Salsas deju kursi

Vai Tu dejo SALSU? Vēl nē?

Nāc un pievienojies mums! Rīgas centrā - ceturtdienās 18:00 vakarā. Zvanīt 29624313 (Litai)

Mājaslapa: http://dejas.awardspace.com/
Re: Salsas deju kursi

Kur notiek kursi? Un kāda ir samaksa?
Re: Salsas deju kursi

Arī gribu dejot. Jelgavā. Esam vairāki. Varbūt kāds zin, kur sameklēt skolotāju?
Re: Salsas deju kursi

Man tā salsas dejošana izskatās seksīgāka, nekā pornofilmēšana. Tas mani attur. Kā jums liekas?
Re: Salsas deju kursi

ar to salsu ir tā, ka viņu var dejot tikai specializētās vietās - salsa klubiņos un kafejnīcās Rīgā. Neesmu dzirdējis, ka provincē kaut kur salsas klubiņš būtu atvēries, jo nav jau kur iemācīto parādīt. Citādi deja kā jau deja, lēnīgajiem latviešiem dienvidu temperameents varētu būt patīkams. Bet zolīdās ballēs gan salsu neviens nedejo. Vai varat iadomāties Zatleru ar Lilitu dejojam salsu savā prezidenta ballē?? Es nē. Provinces pilsētās notiek klasiskās nalles un deju valkari, bet tur ir cits - balles deju repertuārs, atkarībā no tā, kāda grupa spēlē. Citreiz pārsvarā ir marši, citreiz fokstroti, citreiz diskoroks, citreiz bosa-nova un blūzs, citreiz svings un rokenrols.

Bez tam salsa nev nemaz tik viegla, viņas ritms esot tik grūts,ka daudziem bundziniekiem esot grūti to izspelēt. Un ja cilvēks ir stīvs iesācējs, kam nekustas gurni, tad viņa izpildījumā salsa izskatās stulba un tizla. Manuprāt salsa ir deja kas piemērota tikai labi trenētiem dejotājiem.
Re: Salsas deju kursi

svinger klubos nebūtu slikti, jo citādi viņi [ tur tādi garlaicīgi, aizmiguši/
Re: Salsas deju kursi

vai kads varētu ieteikt vietu kur var apgūt salsu 4dienās ap 13.00 :)
Re: Salsas deju kursi

Ko var ņemties ar to salsu. Visu vakaru dejot vienu pašu deju ir vienmuļi, Dejot gribētāji, labāk mācieties dejot un dodieties uz ballēm! Lieliska iespēja mācīties pašiem!!! "Latvijas Avīzei" ir iznācis tematisks pielikums " Prieks dejot" kurā ir svarīgāko balles deju pamata soļu apraksti. Iespēja mācīties dejot, pašmācības ceļā!
Re: Salsas deju kursi


to Vienmuļība - "Ko var ņemties ar to salsu. Visu vakaru dejot vienu pašu deju ir vienmuļi"
Gluzi otradi, kad iemacisies dejot salsu, bus garlaicigi dejot visas parejas dejas, jo vinas nav improvizacijas elementa, kaut skaitliski vanas ir daudzskaitli, dejot vienadus solus ir apnikosi.
Pec salsas apgusanas velesies apgut cha chu, bachatu, merengu, tas viss pie nosacijuma ka patik latinamerikas ritmi.
Re: Salsas deju kursi

Trešdienas vakaros latino deju aerobika, māca salsas u.c. deju pamatsoļus nav apnicīgi. T.28345055
Re: Salsas deju kursi

var redzēt, ka "nedaudz dejo" tieshaam dejo nedaudz..... los is/e
Re: Salsas deju kursi

Nedaudz Dejo!

Uzreiz redzams ka Tu esi savā laikā iemaldījies sporta deju kursos. Jā sporta un šova dejās improvizācijas tiešām nav, visas dejas ir tikai iepriekš izplānotas secības figūru ''kēdītes" un katra kustība, katra emocija ir iestudēta un izmēģināta. Ista balles deja sastāv galvenokārt no improvizācijas. Jā, taisnība, ka improvizācija dod cilvēkam jaunrades prieku, bet nevajaga to pierakstīt tikai un vienīgi salsai. Labs balles dejotājs tik pat labi prot improvizēt gan lēnajā, gan Vīnes valsī, gan fokstrotā, gan tango. Bet iemācīt improvizēt ballē nevar tas, kas pats ir dejojis tikai sporta deju konkursos, un nekad nav redzēts nevienā ballē. Ballē daudzveidība ir lielāka, jo var dejot gan klasiskās balles dejas, gan Latīņu dejas, gan svinga, roka un disko deju grupas balles dejas.
Re: Salsas deju kursi

Salsu var apgūt arī Āgenskalnā, ceturtdienās, Āgenskalna ielā 29., pl.19.30 - 20.30, par lielisku cenu - tikai 2,50Ls par nodarbību. Jau pēc dažām nodarbībām visiem interesentiem būs iespēja kopā ar skolotāju doties uz kādu no Rīgā notiekošajiem salsas vakariem, kur izmēģināt apgūto praksē. Vairāk informācijas zvanot pa tālruni - 26321948
Re: Salsas deju kursi

Meklēju deju partneri puisi salsai. man 22 gadi, augums 170 cm, tāpēc vēlams lai tu būtu garāks. Nodarbību sākums 3.septembrī. Ja ir interese rakstiet uz e-pastu, arī krieviski : milashka223@inbox.lv
Gaidīšu
Re: Salsas deju kursi

www.studiox1.lv - plaša deju izvēle, Salsas ieviesēji Latvijā
Re: Salsas deju kursi

Es arī dejoju salsu studioX1, patīk pasniedzēji un atmosfēra, arī studijas atrašanās vieta - pašā centrā!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.