viņa ir pati labākā uz pasaules.....

iesaku nopirkt "Alias" - jautrība garantēta.

http://alturl.com/u78yx

Sveiki. Man 24.jūlijā ir dzimšanas diena. Man paliek 12 gadi. Būs 3 ciemiņi un es gribētu uzzināt jaunas un foršas spēles. Es paskatījos iepriekšējos ierakstos un iedvesmojos, bet gribētos zināt vēl spēles. :)

Darba aizsardzība, darba aizsardzības pārraudzība www.drosamdarbam.lv , SIA Guna BSK, kompatenta institūcija darba aizsardzībā, Latvijā jau 6. gadu :)

Konsultācijas darbam ar datoru, kā pareizi lietot, lai nesabojātu redzi.
Konsultācijas, dokumentācija darba aizsardzībā, par drošu vidi.
DZIMSANAS DIENA

Man vajag kadas dažas intresantas spēles kur var piedalīties daži zeni un vairakas meitenes !

čau!Man 7.augustā dzimene paliek10 gadi vai varat palīdzēt atrast noramālas spēlēs ko var spēlēt bērni!
Dzimenīte

Sveiki!
Palīdziet izdomāt spēles uz 7. augustu 2011.
Rakstat uz e-pastu:
dianakota@inbox.lv
:)
Re: Dzimenīte

Caw man buus dzimeniite 16.augusta un m an vajag speles 6cielvekiem un vairak ludzu sutiit uz epastu speles paldies :*:*:*
Loti vajag jusu paliidzibu :

dz/d būs ap 30 cilvēkiem ;D vajag kādas spēles ar alkoholu un vnk jautras
konkurs dzimsanas diena

sim konkursam vajag diegu balvas nu konfektes vai vai ko tu gribi!

sakam istiepiet diegu visu nu ne visu nu panemiet 1m diega noskerejiet un piesejat balvas vini jusu ciemini ies ar aizvertam acim un skeres balvu ja vins grib iet us citu pusi
pasakat vinam netrapiens vot tads konkurs bedz tam pasakat vai nosutiet kautko ari te man ari man dzimsanas diena ir 28 oktobru nu ludzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: dzimsanas diena

Man vajag jusu palidziba man paliek 14 gadi un man vajag priekss vecakiem cilvekiem speles.! iesakiem ludzu sutiet uz manuu e-pastu mam dzimene ir 29 oktobrii.

man paliek 18 gadi un es nezinu ka isti izklaidet savus viesu .. viesi bus ap 30 cilveku vecuma no 12 lidz 36 gadiem. ko jus iesakat tik plasai cilveku auditorijai!! ?? ludzu palidziet!!

sveiki!

vai varat ieteikt uzdevumus tieshi jubilarei kurai paliek 18!
pildot uzdevumus beigas sanemtu davanu, bet nezinaam kadus smiekligus jautrus uzdevumus uzdot! Paliidziet ja jums ir idejas! :)
Re: vārda diena

Man vajag izdomāt spēles!Palīdzēsiet???:)
vārda diena

FEIL LOL FEIL LOL
Re: vārda diena

man rīt vardene palīdziet izdomāt spēles
dnjuha!!!

manam bralenam,rit ir dnjuha. paliek 10 gadi, bus daudz draugu gan zeni, gan meitenes, un vinjw nzin ka izklaidet viesus!!!!! spelem, jabut jautram, smiekligam, un tadam ka vinju vecuma, jo visi ir mazliet kautrigi!! paldies!:)
dnjuha!!!

manam bralenam,rit ir dnjuha. paliek 10 gadi, bus daudz draugu gan zeni, gan meitenes, un vinjw nzin ka izklaidet viesus!!!!! spelem, jabut jautram, smiekligam, un tadam ka vinju vecuma, jo visi ir mazliet kautrigi!! paldies!:)
jaut!

Vai kāds nezin kā sauc to spēli, kurā katrs dalibnieks uz lapiņas uzraksta vairakus dzivnieku vardus un tad speles vaditajs lasa tekstu un kada warda wieta katrs dalibnieks lieks savu dziwnieku..? Es mekleeju to tekstu.. warbut kads war palidzeet! man wajag sowakar! :)
jaut!!!!

ta ir dzimasanas diena nevis kautkas cits man ir jau 8 gadi man ir balote un te neka tada nav ko panemt uz info.......................
Ieteiciet!

Labdien, nu vnk čau! Kā iet|? Ieteiciet kādas spēles un konkursus jo 13.01.2012 būs manai draudzenei dzimene. Ļjoti gribētu kādu konkursu vai spēli uzrīkot, Rakstat man nevis komentāros bet pa e-pastu kzabele@inbox.lv ...

Būšu priecīga, ieteiciet uz viņas dzimeni man kādu spēli vai konkursu, būšu priecīga.

Bet ātrāk man sūtat jo vēl 4 dienas līdz viņas dzimenes.
Re: Ieteiciet!

Jāni es nesapratu ko tu raksti 8 gadniek.

man ir uzticeets riiko klases vakaru man viss ir izdomats tikai nav spelu ludzu iesakiet kautko. macos 5. klase speeles piedaliisies20 daliibnieki! paldies jau ieprieks:)

neko nezinu

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/

Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159

man vakag speles dzimenei pliz palidziet man man vajag lidz 6odienai pliz palidziet?

skatos te tikai sikie vien prasa peles :D
man 22 paliek un nezinu ko citu bez dzersanas darit :D
1. bear-pong taka apskatiju ka variantu,bet bus daudz cilveki un tad nesanaks.

2. kam patik,var spelet, to muzikalo kreslu.
piem jus tur 6 sikie uun 5 kresli, saliek apli ar sedekli uz aru,
vaditajs atskano muziku un visi iet uz rinki gar kresliem. kad muziku apstadina (ik pa 10-20sek) visi megina apsesties,kam nesanak vieta,tinas prom un panem vienu kreslu ara.

3. memo sovu mierigi 2 komandas sadalot visu baru...
katra komanda katram ir jaiet attelot vardu.
pretinieki iedod raadamo vardu un lai tad tas viens,kam jarada,tas atdarina visadas kustibas lai uzminetu vina komanda.pretinieki pa to laiku smejas :D
ja uzmin tad 1 punkts,ja ne,tad neka..un kad apnik spelet,saskaita punktus un vakara gaita baz acis kura komanda labaka :D

4. kam jau sak pretejais dzimums patikt,var spelet pudeles griesanu :D
apsezas apliti pec iespejas ciesak viens otram ta lai sedetu zens,meitene,zens utt..
pa vidu iegriez gulosu pudeli.
uz kuru cilveku apstajoties pudele norada,tam dod bu4u,cik garu to pasi nolemj,
ja uzkrit savs dzimums,tad vnk sarokojas vai kka ta :D

5. "patiesiba vai risks" ta mums bija populara katru vakaru :D
kr4 salasas draugi un spele kaut vai katru vakaru satiekoties :D
nosakat secibu,piem 1,2,3,4.... un kurs katrs pec kartas ir.
tatad pirmais sak,uzdod katram jautajumu : "patiesiba vai risks" kadam no dalibnirkam,ja vins atbild "patiesiba", tad uzdod kkadu jautajumu uz kuru jaatbild godigi,ja melo,tad bara ir tizli cilveki un nav interesanti.
tad var piem, "tev patik Anninja?" un vinam godigi japasaka: ja vai ne :D
(mums jau bija : "cik procenti no 1-100 tev patik peteritis utt :D )
tatad,ja atbild : "risks" vari likt speletajam kkadu darbibu pildit.
(mums topa bija likt lai bu4o kadu citu zinot,ka baigi patik,bet kautresies)
atkarigs cik nobriedusi, uz lupam vai vaiga bu4ot,ka pasiem patik :D
var likt lai skrien ap maju vai lai nodzied milakas dziesmas piedziedajumu,vienalga :D nav ne uzvaretaju,ne zaudetaju,ir tikai labi pavadits laiks.

6. var uz rinki laist visadus prieksmetus :D
piem apelsinu iespied zem zoda un dod talak,nakamais panem tapat,tikai ar kaklu :D
nu kka ta :D

7. var knagiti slept :D
izdzen vienu no istabas un aizsien acis...
otram (pretejam dzimumam) pieliek knagiti kkur pec iespejas tada vieta lai neatrod.
nu un tas kam acis ciet,nak un mekle chamdot visas malinas :D
mekle knagiti un izbauda speles noteikumu burvibu :D
BET lai butu interesantak,es tikko izdomaju,ka vajag likt vairakus cilvekus,ka maneklus :D
piem dzekam aizsien acis un noliek 3 meitenes :D
vienai knagis matos :D
un tas dzeks tgd nak un mekle pa tam 3 meitenem kur tas knagis :D
Jaaa, un piem uznem laiku cik atri katrs dzeks var atrast vai ka,nu to visu var sakombinet pasi...

Man vaja speli puišu!

Sveiki,paldies smēlos daudz labas idejas,bet man pašai tulliņ dzimene gribas kaut ko grandiozu mājās iesakiet man kadu interesantu speli!
RE:man būs 11 gadi

man vaig spēles var kāds atsūtīt vai uzrakstīt?
RE:man būs 11 gadi

Nedēļas piedāvājums, zivtiņas, kas dara brīnumus par neticamu zemu cenu, ja neesi vel bijis uz šādu procedūru ir laiks. Lieliska dāvana sieviešu dienā.

1. Rīgā, Ogrē vai Lielvārdē! Atbrīvojies no stresa un aizmirsti par ikdienas rūpēm-Garra Rufa SPA procedūra kājām ar 50% atlaidi.
Efektīvs pīlings + relaksējoša mikromasāža ir lieliska pašsajūta . -50% Cena 5,99 Ls

2.Iemūžiniet savu sievišķību! Express fotosesija Sieviešu dienā no Crevent Studio! Tikai par 5,00

3.Procedūru kompleks un slaids augums garantēts -54%
Triecienkurss ķermeņa apmēru un svara zaudēšanai.

4.Klasiskais manikīrs + Gelish nagu pārklājums no profesionāla salona "Pumpuri". Ar 50% atlaidi.

5.Relaksējoša, veselības procedūru programma no "Green Island"-50%
Ļaujies relaksācijas izjūtām ar kādu no veselības procedūras programmām. Iepriecini sevi un savu ķermeni.

6.Profesionāla 1h fotosesija studijā + make-up + matu sakārtojums. Crevent Studio fotogrāfe Kristīne Poļakova.

7.Atspoguļo Savu svarīgāko dzīves mirkli bildē + teksts. -50%
Izveidosim Tev plakātu A2 formātā (61 x 32 cm) ar Tavu izvēlētu fotogrāfiju un tekstu.

8.Parūpējies par savu kāju veselību un izskatu laicīgi-Limfodrenāža jeb gaisa zābaki ar 57% atlaidi.
Apmēram 70% pieaugušo cilvēku cieš no limfas un asinsrites traucējumiem.

9.Mēneša abonents no sporta kluba „Hansu” -60%
Ķermenis - tas ir spēks, gars - tā ir dvēseles iekšējāpasaule, un, tikai apvienojot tos, gūsi panākumus dzīves ceļā.

10.Kļūsti par pilnvērtīgu seksuālo partneri! ! Uzdrīksties uzlabot savu seksuālo dzīvi. -50%
Kļūsti par pilnvērtīgu seksuālo partneri! Uzdrīksties uzlabot savu seksuālās dzīves un seksuālo kontaktu kvalitāti. Uzlabojoties seksuālās dzīves kvalitātei, Jūsu pāra attiecības kļūs vēl stiprākas!

11.Asinsvadu speciālista konsultācija ar 50% atlaidi.
Lai saglabātu veselību ļoti svarīga ir slimību profilakse.

12.Autoskola PILOTS piedāvā: Pilnu B kategorijas teorētisko kursu Tev un Tavam draugam- abiem tikai 15Ls.

13.Izvēlies savu Hello Kitty T-kreklu ar kristāla apdruku -50%
Kur Hello Kitty tēls veidots ar kristāla apdruku tikai par 4,50 Ls

Ienāc: www.no50.lv/
RE:man būs 12 gadi

Sveiki! man 18. maijā būs dzimene, varat lūdzu pasacīt kādas jautras spēles?
lol

nu lol kas tās tur augstāk par reklāmām
Re: lol

Sveiki 27. aprili paliek 15 gadi, bet nevaru izdomat speles. varbut kadam ir spele kur uz lapinam ir sarakstiti jautajumi un atbildes tad viens cilveks izvelk jautajamo lapinu un izvelas cilveku kam jautat. ja kadam ir tada spele ludzu padalieties ar jautajumiem un atbildem. :)

Re kur viena spēle.

Rindā tika salikti krēsli. Pirmās klasē palika meitenes. Zēni tika izmesti no kabineta ārā aiz durvīm.Meitenes iekšā sarunāja, kura izvēlas kuru zēnu un tad sasēdās rindā. Pēc tam puši tika pa vienam aicināti iekšā. Zēnam vajadzēja ieiet un paklanīties tai meitenei kura pēc viņa domām bija viņu izvēlējusies. Ja meitene pameta ar īkšķi norādot uz aizmuguri tad tā bija pareizā un viņam vajadzēja nostāties aizmugurē(šo meiteni vairs nevarēja izvēlēties)Savukārt, ja meitene parādīja garu degunu, tad zēnam vajadzēja iet ārā un gaidīt atkal savu rindas kārtu. tas ilga tik ilgi kamēr katrai meitenei bija viens pāris. Pēc tam izdzina ārā meitenes un viss sākās no jauna tikai šoreiz ar zēniem.

Lūzdu visiem kas spēlē spēles

Maizes ēšana.
Divi cilvēki apstājies pie krēsla vai kaut kāda galdiņa. Uz tā stāv divas pusītes (vienādas) maizes rikas un divas aizdedzinātas sveces. kādam cilvēkam jāstāv no malas un jāskatās vai viss notiek taisnīgi. kad tiek dots starts tiem cilvēkiem ātri jāapēd sava maizes daļa un jānopūš svece un tā kurš ātrāk. Ieteicams maizi bez sēkliņam vai kaut ko tamlīdzīgu jo var iesprūst kaklā.
Re: dzimene

atsūtiet lūdzu kādu spēli lidz 29.jūlījam
mēs būsim 3

atsūtiet lūdzu kādu spēli lidz 29.jūlijam
mēs būsim 3

atsūtiet lūdzu kādu spēli lidz 29.jūlijam
mēs būsim 3

nevaru izdomāt spēli uz dzimšānas svinībām

nekas, Zane, es ar vēl sēd un domà, bet spēle ar gumijas klasīšu lekšanu man ir prātā.

Kas,kur, kad

Panem papira stremeles un jaizdala cilv;ekiem un ir jaut;ajumi kas?, kur?, ar ko?, ko darija?,, un lai neviens neredz atbild uz tiem jautajumiem bet viens cilveks atbild uz vienu jaut. un dod blakus sedosajam dalibiekam un ta kamer visi jaut. ir atbildeti . Un izlasa iznākumu un tiem cilvekiem kuri citi dalibnieki uzrakstija vina vardu jatājumā ar ko? tiem vajag izdarit kas rakstits ko darija?? Sk.??

var arī spēlēt paslēpes!
Dz. diena

Man paliek 12 gadi nevaru izdomāt spēles Cilvēki bus apmēram 9
Re: Dz. diena

Man arī rīt būs Dzimšanas dienas ballīte kur būs tikai es , un vēl 2.meitenes pie manīm ( meiteņu ballīte ) bet viņas pie manīm paliks pa nakti un es nevaru izdomāt spēlēs vakaram. Palīdziet lūdzu.
* Man 11.gadi. :D

Palidziet izdomat speles......
Pasa kaut ka nesanak.Bus 4 cilveki.......................

mana dzimene bus pec 6 dienam nevaru neko izdomat

mana dzimene bus pec 6 dienam nevaru neko izdomat

Ludzu ludzu palidziet man vaig kadas 5 speles uz dzimsanas dienu berniem no 5 lidz 10 gadiem ludzu palidziet man laks palicis tikai 1 nedela 3 oktobri

Man rit dzimene bet nezinu nekadus konkursus!

Sveiki!
Man ir drīz dzimšanas diena un nevaru izdomāt spēles. Man paliks 14. :)
Palīdziet lūdzu.

Nuuuu man paliek 12gadi nezinu kādas spēles spēlēt istabā 4-5 cilvēki:(:(::(:(

sveiki
man 6 novembrī dzimenīte
varat pateikt kautkādu spēli
man paliks10 gadi!

ir divas komandas var pa visu māju vai istabu ''izmētāt'' puzles gabaliņus un ļaut ciemiņiem tos atrast, tā komanda kura pirmā saliks puzli dabūs balviņu

eemmm.... varetu spelet pudeli,,,,,paslepes un memo sovu karo4e daudz kas jautajiet man es visu zinu!!!

sveikini man paliek 10gadi nezinu atrakcijas sadas tadas sinu bet jau zinamas vai nevarat kads ko ieteikt dzimene bus 17 Janvāri tas jau 2013 gads. draugi bus apmeram 3-4

sveikini man paliek 10gadi nezinu atrakcijas sadas tadas sinu bet jau zinamas vai nevarat kads ko ieteikt dzimene bus 17 Janvāri tas jau 2013 gads. draugi bus apmeram 3-4
Modes skate

Šī spēle ir domāta meitenem.

Ir sagatavoti dažādi tērpi un meitenes izvēlās kadus tērpus viņas griB
Visas uzkrāsojās un ir gatavas iet un parādīt savu tērpu.
Spēles

Lūdzu palīdziet man drīz ir dzimmene palīdziet izdomāt spēles
Re: Spēles

Sweiki!:))
Man tagd ir 16 gadiņi un gribēju palūgt jūsu palīdzibu vai nezināt kādas jēdzīgas spēles priekš v. dienas?(tā būstikai priekš meitenēm)
Un arī kādu norm. filmu varētu ieteikt???
Re: Spēles

Sveiki varat lūdzu ieteikt kādas spēles priekš dzimšanas dienas. Galvenais lai to varētu spēlēt gan pieaugušie gan bērnu. Telpa ir neliela.
Palīgā!!!!!!!

man dzimene ko lai spēle sutiet uz epastu ja ir idejas pele58@Inbox.lv

spele iesaku opirkt tvisteru vai ari pinjatu
Palīgā!!!!!!!

man dzimene ko lai spēle sutiet uz epastu ja ir idejas pele58@Inbox.lv

spele iesaku opirkt tvisteru vai ari pinjatu
garie deguni!!

vajag vienalga cik meitenes un zēnus bet abiem jābūt vienādiem,
zēni iziet visi āra bet meitenes paliek sēžot krēslos.
Tad meitenes čukstus pasaka vienu zēnu bet nedrīkst būt vienādi zēni
katrai meitenei jābūt savādāks zēns.
Tad zēns viens ienāķ iekšā un uzlūdz bet ja nau tā meitene kuru viņš domāja,
tad tai meitenei jāparāda garš deguns un zēnam jājiet ārā aiz durvīm atpakaļ
bet ja ir jāpgriž apkārt un jājiet malā.
Un pectam ja grib var samainīties meitenes iet ārā bet zēni paliek iekšā!!!
Palidziet...

Manam bralim paliek 10 gadi,palidziet!!!!
Palidziet man izdomat kaut kadas jautras speles....
Bus apmeram 10 cilveku....
Re: Palidziet...

Man sodien paliek 14 nevaru izdomat ko dairit (sples) iesakat...:) plz

Manam draugam ir 70 gadi un es nevaru izdomāt spēli

http://www.fromme.lv/dzimsanas+dienas+ballite+airsoft+izklaide<\/a> bijam, loti patika, iesaku :)))
Re:spele kapseta

visi nogulas pie zemes.
Re:spele kapseta

sveiki.mani sauc Aleksandra.Man 13 jūnijā paliek 11 gadi.manā dzimšanas diēnā būsim 8 bērni.Es gribētu lai Jūs man iesakat jautras spēles!
Re: nauda internetā

Tiešām var pelnīt naudu internetā! Un šīs naudas pelnīšanas veids tiešām darbojas
Dari sekojoši:

1) Izveido Paypal kontu ar savu epastu;
2)Pārskaiti 0,15 eiro (15 centus) caur Paypal sekojošiem lietotājiem:

1. rosemarykitty70@europe.com
2.davemitchell077@yahoo.co.uk
3.lilmachineok1@mail.com
4. steromanhq69@post.com
5. fatmanscope@gmail.com
6. markbronson69@yahoo.co.uk
7. zhundastocks@inbox.lv
8. ed-c@inbox.lv
9. leom13@inbox.lv
10. solca20@inbox.lv

3) Pirmo e-pastu no listes izdzēs, visus pacel par vienu uz augšu (2. būs 1. utt.), un tad tukšajā 10.vietā ieraksti savu e-pastu, no kura atvērts Paypal konts.

4) Sūti šo ziņu daudzos forumos, publicē interneta diskusijās;

5) cilvēki, kas lasīs Tavu ziņu un nolems piedalīties, skaitīs pa 0,15 eiro Tavā kontā, un beigās Tu iegūsi ievērojamu summu!

6) Iegūtu naudu no Paypal vari ieskaitīt savā bankas kontā un izņemt!
Spele

iesaku spelēt memo šovu vai statujas parādi!!!!

memo šovu lkm visi pazist
statujas parāde
kad skan mūzika visi dejo kad beidzas
sastingst kurs pakustas tas izstajas

palīgā man dzimene pēc 5 dienam es nezinu ko speēlēttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Spele

Čau .

- Drīz būs vārdadiena - 20.jūlijā
-Jau laikus viss ir jāsagatavo , kā arī ieskaitot to ,kā ,lai izklaidēju viesus .
-Viesi- 12, 13 , gadi . Viesu skaits-7 , visas meitenes .
-Palasīju , kādas spēles ,ko ievietojāt šeit , dažas arī paņēmu un pierakstīju.
-Ja , ir kādas idejas ,spēles ,ko darīt , vēlos ,lai atsūtat man arī : )
-Tiešam nekas daudz pašai nenāk prātā . ; )
-Ceru , saņemšu kādu vēstuli .
-Vārdadiena pēc 17 , dienām .

VARAT MAN SŪTĪT IDEJAS, SPĒLES ,KO DARĪT 12, 13 GADĪGĀM MEITENĒ VĀRDADIENĀ UZ ŠO Ē-PASTU.- ramona2701@inbox.lv

-Paldies jau iepriekš : )

Čau .

- Drīz būs vārdadiena - 20.jūlijā
-Jau laikus viss ir jāsagatavo , kā arī ieskaitot to ,kā ,lai izklaidēju viesus .
-Viesi- 12, 13 , gadi . Viesu skaits-7 , visas meitenes .
-Palasīju , kādas spēles ,ko ievietojāt šeit , dažas arī paņēmu un pierakstīju.
-Ja , ir kādas idejas ,spēles ,ko darīt , vēlos ,lai atsūtat man arī : )
-Tiešam nekas daudz pašai nenāk prātā . ; )
-Ceru , saņemšu kādu vēstuli .
-Vārdadiena pēc 17 , dienām .

VARAT MAN SŪTĪT IDEJAS, SPĒLES ,KO DARĪT 12, 13 GADĪGĀM MEITENĒ VĀRDADIENĀ UZ ŠO Ē-PASTU.- ramona2701@inbox.lv

-Paldies jau iepriekš : )

UZMANĪBU

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota. Mēs esam šeit, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzības palīdz, piemēram, finansiālu palīdzību. Tātad, ja jūs iet caur finansiālās grūtībās vai Jums ir kādas finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai norēķinātos savu parādu vai atmaksāties rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com Bībele saka: "Luke 11:10 Visi, kas vēlas saņem, viņš, kas meklē, atrod, un tam, kas klauvē , durvis būs atvērtas ". Tāpēc neļaujiet tiem iespēju iet jums, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi vairāk. Lūdzu, tām ir par nopietniem domājošiem un Dievu baidoties Cilvēki
Mēs piedāvājam Out šāda veida aizdevumiem zemāk.
Personal Loan_______
Refinansēt Loan_______
Starptautiskā Loans_______
Home Improvement Loan_______
Investīciju Loan_______
x-masu Loan_______
Parāda Consolidation Loan_______
Hipotēku Loan_______
Biznesa Loan_______
Uzņēmuma Loan______
Auto Loan_______
Baznīca loan_______
Industries loan_______
Ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% procentu likmi ..
Pēc Response, tas ietver aizdevuma pieteikuma veidlapu aizpildīt un atgrieztos atpakaļ nekavējoties. (Nr kredīta maksa, 100% garantēta!)
Es gaidu jūsu tūlītēju reakciju, lai mēs varētu virzīties uz darījumu.
Mūsu Baznīca pasta kontakts kaste ir caur: E-pasts: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:
Vārds: ___________________________
Uzvārds: ____________________________
Dzimumu: _______________________________
Ģimenes stāvoklis: _______________________
Sazināties Adrese: ______________________
Valsts: ______________________________
Valsts: ______________________________
Zip kods: ________________________
Dzimšanas datums: ________________________
Apjomu, kas nepieciešams kā Loan: ________________
Aizdevuma ilgums: ________________________
Ikmēneša ienākumi: _________
Gada Ienākumi: _________
Nodarbošanās: ___________________________
Nolūks, Loan: _____________________
Tālrunis: ________________________________
Fakss: __________________________________
E-pasts: __________________________________
Norādiet, vai jūs saprotat English___________________
Nosūtīt savu pieteikumu: christianorganizationformed@yahoo.com vai christianorganizationformed@hotmail.com
Mr Mācītājs
Finanšu kontrolieris / Operations Manager

Es esmu spirituālistiskās Dziedniece no Indijas uz garīgo dziedināšanu, garīgo izaugsmi, garīgo tīrīšana. Ņemot visas zināšanas un informāciju, kas garīgajā pasaulē. Es esmu specializējies uz Mīlestību burvestību, naudas burvestību; burvju Burtot, balta burvju Burtot, Darba pareizrakstības un pretenzija viļņus. Es esmu labs visa gada pareizrakstības veida tikai nosauca to, ko jūs vēlaties, jūs saņemsiet to 3 dienu laikā.Gala rezultāts no maniem darbiem ir ļaut pasaulei uzzināt par ikdienas dzīves problēmām ir mana satraukumu. Lai iegūtu sīkāku atbildēt Sazināties ar šo adresi: drisogagbomodiaspellcater@gmail.com Telefona numurs: +2347086218116

Mani sauc diana man patik sis speles un man gadi 15 mann dzimene 18 jul man sodien es rikoju balites un labas dziesmas skandinu ;D MAN speles ir daudza izdomatas kuras vajag domat skaitli un tad vajag domat kadu dzivnieku jauzmin taka deribas tas ir gruti bet daudz jadoma ;D TUR VAJAG 5 MEITENES UN 10 ZENUS LAI MEITENES IZVELAS UN ZENI SEKO VINAM LIDZ TY ES TA DARIJU DZIMENE.

DRAAUGI SAKA PIEDZERTIES UN LASITIES PROM PIE REIZES IESIST PA MUTI ES LAIKAM GANGRIZ PARSMIESOS HA LAI JUM LABAS DZIMSANAS DIENASUN VARDA DIENAS ES ESMU NO Latvijas

palidziet ludzu man 25 berni dzimene kadas speles lai spelejam

caw man augusta paliek 12 gadi un mani klasesbidri ierodas viesos iesakiet spele kur varetu skriet uz saciksteties( atsutit uz manu epastu) loti gruti izdomat jo ir pusaudzu laiks:(:(:( dzimene man 8 augusta sutiet pec iespejas atrak ludzu

blaaaa nbaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa

Man vajag izdomāt spēli 4 cilvēkiem,,iesakiet kautko lūdzu!!!

man 21.augusta paliek 11 gadi paldziet izdomat bus 5-6 berni

Varat lūdzu palīdzēt man 2 septembri ir 18 gadi pati organizeju savu dzimšanas dienu varat lūdzu palīdzēt izdomāt kādas spēles bet tādas lai būtu jautri:)
Liels paldies!!
:*

Man ir 3.sept. dz.d. Pati organizēju dz.d. Prasīju arī palīdzību draudzenēm, bet laikam prātiņs kukū, jo atdalīt cilvēku pa gabaliem un pielikt pie dēļa, nav īpaši sakarīga spēle, lūdzu palīdziet. Man paliek 12.gadi. Būs divas meitenes.

ludzu man dzimšanas diena ir 10 septembri bet es svinešu 14 septembri iesakiet kadas speles bušū pateiciga :):):):):):):):):):):):):):):):) ja palidzesiet
dzimšanas diena!

Varat lūdzu palīdzēt, man nāk mana 15 dzimšanas diena un nevaru izdomāt nekādas intresantas spēles..Jo gribās kaut ko jaunu katru gadu spēlētas tās knaģu spēles un apnīk! lūdzu palīdziet ;)
Re: dzimšanas diena!

Vai man ludzu varat palidzet man drizs paliks 11 gadi un es nezinu kadas speles mes varam spelet 5 zeni un 7 meitenes.Varat ludzu palidzet.
Re: vārda diena!

Man rīt ir vārda dienas ballīte esmu panikā nevaru izdomāt nevienu foršu spēli!!!
Man ir 12 un manai kompānijai tā pat būs apm. 6 cilvēki pasākums notiks arā lūdzu dodiet idejas!!!

Man rīt ir vārda dienas ballīte esmu panikā nevaru izdomāt nevienu foršu spēli!!!
Man ir 12 un manai kompānijai tā pat būs apm. 6 cilvēki pasākums notiks arā lūdzu dodiet idejas!!!

KAROČ
Spēle vienkārša un rēcīga!
Dabūniet pēc iespejas vairāk olas!
Metat gaisā viena otrai olu un tai, kas ķer, ola jānoķer ta, lai tā nesaplīst!!
:)

MR MULLER AIZDEVUMS FIRM, (ar vairāk nekā 11 gadu pieredze), ir privāta ģimenes aizdevēja iestāde, kas sniedz biznesa vai personīgo finanšu pakalpojumu ar elastību, kas jūsu ikdienas bankas nevar sniegt. Mēs iesaistīties īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumu un mūsu galvenajiem aizdevuma summas svārstās no $ 1000 līdz $ 20000000 uz mūsu pirmo taimeri, kas, protams, ir atkarīga no mērķa aizdevumu. Un mūsu aizdevuma termiņš svārstās 1-31 gadiem, procentu likmi 2%. ja ir interese sazinieties ar mums tagad: mullerjackloanfirm@gmail.com izskaust nabadzību mūsu paaudzei. Piezīme: Visas atbildes jānosūta uz: mullerjackloanfirm@gmail.com
dzimanas diena

Palidziet kads man ir 11 gadu jubileja, un man vajag speles kas der 7 cilvekiem, un lai butu interesantas ari pieaugusajiem. Busu prieciga ja daudzi atsauksies
man 25.oktobri dzimene

palīdziet izdomat speles man 25.oktobri dzimene
Re: man 20.novembrī dzimene

nezinu kādas spēles spēlēt plz. palīdēsiet man izdomāt spēles kuras būtu domātas 12 gadīgai kompānijai PALDIES!!!!
pareizas finanšu pārvaldības

labdien
Laipni lūdzam pareizas finanšu vadības, es gribētu jūs informēt, ka šī cēlā uzņēmums, dot aizdevumus privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem un organizācijām, kas ir nepieciešama finansiāla palīdzība, lai izveidotu savu dzīvi, un pievērst to slikta kredītu, vai iegādāties īpašumu, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumiem procentu likmi 3% no € 5000 līdz € 50,000.000

Informāciju, kas nepieciešama, lai izskatītu aizdevuma:

1: Pilns nosaukums: ==============

2: Valsts: ================

3: Dzimums: ====================

4 Ģimenes stāvoklis: =========

5: Vecums: ====================

6: Ikmēneša ienākumi: =========

7: Nodarbošanās: =============

8: Pieprasītā summa: =======

9: Aizdevuma ilgums: ==========

10: Aizdevuma mērķis: ===========

11: Adrese: ================

12: Tālruņa numurs: ===========

13: jūsu tuvāko radinieku: =======

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar: (soundfinmgt@admin.in.th)

Tikšanās klienti mērķis ir mūsu lepnums

Kompānija: pareizas finanšu pārvaldības
Tel: +447045709787

uzskatīt
adam Pollard
Re:dzimsana diena

esmu jubilar man paliek 11.iesakiet ludzu forsas speles

sveiki,vai varetu ieteikt kadu speli 11 gadigai meitenei dzimsanasiena??

sveiki!uz visiem jautājumiem es atbildēšu....................NĒ!!!!!!!!!!!!!

man pec 3 dienam ir dzimsanas diena 30 decembri gribu lugt jums lai jus man palidzt izdomat speles dzimsanas dienas ballitei ja jums ir kada ideja ludzu uzrakstiet speli kadu.loti jautru un recigu

DAVE WRIGHT Inc uzņēmums. Dārgie Aplēses Vai jums ir meklējat
naudu ieguldīt vai paplašināt savu biznesu? Vai jums ir nepieciešama nauda par procentu
kalpojot mērķus un dažādus meklē noguris aizdevumiem un hipotēkām? Gaisa Mums ir
pastāvīgi noraidīts ar savu banku un citas finanšu iestādes? mēs
piedāvājam no diapazonā no 10 miljonu maksimālā uz minimālo 5,000.00 un vairāk
3% procentu likmes aizdevumiem starp vienu gadu. Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt 18 gadu
vecuma. Sniegto mūsu uzņēmuma pakalpojumi ietver:

* Personas Aizdevumi (Secure un nenodrošinātas)
* Business Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
* Investīciju kredīts parādu
* Konsolidācija uc

Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski. aizdevums
Company, Inc Sazinieties ar mums šodien, lai iegūtu vairāk informācijas un lai pieprasītu
aizdevums @ ultimateloanfirm200@gmail.com

Vārds un Kustība

Viens spēlētājs pasaka savu vārdu un parāda kādu kustību. Pulksteņrādītāja virzienā nākamais spēlētājs atkārto pirmā spēlētāja vārdu un kustību, kā arī pievieno savu vārdu ar savu kustību. Trešais spēlētājs atkārto pirmā spēlētāja vardu un kustību, otrā spēlētāja vārdu un kustību, un pasaka savu vārdu un parāda savu kustību. Beigās visi kopā atkārto visu dalībnieku vārdus un kustības.

Jums vajadzēs šokolādes tāfelīti ietītu avīzē, dakšiņu, nazi, cepuri, šalli, cimdus un metamo kauliņu. Sasēdieties aplī un metat kauliņu, tam, kuram iekrīt 6 ir jāuzvelk cimdi, cepure un šalle, tad jāmēģina attaisīt un apēst šokolādi tikai ar dakšiņas un naža palīdzību. Nākošajam, kuram iekrīt 6, pienāk viņa kārta. Spēlēt ātri!

Vajadzīga paplāte, milti, nazis un jebkāds mazs gardums. Jums ir paplāte ar miltiem, zem tiem jānoslēpj gardums. Sēžot aplī, pamazām ar nazi jāņem milti nost. Tas, kuram ir pienākusi kārta, redz gardumu, tas jāizņem ārā ar mutes palīdzību un jāapēd.

Man paliek 12 gadi es nevaru izdomāt nevienu intresantu spēli varbuut varētu man palīdzēt, buus 6 cilvēki....

Man paliek 12 gadi es nevaru izdomāt nevienu intresantu spēli varbuut varētu man palīdzēt, buus 6 cilvēki....

Hei!

Man 15 februāri ir dzimšanas diena!
Man vel vajag spēles un uz dzimšanas dienu man būs 6 cilvēki un es pati esmu 7.
Ludzu palīdzas ar spēlēm rakstat te pat
RAKSTAT TĀ ,,SONORA VĒLĒJAS SPĒLI ŠEIT IR SPĒLE
-un tad rakstat spēles nosaukumu un tad noiteikumus"

Paldies par sapratni!

Hei!

Man 15 februāri ir dzimšanas diena!
Man vel vajag spēles un uz dzimšanas dienu man būs 6 cilvēki un es pati esmu 7.
Ludzu palīdzas ar spēlēm. tika tādas kuras nav tik bieži spēlētas bet intrecantas 12,13 gadi ir viesiem.
šis ir inbox.lv e-pasts slejniece11@inbox.lv

Paldies par sapratni!

Ludzu palidziet izdomat speles 5 meitenem. Svineshu savu balliti 1. Marta.
mana 12 gadu dzimsanas diena ;d

palidziet izdomat kadu speli uz 2martu ludzu palidziet !!!!!!
DZIMSANAS DIENAS BALLITE

Man vajag kautko iedvesmojosu un interesantu dzimsanas dienas ballitei. SPELS,INTERESANTI IZDEKORETAS TELPAS.UN DRESKOTS IR DISKO.;d
Paliidziet lai riit maniem draugiem butu neaimirstama dziena.
Re: DZIMSANAS DIENAS BALLITE

Sveiki man paliek 12gadi nakossestdien , bet es nezinu nevienu speli bus gan meitenes gan zeni!
Galvenais lai speles ir unikalas un smiekligas lai visiem ir jautri! :)

Lūdzu palīdziet man izdomāt inčīgas spēles un rotaļas ar ''dullo desmitnieku'' , baloniem un burvestībām (paliek 12 gadi) :):):)

Labdien, PIEVĒRSIET UZMANĪBU, jums būs tikai nedaudz jāpalasa pēc tam izvēle ir jūsu, jo jūs IEGŪSIET VAIRĀK nekā nieka 1.50 EURO

Ieraudzīju līdzīgu rakstu pavisam nejauši, meklējot PAPILDUS PIEPELNĪŠANĀS IESPĒJAS. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršana, bet tomēr nolēmu to IZLASĪT LĪDZ GALAM un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 1.50 eirozaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja.
Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1.thebestcaractor89@post.com
2.akindzuls321@inbox.lv
3.dillinsons56@gmail.com
4.steromanhq69@post.com
5.fatmanscope@gmail.com
6.markbronson69@yahoo.co.uk
7.zhundastocks@inbox.lv
8.ed-c@inbox.lv
9.lilmachineok1@mail.com
10.martins.arbidans@gmail.com

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

Vai sadaļā send payment un spied
I'm sending money to family or friends

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma - lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ ; http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: "forums sākt jaunu tēmu" vai "forums sākt jaunu tēmu darbs"(rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50LVL , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

Labdien, PIEVĒRSIET UZMANĪBU, jums būs tikai nedaudz jāpalasa pēc tam izvēle ir jūsu, jo jūs IEGŪSIET VAIRĀK nekā nieka 1.50 EURO

Ieraudzīju līdzīgu rakstu pavisam nejauši, meklējot PAPILDUS PIEPELNĪŠANĀS IESPĒJAS. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršana, bet tomēr nolēmu to IZLASĪT LĪDZ GALAM un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 1.50 eirozaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja.
Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1.thebestcaractor89@post.com
2.akindzuls321@inbox.lv
3.dillinsons56@gmail.com
4.steromanhq69@post.com
5.fatmanscope@gmail.com
6.markbronson69@yahoo.co.uk
7.zhundastocks@inbox.lv
8.ed-c@inbox.lv
9.lilmachineok1@mail.com
10.martins.arbidans@gmail.com

Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

Vai sadaļā send payment un spied
I'm sending money to family or friends

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma - lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ ; http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: "forums sākt jaunu tēmu" vai "forums sākt jaunu tēmu darbs"(rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50LVL , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

vai jūs varat man palīdzēt atrast kādu normālu spēli mammas dzimenei? viņai paliek 35 gadi, bet nevaru izdomāt neko jaunu un radošu!

sūtiet savas idejas uz manu ēpastu! lūdzuuuu!
--------ailenite14@inbox.lv-----------

drīz dzimeneee :d

patisam var nopelit un tas strada nac un registejies
http://www.money-friends.net/users/profile/lv/171662.html

Vai jums ir nepieciešams kredīts, ja piemēro jā, tagad, nosūtot paulfredfunds@yahoo.com

Vai jums ir nepieciešams kredīts, ja piemēro jā, tagad, nosūtot paulfredfunds@yahoo.com

Sveiki manai masai 15.jūlija paliks 9 gadi vai varat ieteikt kadu spēli?Būs 3 pieaugušie un 2 bērni!

Sveiki, manai draudzenei drīz paliek dzimšnas diena un varat palīdzēt man atrast interesantas spēles. cilvēki ir ap 20

Pelni mājās pie datora.
Vairākus mēnešus meklēju un pārbaudīju dažādas interneta adreses, ļoti daudzās neko neizdevās nopelnīt, šīs esmu pārbaudījusi, viss strādā! http://www.probux.com/?r=dacuxxx
Sākumā peļņa neliela, jāsakrāj 0.60 dolāri, tad varēs izīrēt referāļus, kuri strādās Jūsu labā, ar laiku peļņa palielināsies. Naudiņu var pārskaitīt, uz Paypal kontu, kad sakrāti 5 dolāri.
http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=dacuxxx
http://www.fineptc.com/index.php?ref=dacuxxx
Šīs adreses darbojas līdzīgi, tikai laikietilpīgāks process, jāskatās reklāmas, jāaicina referāļi.
Lai izdodas!

Man 1. jūlijā paliek 15 gadi, jubileja! Būs apmēram 15 ciemiņi. Vai varat ieteikt kādas spēles, kuras varētu svinēt telpā, jo ārā līs lietus.. :)
ludzu pieregistrejaties

http://www.money-friends.net/users/profile/lv/171662.html
Re: ludzu pieregistrejaties

labdien.

Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:

1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lv

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
Re: 15 bērni

sveiki man 22 jūlijā paliks 9 gadi,bet svinēšu 25 jūlijā.
būs ap 15 bērniem taču pietrūksts speles meitenēm 6-11 gadi
Dzimenīte

Sveiki, man dzimene ir tikai decembrī, bet vajag normālas aktivitātes... Varat kādas ieteikt, vienalg, jebkādas... 12-14 gadi

cau bus dzimene bet nezinu ko spelet ludzu palidziet
Izdomāju spēli

Jau kādu laiciņu atpakaļ izdomāju jautru spēli. Šo spēli var spēlēt gan telpās, gan laukā. Spēlētāji palūdz kādu pieaugušo, vai kādu no viesiem sagatavot spēli (ballītes vadītājs arī var sagatavot). Pieaugušajam jāsagriež mazas lapiņas vismaz 10, uz katras lapiņas jauzraksta kur meklēt nākamo, un uz pēdējās lapiņas uzrakstīts kur atrast kādu pārsteigumu, piemēram arbūzu. Pirmo lapiņu pieaugušais spēlētājiem iedod, vai arī pasaka kur meklēt. Spēli var padarīt interesantāku, ja katra vieta būs jāuzmin, tas nozīmē, ka katra nākamā vieta ir uzrakstīta ar mīklu. Ieteicams vairāk lapiņu, jo ja ir vairāk spēlētāju spēle nebūs tik interesanta, jo viss kopīgiem spēkiem tiks atrasts vienā momentā. Es šo spēli nosaucu "Dārgumu meklētāji", jo spēlētāji meklē pārsteigumu (dārgumus). Spēli var spēlēt jebcik spēlētāju, galvenais, lai ir kāds, kas paslēpj lapiņas. Novēlu jauki pavadīt laiku ballītēs!
Re: Izdomāju spēli

"baloni"

Var spelet balonu speli,katram iedot balonu un tas mētā to tik ilgi , kamēr tas nenokrīt,

pakāpeniski var pievienot vairāk un vairāk balonu.Tas kurš iztur visilgāk ir uzvarējushi, t

to var apbalvot ar kādu balviņu.
Re: Re: Izdomāju spēli

Vai jums ir nepiecie
Re: Re: Izdomāju spēli

Vai jums ir nepiecie
: O

Vai kāds var kko ieteikt manai mammai ir dzimšanas diena pie viņas vakarā nāks draudzenes mans uzdevums ir izdomāt spēles bet nezinu nevienu lūdzu izglābiet mani no šī uzdevuma !!!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DATU NOLIKTAVU UN BI INŽENIERI
CV-Online klients

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.