Muzikanti no stacijas laukuma

Atceraties, kādu pusgadu no vasaras vēl līdz decembra vidum pie Origo spēlēja indiāņu izskata muzikanti?Es viņus vēl 9. decembrī dzirdēju un nodomāju, ka nekur jau nepazudīs, bet tagad viņu tur vairs nav.Varbūt kāds zina, kur viņi pārcēlušies tagad?Varbūt kāds ir redzējis vai viņi nav pie Romas viesnīcas.Iepriekšējos gadus tur tusēja, kamēr nesāka dzīvot pa stacijas laukumu.Mani interesē diski, kas viņiem tur bija nopērkami.Tajās izlasēs pāna flauta, ja nemaldos, skanēja. Bet varbūt kāds zina, kur var nopirkt ko tamlīdzīgu?Ļoti vajag.
Re: Muzikanti no stacijas laukuma

meklē muzikas veikalos - tā arī jautā pārdevējam kur viņiem ir stabules (pana flauta).. parasti šie diski maksā līdz 3.50...

Jā, bet man nevajag kautkādu mūziku. Tie džeki spēlēja dažādas 70 gadu pazīstamas dziesmas ar šīs flautas pieskaņu klāt, tipa Dust in the wind utt.
Tāpēc man ir aktuāli šamējos atrast.

nu tieši jau par to i runāju - neko citu, ka pop songu aranžējumu i nedabūsi..:))) dāzi uzskata, ka par stabuēm labākas ir arfas.... nu tā ir gaumes lieta... kā alternatīva ir flautas...

Nuja, bet man jau to pop songu aranžējumu tieši vajag;-)) Būtu zinājusi, ka vajadzēs, būtu jau 10x nopirkusi. Aha, tad tu saki, ka mūzikas veikalos šitie aranžējumi varētu būt. Nu, paldies.Vēl būtu labi, ja kāds pateiktu, kur vispār tagad Rīgā ir kāds mūzikas veikals.Tiešām nezinu.

viens ir unītī Centrs, tad Randoms uz Kaļku ielas, tur kur Salmander un Drogas.. un pretī unītim uz Vaļņu ielas ir Upe... tamajos būtu it kā jābūt - mans ieteiktu sākt ar Upi...
Re: muzikas viekals

Liels paldies, tiešām ļoti palīdzēji. Cerams, ka arī atradīšu vajadzīgo;-)

Nu Upē šamējo nav..Kā man teica pārdevējs-viņi paši sevi izplata.Tā kā šaubos, vai arī citur būs...Stulbums, kad nevajadzēja, tad katru dienu acu priekšā rēgojās;-)

:))) izskatās ka tas pārdevējs ne visai kompetents bijis vai arī nav sapratis jautājumu... kādreiz šamā bija topa lieta, ko laikam Klaudermans aizsāka ar saviem klavieru aranžājumiem... varbūt piezvani uz Randomu...
ps. vispār man viens tāds cd ira...

Tev ira??!!!Es jau saskābu, ka laikam par daudz sacerējos...Nodomāju, ka ja jau Upē nav , tad citur diez vai būs...
Varbūt mēs kautkā varam sakontaktēties par to disku?...Nu kautvai pārrakstīt...

Paskatīšu vakarā mājās kur šamais ira - cik atceros, tad neemsu to devis nevienam klausīties. Ja ne vakarā, tad rīt no rīta došu šeit ziņu. Tikai šķiet, ka Dust In he Wind tur nebija... Vari dabūt orģīnālu - es te cenšos pat atbrīvoties no daļas savu CD kolekcijas, šamais ie iekš šiem:)

man ir šamais
TODAYS FAVOURITE HITS
PERFECT PANPIPES PLAY
Bestellnummer: MC - / CD 31092
Label: Panpipe Music
Genre: Preiscode: BL
EAN CD: 5703976140477
1. Lovin’ Each Day 2. Thank You 3. I’m Like A Bird 4. Walking Away 5. Flying Without Wings 6. Time To Say Goodbye 7. She’s The One 8. My Heart Will Go On 9. Kiss From A Rose 10. Perfect Moment 11. You’ve Lost That Lovin’ Feeling 12. Whole Again 13. Yesterday 14. Tears In Heaven 15. Every Breath You Take 16. I Will Always Love You
Performed By Guillermo Sanchez

ja ir interese un nebaidies no onkām un ja var rīt līdz 13.00 kaut kur rīga centrā saskrieties, tad uzraksti uz
strata@e-apollo.lv - samaksa simboliska - kāda tukša CD matrica vai coca-colas ziemassvētku rūķis:)
Re: muzikas veikals

Aizsūtīju Tev tikko meilu, bet man met atpakaļ, ka nezināma adrese. Varbūt varam sarunāt tepat, ka 13:00 saskrienamies.Tikai kur.Esmu Pērses ielā, kur būtu ērtāk.

kā būtu 12.30 - Pērses 2, uz kāpnēm. pirmajā stāva ir tie foto pribambusi.

Varam arī 12:00 vai 12:30. Dod ziņu šeit, jo es saku, ka meili man neiet.

Tikko saņēmu ziņu;-))Jā, tas ir tieši blakus manam darbam;-)Būšu kā štiks. Blondīne melnā kažokā ar kapuci;-))

12:30 - faktiski skatīt vīru melnā... gan jau sapratīsi, kurš tur īstais:))) gaidu līdz 12:40...
ps. un ka tik neatsaucas uz vārda Kristīne:)))))))) kā vecos labos laikos...

Esmu precīza, pati ciest nevaru, kad cilvēki kavē;-))Un, nē, man jāsarūgtina. Kristīne es galīgi neesmu;-))

Ja kaadam der infa: ie veel caur DC++ iechekoju: paana flauta - Ynka Nan Mountains

wow! hov svīt.....:)))) es esmu Kristīne. kā vecos labos laikos... un vēl arvien tumša (kaut gan vīrieši izvēloties blondīnes).. bet vīrs melnā, skatos, tikšanās vietu nemaina... :)))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
ACCOUNTS PAYABLE OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Tirdzniecības centra vadītājs/-a (Liepāja)
TN Kurzeme

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.