Ekonomiska policija

Bisku lejak ir teema par so temu - tacu tur gudrisi uzkulusi kiseli tadu, bet neviens ta ari nepateica, vai var panemt aiz dziesmas sas progas lietotajus - kas kaca sev un dod citiem. Man si proga patik un nu esmu noraustijies - var panemt aiz dziesmas vai nevar? Par pornukiem skaidrs, deleit un miers majas - bet parejo??? Pec likumiem saprotu, ka var, bet reali var vai nevar??? kaut ka negribas, kad konfisce daki un sak vazat pa iestadem un tiesam un kadi sodi? Cik lieli?
Re: Ekonomiska policija

Sods no 2 līdz 20 mēnešalgām vai 2 gadi # !
Re: Ekonomiska policija

es atvainojos kaneshna, bet miiljais cilveek tev vismaz biki biki logika ir?

pec likuma visus var par visu panemt pie dziesmas.

Ja runat par tieshi revconnect, tad par vinju nevar neko izdarit. Ja tieshi atbildet uz tavu jautajumu. TA programma ir bezmaksas un paredzeta failu apmainai taapat kaa tas pats epasts utt.. Nav defaultaa jaapienem ka revconect ir speciali domata filmam,spelem,muzikai..

To var izmantot arii kaa dokumentu apmainjai utt... kas ir pilniigi legaali.

Panemt pie dziesmas tevi var par to ka tu izplati filmas no sava kompja, vai kacha.

Bet kaa jau mineeju, ja to tu vari pamatot tipa ka tas tev nepiecieshams disertacijai,referatam utt.. un to ka tu ar to nepelni piki utt.. Nu neviens tevi nenems pie dziesmas.

Un tas pats camrips, jaa it kaa zinama mera to var nosaukt par kopiju, bet ja cilveks ir biki gudraks vinsh piemeram pasaka ka es taisiju privato dokumentalo filmu savu par cilveku uzvedibu kinoteatrii un ej un ieput man tagad, a sutiju citiem tapec ka lai paraditu ka man sanaca utt... atkal ze tas pats petniecisks darbs.. nu viss atkarigs ka tu pats to lietu pasniegsi.

p.s. es runaju tikai un vieniigi par fiziskam personam, juridiskam ir vienozimigi jaturas pie oficialaa visa vai open source plus nekadi mp3,filmas utt... ja vien nav reali original dvd utt...
Re: Ekonomiska policija

Latvijas Republikas Ministru kabinets
1998.gada 11.augustā Noteikumi Nr. 297
Rīgā (prot. Nr. 44, 3.§)
Par autortiesībām un blakustiesībām

Ja vajag krimināllikumā, atrodi pats!
Re: Ekonomiska policija

Labāk skan Ekonomikas policija
Re: Ekonomiska policija

Kad panems pie dziesmas, tad nezz vai vares ta izgrozities - kadu pantu piesus, ar tadu bus jasamierinas. Sapratu - mani var panemt aiz dziesmas, kad beigs kratit iestades un mazos uznemumus - biku laika jau vel ir laikam.
Re: Ekonomiska policija

jaa - latviesi centigi, kremli leninu sargaja, tad socialismu cela, tad privatizeja nacionalizetos ipasumus, tagad ievedis kartibu IT jomaa - pavisam drosi, kas netic - samaksas naudas sodu, vai pardomas so temu cietuma.
Re: Ekonomiska policija

bez garas dirshanas - jaa var... par visu nelicenceeto stuffu mp3/video/audio/warez - var panjemt pie dziesmas...
Re: Ekonomiska policija

varbuut kaadu piemeeru? kaada ir statistika - cik cilveekus meenesii videeji aiztur Latvijaa par failu apmainju p2p tiiklos no maajaam?
Re: Ekonomiska policija

http://tehnika.delfi.lv/index.php?pg=202&news_id=6686<\/a>
Re: Ekonomiska policija

jāiet uz Matīsa cietumu pēc statistikas, tur tie visi sēž 3. korpusā.
Re: Ekonomiska policija

"īpašnieks un administrators šobrīd atrodas apcietinājumā"
viss pareizi. viņiem tā faktiski ir komercdarbība. paši vainīgi, bet vai reāli kaut ko varēs piešūt - šaubos.

"policija ir konfiscējusi datorus arī vairākiem akīvākajiem failu augšupielādētājiem, kuriem tikšot piemērots arī naudas sods"
kāds pazīst kādu no šiem lietotājiem? es teiktu tas ir blefs, kungi un dāmas. sliktākajā gadījumā peramie puikas tiks nostrostēti un pēc svinīga solījuma tā vairs nekad nedarīt palisti mājās pie mammām un papiem. juridiska pamata viņus apcietināt vienkārši nav.
Re: Ekonomiska policija

RE: mudax
Citēju http://www.likumi.lv/doc.php?id=49381:
11.08.1998. MK noteikumi Nr.297 "Par autortiesībām un blakustiesībām" ("LV", 235/236 (1296/1297), 14.08.1998.) spēkā ar 15.08.1998. Zaudējis spēku ar 03.11.1998!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Ekonomiska policija

Izjo_īt var pat par dziesmas vai mūzikas ielādēšanu mobilajā telefonā un to konfiscēt iznīcināšanai,tikai nezinu kā ir ja mūzika telefonā glabājas atmiņas kartē?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.