vajag filmu par van Gogu

vai kaads nezin kur var dabūt filmu
THE LIFE AND DEATH OF VINCENT VAN GOGH (1988)
vai VINCENT & THEO (2005)
Re: vajag filmu par van Gogu

www.kinozal.tv

Ja būs laika atradīsu arī kur ir 1988. gada filma. Tad uzrakstīšu.

paldies, gaidiišu!

Par to otro filmu. Es domāju, ka viņa varbūt ir kādam licenzētā DVD diskā, jo tā ir animācijas filma režisors Paul Cox, Vinsenta balsi ierunājis John Hurt, netā man liekas diezgan bezcerīgi meklēt, jo tik savdabīgai filmai ir savs sakatītājs. Tā nav masu produkcija, bet man arī nekas nebūtu pretī tādu noskatīties vismaz zināšanas pēc, jo cik es saprotu filmas pamatā ir paša van Goga zīmējumi, bet es varu arī kļūdīties. Jāmeklē pie mākslas mīļotājiem, vai mākslas zinātniekiem, bet tādi lielākoties dzīvo savā "astrālā" pasaulē un forumus par kino nelasa. Jo atklāti runājot tie foruma temati lielākoties ir tādā bērnu līmeni.Bet tie ,kas par kino interesējas nopietni, māk paši daudz ko atrast, ar dažiem izņemumiem. Bet, ja kas interesē prasi droši, ja varēšu tad palīdzēšu.

Skaidrs, paldies par info!

patiesībā es buutu priecīga, ka vareetu atrast jebkaadu filmu par van Gog. :)
Kaukad nesen pa TV tika raadiita mākslas filma par viņu, viņa dzīves gājumu, kas man iepatikās, bet neatceros ne nosaukumu, ne arī režisoru filmas. Buutu veelme tikt tieši pie šīs mākslas filmas.

Atradu krievu torentos filmu " Lust for Life", tā ir 1956. gada filma ar KIRK DOUGLAS galvenajā lomā. Meklē pēc nosaukuma www.sharereactor.ru. Vēl ir 1990. gada filma " La Passion Van Gogh", jeb latviski "Van Goga kaisle", bet to laikam būs grūti atrast, jo tā ir franču-beļģu kopražojums un tādu var atrast varbūt tikai kādā interneta veikalā, bet ja viņa vēl ir orginālvalodā, tad būs grūti ar saprašanu, jo tādās filmās mēdz daudz runāt.

Otro filmu atradu e-mūlī ar magnet-linku ed2k://|file|Vincent%20&%20Theo%20(Robert%20Altman,%201990)%20(English%20&%20Spanish).avi|1469763584|100F1C78F1F73AE9879ADE0755B0E1AA|/
Savukārt pirmā gan tur nav. Pirmo reizi sastopos, ka kaut kas tur var arī nebūt.

to spraņču versiju atradu turpat ed2k://|file|La%20vie%20passionnee%20de%20Vincent%20Van%20Gogh-Vincente%20Minelli-%201956%20-.avi|725630976|B6EDCA4AB1BA71E05E1361C591CFFE55|/

Fū, vienkārši lēni bet labi nāca, ir arī pirmā filene tev. Magnetlinks
ed2k://|file|Vincent%20-%20The%20Life%20and%20Death%20of%20Vincent%20Van%20Gogh%20(Paul%20Cox,%201987).avi|730851328|277C28C229E8D1CD84ACAD413172F9B4|/

"Meitene ar perlju auskaru"
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu apkalpošanas speciālists/-e (dāņu, zviedru vai norvēģu valoda)
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
Kāpēc es esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kas var atbildēt.

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.