Nanotehnoloģijas

Vai kāds ir mēģinājis nanotehnoloģijas priekš auto? Piemēram virbūves pārklājumu vai auto logu pārklājumus? t/p alfa auto veikalā redzēju, dikti dārgi sanāk, negribas tā uz dullo pirkt, rimčika sūdi gan nekam neder, stiprā lietu noturējās labi ja 30 km
Re: Nanotehnoloģijas

Tak iemet kādu linku - lai var saprast, par ko vispār runa? Vai par kaut ko šādu http://www.semicom.lv/index.php?act=viewProd&productId=125194<\/a>

Nē, kur lai es linku rauju? Ne tas nav tas, alfā stiklu pārklājuma komplekts biku virs 20 ls maksāja, un tos 5 latu līdzekļus esmu mēģinājis... NEKAM NEDER!!!
uz kastes kaut kāds texonano bij... laikam mūsu ražojums... ir kāds mēģinājis?

Nu, nepļurksti - esmu lietojis gan to poļu variantu, kas linkā, gan tagad lietoju Turtle Vax ūdensatgrūdēju (cena ap Ls3,5). Nezinu, ko esi ar viņiem darījis un tieši kam viņi tev NEDER, bet paredzēto uzdevumu (agrūst ūdeni no vējstikla) viņi PILDA NEVAINOJAMI!!! Braucot jau ap 60 km/h, praktiski var iztikt bez logtīrītāju ieslēgšanas. Kad jau ap 90 km/h - vispār var par logtīrītājiem aizmirst.
Bet nu - ja nav, kur naudu likt - jū velkom - pērc tik pa Ls 20,- :))

Piekrītu ZB. Viss atkarīgs, cik rūpīgi esi to šmāķi ieberzējis uz iepriekš attīrīta (!) vējstikla. man arī ar to Turtle vax naff problu.

:) Skaidrs tātad neviens neko nezina :) Jā turtle vaksu mēģināju, ļoti daudzi paziņas ir mēģinājuši un tie 3 lati jāreiza pa visu lietu sezonu desmitiem reižu!
Nopirku tomēr to komplektu alfā, padārgs gan 20 LS bet ražotājs viņu sola 10 reizēm
Nu jau nedēļu kā esmu uzklājis, nu un nav kur piesieties! sola arī ka pusgadu pārklājums turēsies :) Muterei piedāvāju arī uzklāt, viņa mani nafig pasūtīja, jo pēc turtle vax viņai pieredze bēdīga!!!

Es nekādi nespēju saprast jūsu problēmas ar Turtle wax!? Kādā sakarā 3lati jāreizina ar 10 pa sezonu? Tu ko - logu mazgāšanas šķidruma vietā viņu lej? Man ar vienu nopulēšanas reizi pietiek kā minimums 2-3 mēnešiem. Un vienā reizā iztērējas labi ja 1/20 daļa no pudeles satura. Tā ka - pietiek ar to pudelīti uz gadiem diviem mierīgi.
Ja nav noslēpums - pastāsti, kā tu viņu lietoji un tieši kādas problēmas tev un taviem paziņām rodas? :))

piekrītu ZB. kā tad tu to smāķi izmantoji? es ļoti labi nomazgāju vējstiklu, noslaucīju un mazās devās noklāju to logu. tad pēc kāda laiciņa ar salveti PAMATĪGI UN LĒNI to visu apļveda kustībām noklāju uz stikla. vismaz man efekts arī turās vismaz 3 mēneši.

Visu darīju kā pēc instrukcijas! Saulē izskatās pavisam čābīgi un tā ne man vienam, un tiko uzsmidzini logu šķīdumu vispār neko nevar redzēt vismaz minūti! Nē turtle vaksu man vairs nekad neviens nepiedabūs zieķēt uz stikla!!! Tas Alfas šķidrums gan labais, pasmērēju vienu līdzīgu izstrādājumu arī no iekšpuses, iekāpu mašīnā izmircis slapjš un logi nemaz neaizsvīda...

Nu ja - 20 laši iztērēti, neteiks taču, ka sūdīgs........... :))

Nu esmu arī par dārgākām lietām negatīvi izteicies, ja ir labs tad ir labs, bet ja mēsls tad viņš ir mēsls un cenai nav nozīmes!!!

Turtle wax un LIOUI MOLY ir izšķīdinātie produkti ar īslaicīgu darbības laiku. Ja vēlaties izmēģināt īsto NANO pārklājumu ar ilgu darbības laiku (1gads) apmeklējiet šo mājas lapu www.nanomobile.lv un pierakstīties uz pārklāšanu. Cenas ir patiešām pievilcīgas!

trešdien nākotnes parkā rādīja texonano produkciju, tur čaļi malači sadarbojoties ar vietējiem un ārvalstu zinātniekiem, paši taisa šo brīnumu! Tieši tāpēc drīz vien šis pakalpojums vairs nemaksās nenormālākās summas(pareizāk būtu teikt, vairs nemaksā), esmu redzējusi papilnam šos katu nano tirgoņus kas kā kolumba laikos spogulīšus un stikla krelles pret zeltu iemainīja...

Es esmu mēģinājis un efekts ir satriecošs... nopirku autostiklu apstrādes komplektu, samaksāju ~23 ls tur ir 2 pudelītes un salvetes, viena pudelīte tīrīšanai otra pārklājumam. Apstrādāju visus stiklus 3 autiņiem muterei, sievai un sev :) Neiztērēju pat pusi no tā visa (salvetes gan beidzās) Braukāju jau kādus 2 mēnešus un efekts nemazinās vispār...

Es to dranķi nopirku - blin, zemē nomesta nauda!!! Ar cūku taukiem nosmērējot, efekts būtu labāks. Stiklam cauri nevar redzēt, ibio............ Vēl tik pat bij jāiztērē, lai to mēslu nost no stikla dabūtu. :((

ko jus gribat- pa pieciti dabut normalu maxsimas produktu...Normala tehnologija maksaa normalas naudinjas un pareizi pielietojot ilgterminja atmaksajas un dod baudu no efekta....skopais maksa divreiz...(bieza problema ir ka no sakuma uzsmeere "huinju" kartigi nenotira , pectam pameiģina normalu produktu un brinas ka naav efekta....... ka vienmer vainigais ir pedejais produkts nevis laimes mekletājs pircējs. Un tadel pircejs , vainu neatzistot gvelž visadas hui... )Mana uzpratne ,ja perk kauto tad tikai kutko labu, pofi... par kadam naudam- jo ja tass ilgterminja neatmaksajsa tad tads produkt eiropa popularitati negust un atri tiek nolikts plauktinja pie visiem muļku meklejusiem 5. passaules valstu produktiem

Nanopārklājums auto stikliem tiešām rūpīgi jāuzklāj. Tīram stiklam jābūt tad rūpīgi ar to tīrītāju janoberž un ar tīru salveti ,ar rokām nenogrābstot jānoslauka un tad klāj pārklājumu. Pārklājumu klāj uzpūš mazliet uz tīras -tŗas salvetes un klāj no augšas uz leju vertkāli. Pirmo reizi nopirku Frakfurtē vācijā 45 eiro. Uzklāju kā mācēju ,bet tik un tā braucot cauri Polijai biju starā !!! Vienkārši p.... es redzēju ceļu!! Jūlijā iedarbība sāka palikt mazāka un uzklāju vēl biju bišķi gudrāks un nepūtu to pārklājumu uzloga un neizrīvēju ,kā pirmoreiz ,bet pūtu uz salveti un diemžēl ar rinķveida kustībām uzklāju un sapratu ,ka ir arī ar tīru salveti( kuras gan nav komplektā) jānopulē. Lielajā lietū braucu un redzēju ceļu un ceļa malā stāvošās mašīnas. Vēlāk Alfā pastāvēju pie monitora ,tur rāda kā pareizi to uzklāt pat uz pannām, sapratu kā vajadzēja rīkoties . Līdzeklis ir labs ,bet ja līkas rokas vai slinkums izlasīt instrukciju ( kā es to darīju pirmoreiz vāciski) . Starp citu Vācija kastēir 50ml šeit skatos tirgo 100 ,man domāju pietiks divām mašīnām vēl nākošgad,
jo pēc 4 stikliem no 50gr pat use nav izlietota ,tas nekas ka pirmo reizi pilnīgi stulbi uzklāju pūšot uz stikla un izrīvējot. Džeks no Alfas teica, ka 3gr uz stiklu varot viņam zvanīt ja jautājumi 26197252
Nanotehnoloģijas

Atvainojos, mazliet kļūdījos ar tel.Nr. Pareizi ir 26917252. Laimīgu Jauno gadu! :))

Ar diez gan plašu informāciju, es iepazinos par nano tehnoloģijām mājas lapā www.nanolat.lv, pēc iegūtās informācijas nolēmu sazināties ar pārdevēju! Rezultātā noskaidroju, ka pie viņiem var iegādāties nano segumus ne tikai priekš auto vējstikla , bet arī priekš daudz kā cita! Kā arī uzzināju, ka prece nāk no Vācijas.

Ja tajā nanolat ir plaša informācija, tad behemotu varētu saukt par balerīnu, ieej www.texonano.lv un tad redzēsi kas ir plaša informācija un normālas cenas!!! Par Lisēnu, tu vai nu nemāki lasīt un neesi izlasījis informāciju, vai esi nezinu ko darījis, jo 98% gadījumu ir vairāk kā apmierināti ar produktu :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas speciālists/-e darbam ar apdares materiāliem
Reaton (MC²)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.