ka izdzest kaut kadu struntu no datora

Noka4aju gramatu no interneta, bet tai bija kkad nesaprotams formats, un to idzesu. velak pamaniju ka uz desktopa ir kaut kada programma (ikonina vnk tads balts kvadrats), skatos properties kkads application ar paplasinajumu sys.exe (starp city ta ikona ari saucas sys). un nekad to nevaru no desktopa izdzest, visu laiku raxta, ka no permissions, un nevaru neka izdzest to struntu, pat nezinu kas tas ir... varbut kads vares patekt ka no tas tikt vala???
Re: ka izdzest kaut kadu struntu no datora

Pārinstalē datoru un turpmāk izmanto normālu antivīrusu (un tu lieto IE, vai ne? - to aizvieto ar Firefox).
Un pagaidām izrauj neta vadu un labāk nemaz neslēdz datoru iekšā, kamēr nav pārinstalēts.

Pamēģini to noņemt ar SYSEM RESTORE. Ja proti

Es nesaprotu, tas ir viruss??? Un kas ir system restore??? Blin, moz kads veids tomer irr.....

http://windows.microsoft.com/lv-LV/windows-vista/What-is-System-Restore<\/a>

Tas ir trojas zirdziņš. Var mēģināt izravēt no OS, taču es šādai sistēmai sevišķi neuzticētos, turklāt, kur viens, tur var būt vēl citi līdzīgi, tādēļ vajag pārinstalēt un uzlikt normālu antivīrusu, un nelietot Internet Explorer, un vispār vajag uzstādīt visus drošības labojumus, un domāt ar galvu.

Varbūt nomainīt "datoru" pret abonementu bibliotēkā? Lai gan tur arī var norauties vīrusus, gripu piemēram.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Marketing project manager, Liepāja
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.