Universālā TV pults

Ir universālā TV pults SZRM089. IR TV uztvērējs THOMSON 26E62NH20. Šis TV nav to brendu sarakstā, kurai pults ir domāta. Vai ir iespēja ar šo pulti darbinat šo TV?
Re: Universālā TV pults

A tu pamēģini!

Mēģināju, automātiskā režīmā. Nesanāca, kodu neatrada. Varbūt ir kāds padoms?

Nu skaties pie ražotāja

http://www.rcking.cn/EN/products_view.asp?ProductID=272<\/a>

Sakontaktējies ar viņiem, un tad jau redz kas notiek

ja pultij nav atsevišķs programmējams IR ports un nav arī paredzēts TV...
tad "you are fooked":((

jo neticu, ka viņu pie pc var piespraust

Ir iespēja manuāli šo pulti piespiest strādat. Tikai attiecīgais kods ir jāzina. Tā kā brendu sarakstā šis konkretais TV nav minets, tāpēc automātiskā režīmā uzstādīšana neiet krastā!. Kur šo kodu atrast?

Man ari ir universala pults, bet nosaukumu nezinu. Man sai pultij kodu var atrast sadi: 1. Nospiezu Setting button un TV Button pogas reizee, un iedegas gaisminja pultii. 2. Tad piespiezu skaluma pogu( ik pec sekundes) kamer uz ekrana paraadaas skanas limenis. 3. Tad nospied setting pogu un paarbaudi vai straadaa visas vajadziigaas pogas. Ja kaadas nestradaa tad atkaarto visu velreiz un taa kameer atrodi. Man tas sanaaca loti aatri.

Man gadījās pults, kurai var ierakstīt jebkuram taustiņam jebkuru funkciju no vecās pults, ja tādas iespējas nav, tad tādu ''universālo'' labāk nepirkt.

Kā? varetu pamēģināt. Instrukcijā nekas nav teikts.

Nu kamoon! Pēc funkcionalitātes 1:1 tavai pultij, universālo pulti es savlaik nopirku JYSK veikalā pa 1,49Ls. Nu ko tu gribi no tādas pults? Nu viņa ir sūds pati pa sevi. Gribi normālu universālo pulti, kuru var "mācīt", rēķinies vismaz ar 10Ls. Argus.lv lapā skaties - plašs pulšu klāsts - aiziesi uz vietas tevi nokonsultēs (cilvēki tur ir zinoši).

A šito hlamu vari pa logu izmest.

Nu ši arī ir tādā pašā cenā, tieši Argusā!
Nav šodien smieklu diena, nu nav!!

Ja ir iespēja manuāli tad kodi Thomson ir šādi - 078, 079, 134, 173, 178, 179, 181, 193, 195, 225, 239, 270 .

http://www.youtube.com/watch?v=AWfZVnA6WFw<\/a>

Hellou . vai kadam ir ELMAK PC MAK pults instrukcija ???

p.s ja kadam ir ,tad atsutiet ludzu uz e-mail : bratelllo@inbox.lv
Paldies.

Cau vissiem, vai kāds var pateikt kodu televizoram Roadstar

Roadstar - vai't Googles vairs nav?
http://www.eliztech.com/remotes/pilot/pcodes.php?brand=roadstar<\/a>

kods televizoram LG

Cau vissiem, vai kāds var pateikt kodu televizoram LG?

pomogite kak propisat na pult SZRM089 televizor LG? esli mozno to po punktam
Zaraneje spasibo!

Latgalītē ir viens k-gs, kurš prot un var jebkurā universālā TV pultī ierakstīt nepieciešamos kodus. Pameklējiet Latgalītes tirgū!

Mana Tv pults sāka niķoties. Nopirku universālo TV pulti CHUNGHOP RIMI veikalā. Brendu sarakstā ir mans TV modelis . Ar veco pulti ieslēdz 1. kanālu. Ar jauno pulti Izvēlējos automātisko koda meklēšanas režīmu. Izpildu visas instrukcijā norādītās prasības. Pēc brīža TV izslēdzas un viss, pults nedarbojas. Nekas nesanāk. Mēģinu ieslēgt TV ar veco pulti uz citu kanālu. Tā pamazām atklāju uz kuru kanālu ir jābūt ieslēgtam TV. Viss darbojas..

Brīnieties-cik daudz mums PAJOLIŅU ,kuri solīdu atbilžu vietā parāda savu stulbumu.

universaalaas pults kodi,pultij chunghop,telvizoram united!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
VIDĒJĀ LĪMEŅA UN VECĀKOS ASP.NET PROGRAMMĒTĀJI
Eptron
Konkurss beidzas 2014-10-12

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Ražošanas vadītājs/-a
Sperre Baltic

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.